Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΤΕ [ θα πεθάνετε από τα γέλια ]


germanicus

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  30580
  • Group:  Members
  • Topic Count:  45
  • Content Count:  1831
  • Reputation:   13184
  • Achievement Points:  1942
  • Days Won:  7
  • With Us For:  3437 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Μου αρέσουν πολύ τέτοιες πρωτοβουλίες. Μπράβο Τρύφων!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35912
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  33
  • With Us For:  5287 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Πράγματι ντροπή και συμφωνώ απόλυτα αγαπητέ Τρύφωνα, όμως δε φταίει σε τίποτα το GC,αν (λέμε ΑΝ) φάει καμία μήνυση από τον Τερζό... ;)

 

Παρόλο που δεν πιστεύω ότι θα μπορούσε να φάει μήνυση το GC ούτε κι εγώ, τροποποίησα την καταχώρισή μου.

 

Μου φαίνεται δύσκολο να έχει ο δάσκαλος τα διπλά τεύχη των 164 σελίδων στα 5€ αυτό το διάστημα, όταν ακόμα και οι Κουγαίοι τα έχουν στα 10€, τιμή που και πάλι απαράδεχτη είναι, μην ξεγελιόμαστε, όταν αρκετά περίπτερα ακόμα φέρουν τα ίδια τεύχη με την ονομαστική τιμή του εξωφύλλου. Μήπως εννοείς 5€ για τα απλά τεύχη;

 

Κωστή μου, αν δεις το λινκ του δάσκαλου, το οποίο παραθέτω στο μήνυμά μου προς το Τερζοπουλέικο για το οποό κάνω λόγω στο αμέσως προηγούμενο ποστ μου, θα διαπιστώσεις ότι όλα τα διπλά 200ρια και 300ρια τα έχει 5 ευρώ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116990
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6192 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Το είδα. Απλά, για να είμαι ειλικρινής, δεν εμπιστεύομαι την εγκυρότητα του. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3511 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

 

Και κάτι άλλο. Επειδή εγώ πριν είπα αυτό που είπα, θα μπορούσε να κάνει μήνυση ο Τέρζο για τι; Ψυχική οδύνη; Προσβολή;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9911
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  2408
  • Reputation:   25616
  • Achievement Points:  2446
  • Days Won:  6
  • With Us For:  5466 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Παρόλο που δεν πιστεύω ότι θα μπορούσε να φάει μήνυση το GC ούτε κι εγώ, τροποποίησα την καταχώρισή μου.

 

 

 

Δε χρειαζόταν να τροποποιήσεις το post σου, Τρύφωνα, ούτε και ζήτησα κάτι τέτοιο... Anyway... :)

 

 

 

Και κάτι άλλο. Επειδή εγώ πριν είπα αυτό που είπα, θα μπορούσε να κάνει μήνυση ο Τέρζο για τι; Ψυχική οδύνη; Προσβολή;

 

 

Η εμπειρία μου στο χώρο των forums (ή fora αν θέλετε), μου έχει δείξει οτι όταν χαρακτηρίζουμε κάποια "επώνυμα" άτομα, οποιουδήποτε χώρου (καλλιτεχνικού κλπ.), ελλοχεύει ο κίνδυνος να πέσει στην αντίληψή τους και να προβούν σε μηνύσεις όχι σε αυτόν που το είπε - έγραψε, αλλά στο χώρο που τον φιλοξενεί (στην προκειμένη το GC)...

 

Τώρα τι είδους μήνυση θα είναι αυτή, ας μας απαντήσει κάποιος νομικός... ίσως για συκοφαντική δυσφήμιση...

 

Ας μην το πάρεις όμως τοις μετρητοίς αυτό που είπα.... Εγώ δεν είμαι ούτε ιδιοκτήτης ούτε moderator του forum...

Αν δεν έχουν πρόβλημα οι διαχειριστές με αυτό, εμένα μου περισσεύει... :)

