Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΤΕ [ θα πεθάνετε από τα γέλια ]


germanicus

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3779 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Δεν θέλω να δώσω συνέχεια Δημοσθένη και συμφωνώ με όσα λες. Απλά θα δώσω ένα link για να απαντήσω (στο μόνο που αξίζει να απαντήσω) στον Δημήτρη.

 

http://www.patakis.gr/viewshopproduct.aspx?id=700081

 

Την στιγμη που η καθημερινη πουλαει 10 ευρω με αυξηση 250% θεωρουμαι ακριβος για ενα ευρω παραπανω απο μερικους !!!!!!!!!!

Την καθημερινη πως θα την ελεγες λοιπον επισημα ;;;;;;;;

 

και για όσους δεν κατάλαβαν 79.2 ευρώ. καινούργιο και με το υπέροχο κουτί (και με απόδειξη).

 

(vs 96 ευρώ και μεταχειρισμένο και χωρίς κουτί)

Επεξεργασία από totally_wired
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29353
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  1284
  • Reputation:   11565
  • Achievement Points:  1284
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3981 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Δεν θέλω να δώσω συνέχεια Δημοσθένη και συμφωνώ με όσα λες. Απλά θα δώσω ένα link για να απαντήσω (στο μόνο που αξίζει να απαντήσω) στον Δημήτρη.

 

http://www.patakis.gr/viewshopproduct.aspx?id=700081

 

 

και για όσους δεν κατάλαβαν 79.2 ευρώ. καινούργιο και με το υπέροχο κουτί (και με απόδειξη).

 

(vs 96 ευρώ και μεταχειρισμένο και χωρίς κουτί)

Και στην Κυπρο τα εδιναν με 50 ευρω αν δεν κανω λαθος

Γιατι δεν πας να τα παρεις απο εκει λοιπον ?

Το ιδιο ειμαι εγω με τον Πατακη και τον καθε Πατακη ?

Αυτος σιγουρα τα εχει παρει πολυ φθηνοτερα απο οτι εγω

Αυτο με κανει απατεωνα δηλαδη ?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29353
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  1284
  • Reputation:   11565
  • Achievement Points:  1284
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3981 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Παρακαλώ πολύ να πέσουν οι τόνοι.....

 

Είναι μια συζήτηση που την έχουμε κανει αρκετές φορές εδώ ,αλλά και πρόσωπο με πρόσωπο με το συγκεκριμένο μέλος (τον Δημήτρη εννοώ...).

 

Εχουν υπάρξει επιχειρήματα κι από τις δύο πλευρές και οπως φαίνεται δεν πρόκειται να του αλλαξουμε άποψη για κάποια πράγματα σχετικά με την πώληση κομικς.Δεν θέλει ή δεν μπορεί να καταλάβει κάποια πράγματα . Δικαίωμά του .

 

Καλό είναι λοιπόν να το σταματήσουμε εδώ αφού δεν θα βγάλει πουθενά.

 

Δεν εννοώ να μην γίνεται κριτική σε οτι θεωρεί ο καθένας λάθος . Κριτικη καλοπροαιρετη ας γινεται για να γινουμαστε καλυτεροι χωρις ομως υποννοουμενα που εκθετουν ασχημα τον καθεναν γιατι αυτο παει αλλου

Οι εκφρασεις θελουν προσοχη !!!!!!!!!

 

Απλά σας παρακαλώ να είναι εντός κάποιον ορίων ευγένειας  ,οπως το ίδιο πρέπει να είναι και η αντίδραση αυτού που θεωρείται οτι θίγεται απ αυτήν την κριτική.

 

:efxaristo::beer6:

Ποια πραγματα δεν θελω η δεν μπορω να καταλαβω Δημοσθενη ?

 

Εσεις ολοι καταλαβαινετε την εννοια της ελευθερης αγορας ?

