Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ #1. ΠΟΣΑ; 5.


tik

Πόσα; 5.  

53 Μέλη έχουν ψηφίσει

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Παρακαλούμε να συνδεθείτε ή να εγγραφείτε για να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση.

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85733
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4220 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

ο.κ dionik   :respect:  έχεις δίκιο και σορρυ για την έκταση του θέματος . :sorry:

 

Το σταματάω εδώ όπως και τις απορίες μου ............

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76878
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5878 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Διαγραφτηκε ποστ με προσβλητικό χιουμορ για  μέλη του greekcomics

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22312
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1067
  • Reputation:   5082
  • Achievement Points:  1067
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4629 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Διαγραφτηκε ποστ με προσβλητικό χιουμορ για  μέλη του greekcomics

 

:beer:

Παίζει να είναι η πιο φασιστική διαγραφή έβερ σε Eλληνικό σαιτ. Συγχαρητήρια…

Επεξεργασία από Kabuki
ξαναδιαγραφτηκε περιεχομενο με προσβλητικό χιουμορ για μέλη του greekcomics
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10460
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  340
  • Content Count:  5714
  • Reputation:   52807
  • Achievement Points:  5714
  • Days Won:  38
  • With Us For:  5423 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Θα παρακαλούσα να είμαστε πιο προσεκτικοί στους χαρακτηρισμούς μας :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25079
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  42
  • With Us For:  6225 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Να σαι καλά. Τα δεχόμαστε.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28705
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4821 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

να θυμησουμε εδω οτι ειναι μια ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ οπου ο καθε ενας λεει την αποψη του τεκμηριωνοντας την κιολας και υστερα αυτη καταγραφεται με σκοπο να δουμε την ταση των μελων...Δεν ειναι χωρος οπου οποιος εχει διαφορετικη αποψη πρηζει ... συνειδησεις μεχρι είτε ολοι να παψουν να ασχολουνται μαζι του είτε να τους πεισει....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76878
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5878 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

το τόπικ κλειδώθηκε προς το παρόν, μετά από εμμονή επαναποσταρίσματος περιεχομένου που θεωρήθηκε ανάρμοστο απο administrator

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28493
  • Reputation:   190306
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6379 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Χτεσινοβραδινός διάλογος από το Shoutbox όπως σταχυολογήθηκε μέσα στο κέντρο ελέγχου

 

===

@  030 : (10 June 2013 - 01:56 AM) comment_edit.png folder_edit.png@Toutatis ελπίζω να αστειεύεσαι   :P αν πάλι λες αλήθεια,τότε μη μπεις στο κόπο να ψάξεις για δικηγόρο,γιατί θα σε πάρουν στο ψιλό ετσί και τους πεις το λόγο που θες να κάνες μήνυση   :damn: @  Toutatis : (10 June 2013 - 01:51 AM) comment_edit.png folder_edit.pngΗ καμπουκι κανει καταχρηση ως διαχειριστης και αλλαζει το περιεχομενο των μηνυματων μου.αν δεν σταματησει, θα υποβαλω μηνυσεις αυριο το πρωι   :damn: @  030 : (10 June 2013 - 01:37 AM) comment_edit.png folder_edit.pngπάλι τσακώθηκες βρε τουτάτι;   :damn:

 

 

 

@  Toutatis : (10 June 2013 - 02:14 AM) comment_edit.png folder_edit.png@christs ναι αλλα εγω εκανα χιουμορ και επεσα σε εμπαθης λογοκρισια. Παρολα αυτα εσυ πανω κατω με ξερεις, οποτε, καταλαβαινεις οτι δεν προκειται να αντιδρασω. Αλλωστε, συμπαθω και αυτη οπως και ολους εδω μεσα. 

