Μετάβαση στο περιεχόμενο

The Ultimate Spider-Man Collection - Radnet (Κουβεντούλα)


hudson

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  11736
  • Group:  Members
  • Topic Count:  105
  • Content Count:  5271
  • Reputation:   56297
  • Achievement Points:  5445
  • Days Won:  270
  • With Us For:  5237 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  107

3 min ago , olyssesmoore said:

Εσύ πώς την έκανες; Πλήρωσες με κάρτα ή θα πληρώσεις με μετρητά;

 

Α! Με καθυσήχασες λίγο, γιατί είναι μια υπόθεση κι όχι ακριβώς τα λεγόμενα της Radnet. Πού λογικά ίσως εν μέρει να πέσεις μέσα. Τουλάχιστον για την συνδρομή των 20 τόμων σίγουρα. Για την συνδρομή των 40 τόμων θα δείξει την βγάλουν τελείως ή αλλάξει απλά το ποσοστό έκπτωσης 

 

Πλήρωσα με κάρτα 3 δόσεις των €77 ευρώ είναι πιο εύπεπτες από μια εφάπαξ €233 :mafia:

 

Αφού θες τα λεγόμενα της Radnet, ορίστε:

 

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗ

Γραφτείτε συνδρομητής πριν από την 29η Φεβρουαρίου και κερδίστε τρελά!

Προεγγραφή 20 τόμων: Έκπτωση 25% (45,80€) από την τιμή περιπτέρου (134€ αντί 179,80€)

Προεγγραφή 40 τόμων: Έκπτωση 35% (126,60€) από την τιμή περιπτέρου (233€ αντί 359,60€)

 

Αν παραμείνει η σαραντάρα συνδρομή ίσως είναι με 25% έκπτωση δηλαδή €270. Και πάλι δεν το λες και μικρό το χάσιμο από τα τωρινά €233...

 

Εν ολίγοις ό,τι είπα ισχύει καλό μου παιδί! :) 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  33361
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  537
  • Reputation:   5631
  • Achievement Points:  540
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2051 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

59 λεπτά πριν, constantinople είπε:

 

H τιμή είναι ίδια με των Κλασσικών Υπερηρώων. Γράφουν ότι για προεγγραφή 20 τόμων δίνουν 25% έκπτωση και €134 αντί για 15%.

 

15% έχουμε στις συνδρομές των Κλασσικών Υπερηρώων οι οποίες στοιχίζουν €152, οπότε το ίδιο θα κάνει και η εικοσάτομη συνδρομή του Σπάιντερμαν μόλις η έκπτωση πέσει στο 15%.

 

Στους 40 τόμους προεγγραφής η προσφορά είναι 35% έκπτωση και 233 ευρώ. Αν αυτή η προσφορά αποσυρθεί μετά την έναρξη της συλλογής, θα πρέπει να κάνουμε δύο εικοσάρες δηλαδή 2 Χ €152 = €304.

 

Και φυσικά όποιος επειμένει... περιπτερικά θα δώσει 40 Χ €9 = €360. 

 

Εν ολίγοις... όποιος δεν κάνει τώρα συνδρομή θα χάσει... και πολύ μάλιστα... οπότε σπεύσατε... :obelix:

 

Έχω ξενερώσει με τις ακυρώσεις και τώρα με τη μη δυνατότητα επιλογής 40αδας. Πολύ ερασιτέχνες και ανέτοιμοι να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις των συνδρομητών. Ελπίζω η επιμέλεια των τόμων να είναι καλή γιατί αν δεν είναι, από τη μια θα απογοητεύσουν τους συλλέκτες και θα μετανιώσουμε την ώρα και τη στιγμή που σπεύσαμε για συνδρομή, ενώ από την άλλη θα καταστρέψουν το υλικό που αντικειμενικά στην πλειονότητα του είναι εξαίρετο και αξίζει να εκδοθεί όσο το δυνατόν πιο άρτια μεταφρασμένο και εκτυπωμένο. Σκέφτομαι να τους πάρω τηλέφωνο για τη 40αδα γιατί ήθελα να ξεκινήσω από περίπτερο. Αν δεν δεχτούν το αίτημα μου, ίσως να μη προχωρήσω σε συνδρομή και να αγοράζω τους τόμους επιλεκτικά. :moutra2:

Επεξεργασία από karolos79
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35735
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  31
  • Reputation:   195
  • Achievement Points:  31
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1538 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

12 λεπτά πριν, constantinople είπε:

 

Πλήρωσα με κάρτα 3 δόσεις των €77 ευρώ είναι πιο εύπεπτες από μια εφάπαξ €233 :mafia:

Μπορείς να μου πεις που σου βγαζει  την επιλογή για δόσεις? . Μπαίνω στο περιβάλλον της Βιβα κ δεν μου βγάζει τίποτα.