 

Αν εγω πχ ζητησω ενα τεσσαρι στο κολονακι για ενα κομικς θα πρεπει σωνει και καλα να μου το δωσει καποιος ? (μια και που εμενα αφορα ολο αυτο)

Αυτος που ψαχνει οτιδηποτε λες να μην εχει δει τιμες η διαθεσιμοτητες ?

Και αν τυχον αγορασει με το ζορι αγορασε ???????

 

Και στην τελικη με ειδε κανεις εμενα να κανω υποδειξεις ποσο θα πουλησει ο καθενας το οτιδηποτε ?

 

Αλλο να μιλησω καλοπροαιρετα σε καποιον πριβε και να του δωσω να καταλαβει μερικα πραγματα κι αν καταλαβει εχει καλως αν δεν καταλαβει προβλημα του

κι αλλο να τον βγαλω εφημεριδα με συκοφαντιες και παραλογες υποδειξεις διαθεσης των πραγματων του

 

Αυτο δεν καταλαβαινεις η κανεις οτι δεν καταλαβαινεις φιλε Δημοσθενη

Επεξεργασία από Σκρουτζ μακ Ντακ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25074
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  42
  • With Us For:  6218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Ρε φίλε, το κούρασες. Δικαίωμα σου να ψάχνεις θύματα να γδαρεις. Δικαίωμα των υπολοίπων να ενημερώνουν για αυτό.

Κάνε οτι σ αρέσει, απλά μη μας τα ζαλίζεις.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30701
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  342
  • Reputation:   2053
  • Achievement Points:  342
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3382 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Αν μου λεγανε πως ο πωλητης και πρεσβης της ελευθερης αγορας που ψαχνει κοροιδα ειναι μελος εδω μεσα , θα νομιζα πως με δουλευουν...Τα παντα πρεπει να εχουν ενα οριο και απ'οτι φαινεται η "ελευθερη αγορα" δεν εχει..Για αυτο ζουμε οτι ζουμε..Αλλα υπαρχουν και εννοιες οπως συνειδηση,αλληλοβοηθεια,δεοντολογια και διαφορες αλλες που αγνοουνται και που δεν αφορουν επιδοξους καιροσκοπους,για τους οποιους ο στοχος ειναι ενας και μονο..Ο καθενας κρινεται για τις επιλογες του δεν ειναι αναγκη να κλαιγεται και να μαχεται μετα..Σημασια δεν εχει τι νομιζει ο κοσμος αλλα να κοροιδεψει καναν πλουσιο πιτσιρικα η γονεα πιτσιρικα-ειναι ξεκαθαρο.Αν ο πωλητης ειναι το μελος σκρουτζ μακ ντακ παντως δεν θα ξεχασω πως του ειχε φανει πολυ να δωσει 1ευρω για τευχη μικυ μαους που του ελειπαν (ειχα βρει ελλειψεις στην λισττα αναζητησεων απο αγγελια στο φεισμπουκ και ειχα μεταφερει ανιδιοτελως) καθοτι μπορουσε να τα βρει και κανα πενηνταλεπτο η τελος παντων πιο φτηνα...1 ευρω για τευχος μικυ μαους?παμε καλα?250 ευρω για 49 τομακια ντισνευ σινεμα-μπουμ..Συνεχιστηκε ο τραγελαφος πιο γρηγορα απ'οσο περιμενα,δυστυχως εν τελει καθοτι δεν περιμενα να παρει τετοιες διαστασεις εδω...Κριμα..