 

 

@  Toutatis :

(10 June 2013 - 02:05 AM)@030 Αγαπητε φιλε,αυτο θα το δ ουμε...    :) Γενικα, δεν ανεχομαι τον φασισμο και τη λογοκρισια (ειδικα οταν κανω πλακα).Ειναι γενικα πως θα ξυπνησω αυριο. Ισως να τη χαρισω επειδη ειναι γυναικα.    :bye:

 

&

 

@  Toutatis : (10 June 2013 - 02:23 AM) comment_edit.png folder_edit.pngΕγω παω για νανι, διοτι ξημερωνει δευτερα και εχω δουλειες.Σας αγαπω ολους (και εσενα καμπουκι), και αν σας φαινομαι στριμμενος που και που,το κανω επιτηδες, για το καλο μας.   :3eyes:   :bye:

===

 

 

Ο χρήστης Toutatis (παλιότερα komikbest) μπαναρίστηκε. Η συζήτηση (όχι για το Μίκυ Μάους 1, αλλά για τα συγκεκριμένα σχόλια) θεωρείται ότι έληξε.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5320
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  715
  • Reputation:   6659
  • Achievement Points:  715
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5871 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Το άσχημο είναι πως δεν υπάρχουν διαθέσιμα 40-50 αντίτυπα του Μίκυ Μάους #1 στην αγορά. Αν υπήρχαν (και βγαίναν ταυτόχρονα στην αγορά) η τιμή θα έπεφτε στα 50-100 ευρώ εύκολα.

 

 

Παίζει να υπάρχουν το πολύ 40-50 άτομα σε όλο τον πλανήτη που θεωρούν φυσιολογικές αυτές τις τιμές.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24114
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  56
  • Reputation:   195
  • Achievement Points:  56
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4495 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εδώ υπάρχουν, πολιτικά, ακραίοι αναρχικοί και για αυτό διαγράψατε από μέλος τον Αντώνη (toutatis). Ο άνθρωπος έκανε το λάθος να γράψει στο φόρουμ ότι είναι κεντροδεξιός και ότι αγαπάει τη χώρα του.

 

Από τότε, άρχισε το κυνήγι του από τους διαχειριστές (οι οποίοι θάβουν σχεδόν όλα τα μέλη στις μεταξύ τους συζητήσεις…).

Είστε περίπου 5-10  ακραίοι αργόσχολοι που προσπαθήσατε να του την «στήσετε», ανεπιτυχώς, μέσω των ποστς σας, και να τον κάνετε να σας βρίσει για να τον διαγράψετε! Αυτός σας αντιμετώπισαι πάντα με χιούμορ… Πρώτα από όλα, διότι είναι έξυπνος άνθρωπος και κατά δεύτερον διότι δεν είναι ακραίος σαν εσάς. Ντροπή σας, και να είστε ευγνώμονες που δεν θα ασχοληθεί με τους διαχειριστές περεταίρω.

 

Περιμένω να διαγραφεί κι αυτό το ποστ, όπως τόσα άλλα… Ίσως διαγράψετε και εμένα ακόμη άλλα δεν με ενδιαφέρει. Αν είναι έτσι, δεν θέλω είμαι μέλος αυτού του σάιτ.

Επεξεργασία από Mafaldaa
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24114
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  56
  • Reputation:   195
  • Achievement Points:  56
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4495 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Χτεσινοβραδινός διάλογος από το Shoutbox όπως σταχυολογήθηκε μέσα στο κέντρο ελέγχου

 

===

@  030 : (10 June 2013 - 01:56 AM) comment_edit.png folder_edit.png@Toutatis ελπίζω να αστειεύεσαι   :P αν πάλι λες αλήθεια,τότε μη μπεις στο κόπο να ψάξεις για δικηγόρο,γιατί θα σε πάρουν στο ψιλό ετσί και τους πεις το λόγο που θες να κάνες μήνυση   :damn: @  Toutatis : (10 June 2013 - 01:51 AM) comment_edit.png folder_edit.pngΗ καμπουκι κανει καταχρηση ως διαχειριστης και αλλαζει το περιεχομενο των μηνυματων μου.αν δεν σταματησει, θα υποβαλω μηνυσεις αυριο το πρωι   :damn: @  030 : (10 June 2013 - 01:37 AM) comment_edit.png folder_edit.pngπάλι τσακώθηκες βρε τουτάτι;   :damn:

 

 

 

@  Toutatis : (10 June 2013 - 02:14 AM) comment_edit.png folder_edit.png@christs ναι αλλα εγω εκανα χιουμορ και επεσα σε εμπαθης λογοκρισια. Παρολα αυτα εσυ πανω κατω με ξερεις, οποτε, καταλαβαινεις οτι δεν προκειται να αντιδρασω. Αλλωστε, συμπαθω και αυτη οπως και ολους εδω μεσα. 

 

 

@  Toutatis :

(10 June 2013 - 02:05 AM)@030 Αγαπητε φιλε,αυτο θα το δ ουμε...    :) Γενικα, δεν ανεχομαι τον φασισμο και τη λογοκρισια (ειδικα οταν κανω πλακα).Ειναι γενικα πως θα ξυπνησω αυριο. Ισως να τη χαρισω επειδη ειναι γυναικα.    :bye:

 

&

 

@  Toutatis : (10 June 2013 - 02:23 AM) comment_edit.png folder_edit.pngΕγω παω για νανι, διοτι ξημερωνει δευτερα και εχω δουλειες.Σας αγαπω ολους (και εσενα καμπουκι), και αν σας φαινομαι στριμμενος που και που,το κανω επιτηδες, για το καλο μας.   :3eyes:   :bye:

===

 

 

Ο χρήστης Toutatis (παλιότερα komikbest) μπαναρίστηκε. Η συζήτηση (όχι για το Μίκυ Μάους 1, αλλά για τα συγκεκριμένα σχόλια) θεωρείται ότι έληξε.

Ακόμα και μετά από την επιλεκτική δημοσίευση των μηνυμάτων του (και ύστερα από ακραία λογοκρισία) η αλήθεια εξακολουθεί να λάμπει… Ντροπή σου...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3600
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4547 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Φαντάσου πόσο αργόσχολος πρέπει να είναι κανείς για να ασχολείται με όσα κάνει κάποιος που είναι αργόσχολος. Ωπ, έπεσα στην παγίδα. Τι με κάνει αυτό εμένα ? Αν είναι έτσι γιατί να παραμένει κανείς σε κάποιο φόρουμ, αν το θεωρεί άνδρο συνομωσίας, φασισμού, μη σοβαρότητας και αργοσχολίας? Δηλαδή έπρεπε να γίνει το μπαν για να φανεί αυτό το πρόσωπο, ή απλά ένα κακό αναιρεί χίλια καλά? Το ότι λες πως έκανε το *λάθος* να πει πως είναι κεντροδεξιός κάποιος, αν το λες ειρωνικά , κακώς κάνεις. Λάθος έκανε όντως, επειδή εδώ δεν είναι πολιτικό φόρουμ και κανένα δε νοιάζουν οι πεποιθήσεις του καθενός. Επίσης, όταν αποκαλύψει κανείς αυτές, διατρέχει τον κίνδυνο να τον βλέπουν κάποιοι με άλλο μάτι, και είναι απόλυτα επόμενο. Όχι απαραίτητα σωστό, αλλά επόμενο. Από κάτι τέτοια διαμορφώνεις την εικόνα του ηλεκτρονικού συνομιλιτή σου, και τα ζυγίζεις σύμφωνα με τα κριτήρια σου. Δε νομίζω πως βρισκόμαστε σε ακραίο αναρχικό χώρο. Και αν υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι εδώ μέσα, δεν ενοχλούν. Όταν γίνει κάτι που δε μας αρέσει αρχίζουν οι θεωρίες συνομωσίας. Και εκτός αυτού, όταν κάνεις χιούμορ και το χιούμορ σου αυτό δεν το καταλαβαίνει κανείς, και μάλιστα φαίνεται πως ενοχλείται από αυτό, καλύτερα να το σταματήσεις, στα πλαίσια του φόρουμ έστω, γιατί ούτε stand up comedy κάνεις, ούτε φιλαράκια είμαστε για να καταλάβουμε τον τόνο σου πίσω από οθόνη υπολογιστή. Εκτός αν σκοπός είναι να προκαλέσεις. Ας σβηστούν όλα αυτά, καλύτερα. Γιατί τα έγραψα τότε? Δεν ξέρω, είμαι και εγώ αργόσχολος και δεν έχω και τσιγάρο. Καληνύχτα.  :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39535
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5070 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Εγώ που δεν θα καπνίζω να πω ότι δεν νομίζω οι πολιτικές πεποιθήσεις να έχουν σχέση με το πως φέρονται οι mods προς κάποιο μέλος. Για όνομα του θεού δηλαδή, τα περισσότερα ποστς αφορούν τον Ντόναλντ, τον Μίκυ και τον Batman. 