 

Έχω κάρτα με δόσεις....

 

12 λεπτά πριν, constantinople είπε:

 

 

Επεξεργασία από ilias73
Τ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32406
  • Group:  Members
  • Topic Count:  57
  • Content Count:  2224
  • Reputation:   22095
  • Achievement Points:  2263
  • Days Won:  59
  • With Us For:  2353 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Έχει ρωτήσει κανείς αν τα πακέτα των 25% και 35% θα ισχύουν για όσους τα κάνανε τώρα και σε περαιτέρω ανανέωσης συνδρομής;; Δλδ πχ όποιος έκανε το πακέτο 2-21 με 25% έκπτωση, θα έχει το δικαίωμα να πάρει πάλι 25% και στην ανανέωση 22-41 ή μετά θα πάει στο 15%;;

Αν βέβαια μετά τις 29 Φλεβάρη δεν θα ισχύουν αυτές οι προσφορές.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1123
  • Reputation:   7078
  • Achievement Points:  1188
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1680 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

47 λεπτά πριν, ilias73 είπε:

Μπορείς να μου πεις που σου βγαζει  την επιλογή για δόσεις? . Μπαίνω στο περιβάλλον της Βιβα κ δεν μου βγάζει τίποτα.

 

Έχω κάρτα με δόσεις....

 

 

Πρέπει να είναι πιστωτική κι όχι χρεωστική,αν έχω καταλάβει...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11736
  • Group:  Members
  • Topic Count:  105
  • Content Count:  5271
  • Reputation:   56297
  • Achievement Points:  5445
  • Days Won:  270
  • With Us For:  5237 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  107

M

50 min ago , ilias73 said:

Μπορείς να μου πεις που σου βγαζει  την επιλογή για δόσεις? . Μπαίνω στο περιβάλλον της Βιβα κ δεν μου βγάζει τίποτα.

 

Έχω κάρτα με δόσεις....

 

Εννοείται με πιστωτική κάρτα, όταν φτάσεις στο παράθυρο που συμπληρώνεις τα στοιχεία της κάρτας και πριν πατήσεις το κουμπί για την τελική πληρωμή θα σου εμφανίσει κάτω από τα στοιχεία της κάρτας την επιλογή να κάνεις μέχρι 3 δόσεις.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1123
  • Reputation:   7078
  • Achievement Points:  1188
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1680 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Ρε τί τρόμπες εκεί στην Radnet. Έκανα χτες το βράδυ παραγγελία την συνδρομή 40 τόμων χωρίς κουπόνια και χωρίς κάτι να τους προβληματίζει... Πλήρωσα με κάρτα και μου στάλθηκε email ότι η πληρωμή είναι αποδεκτή. Και βλέπω πριν λίγο ότι έκαναν ακύρωση παραγγελίας... Φαίνεται μετά κατάλαβαν το λάθος τους και ενεργοποίησαν πάλι την παραγγελία. Κι αυτό το κάνουν ακόμα μια φορά...

Λες να μπερδεύτηκαν με τις επιλογές που άλλαξαν στις συνδρομές;

Έκλαψα από το γέλιο...:lol:

  • Like 1
  • Μπέρδεμα 1
  • Λύπη 2
  • Αστείο 10
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35735
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  31
  • Reputation:   195
  • Achievement Points:  31
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1538 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

11 ώρες πριν, constantinople είπε:

M

 

Εννοείται με πιστωτική κάρτα, όταν φτάσεις στο παράθυρο που συμπληρώνεις τα στοιχεία της κάρτας και πριν πατήσεις το κουμπί για την τελική πληρωμή θα σου εμφανίσει κάτω από τα στοιχεία της κάρτας την επιλογή να κάνεις μέχρι 3 δόσεις.

Καλημέρα, το πρόβλημα ήταν με την καταχώρηση. Δεν ήθελε αυτόματη καταχώρηση αλλά χειροκίνητη.