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30826
  • Group:  Members
  • Topic Count:  103
  • Content Count:  1210
  • Reputation:   11291
  • Achievement Points:  1210
  • Days Won:  15
  • With Us For:  3322 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Ελάτε βρε, νομίζω ότι όλη αυτή η αντιμαχία δε συνάδει με το υπερφιλικό πνεύμα του φόρουμ. Βεβαίως και κάποιος έχει το δικαίωμα να κάνει κριτική σε κάποιον (γι αυτό άλλωστε έχει δημιουργηθεί αυτό το θέμα), αλλά και ο καθένας μπορεί να πουλάει τα κόμικς του στην τιμή που ο ίδιος θέλει. Καλό είναι να υπάρχει ένας αμοιβαίος σεβασμός και από αυτόν που κάνει την κριτική προς αυτόν που τη δέχεται, αλλά, και από αυτόν που δέχεται την κριτική προς αυτόν που την ασκεί, όπως πολύ σωστά είπε και ο φλοκ.  :)

Επεξεργασία από petross21
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13046
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1462
  • Reputation:   15465
  • Achievement Points:  1467
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5001 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Αφήστε τον καθένα να πουλάει όσο θέλει...εγώ δηλαδή τόσο χρήμα τι θα το κάνω; Δεν πρέπει να αγοράσω κάτι;;;

 

post-13046-0-21782000-1445355874_thumb.jpg

Επεξεργασία από Uncle Scrooge McDuck
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30701
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  342
  • Reputation:   2053
  • Achievement Points:  342
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3382 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Ελάτε βρε, νομίζω ότι όλη αυτή η αντιμαχία δε συνάδει με το υπερφιλικό πνεύμα του φόρουμ. Βεβαίως και κάποιος έχει το δικαίωμα να κάνει κριτική σε κάποιον (γι αυτό άλλωστε έχει δημιουργηθεί αυτό το θέμα), αλλά και ο καθένας μπορεί να πουλάει τα κόμικς του στην τιμή που ο ίδιος θέλει. Καλό είναι να υπάρχει ένας αμοιβαίος σεβασμός και από αυτόν που κάνει την κριτική προς αυτόν που τη δέχεται, αλλά, και από αυτόν που δέχεται την κριτική προς αυτόν που την ασκεί, όπως πολύ σωστά είπε και ο φλοκ.  :)

Ενταξει,αλλο τακτ αλλο σεβασμος.Εγω θα ελεγα πως η παρουσια "εκμεταλευτων" (χαρακτηρισμος πολλαπλων επιχειρηματων) δεν συναδει με το φορουμ.Σιγα μη σεβαστω εναν πωλητη που ολος ασεβεια σε τραγικους καιρους ψαχνει κοροιδα στο ιντερνετ και ζηταει τον μισο μισθο μου για σειρες κομικ "της τελευταιας σειρας".Και 96 ευρω για σειρα που ολοκληρωσα αγοραζοντας απο ψιλικαντζιδικο προς 32 ευρω ακριβως ολοκαινουργια.Ναι η κυρια που μου τα εδινε ειχε δει το 9,99 (τζαστ φορ λαφς επισης) στο πισω μερος του τομου αλλα ειχε το χαρισμα της κοινης λογικης (μαζι με 1000 φυλλαδες τεσσερα ευρω και σκετο 10?τι εννουν?Ποιον δουλευουν?Ας το παρει 2 να παρω οοολα τα υπολοιπα που με νοιαζουν 2 ευρω φθηνοτερα).Ο ανθρωπος δινει τον τραγελαφο της καθημερινης πιο ακριβα απο οτι δινει ο Τερζοπουλος τους πολυτελεις τομους του.Ο ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ.Για αλλους αυτα τα λεφτα (250 σινεμα ντισνευ) ειναι ολοκληρος μισθος.Μεταξυ μας θα κοροιδευομαστε για να καλυπτουμε τα εγκληματα της """""ελευθερης ανευ φπα αγορας"""" οποτε βολευει τον καθενα?Χαχαχα και λολ που λενε και στα ιντερνετς-και στο συγκεκριμενο θεμα.Μπορει απλα ο καθε πωλητης με λιγη αυτογνωσια/αυτοκριτικη,τουλαχιστον να μην κανει αντιλογο η να μετακομισει σε καποιο παλατι στα αραβικα εμιρατα και να ασχολουνται οι γραμματεις του με τετοιες διαμαχες.Το θεμα νομιζω πως υπαρχει ακριβως για να συμβαινει ολο αυτο,η ιδιαιτεροτητα στην προκειμενη εχει να κανει με μελος που αντι να γελαει μοιαζει να θιγεται για ευνοητους λογους...Κριμα χ2.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30701
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  342
  • Reputation:   2053
  • Achievement Points:  342
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3382 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

