Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΤΙ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ [ και νοιώθω σαν παιδάκι τα Χριστούγεννα!!!!!! ]


AndreasD

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

για πες καιμια γνώμη για το catwoman όταν το διαβάσεις!Το έχω δει εδώ και αρκετό καιρό αλλά δεν το αποφασίζω να το πάρω!

 

Διάβασα ήδη το μισό. Όταν πρόκειται για Darwin Cooke πάντως δεν μπορώ με τίποτα να είμαι αντικειμενικός. Απλά τον λατρεύω αυτό τον άνθρωπο. Το συγκεκριμένο πάντως ακολουθεί πολύ το σκεπτικό του Gotham Central ,αλλά από τη μεριά των εγκληματιών. Δηλαδή ουσιαστικά είναι crime ιστορίες που απλά τυχαίνει να διαδραματίζονται στο Gotham City. Αν σου άρεσε το Central ίσως αυτό να σου αρέσει ακόμα περισσότερο.

 

Πολυ καλη επιλογη zade το new teen titans omnibus,θα σαρεσει και θα κανεις καιρο να το τελειωσεις(μεχρι να το τελειωσεις θα εχει βγει και το επομενο volume).Αυτο με την catwoman το θελω και γω αλλα αυτη η εκδοση που πηρες ειναι hardcover?? Δειχνει λιγο περιεργα στη φωτο και δεν μπορω να καταλαβω καν ποσες σελιδες ειναι.

 

Δεν είναι HC όχι γιατί δεν βγήκε καν σε HC αλλά μόνο σε SC. Περιέχει το GN Selina's Big Score ου πρώτα ήταν 4 τεύχη και μετά έχει και τα τεύχη 1-9 της σειράς Catwoman που έγραψε ο Brubaker. Θα είναι περίπου 350 σελίδες.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 7.8k
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  13219
  • Group:  Members
  • Topic Count:  35
  • Content Count:  2158
  • Reputation:   9569
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4973 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

αρε, δεν θέλεις να έχω λεφτά στην τσέπη μου ε?Ελα παραδέξου το :p3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8665
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5458 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Μου ηρθαν με τρελη καθυστερηση σημερα τα DR STRANGE-INTO DARK DIMENSION,THING LIBERTY LEGION και το πρωτο volume απο STRIKEFORCE MORITURI.Αυριο ειναι να παραλαβω το JOHN CARTER OF MARS OMNIBUS απο μαρβελ και θα ποσταρω και καμια φωτο.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16500
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  177
  • Reputation:   459
  • Achievement Points:  177
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4737 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Conan (anubis) 1, 2, 3

Ντόναλντ 5, 100

Μίκυ Μάους 1453

 

και...νεοαφιχθέντα από ΗΠΑ !!!

 

Uncle Scrooge #4 της DELL Δεκέμβριος 1953 http://outducks.org/us/us/004/

Uncle Scrooge #31 της DELL Σεπτέμβριος 1960 http://outducks.org/us/us/031/

σε τι κατασταση ειναι τα uncle scrooge?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13046
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1462
  • Reputation:   15467
  • Achievement Points:  1467
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5002 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

σε τι κατασταση ειναι τα uncle scrooge?

 

Είναι σε πολύ καλή κατάσταση! Ούτε εγώ το περίμενα να είναι έτσι αφού στην περιγραφή στο ebay έλεγε κατάσταση GD-VG (good-very good), αλλά τελικά ήταν λίγο καλύτερα!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13219
  • Group:  Members
  • Topic Count:  35
  • Content Count:  2158
  • Reputation:   9569
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4973 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Η τσιγγάνικη ορχήστρα του Καλαιτζή :yahoo:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  1004
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1004
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4536 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

15592.jpg

Να τι πήρα και εγώ..

