Jump to content
Valtasar

Το πιο πλήρες eshop από τη ΛΕΦΙΚ!!! Χαζέψτε το!

Recommended Posts

Το eshop της ΛΕΦΙΚ και του GC ανανεώθηκε και απογειώθηκε :dance: 

Από τον Ιούνιο, πήρε τελείως νέα μορφή και το βασικό.... χιλιάδες τεύχη σας περιμένουν !

Εμπλουτίζεται καθημερινά, έχει ήδη πάνω από 800 τίτλους (στους 1000 πολύ σύντομα) και καλύπτει κάθε γούστο σε απόλυτα λογικές τιμές :) 

Όσοι ψάχνετε τεύχη, τσεκάρετέ το συχνά γιατί εμφανίζονται και εξαφανίζονται γρήγορα :beer0:

Να είστε έτοιμοι για πολλές εκπλήξεις :aria:

Ωραίο πράγμα η ανανέωση :yahoo:

Στα υπόψιν ότι ένα μεγάλο μέρος της λειτουργίας του GC τα καλύπτει η λειτουργία του :) 

:valt:

• Like 27
  • Respect 4
  • Thanks 4

Συγχαρητήρια για την πολύ προσεγμένη δουλειά σας και για την γρήγορη εξυπηρέτηση!Η ποιότητα των τευχών προς πώληση αλλά και οι τιμές είναι πράγματι τα κύρια ανταγωνιστικά σας πλεονεκτήματα!Συνεχίστε δυναμικά!

• Like 10
  • Thanks 1

Να πω κι εγώ τα δικά μου συγχαρητήρια για την δουλειά που έχει ριχτεί ώστε να διαμορφωθεί έτσι το e Shop της Lefik. :clap2:   :respect:

Υ. Γ. 

Νέες αγορές και τευχάκια μυρίζομαι σύντομα.   :mafia:

• Like 12
  • Thanks 1

Εξαιρετικό το e-shop, είχα μπει τυχαία πριν δύο μήνες να το δω χωρίς να ξέρω ότι αλλάζει μορφή και έπαθα πλάκα με την αλλαγή που έγινε (όσοι είχαν δει το παλιό γνωρίζουν). Από δυσλειτουργικό blog σε κανονικό σύγχρονο ηλεκτρονικό μαγαζί με πάρα πολλούς κωδικούς, μεγάλη ποικιλία και με εκπλήξεις να έρχονται.

Νομίζω ότι η Λέσχη έχει αλλάξει επίπεδο τον τελευταίο χρόνο. Νέο e-shop, αφιερώματα σε δημιουργούς, ριζική ανανέωση, έκδοση του Λανφέστ και πολλές ακόμα ιδέες που δεν τις αναφέρω γιατί ο @Valtasar θα με πει μαρτυριάρη. Respect για τη δουλειά που έχεις ρίξει ρε Γιώργο. Τα καλύτερα είναι μπροστά μας :) 

• Like 9
  • Thanks 2

Εξαιρετικά νέα και πολλά congrats! :praff: για χάζεμα!!

:beer:

• Like 5
  • Thanks 2

:dimis::clap2:

• Like 5
  • Thanks 1

Πολλά συγχαρητήρια όσο και ευχαριστίες και από μένα για την δουλειά που έχει γίνει. Το eshop πραγματικά μεταμορφώθηκε και έγινε πολύ πιο όμορφο αλλά κυρίως πιο χρηστικό.

Το μόνο που μένει τώρα είναι να ευχηθώ και ΚΑΛΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ!  :clap2:

• Like 7
  • Thanks 2

Καλορίζικο το e-shop!! Πριν ένα μήνα πήρα τον Περτουίλαμπι και μου ήρθε σε άριστη κατάσταση!!

Συγχαρητήρια!!:congrats:

Μια ερώτηση μόνο...

Πως συνδέεται ο χρήστης στο e-shop;

• Like 6
  • Thanks 2

31 min ago , pnikitaskomics said:

Μια ερώτηση μόνο...

Πως συνδέεται ο χρήστης στο e-shop;

Πρέπει να κάνεις νέο λογαριασμό εκεί, δεν υπάρχει άμεση σύνδεση από το Greekcomics (ακόμα :) )

:cheers3:

• Like 4
  • Thanks 1

Posted (edited)

Πολύ όμορφο το νέο eshop με εξαιρετικές επιλογές απ' ότι είδα με μια γρήγορη ματιά, πολλά μπράβο για την δουλειά. :clap2:

Edited by budd
  • Like 5
  • Thanks 2

Μεγάλη ποικιλία  από κόμιξ και όχι μόνο ,καλές τιμές  και άψογη αποστολή , όπως διαπίστωσα με την πρώτη αγορά που έκανα .:)

Ερώτηση στο Valtasar  Πως συνδέεται ο χρήστης στο e-shop; Δεν μπορώ να κάνω λογαριασμό για να δημιουργήσω μια λίστα επιθυμητών τευχών, ακόμη και όταν βγαίνω από το greekcomics :help:

• Like 5

1 hour ago, shortly said:

Πως συνδέεται ο χρήστης στο e-shop; Δεν μπορώ να κάνω λογαριασμό για να δημιουργήσω μια λίστα επιθυμητών τευχών, ακόμη και όταν βγαίνω από το greekcomics 

Υπάρχουν κάποια προβληματάκια με τους λογαριασμούς νέων χρηστών στην κεντρική σελίδα (που τα δουλεύω αυτές τις μέρες). Θα λυθούν σύντομα και θα ενημερώσω με σαφείς οδηγίες.

• Like 3
  • Thanks 1

Φανταστική δουλειά! Δεν ξέρω πως δεν το είχα πάρει χαμπάρι όλον αυτόν τον καιρό! Σας εύχομαι καλές πωλήσεις!