Επεξεργασία από archon
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35912
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  33
  • With Us For:  5287 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Εγώ το έκανα από μόνος μου, επειδή θεώρησα λογική την παρατήρηση σου και θέλησα να προστατεύσω το forum [κι εγώ επιλέγω τον πληθυντικό fora και μάλιστα κατά μία εκδοχή η ορθή φράση είναι "τα έβγαλε στα φόρα (στις αγορές, με την αρχαία ρωμαϊκή και ελληνική έννοια του χώρου συνάθροισης πολιτών, τα δημοσιοποίησε)" και όχι "τα έβγαλε στη φόρα"] αλλά και τον εαυτό μου αν και νομίζω, ως νομικός, ότι τέτοιοι χαρακτηρισμοί δεν στοιχειοθετούν ούτε καν το αδίκημα της απλής εξύβρισης, πόσο μάλλον της συκοφαντικής δυσφήμησης που προϋποθέτει να διαδίδεις αναληθές γεγονός, ενώ εδώ απλώς κρίνεται και χαρακτηρίζεται ένα αληθές γεγονός.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3589 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ευλογημενη η μερα που σταματησε να βγαζει Disney o απ.....ας Τερζοπουλος και ακομα περισσοτερο η μερα που τα ανελαβε η Καθημερινη :dance:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9501
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5151 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Σιγά μη φάμε και μήνυση από πάνω τον παλιό κλέφτη. Απαράδεκτος. Προσωπικά ντρέπομαι για λογαριασμό του.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3779 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

χάνω κάτι;

 

Βρέθηκαν τα μ.μ. 617,618,620!!!
 
Πλέον έμεινε το νο.1 & 619...
 
Είχα στείλει πρόσφατα μειλ στο Τερζόπουλο τα τεύχη που ψάχνω και με πήραν στο κινητό να μου πουν ότι βρέθηκε από το αρχείο του το νο. 617,618,620. Τα παρέλαβα σήμερα άψογα με το 620 ναναι με μονο εξώφυλλο.

 
  
 

Σιγά μη φάμε και μήνυση από πάνω τον παλιό κλέφτη. Απαράδεκτος. Προσωπικά ντρέπομαι για λογαριασμό του.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82148
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6066 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Ευλογημενη η μερα που σταματησε να βγαζει Disney o απ.....ας Τερζοπουλος και ακομα περισσοτερο η μερα που τα ανελαβε η Καθημερινη :dance:

 

Άμα ήξερες τι παίζεται...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3589 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μπορεις να με ενημερωσεις...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82148
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6066 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Έλα να με βρεις σε κανα Comicdom και στα λέω όλα. Εδώ όχι.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9501
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5151 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

χάνω κάτι;

Ποιο το νόημα αυτού του  πόστ? Εξυπνάδα?

 

Εκείνην τη στιγμή μου φέρθηκε καλά και ευχαρίστησα και την άλλη με εξαγριώνει με τέτοιες ληστρικες τακτικές.

Δεν θέλουν πολύ οι έμποροι να ξεφύγουν .

Επεξεργασία από φλοκ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3779 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

οκ τώρα κατάλαβα.

 

όταν εγώ θεωρώ κάποιον κλέφτη ή απατεώνα δεν συναλλάσσομαι μαζί του γενικά (ούτε όταν με συμφέρει). ακόμα και με γνωστό μέλος από εδώ έχω πάψει να συναλλάσσομαι όσο και αν θέλω κάποια από αυτά που έχει.

 

μέχρι τώρα νόμιζα πως είναι όλοι έτσι - όμως διαπιστώνω πως δεν συμβαίνει αυτό.

 

άρα αυτό που χάνω είναι μάλλον η αθωότητα μου

 

 

 

Ποιο το νόημα αυτού του υ πόστ? Εξυπνάδα?

Εκείνην τη στιγμή μου φέρθηκε καλά και ευχαρίστησα και την άλλη με εξαγριώνει με τέτοιες ληστρικες τακτικές.
Δεν θέλουν πολύ οι έμποροι να ξεφύγουν .

Επεξεργασία από φλοκ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85731
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4213 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Εγινε διαγραφή χαρακτηρισμών που αγγίζουν τα όρια της προσβολής στο post #1995 του Νίκου.

Επειδή  γνωρίζω και τους δυο σας (Νίκο και Μάκη) είμαι σίγουρος οτι μπορείτε/ουμε να κουβεντιάζουμε σε ήρεμα πλαίσια χωρίς εντάσεις και άστοχους χαρακτηρισμούς .

 

Συγνώμη για την παρέμβαση και ευχαριστώ για την κατανόηση  :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9501
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5151 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Κανένα πρόβλημα Δημοσθένη και ευχαριστώ κιόλας για την παρέμβαση, αν και ήταν απλά ένα έξυπνο λογοπαίγνιο χωρίς πρόθεση προσβολής του μέλους που με πρόσβαλλε χωρίς να του χω δώσει δικαίωμα.

Τέτοιες προκλήσεις δε θα μένουν αναπάντητες από την πλευρά μου, ιδίως αν δεν τον έχω προκαλέσει.