:spidey_yeah_that:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Το είχα διαβάσει σκαναρισμένο. Δεν παλευόταν με τίποτα. Σαν αποτυχημένη απόπειρα MisterX ήταν.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76876
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5872 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εγώ εμπιστεύομαι τους αδερφούς Hernandez πάντως, εχουν κάνει κορυφαία κόμικς. Δεν το χω διαβασει το συγκεκριμένο, αλλά είναι στα άμεσα σχέδια μου. Μεγειά Μαρία! :best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  1004
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1004
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4536 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Εγώ εμπιστεύομαι τους αδερφούς Hernandez πάντως, εχουν κάνει κορυφαία κόμικς. Δεν το χω διαβασει το συγκεκριμένο, αλλά είναι στα άμεσα σχέδια μου. Μεγειά Μαρία! :best:

 

Δεν έχω ακούσει τίποτα για το συγκεκριμένο αλλά αυτό που με τράβηξε όπως είπες και εσύ είναι ότι εμπιστεύομαι τους αδερφούς Hernandez και το σχέδιο είναι.. :awesome:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82150
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6067 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

O CitizenX έγινε κόμικ?!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10460
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  340
  • Content Count:  5714
  • Reputation:   52805
  • Achievement Points:  5714
  • Days Won:  38
  • With Us For:  5418 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Με αφορμή κάποια κόμικς που ήρθαν σήμερα, ας κάνω έναν απολογισμό με το τι πήρα τους τελευταίου 3-4 μήνες...

 

post-10460-0-73660800-1329908528_thumb.jpg

 

 

1. Torpedo Vol.4 - Σημερινή παραλαβή, οπότε σχόλια ίσως όταν το διαβάσω. Αν και η γνώμη μου για την σειρά είναι λίγο πολύ γνωστή

2. Viking Vol.1 - Αρκετά καλό και στο σωστό μέγεθος να χορταίνει το μάτι σου το σχέδιο! Πάνω κάτω συμφωνώ με όσα έγραψε και στην παρουσίασή του ο Θόδωρος.

3. Strange Embrace Deluxe Edition - Wow! WOOOOW!!!! Το κόμικ guys είναι καλό... πολύ καλό... θα ετοιμάσω αφιέρωμα...

4. Morning Glories Deluxe Collection - Άλλη μια σημερινή παραλαβή και ανυπομονώ να το ξεκινήσω. Είχα διαβάσει μέχρι το τεύχος 5-6 και μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις!

5. Batman: Through the looking glass HC - Απογοήτευση. O Batman τρώει "μανιτάρια" και ακολουθεί ένα εντελώς ψυχεδελικό ταξίδι στον Κόσμο των Θαυμάτων. Της Αλίκης ντε... Χειρότερο ακόμα κι απ'όσο ακούγεται...

6. Potter's Field HC - Δωράκι της chris για την γιορτή μου! Πάρα πολύ καλό! Δυστυχώς κόπηκε γρήγορα... Ο Azaceta με αυτή τη δουλειά ανέβηκε μια θέση πιο πάνω στην εκτίμησή μου!

7. Hellblazer: The devil you know (New Edition) - Το περίμενα καλύτερο. Δε με απογοήτευσε, ούτε ήταν κακό. Το Annual και Horrorist που περιλαμβάνει όμως δε με εντυπωσίασαν καθόλου. Περιμένω το επόμενο.

8. I Kill Giants - Ούτε αυτό με εντυπωσίασε. Ίσως ο zade είχε ανεβάσει τον πήχη των προσδοκιών πολύ ψηλά... Τι να πω... Θα του δώσω άλλη μια ευκαιρία.

9. Who is Jake Ellis? - Καλό... Το διαβάζεις μονορούφι. Άνετα θα μπορούσαν να το κάνουν ταινία.

10. Jar of Fools - Αν και ψιλο-βαρύ, διαβάζεται πολύ ευχάριστα. Συμπαθητικό κόμικ αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Ο Lutes όμως ως δημιουργός αφήνει πολλές υποσχέσεις για το μέλλον. Θα αναζητήσω και πάλι δουλειά του.

