Jump to content

Recommended Posts

Μάζευα λεφτά για να πάρω μπλούζα Nightstalker αλλά μπαίνω και βλέπω αυτό!!  :lol:  :lol: Είναι σαν να σου λένε "Φέρε μας ό,τι τάλιρο έχεις σε δόσεις!" :lol2: Μου φαίνεται θα πάρω κόμικς ξανά μετά από καιρό!

• Like 2
  • Funny 1
  • Replies 982
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Παίρνω usagi yojimbo saga 3 tpb, φτάνει στο πάμπλικ ρόδου προχθες Πάει ο πατέρας μου να το πάρει, μου στέλνει μήνυμα ότι ντάξει έχει ένα σημαδάκι αλλά τίποτα σοβαρό Του λέω να στείλει φώτο γ

Ένα "hack" από μένα με βάση την παρατήρηση του Kurdy Malloy (Στο 2 στα 3 το κόμικ που ΔΕΝ χρεώνεται είναι αυτό με τη χαμηλότερη ΑΡΧΙΚΗ τιμή). Προσθέτουμε στο καλάθι 2 Μπάρνυ και Μπένυ (http://www.publ

Δεν γνωρίζω πώς λειτουργεί το κάθε κατάστημα, όμως μπορώ να σου πω την οπτική μου για το συγκεκριμένο. Αν βγει τώρα μία σειρά που ενδιαφέρομαι (π.χ. οι 7 τόμοι Βιβλιοθήκη του Scarpa), θα κοστίζει 7*4=

Posted Images

Τα τρία ΛΟΥΘΕΡ ΑΡΚΡΑΙΤ βγαίνουν μαζί συνολικά στα 63 ευρώ, με την προσφορά 3 για 2!  :wow:  Αν υπάρχουν άλλοι 2 που να το θέλουν διακαώς και ψήνονται για ομαδική παραγγελία, εγώ είμαι μέσα πάντως! :valt:

ψηνουμαι για αυτο!

• Like 5

Έχει κανείς καμιά ιδέα ξεφορτώματος για τα Μπαρνυ & Μπενυ της προσφοράς; Προβλέπω να μου μαζεύονται κάμποσα και δεν ξέρω τι διάολο να τα κάνω.

• Like 2
  • Funny 1

Έχει κανείς καμιά ιδέα ξεφορτώματος για τα Μπαρνυ & Μπενυ της προσφοράς; Προβλέπω να μου μαζεύονται κάμποσα και δεν ξέρω τι διάολο να τα κάνω.

Δοκίμασε να τα επιστρέψεις.

• Like 2

:lol:

Προσοχή - Προσοχή. 

Ότι Μπάρνυ και Μπέρνυ σας πιάνει τόπο και σας περισσεύει, το αγοράζω εγώ με 0,10 λεπτά τον τόμο. Αδειάζω ταράτσες και υπόγεια. Παλιές συλλογές, παλιά έπιπλα, παλιά ποδήλατα. :)  :lmao:

Ο παλιατζής της γειτονιάς σας :D

• Like 6
  • Funny 1

Δωσ'τα σε κάποια βιβλιοθηκη ή σε κανένα παιδάκι 

• Like 13

Δωσ'τα σε κάποια βιβλιοθηκη ή σε κανένα παιδάκι 

:best:  :best:  :respect:

Mπορούμε να κάνουμε πολλά πιτσιρίκια χαρούμενα αυτό το καλοκαίρι (εχω κάνει ήδη δύο) με τόσα Μπανυ που μαζέψαμε .όπως έκανε χαρούμενους κι εμάς τo Public  .

Βρείτε παιδάκια που δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα να αγοράσουν κομικς ή βιβλία ( έχει πολλά τετοια τριγυρω ) και χαρίστε τα .

• Like 20

:best::best::respect:

Mπορούμε να κάνουμε πολλά πιτσιρίκια χαρούμενα αυτό το καλοκαίρι (εχω κάνει ήδη δύο) με τόσα Μπανυ που μαζέψαμε .όπως έκανε χαρούμενους κι εμάς τo Public .

Βρείτε παιδάκια που δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα να αγοράσουν κομικς ή βιβλία ( έχει πολλά τετοια τριγυρω ) και χαρίστε τα .