17) Μίκυ Μάους, Walt Disney (αρ.τεύχους 896, 16/09/1983): 25€
18) Μίκυ Μάους, Walt Disney (αρ.τεύχους 1266, 19/10/1990): 25€
19) Μίκυ Μάους, Walt Disney (αρ.τεύχους 1329, 03/01/1992): 25€
20) Κλασικά, Walt Disney (αρ.τεύχους 69, Μάρτιος-Απρίλιος 1984): 25€
21) Κλασικά, Walt Disney (αρ.τεύχους 86, Ιανουάριος-Φεβρουάριος 1987): 25€
22) Κλασικά, Walt Disney (αρ.τεύχους 89, Ιούλιος-Αύγουστος 1987): 25€
23) Ντόναλντ Ντακ, Walt Disney (αρ.τεύχους 1145, 24/06/1988): 20€
24) Τιραμόλα, Kabanas Hellas (αρ.τεύχους 643, 15/10/1982): 25€
25) Τρουένο, Ελληνικές Περιοδικές Εκδόσεις ΕΠΕ (αρ.τεύχους 35, Μαϊος 1980): 25€
26) Χονδρός και Λιγνός, Πολυεκδοτική ΕΠΕ (αρ.τεύχους 124, Ιούνιος 1986): 20€
27) Χονδρός και Λιγνός, Πολυεκδοτική ΕΠΕ (15/07/1982): 20€
28) Χονδρός και Λιγνός, Πολυεκδοτική ΕΠΕ: 20€
29) Γούντυ ο Τρυποκάρυδος, οσκαρ πρεςς (τεύχος 09, 20/08/1983): 20€
30) Μπλεκ, Περιοδικός Τύπος Α.Ε. (τεύχος 286, 12/06/1985): 20€
31) Μεγάλος Ποπάϋ, Δραγούνης (τεύχος 117, Απρίλιος 1984): 25€
32) Ποπάϋ, Δραγούνης (τεύχος 580, 02/08/1984): 20€
33) Ποπάϋ, Δραγούνης (τεύχος 673, 15/05/1986): 20€
34) Κλασικά Σεραφίνο, Kabanas Hellas (αρ.τεύχους 245, 09/10/1982): 25€
35) Μπαγκς Μπάνυ, Δραγούνης (τεύχος 364, 27/07/1983): 20€
36) Sport Billy: 20€
37) Χάϊντι - Ταξίδι στην Μεγάλη Πόλη (τεύχος 07): 20€
38) Ο Μικρός Ήρως, Τόμος 04 (1984): 20€
39) Ο Μικρός Ήρως, Τόμος 18 (1985): 20€
40) Superman, DC Comics (αρ.τεύχους 100, 22/10/1982): 25€
41) Τα Μικρά Εικονογραφημένα Κλασικά - Τ' Άσπρα Σκουφάκια (27/05/1982): 15€
42) Οι Απίθανες Περιπέτειες της Σόφη - Παράξενη Εφεύρεση, Τα Χρυσά Κόμικς (τεύχος 03, 15/05/1982): 20€
43) Το Τρελό Κατσικάκι, (Αδελφοί Στρατική Εκδόσεις): 15€
44) Η Ντόλυ λέει παραμύθια, (Αδελφοί Στρατική Εκδόσεις): 15€
45) Ο Κοντορεβυθούλης, (Τάκης Ε.Βοσκάκης): 15€
46) Αγόρι, περιοδικό ποικίλης ύλης (τεύχος 462, 21/03/1986): 20€
47) Για να περνά η ώρα (2 περιοδικά): 15€
48) Ο Κιττ και οι Εξωγήϊνοι - Οι Περιπέτειες του Ιππότη της Ασφάλτου (el greco): 15€

 

"Θα του το κανει...θα τον ξεφτιλισει....ΤΟ ΕΚΑΝΕ!ΤΟΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ!Αυτα τα κανει ο κυριος αλεξανδρος γαρυφαλου στο φεισμπουκ (φυσικα) και πριν 30 χρονια ο Πελε!"