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  383
  • Content Count:  3878
  • Reputation:   35247
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2054 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Τελικά όπως το πάει η Radnet, το καλύτερο είναι να περιμένεις λίγο να διορθώσουν όλα τους τα θέματα (γιατί πάντα βγάζουν αρκετά) και μετά να προχωρήσεις σε παραγγελία :) 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1542
  • Reputation:   13784
  • Achievement Points:  1817
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1255 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Πάντως στο σαιτ ακόμα να βάλουνε τα collecting issues του κάθε τόμου (ούτε πρόκειται πιστεύω).Περιγράφουν μια γενικούρα και όποιος κατάλαβε.

Πως θα ξέρει ο αναγνωστης που θα το δει τυχαία στο περίπτερο τι αγοράζει ; :confuse:

Καμία διαφήμιση στα σοσιαλ,κανένα τρειλερ. 

Καταδικάζουν μονοι τους την έκδοση. Μυρωδιάδες. Δεν ανοιγουν καλυτερα κανα :gyros:μπας και αρπαξει απο εκεί την πολυπόθητη Lamborghini το αφεντικό ?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7125
  • Reputation:   27042
  • Achievement Points:  7460
  • Days Won:  25
  • With Us For:  6236 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

On 24/2/2024 στο 5:01 ΜΜ, Andysaurus είπε:

Ναι αλλά είναι συνηθισμένη τακτική στα comic books όταν παρέλθει ο καιρός να βγουν σε έκπτωση. 

Δες για παράδειγμα την Anubis που μετά από κάποιους μήνες από 10% έκπτωση τα βρίσκεις 40%

Η ακόμα και την ΟΞΥ που ξεκίνησε σκληροπυρηνικά και δεν βρίσκαμε τίποτα με έκπτωση για πολύ καιρό αλλά επίσης δεν άντεξε και με το που έφυγε το μονοπώλιο με τα public πάλι βλέπαμε 40%.

 

Το θέμα είναι ότι αν θες να το πάρεις όσο είναι hot το προϊόν θα πληρώσεις αλλιώς θα περιμένεις να βγει σε έκπτωση, αν βγει. 

                                                        

Έτσι δουλεύει όλη η αγορά δυστυχώς. 

Και εγώ στο κλασικούς υπερήρωες τα αγόρασα με συνδρομή και όταν είδα μετά να τα σκοτώνουν με 2.5 ευρώ το τεύχος μου κακοφάνηκε αλλά τα είχα στην ώρα μου όταν βγήκαν και ζούσα και την αναμονή του επόμενου τεύχος. 

 

 

Ο καθένας τα ζυγίζει και διαλέγει :cheers3:

 

Μη μπερδεύεσαι. Στην περίπτωση της "Radnet" ήταν απ' τον ίδιο τον εκδότη. Στις άλλες περιπτώσεις ήταν απ' τη νομοθεσία για την ενιαια τιμή βιβλίου, εφόσον είχε κλείσει ο χρόνος. Και πάλι όμως ακόμη και τοτε, ΠΟΤΕ στα e-shop της "Οξύ" ή της "Anubis" δεν υπήρξαν τέτοιες εκπτώσεις! Και κανένας άλλος εκδότης που γνωρίζω, δηλαδή, δεν το κάνει απ' το e-shop του! Δεν είναι λοιπόν "συνηθισμένη τακτική", απλά η "Radnet" δεν έχει μάλλον χώρο αποθήκευσης και υπομονή για να ξεστοκάρει όταν πρέπει με τις ισχύουσες τιμές. Οι "Μικρός Ήρως" για παράδειγμα, αυτό ακριβώς κάνουν! Και θα ρίξουν τιμές ανά περιόδους με τις διάφορες εκπτώσεις τους, είτε θα εισάγουν κάποιο δωράκι επιπρόσθετα, είτε και τα δύο. Οι τιμές όμως ακόμη και τευχών που είναι δεκαετίες πίσω, είναι ακριβότερες απ' αυτές που είχαν τότε! Εντάξει..είναι και άλλο νόμισμα βέβαια, αλλά πωλήθηκαν και φτηνότερα σε ξεστοκάρισμα τα προηγούμενα χρόνια με το ευρώ. "Εξαρτάται" είναι η απάντηση λοιπόν και όχι "συνήθως". Και το "εξαρτάται" δε ζυγίζεται. :)

