Jump to content

Wonder Woman: Ποια θεωρειτε ομορφοτερη

Wonder Woman: Ποια θεωρειτε ομορφοτερη  

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Τρεις ηθοποιοι εχουν ερμηνευσει (αν δεν κανω καποιο λαθος) σε Live action τη Wonder Woman.

Η Cathy Lee Crosby σε τηλεταινια του 1974 οπου θα λειτουργουσε και σαν πιλοτος τηλεοπτικης σειρας αλλα δεν πηρε ποτε το πρασινο φως

post-11226-0-32763400-1496999001_thumb.jpgpost-11226-0-90238100-1496999041_thumb.jpgpost-11226-0-37897000-1496999051_thumb.jpg

Η Lynda Carter σε τηλεοπτικη σειρα απο το 1975 εως το 1979 (οπου βγαλανε πιλοτο τηλεταινια και τελικα αλλα 59 επισοδεια)

post-11226-0-07389700-1496999124_thumb.jpgpost-11226-0-46239400-1496999149_thumb.jpgpost-11226-0-60267500-1496999162_thumb.jpg

Και τελος η Gal Gadot που εχει εμφανισετι σε δυο ταινιες μεχρι στιγμης το: Batman Vs Superman και το Wonder Woman (και θα παιξει και στο Justice League)

post-11226-0-64644200-1496999200_thumb.jpgpost-11226-0-62566600-1496999211_thumb.jpgpost-11226-0-67320400-1496999219_thumb.jpg

Απλα ρωταω (με εντελως υποκειμενικο τροπο!!) ποια θεωρειτε ομορφοτερη! Εβαλα απο 3 φωτογραφιες (1 με στολη συν αλλες 2) ενδεικτικα.

Εγω μιας και ανοιγω το Thread να πω οτι ολες ειναι ομορφες κοπελες και με αθλητικο παραστημα (κατι απαραιτητο για τετοιο ρολο) αλλα θα ψηφισω την Lynda Carter.

Edited by albertus magnus
  • Like 18

Η Cathy Lee Crosby όσο ωραία κι αν είναι, και μόνο που τη βλέπω με την ανεκδιήγητη στολή που της έδωσαν, τρώει χυλόπιτα ως WW. Μεταξύ Carter και Gadot θα επιλέξω την Carter που άνετα θα της έδινα τον τίτλο "Αρχαία Ελληνίδα θεά". Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μου αρέσει η Gadot, επίσης πολύ ωραία γυναίκα και ταίριαξε εξαιρετικά στο ρόλο της.

Υ.Γ. Την Wonder Woman έχει ερμηνεύσει και η Adrianne Palicki στον πιλότο της ομώνυμης σειράς του '11, η οποία δεν πήρε ποτέ το πράσινο φως.

• Like 7

Η Cathy Lee Crosby όσο ωραία κι αν είναι, και μόνο που τη βλέπω με την ανεκδιήγητη στολή που της έδωσαν, τρώει χυλόπιτα ως WW. Μεταξύ Carter και Gadot θα επιλέξω την Carter που άνετα θα της έδινα τον τίτλο "Αρχαία Ελληνίδα θεά". Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μου αρέσει η Gadot, επίσης πολύ ωραία γυναίκα και ταίριαξε εξαιρετικά στο ρόλο της.

Υ.Γ. Την Wonder Woman έχει ερμηνεύσει και η Adrianne Palicki στον πιλότο της ομώνυμης σειράς του '11, η οποία δεν πήρε ποτέ το πράσινο φως.

Για την στολη συμφωνω και εγω!!  Την Adrianne Palicki δεν την εβαλα γιατι ο πιλοτος δεν βγηκε καν στον αερα. Οποτε ηταν στα χαρτια μονο και δεν την ειδε ποτε το κοινο! Παντως υπαρχουν φωτογραφιες στο ιντερνετ απο τα γυρισματα και αυτη ειχε λιγο μυστηρια στολη με παντελονι κολαν απο κατω.