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190276
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Σιγα μη σεβαστω εναν πωλητη που ολος ασεβεια σε τραγικους καιρους ψαχνει κοροιδα στο ιντερνετ και ζηταει τον μισο μισθο μου για σειρες κομικ "της τελευταιας σειρας"

 

 Από τη στιγμή που είναι μέλος του φόρουμ θα τον σεβαστείς ως μέλος του φόρουμ. 

 

"Θα του το κανει...θα τον ξεφτιλισει....ΤΟ ΕΚΑΝΕ!ΤΟΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ!Αυτα τα κανει ο κυριος αλεξανδρος γαρυφαλου στο φεισμπουκ (φυσικα) και πριν 30 χρονια ο Πελε!"

 

Αυτή είναι η τελευταία φορά που ασχολούμαι με ποστ σου. Στην επόμενη έχει κόκκινη κάρτα.

 

 

@Σκρουτζ Μακ Ντακ. Πούλα σε ότι τιμές γουστάρεις σε άλλα σάητ. Όπως όμως και εσύ έχεις γυρίσει και έχεις αναφέρει εδώ αγγελίες σε άλλα σάητ όπου βρήκες τις τιμές παράλογες, να μην ξαφνιάζεσαι όταν εμφανίζονται μέλη εδώ και αναφέρουν δικές σου αγγελίες και να μην κάθεσαι να γράφεις ασυνάρτητα σεντόνια. Το έχεις πει και το έχεις κάνει πλήρως κατανοητό σε όλους ότι σε ενδιαφέρει να βγάλεις λεφτά από το σπορ. Όπως ακριβώς ήθελαν να βγάλουν λεφτά από το σπορ οι κάτωθι:

 

http://www.greekcomics.gr/forums/index.php?showtopic=10736&view=findpost&p=316137

http://www.greekcomics.gr/forums/index.php?showtopic=10736&view=findpost&p=316135

http://www.greekcomics.gr/forums/index.php?showtopic=10736&view=findpost&p=329926

 

Είναι η απειροστή φορά που τσιτώνεις επειδή σχολιάζεται το ότι πουλάς αλλού σε τιμές που μέλη του φόρουμ βρίσκουν εξωφρενικές. Και εάν δεν απατώμαι σε όλες, αυτός που τις σχολίασε εδώ δεν ήξερε ότι είναι δικές σου. Όσοι ξέρουν ότι είναι δικές σου ή σου έχουν μιλήσει κατ'ιδίαν ή τις προσπερνάνε και δεν τις σχολιάζουν εδώ. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30701
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  342
  • Reputation:   2053
  • Achievement Points:  342
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3382 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Ειδικα στο δευτερο quote η ελλειψη χιουμορ οπως και το "απειλητικο" υφος παραλιγο να μου καταστρεψουν την ψυχολογια για το υπολοιπο της ζωης μου.Κωμικο σχολιο για οσους ξερουν την πηγη που αναφερεται σε αλλη αγγελια με αλλον πωλητη απο αυτη που δημιουργησε προβλημα και σε ενα section-προτυπο για τετοια..Δεν πειραζει.Μετα χαρας να δεχτω οποιαδηποτε καρτα,κανε οτι θελεις.Οσον αφορα το πρωτο ο σεβασμος (ακομα και στο διαδικτυο μεταξυ αγνωστων) ειναι κατι που κερδιζεται και δεν δημιουργειται με ενα registration αλλα ας ειναι.Δεν θα σεβαστω καποιον που θελει να με κοροιδεψει σε αλλη πλατφορμα επειδη απλα βρισκεται και εδω,δεν καταλαβα τι ειναι αυτο δημιουργια ασυλου προς εκ του ασφαλους κλοπη αφελων ανθρωπων στον παγκοσμιο ιστο εκτος του φορουμ?Απο σεβασμο εχεις τιτλοφορησει το θεμα "θα πεθανετε στα γελια?".Απο τι θα πεθανουμε στα γελια απο τον πολυ σεβασμο?Παιζεις με την νοημοσυνη μου με προσχημα 2 προτασεις και πως τις αντιλαμβανεσαι εσυ?Και δεν χρειαζεται παντα ο σεβασμος για να υπαρχει ευγενικη επικοινωνια οπως εγραψα παραπανω.Εδω δεν σεβομαι καθε πτυχη και καθε ιδεα 100% των φιλων που εχω χρονια..Ετσι ειναι η ζωη..Δεν ειναι προσωπικο για να το κανεις να φαινεται ετσι ουτε ειναι ευγενικο να με προτρεπεις να υποκρινομαι η να μην εκφραζω την γνωμη μου ελευθερα (σαν την αγορα και τις τιμες).Καθε χαρακτηρισμος (ανευ υβρεων) ακολουθειται απο τρανταχτο επιχειρημα.