11. The Waiting Place (Definetive edition) - Αυτό το 480 σελίδων κόμικ το αγόρασα καθαρά γιατί το βρήκα σε καλή τιμή. Ήρθε μέσα στον Ιανουάριο κι ακόμα το παιδεύω. Δεν είναι κακό. Είναι καλογραμμένο, το σχέδιο δένει, οι χαρακτήρες αγαπιούνται, αλλά η ιστορία δεν είναι του στιλ μου. Όταν το τελειώσω ίσως το δείτε σε κάποια φάση στις αγγελίες μου.

12. Elmer - Ότι και να πω για αυτό το κόμικ θα είναι λίγο. Από τα καλύτερα που έχω διαβάσει! Ήταν out of stock για πολύ καιρό και μόλις το είδα ξανά διαθέσιμο το τσίπμησα αμέσως. Άλλο ένα κόμικ που ΠΡΕΠΕΙ να κάνω αφιέρωμα. Να μάθει ο κόσμος!

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8665
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5458 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Με εψηνε παλιοτερα το strange embrace του Hine αλλα καποια στιγμη το αφησα και ξεχαστηκε.Τι παιζει με αυτο?Αμα μπορεις βγαλε καμια φωτο να τσεκαρω το artwork μπας και το τσιπησω.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10460
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  340
  • Content Count:  5714
  • Reputation:   52805
  • Achievement Points:  5714
  • Days Won:  38
  • With Us For:  5418 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

γκουχου-γκουχου

 

Αν και δεν θα καταλάβεις και πολλά. Από το τρίτο τεύχος (ή πέμπτο κατά την image) αρχίζεις και βγάζεις άκρη.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Με αφορμή κάποια κόμικς που ήρθαν σήμερα, ας κάνω έναν απολογισμό με το τι πήρα τους τελευταίου 3-4 μήνες...

 

post-10460-0-73660800-1329908528_thumb.jpg

 

 

1. Torpedo Vol.4 - Σημερινή παραλαβή, οπότε σχόλια ίσως όταν το διαβάσω. Αν και η γνώμη μου για την σειρά είναι λίγο πολύ γνωστή

2. Viking Vol.1 - Αρκετά καλό και στο σωστό μέγεθος να χορταίνει το μάτι σου το σχέδιο! Πάνω κάτω συμφωνώ με όσα έγραψε και στην παρουσίασή του ο Θόδωρος.

3. Strange Embrace Deluxe Edition - Wow! WOOOOW!!!! Το κόμικ guys είναι καλό... πολύ καλό... θα ετοιμάσω αφιέρωμα...

4. Morning Glories Deluxe Collection - Άλλη μια σημερινή παραλαβή και ανυπομονώ να το ξεκινήσω. Είχα διαβάσει μέχρι το τεύχος 5-6 και μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις!

5. Batman: Through the looking glass HC - Απογοήτευση. O Batman τρώει "μανιτάρια" και ακολουθεί ένα εντελώς ψυχεδελικό ταξίδι στον Κόσμο των Θαυμάτων. Της Αλίκης ντε... Χειρότερο ακόμα κι απ'όσο ακούγεται...

6. Potter's Field HC - Δωράκι της chris για την γιορτή μου! Πάρα πολύ καλό! Δυστυχώς κόπηκε γρήγορα... Ο Azaceta με αυτή τη δουλειά ανέβηκε μια θέση πιο πάνω στην εκτίμησή μου!

7. Hellblazer: The devil you know (New Edition) - Το περίμενα καλύτερο. Δε με απογοήτευσε, ούτε ήταν κακό. Το Annual και Horrorist που περιλαμβάνει όμως δε με εντυπωσίασαν καθόλου. Περιμένω το επόμενο.

8. I Kill Giants - Ούτε αυτό με εντυπωσίασε. Ίσως ο zade είχε ανεβάσει τον πήχη των προσδοκιών πολύ ψηλά... Τι να πω... Θα του δώσω άλλη μια ευκαιρία.