Ως τώρα απο τα 12 που έχω παραλάβει έχω μόνο 1 που θα το κρατήσω για μένα. Έχω να πάρω και άλλα 26 από τα οποία φαντάζομαι δεν θα μείνει τίποτα τελικά. Μία καλή ιδέα είναι να τα δώσετε στον παιδικό σταθμό της γειτονιάς σας (εάν έχετε δημοτικό/δημόσιο ακόμα καλύτερα). Edited by totally_diakopes
  • Like 13

Έχω δώσει σε παιδιά φίλων ήδη 8.

Τα υπόλοιπα 20 θα τα δώσω στο πάρτι του σχολέιου της κόρης μου (είναι 5 χρονών και της άρεσε που της το διάβασα).

• Like 11

Έχω δώσει σε παιδιά φίλων ήδη 8.

Τα υπόλοιπα 20 θα τα δώσω στο πάρτι του σχολέιου της κόρης μου (είναι 5 χρονών και της άρεσε που της το διάβασα).

Να δω τί θα λέτε όλοι εσείς που μοιράζετε τους Μπέρνυδες στα παιδικά πάρτι ,όταν θα σας πουν τα μικρά ότι το πήραν σ΄άλλο παιδικό πάρτι   :lol:

• Like 15
  • Funny 1

Το πραγματικό ερώτημα είναι πόσα αντίτυπα έβγαλε ο Τερζό, και εν τέλει πόσα από αυτά κατέληξαν στα Public. 

EDIT
Επίσης βλέπω πως μου έστειλαν mail και με ρωτάνε αν έμεινα ικανοποιημένος από το Μπάρνυ και αν θα το πρότεινα σε κάποιον άλλον :P

• Like 12
  • Funny 1

Μερικά κιλά κόμικς με 8 ευρώ. Λείπει και αυτό που δεν είχε έρθει ακόμα.

Από τα 20 μελανώματα που παρήγγειλα βρήκαν μόνο τα 8(και πολλά ήταν).

post-30213-0-92355200-1502183486_thumb.jpg

υ.γ. παρεμπιπτόντως είναι διαθέσιμο τώρα το οστεοσάρκωμα.

Edited by Rorschach
  • Like 11

Μερικά κιλά κόμικς με 8 ευρώ. Λείπει και αυτό που δεν είχε έρθει ακόμα.

Από τα 20 μελανώματα που παρήγγειλα βρήκαν μόνο τα 8(και πολλά ήταν).

attachicon.gif08082017898.JPG

υ.γ. παρεμπιπτόντως είναι διαθέσιμο τώρα το οστεοσάρκωμα.

Ωραίες αγορές .   :best:

Δυστυχως το οστεοσάρκωμα δεν μου το δινει διαθεσιμο για αγορά πανω απο ενα αντιτυπο .

• Like 6
  • Confused 1

Κι εμένα το ίδιο, άρα δεν με αφήνει να αγοράσω τα υπόλοιπα. Είναι διαθέσιμο και το ADHD, όμως για κάποιον λόγο δεν πιάνει η προσφορά με το συγκεκριμένο. 

• Like 3

Τα κατόπιν παραγγελίας δεν μπαίνουν στην προσφορά.

• Like 4

Εντομεταξύ, έλαβα από public για το Paper Girls αυτό:

Γεια σας!

Ευχαριστούμε που μας επιλέγετε για τις αγορές σας.

Σας ευχαριστούμε για την υπομονή σας αναφορικά με το προϊόν PAPER GIRLS VOL. 1. Παρά τις συνεχόμενες προσπάθειές μας για προμήθειά του, δεν μπορούμε να εγγυηθούμε την παράδοση.

Δεσμευόμαστε να συνεχίσουμε την αναζήτηση στο δίκτυο των προμηθευτών μας και ανάλογα θα σας κρατάμε ενήμερους.

Με εκτίμηση,

Ομάδα Customer Passion

Το πήρε κανείς άλλος αυτό το email; Πλάκα θα έχει να μας την σκάσουν και να μην το φέρουν. :P

• Like 5

Ναι, όλη την ώρα. Το σύστημα τους φαίνεται πως δεν ξεχωρίζει τα προς προπαραγγελία από τα μη διαθέσιμα. 

• Like 6

Ήθελα από καιρό να πάρω τα βιβλία "ΗΡΩΕΣ" του Ανεμοδουρά...

Έβαλα 2 "ΜΠΑΡΝΥ ΚΑΙ ΜΠΕΝΥ" και 1 "ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΑ" με την ελπίδα να δουλέψει.

Τζίφος.... Και αυτό γιατί είχαν όλα αρχική €19.90 και μου έσβηνε το ένα "ΜΠΑΡΝΥ"...

Τι να κάνω... τι να κάνω....

