Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελπιδοφόρες εκδόσεις κόμικς οι οποίες δεν συνεχίστηκαν


natsos

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  40190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  564
  • Reputation:   3686
  • Achievement Points:  623
  • Days Won:  9
  • With Us For:  381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  14

Παιδιά μιας και βλέπω πως ο Σκάρπα ίσως να μην συνεχιστεί στο άμεσο μέλλον, μπορείτε να μου πείτε ποιες άλλες εκδόσεις κόμικς έχετε βρει ελπιδοφόρες αλλά δεν συνεχίστηκαν ποτέ; 

Εγώ έχω στο μυαλό μου μια έκδοση του Λούκυ Λουκ από την εφημερίδα "το Βήμα " που βγήκε το καλοκαίρι του 20 ή του 21 (δεν θυμάμαι ακριβώς) η οποία είχε τρεις αυτόνομες ιστορίες σε ένα έντυπο με διαστάσεις και σελίδες όσες είχε ο Σκάρπα (από τότε που μίκρυναν τους τόμους). Απ' ότι φάινεται η έκδοση πήγε άπατη γιατί δεν ξαναβγήκε ποτέ κάτι τέτοιο. Τέλος πάντων, ελπίζω να μην κούρασα και περιμένω να ακούσω τις εκδόσεις που έχετε στο μυαλό σας!

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31217
  • Group:  Members
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  1369
  • Reputation:   9856
  • Achievement Points:  1385
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3083 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  1

Αυτή η σειρά με τα graphic novels του ΤΕΞ.

 

Η έκδοση του Λούκυ Λουκ που αναφέρεις είναι αυτή εδώ.

Επεξεργασία από jimakoszs97
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  40190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  564
  • Reputation:   3686
  • Achievement Points:  623
  • Days Won:  9
  • With Us For:  381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  14

26 λεπτά πριν, jimakoszs97 είπε:

 

 

Η έκδοση του Λούκυ Λουκ που αναφέρεις είναι αυτή εδώ.

Η έκδοση ήταν του 18! πω πω πως περνάν τα χρόνια!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31638
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  592
  • Reputation:   4250
  • Achievement Points:  635
  • Days Won:  2
  • With Us For:  2866 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Ο,τι μπορείς να φανταστείς από Anubis:lol:

 

Όχι εντάξει έχουν και αξιόλογα αλλά το Fables με πονάει που δε συνεχίστηκε. Και την ίδια τύχη ίσως έχει και το Sandman:sad1:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32938
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  76
  • Reputation:   367
  • Achievement Points:  83
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2165 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Το Σποουν απο την Modern Times. Μου ειχε στοιχησει πολυ οπου ακυρωθηκε και εκτοτε δεν ξαναγορασα ποτε καποια Ελληνικη εκδοση, αφου ευλαβικα δεν τις ολοκληρωνουν ποτε.

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7124
  • Reputation:   27040
  • Achievement Points:  7459
  • Days Won:  25
  • With Us For:  6236 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ξέρεις..είναι κάποιες περιπτώσεις που πράγματι δοκίμασαν, ενώ έχουμε & τις λεγόμενες "αρπαχτές" και δεν είναι πάντοτε ξεκάθαρο ποια περίπτωση έχουμε κάθε φορά, εκτός ίσως αν έχει να κάνει με συγκεκριμένη εκδοτική που της έχει γίνει συνήθεια (π.χ. "Modern Times"). Μια περίπτωση δοκιμής είναι για παράδειγμα η "Μάχη Εικονογραφημένη" των εκδόσεων "Propaganda Channel", ενώ μια άλλη που βγήκε μέσα από τηλεπεριοδικό είναι η σειρά "Έφοδος των Κομάντο: Μάχη & Πόλεμος" η οποία ξεκίνησε μάλιστα με αρίθμηση αλλά είναι σχεδόν βέβαιο ότι δεν είχαν σκοπό να την προχωρήσουν κι απλώς έψαχναν με φτηνά δικαιώματα (ή μήπως καθόλου; ) να φτιάξουν κάτι που να δίνουν ως δώρο μέσα απ' τα τηλεπεριοδικά τους για ν' ανέβουν οι πωλήσεις το Καλοκαίρι. Δύο απ' τις περιπτώσεις που μου κάθονται στο λαιμό είναι "Ο Άγνωστος Εκδικητής" & το "Αποκάλυψη: Ιστορίες Πολέμου" της "Vertigo" που δεν είχαν κανέναν απολύτως λόγο να τις κόψουν στη μέση. Άλλη μία σειρά που μου άρεσε πολύ ήταν το "Κόναν ο Κατακτητής" και μιλάμε για μια τεράστια αρπαχτή, καθώς ο χαρακτήρας ήταν (και είναι) πολύ δημοφιλής δεκαετίες τώρα στους Έλληνες αναγνώστες και πολύ αμφιβάλω το ότι σταμάτησε επειδή το αγοραστικό κοινό ήταν μικρό. :reap:

Επεξεργασία από Mandrake
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29562
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  548
  • Reputation:   3227
  • Achievement Points:  556
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3888 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Τα είχα πάρει αυτά τα Λουκύ Λουκ. Κρίμα που δε βγήκε όλη η σειρά. Αλλά ακόμη και έτσι, τα Λούκυ Λουκ μπορείς να βρεις και να τα αγοράσεις όλα σε διάφορες εκδόσεις. Με τον Σκάρπα τι κάνουμε; Μέχρι και Ιταλία "έφτασα" χωρίς να ξέρω Ιταλικά αλλά δε μου τα στέλνουν λόγω μεταφορικών...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31638
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  592
  • Reputation:   4250
  • Achievement Points:  635
  • Days Won:  2
  • With Us For:  2866 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

21 λεπτά πριν, hardivic είπε:

Τα είχα πάρει αυτά τα Λουκύ Λουκ. Κρίμα που δε βγήκε όλη η σειρά. Αλλά ακόμη και έτσι, τα Λούκυ Λουκ μπορείς να βρεις και να τα αγοράσεις όλα σε διάφορες εκδόσεις. Με τον Σκάρπα τι κάνουμε; Μέχρι και Ιταλία "έφτασα" χωρίς να ξέρω Ιταλικά αλλά δε μου τα στέλνουν λόγω μεταφορικών...

Καλά ας μη το έχουμε σίγουρο ότι θα σταματήσει τελείως ο Σκάρπα πάντως. Ακόμα τουλάχιστον...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  40190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  564
  • Reputation:   3686
  • Achievement Points:  623
  • Days Won:  9
  • With Us For:  381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  14

Νομίζω επίσης πως κάποια εφημεριδα ειχε βγάλει Κλασικά Οικονογραφημένα περίπου το 20-21 με ιστορίες για τα 200 χρόνια από την επανάσταση. Αυτά δεν νομίζω να έκαναν τεράστια επιτυχία καθώς η διαφήμιση απ' ότι θυμάμαι ήταν μικρή.

 

 

2 ώρες πριν, rolandofshire είπε:

Καλά ας μη το έχουμε σίγουρο ότι θα σταματήσει τελείως ο Σκάρπα πάντως. Ακόμα τουλάχιστον...

Πάντως σε αυτό το σαιτ μπορείς να διαβάσεις αρκετές αν όχι όλες τις ιστορίες του που δημοσιεύτηκαν στα μέρη μας http://users.sch.gr/vasanagno/comics.html

Υγ. Τα ευχαριστώ μου στον @ doom  που μου έστειλε το link για το σαιτ σε άλλο θέμα.

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31217
  • Group:  Members
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  1369
  • Reputation:   9856
  • Achievement Points:  1385
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3083 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  1

7 min ago , natsos said:

Νομίζω επίσης πως κάποια εφημεριδα ειχε βγάλει Κλασικά Οικονογραφημένα περίπου το 20-21 με ιστορίες για τα 200 χρόνια από την επανάσταση. Αυτά δεν νομίζω να έκαναν τεράστια επιτυχία καθώς η διαφήμιση απ' ότι θυμάμαι ήταν μικρή.