Επεξεργασία από Mandrake
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25886
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  229
  • Reputation:   2412
  • Achievement Points:  248
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4232 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

7 ώρες πριν, Mandrake είπε:

 

Μη μπερδεύεσαι. Στην περίπτωση της "Radnet" ήταν απ' τον ίδιο τον εκδότη. Στις άλλες περιπτώσεις ήταν απ' τη νομοθεσία για την ενιαια τιμή βιβλίου, εφόσον είχε κλείσει ο χρόνος. Και πάλι όμως ακόμη και τοτε, ΠΟΤΕ στα e-shop της "Οξύ" ή της "Anubis" δεν υπήρξαν τέτοιες εκπτώσεις! Και κανένας άλλος εκδότης που γνωρίζω, δηλαδή, δεν το κάνει απ' το e-shop του! Δεν είναι λοιπόν "συνηθισμένη τακτική", απλά η "Radnet" δεν έχει μάλλον χώρο αποθήκευσης και υπομονή για να ξεστοκάρει όταν πρέπει με τις ισχύουσες τιμές. Οι "Μικρός Ήρως" για παράδειγμα, αυτό ακριβώς κάνουν! Και θα ρίξουν τιμές ανά περιόδους με τις διάφορες εκπτώσεις τους, είτε θα εισάγουν κάποιο δωράκι επιπρόσθετα, είτε και τα δύο. Οι τιμές όμως ακόμη και τευχών που είναι δεκαετίες πίσω, είναι ακριβότερες απ' αυτές που είχαν τότε! Εντάξει..είναι και άλλο νόμισμα βέβαια, αλλά πωλήθηκαν και φτηνότερα σε ξεστοκάρισμα τα προηγούμενα χρόνια με το ευρώ. "Εξαρτάται" είναι η απάντηση λοιπόν και όχι "συνήθως". Και το "εξαρτάται" δε ζυγίζεται. :)

 

Δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα όπως τα παρουσιάζεις. Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω καθολικά. 

Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που νέες κυκλοφορίες έχουν έκπτωση 30 και 40%, Μιλάω και για anubis και για οξυ αφού η συζήτηση γίνεται για comic books.  

Όχι μετά από χρόνο, αλλά μετά από μήνα. Η ενιαία τιμή εφόσον έχει κλείσει ο χρόνος, υπάρχει σε πολλές περιπτώσεις μόνο στα χαρτιά. Εμπόριο είναι και στην Ελλάδα πάντα θα υπάρχουν έμποροι που θα κάνουν του κεφαλιού τους. 

 

Όσον αφορά το eshop της anubis το ΠΟΤΕ που έχεις με κεφαλαία δεν ισχύει σίγουρα.  Τα 50% τα βλέπαμε συχνά μέσα από το eshop τους είτε σε άκυρες ημερομηνίες, είτε σε πακέτα είτε σε περιόδους προσφορών (black friday, batman day κτλ). 

Επίσης και η ΟΞΥ να σου θυμίσω ότι τα τευχάκια hulk, batman κτλ που είχε βγάλει με εφημερίδα και έπειτα τα ανάρτησε στην σελίδα της με συγκεκριμένη λιανική τιμή. Δεν πέρασαν λίγες εβδομάδες όπου και αυτά τα έβγαλε πακέτα σε πολύ χαμηλή τιμή, ακριβώς όπως έκανε και η Radnet. 

 

Η Radnet φυσικά και θα κάνει την προσφορά μέσα από την σελίδα τους και όχι κάπου άλλου για τον απλούστατο λόγο το ότι δεν κάνουν χονδρική σε βιβλιοπωλεία όπως η Anubis και η ΟΞΥ! 