Στο θέμα μας λοιπόν πρώτα αγόρασα τεύχη από Τερζόπουλο και μάλιστα ευχαρίστησα και μετά από ένα μήνα έθιξα την τρελή τιμολόγηση στα κόμιξ του. Αρα αν το δούμε χρονικά που είναι το παράλογο;;; Βέβαια και παλιότερα είχα θίξει πιο ευγενικά ότι δε συμφωνώ με τις τιμολογήσεις του.

 

Από κει και πέρα έχω αποδείξει στα 5+ χρόνια παρουσίας μου στο φόρουμ ότι αν κρίνω κάποιον απατεώνα ή ότι με θίγει ή ότι έστω δεν ταιριάζουμε, σταματάω κάθε επαφή μαζί του και ας είναι εις βάρος της συλλογής μου.

Επεξεργασία από ifaisteio
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35912
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  33
  • With Us For:  5287 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Νομίζω ότι η παρέμβαση του φίλου Μάκη ήταν άστοχη. Δεν καταλαβαίνω γιατί, χωρίς ο ίδιος να έχει θιγεί προσωπικά ούτε κατ' ελάχιστο, ενοχλήθηκε από την κριτική του Νικόλα απέναντι στην terzopoulos books, έστω κι αν αυτή περιείχε οξείς χαρακτηρισμούς, ξεκινώντας, με το ειρωνικό του σχόλιο, μια διένεξη που στη συνέχεια κορυφώθηκε με την απάντηση του Νίκου και την δική του ανταπάντηση.

 

Η άποψή μου είναι ότι μια  σωστή ενέργεια μιας επιχείρησης δεν την τοποθετεί στο απυρόβλητο για άλλες απαράδεκτες πρακτικές της.

 

Προσωπικά, ήμουν από τους πρώτους που αντέδρασαν έντονα σ΄αυτήν την εκτός λογικής τιμολόγηση και μάλιστα όχι μόνο με ποστ εδώ αλλά και με μήνυμα προς την εταιρεία, στο οποίο μέχρι στιγμής δεν έλαβα απάντηση. Αν, τελικά, λάβω, θα την αναρτήσω σ' αυτό το θέμα.

 

Χρήσιμη και καίρια ήταν όμως και η πυροσβεστική παρέμβαση του Δημοσθένη ο οποίος απάλειψε κάποιες αιχμηρές φράσεις από το ποστ του ηφαιστειώδους φίλου μου τις οποίες δεν πρόλαβα να διαβάσω. Πιστεύω όμως πως η παρέμβαση αυτή λειτούργησε εκτονωτικά.

Επεξεργασία από tryfev
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29353
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  1284
  • Reputation:   11565
  • Achievement Points:  1284
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3981 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Ρε μην αρπαζεστε

Ο καθενας τιμολογει κι αγοραζει αναλογα

 

Κανεις δεν κανει κουμαντο στην σκεψη και την τσεπη κανενος

 

Ψυχραιμια λοιπον ...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3779 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εγινε διαγραφή χαρακτηρισμών που αγγίζουν τα όρια της προσβολής στο post #1995 του Νίκου.

Επειδή  γνωρίζω και τους δυο σας (Νίκο και Μάκη) είμαι σίγουρος οτι μπορείτε/ουμε να κουβεντιάζουμε σε ήρεμα πλαίσια χωρίς εντάσεις και άστοχους χαρακτηρισμούς .

 

Συγνώμη για την παρέμβαση και ευχαριστώ για την κατανόηση  :)

 

Αρχικά δεν είχα κανένα πρόβλημα με τους χαρακτηρισμούς. Από την εμπειρία μου δείχνουν πως πάντα αυτός που τους λέει τελικά θίγεται (από τους χαρακτηρισμούς τους απέναντι σε τρίτους).

 

Κανένα πρόβλημα Δημοσθένη και ευχαριστώ κιόλας για την παρέμβαση, αν και ήταν απλά ένα έξυπνο λογοπαίγνιο χωρίς πρόθεση προσβολής του μέλους που με πρόσβαλλε χωρίς να του χω δώσει δικαίωμα.

Τέτοιες προκλήσεις δε θα μένουν αναπάντητες από την πλευρά μου, ιδίως αν δεν τον έχω προκαλέσει.