 

Υ.Γ. 

Είστε περίπου 5-10  ακραίοι αργόσχολοι που προσπαθήσατε να του την «στήσετε», ανεπιτυχώς, μέσω των ποστς σας, και να τον κάνετε να σας βρίσει για να τον διαγράψετε! 

 

Είμαι σίγουρος ότι και τώρα οι υπεύθυνοι σε χειραγώγησαν να τους πεις αργόσχολους για να τους δώσεις αφορμή να σε "τιμωρήσουν".

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3600
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4547 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Δεν εννοούσα πως οι διαχειριστές έχουν αυτή τη συμπεριφορά που λες από πάνω, για να μην παρεξηγηθούμε. Γενικά για τις σχέσεις μέσα σε φόρουμ μιλούσα. Και η θέση του διαχειριστή φαντάζομαι μπορεί να γίνει δύσκολη, αν ένα μέλος ενοχλεί με τον χ, ψ τρόπο τους άλλους, με οποιαδήποτε αιτία. Ακόμη, εμένα με θάβετε? Τι λέτε όταν βγαίνει το φτυάρι ? Πάντως στην πραγματικότητα δε με νοιάζει και τόσο. Ακόμη και να με θάβουν . Δεν το ξέρω άρα δεν το υποθέτω μέχρι να μάθω τίποτα. Το ότι το είπε κάποιος απλά σε ένα ποστ, δεν το αποδεικνύει. Και οι διαχειριστές είναι άνθρωποι και έχουν δικαίωμα στο κουτσομπολιό όπως όλοι μας! Θάψτε με ελεύθερα πισώπλατα!  :banana:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24114
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  56
  • Reputation:   195
  • Achievement Points:  56
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4495 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Είμαι σίγουρος ότι και τώρα οι υπεύθυνοι σε χειραγώγησαν να τους πεις αργόσχολους για να τους δώσεις αφορμή να σε "τιμωρήσουν".

Αν με πέρασες για χαζή, ίσως έχεις δίκιο, διότι έτσι αντιλαμβάνεσαι τον κόσμο, προς το παρόν.

Να «χειραγωγήσουν» εμένα οι υπεύθυνοι εδώ μέσα; Καταρχάς είναι ανίκανοι για αυτό. Ύστερα, δεν νομίζω να ήξεραν ότι είμαι η γυναίκα του (εκτός αν ο άντρας μου είπε τίποτα σε πμ). Δεν συμμετέχω συχνά στο φόρουμ μικρέ μου φίλε αλλά να ξέρεις ότι σας διαβάζω πάντα. Διότι όπως καταλαβαίνεις, παρακολουθώ από κοντά τον άντρα μου...