Τελευταια φορα και κοκκινη καρτα..καθε φορα τα ιδια περνα στην πραξη οταν ειναι βαση του τι εχεις παρεξηγησει μην συνδραμεις στο κλιμα διαψευδοντας ετσι τον εαυτο σου.Ολα αυτα σβηνονται το ιδιο ευκολα με εμενα και το φορουμ επανερχεται,μονο απροσωπες συμπεριφορες μενουν και η απορροια τους.

 

Βαζω αγγελια-εγγλημα,τονιζω αμα λαχει τον εγκληματια,κανω κωμικο σχολιακι για καλαμπουρι οπως οι προκατοχοι εδω και τοσα χρονια.

Ευχαριστω.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3511 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Εγω δεν μπορω να καταλάβω γιατι το τραβάμε τοσο. :)

 

Δεν καταλήγουμε πουθενά και το μονο που γίνεται ειναι να χαλάει η διάθεση πολλών.

 

Θα ελεγα να σταματήσει εδώ και τυχόν διάφορες να συνεχιστούν μεσω πμ.

Επεξεργασία από Angel.tze
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190276
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Διαγράφηκαν 2 οφφτοπικ ποστ

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28464
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4582 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Αποστειρωση τωρα!  :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190276
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Και όταν βρεθούμε θα έχει και αποτρίχωση :D 

 

bikini :)

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28464
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4582 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Και όταν βρεθούμε θα έχει και αποτρίχωση :D

 

bikini :)

 

:cheers5:

Αχ αγαπη μου  :hug2:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κανε μου τετοια να σε διαλεξω  :devil:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13046
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1462
  • Reputation:   15465
  • Achievement Points:  1467
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5001 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Εντάξει δεν ξέρω για εσάς αλλά προσωπικά έχω βαρεθεί να βλέπω την ανατύπωση του Μίκυ Μάους #1 να πωλείται από ανίδεους ως το γνήσιο και μάλιστα σε τιμές πύραυλο!!!

Τουλάχιστον αυτός το φυλάει σε θυρίδα και έχει ρίξει για λίγο την τιμή χαχαχα!!!

 

http://vintagetoys.gr/ads/1o-%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CF%85-%CE%BC%CE%B1%CE%BF%CF%85%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%B1-1966/

 

post-13046-0-45255600-1445368152_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190276
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Αυτό το "Φυλασσεται σε θυριδα." κάτι μου θυμίζει.... Σίγουρα δεν το έχουμε ξανασυναντήσει κάπου?........... ψάχνω στο φόρουμ για "θυρίδα" και δεν βρίσκω κάτι που να κολλάει... είμαι όμως τόσο σίγουρος ότι το έχω ξαναδεί κάπου.........