9. Who is Jake Ellis? - Καλό... Το διαβάζεις μονορούφι. Άνετα θα μπορούσαν να το κάνουν ταινία.

10. Jar of Fools - Αν και ψιλο-βαρύ, διαβάζεται πολύ ευχάριστα. Συμπαθητικό κόμικ αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Ο Lutes όμως ως δημιουργός αφήνει πολλές υποσχέσεις για το μέλλον. Θα αναζητήσω και πάλι δουλειά του.

11. The Waiting Place (Definetive edition) - Αυτό το 480 σελίδων κόμικ το αγόρασα καθαρά γιατί το βρήκα σε καλή τιμή. Ήρθε μέσα στον Ιανουάριο κι ακόμα το παιδεύω. Δεν είναι κακό. Είναι καλογραμμένο, το σχέδιο δένει, οι χαρακτήρες αγαπιούνται, αλλά η ιστορία δεν είναι του στιλ μου. Όταν το τελειώσω ίσως το δείτε σε κάποια φάση στις αγγελίες μου.

12. Elmer - Ότι και να πω για αυτό το κόμικ θα είναι λίγο. Από τα καλύτερα που έχω διαβάσει! Ήταν out of stock για πολύ καιρό και μόλις το είδα ξανά διαθέσιμο το τσίπμησα αμέσως. Άλλο ένα κόμικ που ΠΡΕΠΕΙ να κάνω αφιέρωμα. Να μάθει ο κόσμος!

 

:beer:

 

Κι εσένα σήμερα σου ήρθε το Torpedo 4 ρε; Κι εμένα σήμερα! Καλόοοο. Το Strange Embrace θέλω να το διαβάσω κι εγώ ,αλλά δεν έτυχε...Το morning Glories περιμένω να βγει όλο σε collected και μετά θα το πάρω. Δεν μπορώ να περιμένω να διαβάζω ένα ένα τεύχη. Το looking Glass έπρεπε να ρωτήσεις πριν το αγοράσεις. Κι εγώ παραλίγο να την πατήσω. Το Elmer είναι ΕΠΟΣ! Το είχα πρωτοδεί στο graphic novel reporter και μετά το αγόρασα.Διαμάντι απ τα λίγα. Jar of fools δεν διαβάζω, μισώ τον Jason και Waiting place δεν κατάφερα να το τελειώσω όταν το είχα κατεβάσει σκαναρισμένο. Το Jake Ellis ήταν κορυφαίο και κάπου διάβασα ότι μπορεί να το συνεχίσουν. Είδωμεν... Τώρα με έψησες να κάνω κι εγώ ποστ για να ανταγωνιστώ την ποζεριά σου...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8665
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5458 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Τοσο χαλια ειναι το through the looking glass??Kριμα και ειχα σκοπο να το παρω προσεχως αλλα με αυτα που λετε θα το διαβασω πρωτα.Αληθεια ουτε το σχεδιο του Kieth δεν το σωζει?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

To είπα και θα το κάνω λοιπόν:

 

Great Anti-War Cartoons. Συλλογή με αντιπολεμικά σκίτσα που δημοσιεύτηκαν σε Αμερικάνικες και Ευρωπαϊκές εφημερίδες από το 1914 περίπου μέχρι και σήμερα. Περισσότερο βιβλίο τέχνης παρά κόμικ με απαράμιλλή ποιότητα έκδοσης και φοβερή τιμή.

 

Torpedo vol.4 Έμεινε άλλο ένα volume (που έχω ήδη προπαραγγείλει) για να κλείσει και αυτή η σειρά..

 

The Original Clone Saga Οι αρχικές ιστορίες του Spider-Man με τους κλώνους όπως δημοσιεύτηκαν το '70. Δεν το έχω διαβάσει ποτέ.Επίσης ,μακράν το μεγαλύτερο trade της Μάρβελ που έχω αγοράσει ποτέ.