 

Supertrmap,για εσένα τι να πω φίλε μου; Μάλλον βγάζεις εμπάθεια και εσύ.Δεν ξέρω τι κι αν λένε για σένα στη λέσχη, αλλά να ξέρουν οι φίλοι εδώ μέσα ότι οι καφρίλες τους και οι κατινιές τους (τόσο αυτές που γράφουν στα «ενδότερα» όσο και αυτές που λέγονται στη λέσχη για σχεδόν όλα τα μέλη) ίσως βγουν στη φόρα κάποια στιγμή…Υπάρχουν πολλά βαθιά λαρύγγια…

 

Καληνύχτα σας.

Επεξεργασία από Mafaldaa
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3600
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4547 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να πάρω μέρος σε διάλογο με άνισους όρους, και δε βλέπω πως όλο αυτό μπορεί να βγάλει κάτι καλό. Δεν ξέρω αν βγάζω εμπάθεια, απλώς δε μου άρεσε η τοποθέτηση σου και τη σχολίασα. Αν γίνεται, δε θέλω να συνεχιστεί μεταξύ μας. Δεν είμαστε φίλοι, ούτε εχθροί, και δε θα ήθελα να γίνουμε κάτι από τα δύο.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28493
  • Reputation:   190306
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6379 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Μπαναρίστηκε και το δεύτερο ακκάουντ του Αντώνη/Νίκου/Αλέκου (αφού εντέλει θυμήθηκε με ποιο password έμπαινε και εκείνο. διότι το έψαχνε στις 10/6 όταν διαπίστωσε ότι το κυρίως ακκάουντ είχε μπαναριστεί)

 

Untitled1.png Untitled3.png Untitled5.png Untitled6.png

 

όπως γράφτηκε και μερικά ποστ πιο πάνω, το συγκεκριμένο σκέλος της συζήτησης θεωρείται λήξαν

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82152
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6072 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Ο άνθρωπος έκανε το λάθος να γράψει στο φόρουμ ότι είναι κεντροδεξιός και ότι αγαπάει τη χώρα του.

 

Απομονώνω αυτό το κομμάτι για να δηλώσω ότι οι πολιτικές του πεποιθήσεις μού ήταν άγνωστες. Νόμιζα ότι ήταν μόνο ασύλληπτης νοημοσύνης. Το να βάζεις όμως αυτό ασπίδα στην προσωπικότητά σου και να παρουσιάζεσαι ως μάρτυρας για αυτό σε ένα φόρουμ που ασχολείται με τον κλώνο του Σπάιντερ-μαν, τα νέα κυκλάκια στο Μικυ Μάους, και για το αν άξιζε το ΚΟΜΙΞ 300 ε τότε ζω σε λάθος πλανήτη.

 

Τώρα έρχεται το διαστημόπλοιό μου να με πάρει πίσω.

 

ΚΥΚΛΑΚΙΑ ΚΥΚΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28493
  • Reputation:   190306
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6379 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Ας μη τη συνεχίσουμε αυτή τη συζήτηση :)

 

:please:

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...
Ο επισκέπτης Kwstas28

Μπαναρίστηκε και το δεύτερο ακκάουντ του Αντώνη/Νίκου/Αλέκου (αφού εντέλει θυμήθηκε με ποιο password έμπαινε και εκείνο. διότι το έψαχνε στις 10/6 όταν διαπίστωσε ότι το κυρίως ακκάουντ είχε μπαναριστεί)

 

 

Χαχαχαχα. Αφού βρε ιδιοφυία είναι της γυναίκας μου, διαφορετικό ip ήθελες να έχει; Ε ρε που έμπλεξα! Άντε, μπάναρε και αυτόν τον λογαριασμό, αναρχο-φασίστα! :lmao:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82152
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6072 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

ΚΥΚΛΑΚΙΑ ΚΥΚΛΑΚΙΑ!!