Επεξεργασία από Andysaurus
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35092
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  8
  • Reputation:   85
  • Achievement Points:  8
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1675 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Σε επικοινωνία με την radnet μου είπαν ότι ήταν λάθος το ότι ήταν διαθέσιμοι όλοι οι τόμοι στην προεγγραφή και για αυτό το διορθώσαν και δεν υπάρχουν πλέον οι επιλογές για τους επόμενους τόμους, παραδέχτηκαν όμως ότι επειδή ήταν δικό τους λάθος όσοι είχαν κάνει παραγγελία μέχρι και τον τόμο 60  θα την δεχτούν  κανονικά απλά πλέον δεν ισχύει . Πάλι καλά που παραδέχτηκαν το λάθος τους και δεν μας ακυρώνουν πάλι τις παραγγελίες.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32676
  • Group:  Members
  • Topic Count:  52
  • Content Count:  725
  • Reputation:   5699
  • Achievement Points:  775
  • Days Won:  8
  • With Us For:  2255 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Η αποστολή γίνεται με ACS; Έχουν τη δυνατότητα για Smart Point;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25886
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  229
  • Reputation:   2412
  • Achievement Points:  248
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4232 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

28 λεπτά πριν, Captain Cooper είπε:

Η αποστολή γίνεται με ACS; Έχουν τη δυνατότητα για Smart Point;

 

Περσι με acs ήταν. αν έχεις smart point στη περιοχή σου, μπορείς να το επιλέξεις μέσα από το μνμα που σου στέλνει η acs ή να ενημερώσεις τη radnet. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1123
  • Reputation:   7078
  • Achievement Points:  1188
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1680 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Πριν από 1 ώρα, john1995 είπε:

Σε επικοινωνία με την radnet μου είπαν ότι ήταν λάθος το ότι ήταν διαθέσιμοι όλοι οι τόμοι στην προεγγραφή και για αυτό το διορθώσαν και δεν υπάρχουν πλέον οι επιλογές για τους επόμενους τόμους, παραδέχτηκαν όμως ότι επειδή ήταν δικό τους λάθος όσοι είχαν κάνει παραγγελία μέχρι και τον τόμο 60  θα την δεχτούν  κανονικά απλά πλέον δεν ισχύει . Πάλι καλά που παραδέχτηκαν το λάθος τους και δεν μας ακυρώνουν πάλι τις παραγγελίες.

Μόνο τα κουπόνια τους πείραξαν...:lol:

 

2 ώρες πριν, Andysaurus είπε:

Η Radnet  φυσικά και θα κάνει την προσφορά μέσα από την σελίδα τους και όχι κάπου άλλου για τον απλούστατο λόγο το ότι δεν κάνουν χονδρική σε βιβλιοπωλεία όπως η Anubis και η ΟΞΥ! 

Έχουν βγάλει αρκετές προσφορές και σε εφημερίδες. Πχ τώρα βγάζουν όλη την συλλογή "Νευροεπιστήμες και Ψυχολογία" με την εφημερίδα Δημοκρατία (Τον πρώτο τόμο στην έκδοση της Κυριακής και τους υπόλοιπους στην έκδοση του Σαββάτου)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11736
  • Group:  Members
  • Topic Count:  105
  • Content Count:  5271
  • Reputation:   56297
  • Achievement Points:  5445
  • Days Won:  270
  • With Us For:  5237 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  107

3 min ago , olyssesmoore said:

τώρα βγάζουν όλη την συλλογή "Νευροεπιστήμες και Ψυχολογία"

 

Καλό θα τους κάνει να την διαβάσουν αυτή τη συλλογή και οι ίδιοι! :) 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32406
  • Group:  Members
  • Topic Count:  57
  • Content Count:  2224
  • Reputation:   22095
  • Achievement Points:  2263
  • Days Won:  59
  • With Us For:  2353 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

2 ώρες πριν, Andysaurus είπε:

Η Radnet φυσικά και θα κάνει την προσφορά μέσα από την σελίδα τους και όχι κάπου άλλου για τον απλούστατο λόγο το ότι δεν κάνουν χονδρική σε βιβλιοπωλεία όπως η Anubis και η ΟΞΥ! 

Μεγάλο στοκ έχει πάρει και το Βιβλιοπωλείο Καλοκάθης

https://kalokathisbookshop.gr/eshop/?filters=product_cat[19799]|εκδότης[Όλοι]

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1123
  • Reputation:   7078
  • Achievement Points:  1188
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1680 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Μόλις τώρα, constantinople είπε:

 

Καλό θα τους κάνει να την διαβάσουν αυτή τη συλλογή και οι ίδιοι! :) 

Για αυτό έχουν βγάλει δύο συλλογές με ψυχολογία...:lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38081
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  648
  • Reputation:   5844
  • Achievement Points:  655
  • Days Won:  5
  • With Us For:  932 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ο ερασιτεχνισμός της Radnet σε όλα τα επίπεδα, εμένα προσωπικά με οδηγεί στο συμπέρασμα οτι υπερκοστολογεί όλα της τα προιόντα.