 

Strikeforce vol 1 Επειδή άκουσα καλά λόγια για τη σειρά εδώ ,ήταν και στις λίστες του Comicdom ,έβγαινε και το πρώτο trade τώρα, ε το πήρα...

 

Tales of the Batman: Don Newton vol 1 Τις παίρνω όλες αυτές τις εκδόσεις Μπάτμαν που είναι αφιερωμένες σε έναν καλλιτέχνη.Το παράξενο στην συγκεκριμένη είναι ότι δεν έχει μέσα τα εξώφυλλα μιας και τα έκανε ο Απάρο ,αλλά περιμένω να υπάρχουν στην έκδοση για τον Απάρο. Αλλιώς θα τους πάρει ο διάολος...

 

Hicksville: Η ιστορία ενός δημοσιογράφου που επισκέπτεται την ομώνυμη πόλη που συμβαίνει το εξής παράξενο. Όλοι οι κάτοικοι διαβάζουν κόμιξ! Όμως τα πράγματα δεν είναι ακριβώς όπως φαίνονται. Αυτό το ζήλεψα όταν είδα τον Sandman να το αγοράζει πέρσι ή πρόπερσι στο comicdom... Πρέπει να κάνουμε μια παρουσίαση γι αυτό.

post-6474-0-76735300-1329915288_thumb.jpg

post-6474-0-02272400-1329915309_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12765
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  641
  • Reputation:   4140
  • Achievement Points:  641
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5058 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Πήρα σήμερα ένα ωραίο πακετάκι από τον xepeta. Συγκεκριμένα το Thor vol. 2 του Straczynski, Wolverine by Claremont and Frank Miller και δώρο το Fathom του Turner. :D Και κάπως έτσι ξεκινάω και εγώ να αγοράζω σιγά σιγά ξενόγλωσσα (και όχι να τα κατεβάζω). Άντε σιγά σιγά να έρθει και η σειρά των άλλων. :mafia:

 

 

post-12765-0-83740000-1329917402_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8665
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5458 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

JOHN CARTER OF MARS OMNIBUS για σημερα.Προσεχως ερχoνται HAWKMAN OMNIBUS και AVENGERS OMNIBUS.

post-10019-0-06319800-1329918841_thumb.jpg

post-10019-0-62087100-1329918861_thumb.jpg

Επεξεργασία από jimtsel
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24114
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  56
  • Reputation:   195
  • Achievement Points:  56
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4490 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

3319978457_76b5e83109.jpgσήμερα πήρα αυτο. λένε ότι ειναι απο τα καλύτερα. και φυσικά αισθάνομαι σαν παιδακι τα χριστούγεννα!!!! Επεξεργασία από Mafaldaa
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13046
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1462
  • Reputation:   15467
  • Achievement Points:  1467
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5002 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Τι μεγάλο όπλο που έχεις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24114
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  56
  • Reputation:   195
  • Achievement Points:  56
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4490 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

cornerShotGun-474x339.JPGπριν 2 χρονια είχα παρει αυτο και πάλι φυσικα είχα χαρει σαν παιδάκι τα χριστουγεννα!!!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22312
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1067
  • Reputation:   5082
  • Achievement Points:  1067
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Παρε και ενα Ακ-12.Ειναι και της μοδος :popcorn:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24114
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  56
  • Reputation:   195
  • Achievement Points:  56
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4490 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Παρε και ενα Ακ-12.Ειναι και της μοδος :popcorn:

 

 

Δυνατό ε;;;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

JOHN CARTER OF MARS OMNIBUS για σημερα.Προσεχως ερχoνται HAWKMAN OMNIBUS και AVENGERS OMNIBUS.