 

Κάνα παιδάκι λέτε να κάνετε ή θα ασχολείστε με τον πόλεμο του ΜΜ #1 για πολύ καιρό;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35913
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  33
  • With Us For:  5294 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Μήπως, λέω μήπως, είναι καιρός να κλειδωθεί αυτό το θέμα, που τόσο ωραία το ξεκίνησε ο φίλος kit προτού προχωρήσει σε αναγραμματισμό τού nickname του και τόσο στραβό δρόμο πήρε στη συνέχεια με υπαιτιότητα συγκεκριμένου ατόμου; 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28466
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4589 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Μήπως, λέω μήπως, είναι καιρός να κλειδωθεί αυτό το θέμα, που τόσο ωραία το ξεκίνησε ο φίλος kit προτού προχωρήσει σε αναγραμματισμό τού nickname του και τόσο στραβό δρόμο πήρε στη συνέχεια με υπαιτιότητα συγκεκριμένου ατόμου; 

Συγνωμη για την επεμβαση Τρυφωνα μου, αλλα ποιος ο λογος να κλειδωθει τωρα το θεμα;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6417
  • Reputation:   63430
  • Achievement Points:  6481
  • Days Won:  43
  • With Us For:  4387 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Σκεφτόμουν πριν 1--2 βδομάδες ότι το λογικότερο θα ήταν να διαγραφούν οι άσχετες καταχωρήσεις.

 

Μετά η συζήτηση στο θέμα αδράνησε, οπότε υπέθεσα ότι δεν χρειαζόταν και δεν το πρότεινα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35913
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  33
  • With Us For:  5294 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Συγνωμη για την επεμβαση Τρυφωνα μου, αλλα ποιος ο λογος να κλειδωθει τωρα το θεμα;

 

Εν τάξει, μια γνώμη διατύπωσα με τη σκέψη ότι -εκτός από το ξεστράτισμα- και ο αρχικός σκοπός για τον οποίο ανέβηκε το θέμα έχει, λίγο πολύ, εκπληρωθεί. 

 

Σημειώνω ότι έγραψα αυτό το ποστ πριν διαβάσω εκείνο τού kit, το οποίο αναρτήθηκε ενώ εγώ ετοίμαζα το δικό μου.

Επεξεργασία από tryfev
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12525
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  799
  • Reputation:   5603
  • Achievement Points:  802
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5108 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Μήπως, λέω μήπως, είναι καιρός να κλειδωθεί αυτό το θέμα, που τόσο ωραία το ξεκίνησε ο φίλος kit προτού προχωρήσει σε αναγραμματισμό τού nickname του και τόσο στραβό δρόμο πήρε στη συνέχεια με υπαιτιότητα συγκεκριμένου ατόμου; 

για ποιο συγκεκριμενου ατομου λες; να τον διωξουμε απο το φορουμ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28466
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4589 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

για ποιο συγκεκριμενου ατομου λες; να τον διωξουμε απο το φορουμ

εσενα θα διωξουμε με εντολη Ξεπετα

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12525
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  799
  • Reputation:   5603
  • Achievement Points:  802
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5108 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

εσενα θα διωξουμε με εντολη Ξεπετα

:sad1:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  721
  • Content Count:  12980
  • Reputation:   104549
  • Achievement Points:  13000
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6053 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Μήπως, λέω μήπως, είναι καιρός να κλειδωθεί αυτό το θέμα, που τόσο ωραία το ξεκίνησε ο φίλος kit προτού προχωρήσει σε αναγραμματισμό τού nickname του και τόσο στραβό δρόμο πήρε στη συνέχεια με υπαιτιότητα συγκεκριμένου ατόμου; 

Από τις 25/06, δεν είχε γίνει καμία νύξη για τίποτα, μέχρι τώρα που εσύ το ξέθαψες κακώς πάλι. Όχι το θέμα δεν θα κλειδωθεί, αρκεί να τηρήσουμε τον σκοπό για τον οποίο έγινε και να μην βρυκολακιάζουμε καταστάσεις του παρελθόντος.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28466
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4589 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

:sad1:

ελα μην κλαις, θα σε κανουμε ΜοΜ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.