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30826
  • Group:  Members
  • Topic Count:  103
  • Content Count:  1210
  • Reputation:   11291
  • Achievement Points:  1210
  • Days Won:  15
  • With Us For:  3322 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Αυτό το ''φυλάσσεται σε θυρίδα'' δεν ξέρω γιατί, αλλά, μου φαίνεται πολύ αστείο  :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9911
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  2408
  • Reputation:   25616
  • Achievement Points:  2446
  • Days Won:  6
  • With Us For:  5465 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Εγώ το έχω μέσα σε κάψουλα, η οποία είναι σε τροχιά! :D

Επεξεργασία από archon
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82148
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6065 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Η αγγελία σβήστηκε :( Εσείς φταίτε!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  6121
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  351
  • Reputation:   2749
  • Achievement Points:  356
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5775 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Δεν ξέρω αν οι συλλέκτες των παλαιότερων εποχων θα συγκινούνταν! Το θρυλικό ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΧΑΡΑ αλλά κάπως(;) απρόσιτο!

 

http://www.ebay.com/itm/GREEK-COMIC-GELIO-KAI-XARA-HARA-FIRST-TEN-ISSUES-1-10-OR-PICK-ONE-YOU-WANT-/291613651595?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  721
  • Content Count:  12979
  • Reputation:   104540
  • Achievement Points:  12999
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6046 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Στην ονομαστική τους τιμή τα δίνει, τόσο δεν γράφουν επάνω; Γιατί παραπονιέσαι; :)

 

:lmao:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6408
  • Reputation:   63381
  • Achievement Points:  6472
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4380 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

2800 και τα δέκα μαζί ε;

 

Νομίζω κι ο Δάσκαλος κάπου τόσο τα δίνει.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85731
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4213 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Είναι σε καλή κατασταση όμως !!Αυτό που το πατε ????

Βαση ποιότητας και σπανιότητας βρίσκω λογικη την τιμή ......ειπε το troll και έφυγε γελώντας δυνατά :lol: :lol: :lol::obelix:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190276
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Όλα όσα πουλάει, τέτοιες τιμές περίπου ζητάει :) http://www.ebay.com/sch/2nd_youth/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=

 

φαντάζομαι λαγός. 

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82148
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6065 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Μια χαρά τα πάει στο εξωτερικό. Γέμισε στα θετικά φιντμπακ. :popcorn:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9911
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  2408
  • Reputation:   25616
  • Achievement Points:  2446
  • Days Won:  6
  • With Us For:  5465 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

:banana: Εγώ ήμουν ο "άλλος"! :banana:

 

 

Πλάκα κάνω! :P

 

 

Και μια και έγραψα εδώ, ο Δάσκαλος κατέβασε την τιμή του ΚΟΜΙΞ #1 στα 170 Ευρώ, από τα 200!

 

Λέτε να πουληθεί τις επόμενες μέρες;;;  :thinking:

Επεξεργασία από archon
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3779 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

γενικά έχω δει μια ελαφρά βελτίωση στις τιμές του δασκάλου.

 

όμως για το συγκεκριμένο φαντάζομαι ότι θα έχει καμιά 10αριά απούλητα ΚΟΜΙΞ#1

 

Αντίθετα στον thaddeus-trip οι περισσότερες καταχωρίσεις έχουν μια θέση στο συγκεκριμένο τόπικ.

 

:banana: Εγώ ήμουν ο "άλλος"! :banana:

 

 

Πλάκα κάνω! :P

 

 

Και μια και έγραψα εδώ, ο Δάσκαλος κατέβασε την τιμή του ΚΟΜΙΞ #1 στα 170 Ευρώ, από τα 200!

 

Λέτε να φύγει τις επόμενες μέρες;;;  :thinking:

Επεξεργασία από totally_wired
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190276
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Διαγράφηκαν ποστ άσχετα με το θέμα

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.