Η Καθημερινή συγκεκριμένα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29562
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  548
  • Reputation:   3227
  • Achievement Points:  556
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3888 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

4 ώρες πριν, natsos είπε:

Νομίζω επίσης πως κάποια εφημεριδα ειχε βγάλει Κλασικά Οικονογραφημένα περίπου το 20-21 με ιστορίες για τα 200 χρόνια από την επανάσταση. Αυτά δεν νομίζω να έκαναν τεράστια επιτυχία καθώς η διαφήμιση απ' ότι θυμάμαι ήταν μικρή.

 

 

Πάντως σε αυτό το σαιτ μπορείς να διαβάσεις αρκετές αν όχι όλες τις ιστορίες του που δημοσιεύτηκαν στα μέρη μας http://users.sch.gr/vasanagno/comics.html

Υγ. Τα ευχαριστώ μου στον @ doom  που μου έστειλε το link για το σαιτ σε άλλο θέμα.

 

:beer:

έχω όλες τις ιστορίες του που δημοσιεύτηκαν στα μέρη μας. Εκτός από 2-3 ασήμαντες απότο ΜΕΓΑΛΟ ΜΙΚΥ. Αυτές που δε δημοσιεύτηκαν θέλω.

 

 

6 ώρες πριν, rolandofshire είπε:

Καλά ας μη το έχουμε σίγουρο ότι θα σταματήσει τελείως ο Σκάρπα πάντως. Ακόμα τουλάχιστον...

 

Δυστυχώς από μια απάντηση της Κ που παρέθεσε ένας φίλος προσφατα σε μια ερώτηση για τους τόμους, εγώ αυτό το συμπέρασμα έβγαλα. Αυτό δείχνουν και οι κινήσεις τους γενικότερα. Μακάρι να διαψευστώ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  40190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  564
  • Reputation:   3686
  • Achievement Points:  623
  • Days Won:  9
  • With Us For:  381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  14

Πριν από 1 ώρα, hardivic είπε:

 

Δυστυχώς από μια απάντηση της Κ που παρέθεσε ένας φίλος προσφατα σε μια ερώτηση για τους τόμους, εγώ αυτό το συμπέρασμα έβγαλα. Αυτό δείχνουν και οι κινήσεις τους γενικότερα. Μακάρι να διαψευστώ

Πραγματικά το ελπίζουμε. Η Κ υπάρχει περίπτωση όπως έχω ξαναπεί να μην τα βγάλει φέτος και να βγάλει τα φυστίκια και από του χρόνου να αρχίσει ξανά να βγάζει όπως πρόπερσι. Και πάλι όμως είναι απαράδεκτο που δεν δίνουν ούτε καν ενημέρωση και ο Disney editor να απαντά μερικές φορές με αινίγματα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  40190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  564
  • Reputation:   3686
  • Achievement Points:  623
  • Days Won:  9
  • With Us For:  381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  14

Επίσης μια έκδοση την οποία οι συνφορουμήτες Ντισνευϊκοί έχουν πει πως θα ήθελαν να προχωρήσει είναι η έκδοση των στριπ του Γκόντφρεντσον της Νέας Ακτίνας που δεν συνέχισε γιατί έκλεισε η εκδοτική και κατά συνέπεια είδαμε μόνο το πρώτο τεύχος. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7124
  • Reputation:   27040
  • Achievement Points:  7459
  • Days Won:  25
  • With Us For:  6236 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ε όχι και "τεύχος" κοτζάμ σκληρόδετος τόμος! Πάντως μου κάνει εντύπωση... Τι γνωρίζουμε μέχρι σήμερα; Δεν πουλούσε η εκδοτική τόμους της σειράς "Τα Άπαντα του Ρομάνο Σκάρπα"; Δε νομίζω ρε παιδιά... Πάντως η αλήθεια είναι ότι τόμοι τέτοιοι αλλάζουν χέρια συχνά στο "Vendora" και σταματημό δεν έχουν! Να είναι όλοι αυτοί από αναγνώστες που εγκατέλειψαν σε κάποια φάση τη σειρά; Ή είναι στοκ που βρέθηκε σε ιδιώτες (που τα έχουν έτσι κι αλλιώς για την προσωπική τους συλλογή) και καταστήματα οι οποίοι τα πουλάνε ξανά με τη σειρά τους; Το στοκ της "Καθημερινής" μένει σε εκείνους ή το πουλάνε κάπου; Εάν οι πωλήσεις ήταν καλές, δεν υπάρχει κανένας λόγος να σταματήσουν να τα βγάζουν! Άλλωστε οι εκδόσεις περιπτέρου σε κόμικς συνεχίζουν κανονικότατα! Να υπάρχει άραγε κάποιο πρόβλημα με τα δικαιώματα και να έχουν ακριβύνει; :thinking:  Οι αντίστοιχοι τόμοι σε χώρες του εξωτερικού έχουν ολοκληρωθεί ή συνεχίζουν ακόμη;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29562
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  548
  • Reputation:   3227
  • Achievement Points:  556
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3888 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Πριν από 1 ώρα, Mandrake είπε:

Ε όχι και "τεύχος" κοτζάμ σκληρόδετος τόμος! Πάντως μου κάνει εντύπωση... Τι γνωρίζουμε μέχρι σήμερα; Δεν πουλούσε η εκδοτική τόμους της σειράς "Τα Άπαντα του Ρομάνο Σκάρπα"; Δε νομίζω ρε παιδιά... Πάντως η αλήθεια είναι ότι τόμοι τέτοιοι αλλάζουν χέρια συχνά στο "Vendora" και σταματημό δεν έχουν! Να είναι όλοι αυτοί από αναγνώστες που εγκατέλειψαν σε κάποια φάση τη σειρά; Ή είναι στοκ που βρέθηκε σε ιδιώτες (που τα έχουν έτσι κι αλλιώς για την προσωπική τους συλλογή) και καταστήματα οι οποίοι τα πουλάνε ξανά με τη σειρά τους; Το στοκ της "Καθημερινής" μένει σε εκείνους ή το πουλάνε κάπου; Εάν οι πωλήσεις ήταν καλές, δεν υπάρχει κανένας λόγος να σταματήσουν να τα βγάζουν! Άλλωστε οι εκδόσεις περιπτέρου σε κόμικς συνεχίζουν κανονικότατα! Να υπάρχει άραγε κάποιο πρόβλημα με τα δικαιώματα και να έχουν ακριβύνει; :thinking:  Οι αντίστοιχοι τόμοι σε χώρες του εξωτερικού έχουν ολοκληρωθεί ή συνεχίζουν ακόμη;

 Τα άπαντα του Romano Scarpa έχουν ολοκληρωθεί στην Ιταλία και συνεχίζονται στη Γαλλία, όπου εκδίδεται από το 2017 1 τόμος 360 σελίδων κάθε 6 μήνες στην τιμή των 30€. Αυτοί όπως πάνε θα τελειώσουν σε 20 χρόνια

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7124
  • Reputation:   27040
  • Achievement Points:  7459
  • Days Won:  25
  • With Us For:  6236 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

1 λεπτό πριν, hardivic είπε:

 Τα άπαντα του Romano Scarpa έχουν ολοκληρωθεί στην Ιταλία και συνεχίζονται στη Γαλλία, όπου εκδίδεται από το 2017 1 τόμος 360 σελίδων κάθε 6 μήνες στην τιμή των 30€. Αυτοί όπως πάνε θα τελειώσουν σε 20 χρόνια

 

Κατάλαβα, οι Γάλλοι το βγάζουν σε περιοδικότητα ας πούμε των omnibus που βγαίνουν στην Αμερική. Σκληρόδετος τόμος να υποθέσω; Κι επομένως είμαστε η 3η χώρα που εκδίδει τη σειρά αυτή; Δεν υπάρχει αλλού;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4460
  • Reputation:   34724
  • Achievement Points:  4527
  • Days Won:  101
  • With Us For:  6186 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Εμείς είμαστε χονδρικά περίπου στη μέση του Σκάρπα. Στην Ιταλία εκδόθηκαν 50 τόμοι διπλάσιοι από τους δικούς μας. Εδώ είμαστε περίπου στον τόμο 47 αν θυμάμαι καλά οπότε έχουμε χονδρικά άλλους τόσους. Δεν πιστεύω ότι θα το εγκαταλείψουν. Νομίζω και ελπίζω ότι θα συνεχίσουν λίγο λίγο έστω και με αυτό τον αργό Ρυθμό.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25682
  • Group:  Members
  • Topic Count:  146
  • Content Count:  4227
  • Reputation:   26879
  • Achievement Points:  4273
  • Days Won:  10
  • With Us For:  4265 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