• Like 5

θα επιλέξω την Carter που άνετα θα της έδινα τον τίτλο "Αρχαία Ελληνίδα θεά". 

Συμφωνώ απόλυτα. Η τρίτη φωτογραφία στην πισίνα είναι άπαιχτη. :best: Νομίζω ότι όσοι ψήφισαν την Gadot είναι πληρωμένοι από τον ατζέντη της. :)

:valtnino:

• Like 4
  • Funny 1

Συμφωνώ απόλυτα. Η τρίτη φωτογραφία στην πισίνα είναι άπαιχτη.

Εμ και εγω απο αυτη την φωτο πειστηκα για και την εβαλα κιολας!

• Like 2

Lynda Carter δαγκωτό λέμε! :blob3:

• Like 4

Κι εγώ ψηφίζω την Lynda Carter...! :yes:

Έχει πιο Ελληνικά χαρακτηριστικά κι ένα γλυκύτατο προσωπάκι (τουλάχιστον τότε)...!  :hug2:

• Like 5

Ειμαι μεταξυ της Carter και της Gadot... δε ξερω ποια να πρωτοδιαλεξω απ τις 2, μαλλον τις θελω και τις 2 εξισου για WW :PPP:

• Like 4

9-9 οι ψηφοι πλεον και η Λιντα Καρτερ το γυριζει το ματσακι! :clap2: :clap2:

• Like 3

Μεταξύ Carter και Gadot θα επιλέξω την Carter που άνετα θα της έδινα τον τίτλο "Αρχαία Ελληνίδα θεά". Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μου αρέσει η Gadot, επίσης πολύ ωραία γυναίκα και ταίριαξε εξαιρετικά στο ρόλο της.

Συμφωνώ με αυτό :best:

• Like 3

Οι μόνες λέξεις που μου έρχονται για τα αποτελέσματα είναι: Χάσμα γενεών.  :holidays:

• Like 5

η  Carter στα δικά μου μάτια είναι γυναικάρα και ψηφίζω αυτήν, αλλά δέχομαι ότι η Gadot είναι πιο κοντά στα σημερινά πρότυπα ομορφιάς!

• Like 5

Αυτο, που δεν υπαρχει η επιλογη "ολες" στην δημοσκοπηση... :moutra2: 

Anyway...για μενα.....ΟΛΕΣ!!!!! :love4::kisses::love2:

• Like 4

Οι μόνες λέξεις που μου έρχονται για τα αποτελέσματα είναι: Χάσμα γενεών.  :holidays:

ρε τι χασμα γενεων;;;; χασμα αρμαγεδων μιλαμε, δεν πιστευα στα ματια μου οταν ειδα τα αποτελεσματα !!

• Like 5

Που το είδατε το χάσμα γενεών; Γιατί βλέπω και πιτσιρικάδες να έχουν ψηφίσει     :dimis2:

την Lynda μας   :hug2:

• Like 4

Lynda Carter!

• Like 6

Είχα μείνει στο 50-50, μπαίνω και τι να δω... Χάσμα γενεών indeed...

• Like 3
  • 8 months later...

Gal Gadot δαγκωτό. H Carter ήταν όμορφη και συμπαθητική αλλά πολύ γλυκανάλατη ως Wonder Woman. Η Gadot είναι fighter. Εχει υπηρετήσει στο στρατό του Ισραήλ όπου είναι υποχρεωτική η στράτευση για τις γυναίκες. :choco:

• Like 2

Ψηφιζω την Gal Gadot.

Πολυ ομορφη γυναικα.

• Like 2

Πιο αντιπροσωπευτική WW  (και κουκλάρα) απο τις 3 η Gal Gadotως τωρα :)

μπορουν να βρουν παντως και πειστικοτερη WW στο μελλον, αναμενω :D

• Like 2

Gal Gadot. Όπως είχε πει και ένας στο Wonder Woman ( δε θυμάμαι ποιος χαρακτήρας ) "Αυτή η γυναίκα είναι έργο τέχνης." :love4:

• Like 2