Στο θέμα μας λοιπόν πρώτα αγόρασα τεύχη από Τερζόπουλο και μάλιστα ευχαρίστησα και μετά από ένα μήνα έθιξα την τρελή τιμολόγηση στα κόμιξ του. Αρα αν το δούμε χρονικά που είναι το παράλογο;;; Βέβαια και παλιότερα είχα θίξει πιο ευγενικά ότι δε συμφωνώ με τις τιμολογήσεις του.

 

Από κει και πέρα έχω αποδείξει στα 5+ χρόνια παρουσίας μου στο φόρουμ ότι αν κρίνω κάποιον απατεώνα ή ότι με θίγει ή ότι έστω δεν ταιριάζουμε, σταματάω κάθε επαφή μαζί του και ας είναι εις βάρος της συλλογής μου.

 

Δεν σε προκάλεσα. Απλά ήθελα να δω εάν χάνω κάτι. Η εξήγησή σου μου είναι αρκετή.

 

 

Νομίζω ότι η παρέμβαση του φίλου Μάκη ήταν εντελώς άστοχη. Δεν ξέρω γιατί θέλησε να γίνει αυτόκλητος υπερασπιστής της terzopoulos books απέναντι στην κριτική του Νικόλα και απρόκλητος επικριτής του τελευταίου, χωρίς ο ίδιος να έχει θιγεί προσωπικά ούτε κατ' ελάχιστο.

 

 

Λυπάμαι που θα έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου Τρύφωνα. Θα ήθελα να εξηγήσεις με κάθε λεπτομέρεια και σαφήνεια (και ίσως με βάση τις νομικές σου γνώσεις) πως εξάγεις το συμπέρασμα ότι έγινα αυτόκλητος υπερασπιστής της terzopoulos books.

 

Εάν δεν θες εδώ, σε πμ.

Επεξεργασία από totally_wired
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35912
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  33
  • With Us For:  5287 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Μάκη δεν θέλω να εμπλακώ σε διαμάχη μαζί σου. Ούτε π.μ. θα σου στείλω ούτε τίποτε. Στο όνομα των φιλικών σχέσεων μαζί σου, τροποποιώ την παράγραφο του σχολίου μου που σε ενόχλησε και κλείνω το θέμα σε ό,τι με αφορά. Μετά από αυτό νομίζω πως κι εσύ μπορείς να τροποποιήσεις το δικό σου ποστ.

Επεξεργασία από tryfev
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3779 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Οι φιλικές σχέσεις μεταξύ των ανθρώπων περνάνε από την ειλικρίνεια. Δεν με ενόχλησε αυτό που έγραψες, αλλά τώρα, με ενοχλεί αυτό που δεν γράφεις.

 

Δεν θα πω πως επέλεξες να τροποποιήσεις το ποστ σου επειδή δεν έχεις τι να απαντήσεις. Θα πω πως εξακολουθώ να περιμένω μια απάντηση καθώς πραγματικά με ενδιαφέρει να ξέρω (με πμ.)

 

 

 

Μάκη δεν θέλω να εμπλακώ σε διαμάχη μαζί σου. Ούτε π.μ. θα σου στείλω ούτε τίποτε. Στο όνομα των φιλικών σχέσεων μαζί σου, τροποποιώ την παράγραφο του σχολίου μου που σε ενόχλησε και κλείνω το θέμα σε ό,τι με αφορά. Μετά από αυτό νομίζω πως κι εσύ μπορείς να τροποποιήσεις το δικό σου ποστ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9501
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5151 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

ο totally wired απότι κατάλαβα έθιξε με τον τρόπο του το γεγονός ότι πρόσφατα είχα κράξει τον τερζόπουλο για την πολιτική του, αλλά μετά τον ευχαρίστησα επειδή βρήκα τα 3 τεύχη που έψαχνα και χθες πάλι τον έκραξα,

έχει δίκιο στο ότι είναι κάπως αντιφατικά όλα αυτά όμως ουσιαστικά έχουμε να κάνουμε με μια ψυχρή εταιρία και όχι με έναν συγκεκριμένο άνθρωπο, κατά καιρούς έχω κάνει κριτική και κάποτε είχα στείλει ενυπόγραφη διαμαρτυρία για τις τιμές στα κόμικς χωρίς να λάβω απάντηση. Ναι δέχθηκα την αγορά των τευχών 617,618,620 γιατί η τιμή και η κατάσταση τους ήταν εξαιρετική και πλέον θέλω μόνο 2 για να κλείσω τη σειρά, συν ότι έσκαγα να μάθω τι παίζει με το εξώφυλλο του 620. Δεν θα αγόραζα κάτι σε ληστρική τιμή.