Επίσης μια ιδέα που έχω: (Αν είναι εφικτό βέβαια) να φτιάξετε κονκάρδες με το λογότυπο της ΛΕΦΙΚ!

ΛΕΣΧΗ ΦΙΛΩΝ ΚΟΜΙΚΣ

• Like 1
  • Thanks 1

22 min ago , Bilis said:

Επίσης μια ιδέα που έχω: (Αν είναι εφικτό βέβαια) να φτιάξετε κονκάρδες με το λογότυπο της ΛΕΦΙΚ!

Το μακρινό 2009, είχαμε φτιάξει μερικές κονκάρδες με το παλιό logo... έχουν μείνει γύρω στα 10-12 κομμάτια και τις δίνω σε εκλεκτά μέλη του GC μέχρι να τελειώσουν (δωρεάν φυσικά). Όποιος κάνει παραγγελία από τα μέλη του GC, θα του στείλω μία, αρκεί να μου το πει :) 

Ελπίζω, στους επόμενους μήνες να προχωρήσουμε σε παραγγελία με το νέο logo :) 

• Like 8
  • Thanks 1

Αφεντικό, πρέπει οπωσδήποτε να κάνουμε εγγραφή και καλάθι ή μπορούμε και με ένα PM, να στείλουμε τι επιθυμούμε;

:tik:

• Like 3

Εγώ ενώ έκανα παραγγελία (με μέθοδο πληρωμής κατάθεση σε τράπεζα), δεν μπορώ να την δω (οπότε δεν ξέρω αν ισχύει η παραγγελία μου)...

• Like 4

@archon Φυσικά, μπορείτε και από εδώ με ένα μήνυμα... αφού σε εμένα θα έρθουν όλα :) 

@thor77  Το γιατί δεν μπορείς να τη δεις, θα το ψάξω :thinking:... πάντως η παραγγελία σου ισχύει και θα προχωρήσει μετά τη κατάθεση

Προς όλους : μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου με οποιοδήποτε τρόπο, όταν έχετε ερώτηση/απορία/παραγγελία

Κινητό: 6979245617

mail: valtasar@hotmail.com, info@lefik.gr, valtasar@greekcomics.gr

• Like 8

Μπραβο προεδρε!  Απο χθες χαζευω και χαζευω εκει μεσα αλλα δεν εχω πολλους παραδες προς το παρον!  Αργοτερα ομως θα αγορασω καποια πραγματα σιγουρα. Ειναι μεγαλος ο πειρασμος βλεπεις!

• Like 2
  • Thanks 1

Πάνε τα λεφτάκια μααααας!!!!!

• Like 1
  • Funny 3

@archon @shortly 

Τα links για σύνδεση/εγγραφή/προφίλ προστέθηκαν και πλέον είναι πανεύκολο να γραφτεί κάποιος. Εκτός από το πάνω κεντρικό μενού, μπορεί κάποιος να συνδεθεί και στη Κεντρική σελίδα από το αριστερό μενού (κάτω από τις Κατηγορίες).

Επίσης η Λίστα Επιθυμιών είναι ενεργή και δέχεται επιθυμίες :D 

Να σημειώσω κάτι σημαντικό : επειδή τα τεύχη είναι πολλά (αυτή τη στιγμή πάνω 5.000) δεν έχω ενεργά το εκτός στοκ (εκτός από τρέχουσες παραγγελίες)Αν τα ενεργοποιούσα θα γινόταν χαμός και θέλω να φαίνονται μόνο αυτά που υπάρχουν. 

Οπότε να ξέρετε ότι μπορείτε να βάλετε στη λίστα επιθυμιών μόνο τεύχη που υπάρχουν. Αν πουληθούν, θα χαθούν από τη λίστα σας και αν ξανα-βρεθούν για πώληση, θα εμφανιστούν :) 

• Like 7
  • Thanks 1

το δοκίμασα ,δημιούργησα λίστα επιθυμιών ,  φαίνεται να είναι λειτουργικό :thanks: 

• Like 3
  • Thanks 1

Θέλω να σημειώσω εδώ (και να ευχαριστήσω γι' αυτό) την ταχύτητα με την οποία παρέλαβα την παραγγελία μου. Καταθέτοντας τα χρήματα στον λογαριασμό της λέσχης την 1η του Σεπτέμβρη (Τρίτη μέρα), είχα στα χέρια μου την παραγγελία στις 3/9 (Πέμπτη μέρα). Νομίζω ότι ακόμα και από μεγάλα βιβλιοπωλεία δεν μου έχει τύχει ταχύτερη αποστολή (το ίδιο μου είχε συμβεί -άμεση αποστολή-και στην προηγούμενη παραγγελία που είχα κάνει με την ευκαιρία της κυκλοφορίας του Λανφεστ)

Edited by thor77
  • Like 6
  • Thanks 4

@thor77 Προσπαθούμε να μη κάνουμε αυτά που δε θέλουμε να μας κάνουν :)

Έχετε το νου σας όσοι ψάχνουν, μπαίνουν πολλά εξαντλημένα και δύσκολα τεύχη καθημερινά.

Ήδη φτάσαμε τα 5,900 τεύχη (πάνω από 4,000 σε κόμικς) με συνολικά 900+ τίτλους :dance: και συνεχίζουν να έρχονται....

• Like 12
  • Thanks 2

Πραγματικά πανέμορφο το νέο e-shop της Λέσχης, στο οποίο φαίνεται να έχει γίνει θεαματική ανανέωση. :wow:

Εύχομαι, ολόψυχα, καλές πωλήσεις! :)

:beer:

• Like 4