Οι τόμοι της προηγούμενης συλλογής Marvel δεν θα έπρεπε για κανένα λόγο να ξεπεράσουν τα 7ε.

Το ίδιο και η συλλογή του Ιουλίου Βερν, έναν τόμο πήρα απ'αυτή τη συλλογή απ'το παζάρι βιβλίου,

και έχει καμιά 20αριά σελίδες με αδύναμο μελάνι και κακή εκτύπωση. (η κατα τ'άλλα ''πολυτελής έκδοση'')

 

Για να μην πώ για τα χαρτονομίσματα που θέλουν 10 ευρώ για δύο φωτοτυπίες.

Συλλογές περιπτέρου τέτοιας ποιότητας - επιμέλειας θα έπρεπε να στοιχίζουν το πολύ 5 ευρώ!!

 

:beer:

Επεξεργασία από Guts
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6323
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  902
  • Reputation:   8689
  • Achievement Points:  1000
  • Days Won:  12
  • With Us For:  5747 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  54

1 ώρα πριν, Captain Cooper είπε:

Η αποστολή γίνεται με ACS; Έχουν τη δυνατότητα για Smart Point;

Εγώ για τους Κλασικούς Υπερήρωες είχα ζητήσει αποστολή μέσω ACS για να την παραλαμβάνω από smart point.  Δεν γινόταν όμως απευθείας η παράδοση σε smartpoint. Μου ερχόταν μήνυμα παράδοσης στο σπίτι εντός της ημέρας από την ACS και έπρεπε μετά εγώ να ορίσω αλλαγή σημείου παραδοσης, η οποία γινοταν την επόμενη μέρα.

Δεν ξέρω αν αλλάξει τίποτα με τη νέα συλλογή (και δε με πολυενδιαφέρει και βασικά κιόλας)

 

Στη μεγάλη έκπτωση προεγγραφής είχε συνυπολογιστεί και η ψυχική κατάρρευση του συνδρομητή μέχρι να καταφέρει να ολοκληρώσει τη διαδικασία συνδρομής.

Επεξεργασία από theforce
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1123
  • Reputation:   7078
  • Achievement Points:  1188
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1680 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Πάντως όπως τα έκαναν δεν ξέρω αν μετά την συνδρομή των 40 τόμων θα συνεχίσω την συλλογή. Ίσως μετά μόνο επιλεκτικά ή θα περιμένω καμιά τρελή προσφορά. Θα εξαρτηθεί και πώς θα είναι οι τόμοι ώστε να κρίνω πώς θα συνεχίσω...

Τέτοιο ξενέρωμα πριν βγει ακόμα η συλλογή καλά δεν έχω ξαναφάει με τις συνδρομές τους...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33361
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  537
  • Reputation:   5631
  • Achievement Points:  540
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2051 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Πως τα κατάφεραν και ενώ υπήρχε ενθουσιασμός για τη νέα κυκλοφορία του αγαπημένου μας Spider-Man, με τα πέρα δώθε, τις ακυρώσεις των συνδρομών και τη "ανοησία" τους, να ξενερώσουν τους πιστούς πελάτες τους, ουσιαστικά για λίγα ευρώ που δεν θα έβαζαν στα ταμεία τους από τα κουπόνια. Δηλαδή εκεί στη εταιρεία κανένας δεν σκέφτηκε ότι θα έπρεπε να αποκλειστούν οι κωδικοί από το σύστημα πληρωμών για το νέο τους προϊόν; Θα μου πείτε, εδώ έστειλαν τόμους των κλασικών υπερηρωων στους συνδρομητές με την αυξημένη τιμή και καθυστέρησαν να αλλάξουν τη συνδρομή στην ιστοσελίδα τους, με αποτέλεσμα να ανανεώσουν οι περισσότεροι φίλοι του forum με την παλιά τιμή. Επίσης χωρίς κάποια εξήγηση δεν επιτρέπουν να επιλέξουμε 20αδα ή 40αδα. Και επειδή έπαψα να είμαι καλοπροαίρετος :Suspicious: θεωρώ ότι ίσως υπάρχει το σενάριο για αύξηση της τιμής τον επόμενο χρόνο (από τον 41ο τόμο), παρόλο που ξεκίνησαν με την ανώτερη τιμή με την οποία ολοκλήρωσαν τους κλασικούς υπερήρωες. Είδομεν. 