 

Το Hawkman OMNIBUS έχει τρομερό περιεχόμενο ,αλλά το πακέτο είναι άθλιο. Έχει φάει κράξιμο σε όλο το ίντερνετ η DC για τις απαίσιες ποιοτικά εκδόσεις της. Τα δύο Marvel Omnibus που αναφέρεις μου είναι αδιάφορα. to John Carter δεν με ενδιαφέρει ούτε σαν υπόθεση ενώ όσον αφορά το Avengers, πλέον μου είναι πολύ δύσκολο να διαβάσω κόμικ που έχει γράψει ο Stan Lee. Σίγουρα πάντως θα φαίνονται όμορφα στη βιβλιοθήκη.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8665
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5458 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Μην πολυ ακους τι λενε τα fanboys στα φορουμς(ξερω τα διαβαζω και γω),οι πιο πολλοι βρισκουν αφορμη να γκρινιαξουν με το παραμικρο.Ναι σαν εκδοσεις τα omnibus της DC ειναι καπως υποδεεστερα σε σχεση με αυτα της Μαρβελ αλλα εχουν και τρανταχτη διαφορα στη τιμη(δεν εχω παρει προσωπικα DC Omnibus πανω απο 33ε).Οσον αφορα τους αρχικους Avengers σιγουρα τα πρωτα τευχη δεν ειναι και τα καλυτερα(ασχετα με το αν εμενα μου αρεσουν)αλλα μετεπειτα βελτιωνονται αρκετα με Roy Thomas k John Buscema.Oσον αφορα το John Carter δεν ηξερα καν οτι υπηρχε αυτο το υλικο αλλα τα credits ηταν αρκετα και μονο για να το δοκιμασω.

Επεξεργασία από jimtsel
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Μην πολυ ακους τι λενε τα fanboys στα φορουμς(ξερω τα διαβαζω και γω),οι πιο πολλοι βρισκουν αφορμη να γκρινιαξουν με το παραμικρο.Ναι σαν εκδοσεις τα omnibus της DC ειναι καπως υποδεεστερα σε σχεση με αυτα της Μαρβελ αλλα εχουν και τρανταχτη διαφορα στη τιμη(δεν εχω παρει προσωπικα DC Omnibus πανω απο 33ε).Οσον αφορα τους αρχικους Avengers σιγουρα τα πρωτα τευχη δεν ειναι και τα καλυτερα(ασχετα με το αν εμενα μου αρεσουν)αλλα μετεπειτα βελτιωνονται αρκετα με Roy Thomas k John Buscema.Oσον αφορα το John Carter δεν ηξερα καν οτι υπηρχε αυτο το υλικο αλλα τα credits ηταν αρκετα και μονο για να το δοκιμασω.

 

Πόσο πήρες το Teen Titans OMNIBUS και πόσο το Hawkman; Όσα λέω τα λέω από προσωπική εμπειρία ,όχι από τα forums. Δεν είναι απλά λίγο υποδεέστερα, είναι πολύ κατώτερα.Θα κάνω εκείνο το θέμα με τα hardbacks μόλις τελειώσω να εξηγήσω ακριβώς τι εννοώ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10513
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  148
  • Content Count:  7656
  • Reputation:   55412
  • Achievement Points:  7659
  • Days Won:  18
  • With Us For:  5413 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Θα κάνω εκείνο το θέμα με τα hardbacks μόλις τελειώσω να εξηγήσω ακριβώς τι εννοώ.

 

όλο υποσχέσεις είσαι :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4675
  • Reputation:   26517
  • Achievement Points:  4709
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6212 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Jimtsel σε πρόλαβα.... :D :D

 

post-2066-0-22147600-1330097514_thumb.jpg post-2066-0-27998200-1330097526_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8665
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5458 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Ποτε προλαβες ρε φιλε?Mε fed ex στο στειλανε??Τα ελτα ειναι γρηγορα στα μερη σου απο οτι φαινεται :lol: .Btw το εξωφυλλο του Romita δεν ειναι και ασχημο,σε σχεση με κατι αλλα...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.