3 ώρες πριν, Manitou είπε:

. Εδώ είμαστε περίπου στον τόμο 47 αν θυμάμαι καλά

Στον τόμο 44 εννοείς :) Έχουμε ακόμα για την μέση.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31428
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  3132
  • Reputation:   23816
  • Achievement Points:  2541
  • Days Won:  10
  • With Us For:  2972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  53

On 20/6/2023 στο 8:44 ΜΜ, rolandofshire είπε:

Όχι εντάξει έχουν και αξιόλογα αλλά το Fables με πονάει που δε συνεχίστηκε.

Πριν πατήσω να διαβάσω, ο τίτλος του τόπικ μου έφερε το Fables στο μυαλό.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31638
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  592
  • Reputation:   4250
  • Achievement Points:  635
  • Days Won:  2
  • With Us For:  2866 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

3 λεπτά πριν, Kurdy Malloy είπε:

Πριν πατήσω να διαβάσω, ο τίτλος του τόπικ μου έφερε το Fables στο μυαλό.

E ναι

Αν και η μετάφρασή του χάνει πολύ στα ελληνικά εξ αντικειμένου

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37887
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  32
  • Reputation:   137
  • Achievement Points:  40
  • Days Won:  0
  • With Us For:  968 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

On 6/20/2023 at 10:36 PM, Mandrake said:

Ξέρεις..είναι κάποιες περιπτώσεις που πράγματι δοκίμασαν, ενώ έχουμε & τις λεγόμενες "αρπαχτές" και δεν είναι πάντοτε ξεκάθαρο ποια περίπτωση έχουμε κάθε φορά, εκτός ίσως αν έχει να κάνει με συγκεκριμένη εκδοτική που της έχει γίνει συνήθεια (π.χ. "Modern Times"). Μια περίπτωση δοκιμής είναι για παράδειγμα η "Μάχη Εικονογραφημένη" των εκδόσεων "Propaganda Channel", ενώ μια άλλη που βγήκε μέσα από τηλεπεριοδικό είναι η σειρά "Έφοδος των Κομάντο: Μάχη & Πόλεμος" η οποία ξεκίνησε μάλιστα με αρίθμηση αλλά είναι σχεδόν βέβαιο ότι δεν είχαν σκοπό να την προχωρήσουν κι απλώς έψαχναν με φτηνά δικαιώματα (ή μήπως καθόλου; ) να φτιάξουν κάτι που να δίνουν ως δώρο μέσα απ' τα τηλεπεριοδικά τους για ν' ανέβουν οι πωλήσεις το Καλοκαίρι. Δύο απ' τις περιπτώσεις που μου κάθονται στο λαιμό είναι "Ο Άγνωστος Εκδικητής" & το "Αποκάλυψη: Ιστορίες Πολέμου" της "Vertigo" που δεν είχαν κανέναν απολύτως λόγο να τις κόψουν στη μέση. Άλλη μία σειρά που μου άρεσε πολύ ήταν το "Κόναν ο Κατακτητής" και μιλάμε για μια τεράστια αρπαχτή, καθώς ο χαρακτήρας ήταν (και είναι) πολύ δημοφιλής δεκαετίες τώρα στους Έλληνες αναγνώστες και πολύ αμφιβάλω το ότι σταμάτησε επειδή το αγοραστικό κοινό ήταν μικρό. :reap:

 

Άγνωστος εκδίκητης, Οι Αόρατοι, Η Βροχή (house of secrets) & Κοναν ο Κατακτητης ήταν ΣΕΙΡΑΡΕΣ.

 

Ανάθεμα την για Μοντέρνοι Καιροί 😭

 

 

Επεξεργασία από Malice
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.