 

Υ. Γ  Τελικά τους έστειλα e-mail για την 40αδα και περιμένω απάντηση. Δύσκολο το βλέπω να δεχτούν. Ίσως και να μην απαντήσουν. :moutra2:

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  39131
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  225
  • Reputation:   1350
  • Achievement Points:  360
  • Days Won:  3
  • With Us For:  664 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

41 λεπτά πριν, karolos79 είπε:

θεωρώ ότι ίσως υπάρχει το σενάριο για αύξηση της τιμής τον επόμενο χρόνο (από τον 41ο τόμο), παρόλο που ξεκίνησαν με την ανώτερη τιμή με την οποία ολοκλήρωσαν τους κλασικούς υπερήρωες.

 

Ακριβώς!

Άσε που η σειρά έχει περισσότερες σελίδες από τους κλασικούς υπερήρωες, σιγά μην μας αφήσουν χωρίς αύξηση (βάλε επίσης και το γεγονός ότι τι πιο σύνηθες μια συλλογή να  ανεβάζει το κόστος αφού περάσουν αρκετοί τόμοι που να έχει "εθιστεί" ο καταναλωτής).

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4463
  • Reputation:   34735
  • Achievement Points:  4530
  • Days Won:  101
  • With Us For:  6187 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Έχουμε ξαναπεί βέβαια ότι απλά δεν υπάρχει καλύτερο θέμα από τούτο δω. Αποθέωση, βρισιμο, γκρίνια, αναμονή, προσμονή, απαξίωση όλα ανακατεμένα σε μια όμορφη συσκευασία...:lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  132
  • Content Count:  2616
  • Reputation:   16066
  • Achievement Points:  2666
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

Ειχα πει 10 σελιδες θα φτασει το θεμα μεχρι να βγει ο 1ος τομος και ειμαστε στις 12. Θα προβλεψω 15 τωρα γιατι radnet ειναι αυτη οποτε κατι θα κανει να εχουμε να βριζουμε καθε μερα!

Επεξεργασία από albertus magnus
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11736
  • Group:  Members
  • Topic Count:  105
  • Content Count:  5271
  • Reputation:   56297
  • Achievement Points:  5445
  • Days Won:  270
  • With Us For:  5237 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  107

Άμα γίνει και αύξηση εμείς που εξασφαλίσαμε τους 40 τόμους της συνδρομής θα είμαστε ακόμη πιο κερδισμένοι! :sun3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1542
  • Reputation:   13784
  • Achievement Points:  1817
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1255 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Την αυξηση τιμής να τη θεωρείτε δεδομένη σας το χα πει και τις προαλλες. 

Η εταιρια βρωμαει φουλ αρπαχτή. Απαξ και δούνε οτι πανε καλά στα περίπτερα, σιγουράκι η αυξηση στα 10 ευρω πριν τον 40ο τομο. Και μετά θα ακολουθήσουν τα γνωστά. Θα ξενερώσει ο κόσμος οπως στη SEC θα την παρατησει και θα τους φταίνε η αυξηση του χαρτιου τα καμενα εργοστασια στην Ισπανια ο Κουλης και δε ξερω γω τι αλλο. Το στραβο τους το κεφάλι οτι φταίει , δεν περνάει καν σαν σκέψη !

Στο τελος θα κανουν και εκει ενα καλό ξεπούλημα με προσφορες στα 4 ευρω τον τόμο και όλα καλα στο στρουμφοχωριό.

:Gantzos:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  39131
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  225
  • Reputation:   1350
  • Achievement Points:  360
  • Days Won:  3
  • With Us For:  664 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

15 λεπτά πριν, constantinople είπε:

Άμα γίνει και αύξηση εμείς που εξασφαλίσαμε τους 40 τόμους της συνδρομής θα είμαστε ακόμη πιο κερδισμένοι! :sun3:

 

Ή τουλάχιστον έτσι θα νιώθετε μέχρι να πιάσει την radnet πάλι η δολοφονική της μανία ... :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35120
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  677
  • Reputation:   3596
  • Achievement Points:  678
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1671 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Υπάρχει κάπου ιστοσελίδα με την αρχική συλλογή (εξωτερικού);  

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.