Έβαλα "ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΑ" και "ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΑ: ΑΝΘΟΛΟΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΩΝ" και 1 "ΜΠΑΡΝΥ ΚΑΙ ΜΠΕΝΥ"...

Τελικά έσβησε το 1 "ΗΡΩΕΣ"!!!  :yahoo:

Δεν έχω κανένα από τα παραπάνω και μπορώ να πω οτι καλά μου έκατσε στα €18.92 η απόκτηση και των τριών!

Υ.Γ. Πάντα ήθελα ένα "ΜΠΑΡΝΥ ΚΑΙ ΜΠΕΝΥ"!!!  :yahoo:

Edited by archon
  • Like 11

Ήθελα από καιρό να πάρω τα βιβλία "ΗΡΩΕΣ" του Ανεμοδουρά...

Έβαλα 2 "ΜΠΑΡΝΥ ΚΑΙ ΜΠΕΝΥ" και 1 "ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΑ" με την ελπίδα να δουλέψει.

Τζίφος.... Και αυτό γιατί είχαν όλα αρχική €19.90 και μου έσβηνε το ένα "ΜΠΑΡΝΥ"...

Τι να κάνω... τι να κάνω....

Έβαλα "ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΑ" και "ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΑ: ΑΝΘΟΛΟΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΩΝ" και 1 "ΜΠΑΡΝΥ ΚΑΙ ΜΠΕΝΥ"...

Τελικά έσβησε το 1 "ΗΡΩΕΣ"!!!  :yahoo:

Όταν έχουν την ίδια τιμή πρέπει να βάζεις πρώτα αυτά που θες και μετά τα Μπάρνυ και Μπένυ. ;)

Edited by jimakoszs97
  • Like 7

Όταν έχουν την ίδια τιμή πρέπει να βάζεις πρώτα αυτά που θες και μετά τα Μπάρνυ και Μπένυ. ;)

Επιβεβαιώνω, έτσι παρήγγειλα το V for Vendetta.   :clap2:

• Like 6

Επιβεβαιώνω, έτσι παρήγγειλα το V for Vendetta.   :clap2:

Α-ΧΑ! Thanx! :)

OK... Την πάτησα... Θα πληρώσω 6€ ακριβότερα και θα έχω 3 λιγότερα Μπάρνυ... :(

Δε βαριέσαι... Ακόμα κι έτσι είναι ένα καλό deal...

Edited by archon
  • Like 10

Μετά από αγορά 10 Μπάρνυ, επιστροφή 10 Μπάρνυ και περίπου €35, πήρα τα ακόλουθα :

Peter Panzerfaust vol.1 TPB

Peter Panzerfaust vol.4 TPB

Dark Entries TPB (Vertigo Crime)

Enigma TPB

Sherlock Holmes and the Necronomicon TPB

The Bluecoats vol.10

The Harlem Hellfighters TPB

The Chronicles of Conan vol. 27 TPB

Αναμένονται άλλα 4 Μπάρνυ μαζί με το Paper Girls και άλλο ένα της Vertigo Crime.....

Καλή μπάζα, δεν παραπονιέμαι....  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

• Like 11

Επιστρέψτε και τα medikidz εκτός από Μπάρνυ οι υπόλοιποι για να τσιμπήσουμε και εμείς τίποτα! :P

• Like 4

Δέχονται τα public να επιστρέψεις κομμάτια από τη προσφορά?

• Like 4

Αφου τα παρεις πρωτα.

Τα πηρα, εβαλα μια αλλη παραγγελια μεσω ιντερνετ, και οταν εφτασε στο μαγαζι, επεστρεψα τα παλια και πηρα τα καινουρια

• Like 7

Φαντάζομαι τη σκηνή.

-Θέλω να αλλάξω 10 Μπάρνυ.

-Και τι θα πάρετε; 10 Μπάρνυ και 5 άλλα κόμικς...

:lol:

• Like 9
  • Funny 1

Λες να πάω να τσιμπήσω τζάμπα και το V;   :lol:

Χωρίς τίτλο.jpg

• Like 7

Εγώ άλλαξα 12  Μπάρνυ, μιας και στο μεταξύ πήρα και άλλα από την τελευταία φορά που πόσταρα εδώ. 

Φανταστείτε την φάτσα του υπαλλήλου  :lol:

• Like 7

Ρε παιδια, η αλλαγη ειναι απλα επιστροφη του προϊοντος ή και επιστροφη χρηματων για τα εκαστοτε κομματια?

• Like 3