Θεώρησα ότι ο τρόπος του totally wired ήταν ειρωνικός και εκνευρίστηκα, από τη στιγμή που δε γνωριζόμαστε καν και αυτό ήταν όλο.

Δε θέλω να μαλώνουμε για χαζομάρες και το θεωρώ λήξαν, δε ξέρω καν τι ηλικία έχει ο φίλος αλλά εγώ στα 38 μου δε θέλω να αναλώνομαι σε τέτοια θέματα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9911
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  2408
  • Reputation:   25616
  • Achievement Points:  2446
  • Days Won:  6
  • With Us For:  5466 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Αισθάνομαι εξαιρετικά άσχημα, αφού από δική μου παρέμβαση ξεκίνησε όλη αυτή η συζήτηση...

 

Παράκληση να λήξει εδώ το θέμα...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35912
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  33
  • With Us For:  5287 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Οι φιλικές σχέσεις μεταξύ των ανθρώπων περνάνε από την ειλικρίνεια. Δεν με ενόχλησε αυτό που έγραψες, αλλά τώρα, με ενοχλεί αυτό που δεν γράφεις.

 

Δεν θα πω πως επέλεξες να τροποποιήσεις το ποστ σου επειδή δεν έχεις τι να απαντήσεις. Θα πω πως εξακολουθώ να περιμένω μια απάντηση καθώς πραγματικά με ενδιαφέρει να ξέρω (με πμ.)

 

Αγαπητέ Μάκη, σε παρακαλώ πολύ μην συνεχίζεις. Σου απέδειξα την διαλλακτικότητά μου, ανασκευάζοντας το κείμενο που σε ενόχλησε. Ανήκω στην κατηγορία των μελών που δεν συνηθίζουν να προκαλούν. Για μένα η συζήτηση έκλεισε. Κλείσ' την κι εσύ  αν θέλεις να συνεχίσω να σε θεωρώ φίλο μου, πράγμα που εγώ το θέλω. Αν πάλι δεν σε ενδιαφέρει, πρόβλημά σου. Από εμένα πάντως άλλη απάντηση δεν θα πάρεις. 

Επεξεργασία από tryfev
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9501
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5151 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

http://terzopoulosbooks.com/index.php/periodika-disney/minni/minnie-009-detail

 

Μίνι νο 9 στα 14,90 ευρώ από τον τερζοπουλο!!!

 

θα ναι σπάνιο και περιζήτητο μάλλον...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30604
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  536
  • Content Count:  6810
  • Reputation:   55520
  • Achievement Points:  6810
  • Days Won:  161
  • With Us For:  3428 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Τι Κόμιξ, μίκυ μάους και κλασικά συζητάμε εμείς τα γατάκια..Ο άρχοντας που έχει βάλει την παρακάτω παρωδ- εχμ αγγελία, έχει βρει τον τρόπο.

 

Τι και αν το τεύχος είναι Ελληνικό, ο τύπος πουλάει απ'το Αμέρικα και Ελλάδα δεν στέλνει να 'ουμ.

 

ΑΪΡΟΝ ΜΑΝ #3 ΚΑΜΠΑΝΑΣ 1978, στα 4380 ευρά. 

 

Για να το αποκτήσεις, όπως λέει και το οπισθόφυλλο του, χρειάζεται "Στενή επαφή". Η μπορείς να πουλήσεις τον σκύλο σου, το αμάξι σου και το αγέννητο παιδί σου. 

 

Στην απειρο-ελάχιστη πιθανότητα που είναι τόσο σπάνιο, ας με διαφωτίσουν οι γνώστες της έκδοσης αν αξίζει όντως τόσο. Ίσως μετριαστεί λίγο το σοκ.

 

Putting stories with their covers or even consistently numbering their books of the same title and cover was not very important to Kabanas..

 

:hunting:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4675
  • Reputation:   26514
  • Achievement Points:  4709
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6211 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Πουλάω το δικό μου για $3000 :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190276
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

μειοδοτώ και το πουλάω 2000$

 

δεν το έχω, αλλά άμα είναι να πάρω τόσα, το βρίσκω :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30580
  • Group:  Members
  • Topic Count:  45
  • Content Count:  1831
  • Reputation:   13184
  • Achievement Points:  1942
  • Days Won:  7
  • With Us For:  3437 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Περίεργα πράγματα γίνονται στο ιστοκατάστημα του Τερζόπουλου:

 

post-30580-0-75318300-1434807749_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116990
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6192 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Πάρτε το τώρα που δεν το έχουν πάρει χαμπάρι. :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.