Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΤΙ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ [ και νοιώθω σαν παιδάκι τα Χριστούγεννα!!!!!! ]


AndreasD

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5754
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4753 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

αλλος ενας που πηρε το omnivore chew...

μπραβο ρε ... πολυ καλες επιλογες

θα με αναγκασετε να το παρω...βασικα απο το στορυ φαινεται ωραιο , αλλα δεν ετυχε να ασχοληθω...

Επεξεργασία από gotham-city
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 7.8k
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  10513
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  148
  • Content Count:  7656
  • Reputation:   55412
  • Achievement Points:  7659
  • Days Won:  18
  • With Us For:  5413 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

γενικά,τα δικαιώματα για τα tmnt τα είχε εδώ και πάρα πολλά χρόνια η Mirage και δεν τα χρησιμοποιούσε.Φαντάζομαι οτι στα Μπλέκ που εννοείς θα ήταν σίγουρα δικά τους τα δικαιώματα.Σχετικά πρόσφατα τα πούλησαν στην Idw που έχει ανακοινώσει ώς τώρα δύο τόμους(ο πρώτος είναι αυτός που πήρα,ο δεύτερος τον Γενάρη) και έχει ξεκινήσει καινούργια μηνιαία σειρά,που απότι έχω καταλάβει,μαλλον πάει καλά.Γενικά υπάρχουν αρκετές σειρές tnmt οπότε είναι λίγο δύσκολο να τα αντοιστηχίσεις.Πάντως αν μπορείς να βάλεις κανα σκαν,μπορώ να σου πω αν ανήκει σε αυτήν την σειρά γιατί το σχέδιο είναι πολύ ιδιαίτερο!(όλες τις σελίδες τις σχεδιάζανε μαζί!)

 

ένα χρόνο μετά :P

 

εδώ είναι ένα scan απο το Μπλεκ.. έχει καμια σχέση ή όχι; :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8665
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5457 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Εδω και καιρο παντως ειναι sold out στο ΒD το TMNT Ultimate collection της IDW.Πρεπει να πουλησε πολυ(και αξιζε μιας και ηταν πολυ προσεγμενη εκδοση).Αιντε να βγει και το δευτερο(σιγα μη το κυκλοφορησουνε μεσα στο Γεναρη,κανα Μαρτιο λογικα)

Επεξεργασία από jimtsel
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Εδω και καιρο παντως ειναι sold out στο ΒD το TMNT Ultimate collection της IDW.Πρεπει να πουλησε πολυ(και αξιζε μιας και ηταν πολυ προσεγμενη εκδοση).Αιντε να βγει και το δευτερο(σιγα μη το κυκλοφορησουνε μεσα στο Γεναρη,κανα Μαρτιο λογικα)

 

Καλά οι αργοπορίες της IDW είναι μνημειώδεις. Τι στιγμή που για τις άλλες εταιρίες οι προγραμματισμένες κυκλοφορίες ,βγάινουν το πολύ μια βδομάδα μετά ,για την IDW μιλάμε για τουλάχιστον ένα μήνα μετά. :banana:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  264
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  251
  • Reputation:   951
  • Achievement Points:  251
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6375 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Να κάνω μια πρόταση εκτός του τί πήρα σήμερα να αναφέρεται και το πόσο;;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22312
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1067
  • Reputation:   5082
  • Achievement Points:  1067
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Να κάνω μια πρόταση εκτός του τί πήρα σήμερα να αναφέρεται και το πόσο;;

Και το απο που,και το απο που! :blob3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12525
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  799
  • Reputation:   5603
  • Achievement Points:  802
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5102 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

call of duty mw3

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13219
  • Group:  Members
  • Topic Count:  35
  • Content Count:  2158
  • Reputation:   9569
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

ένα χρόνο μετά :P

 

εδώ είναι ένα scan απο το Μπλεκ.. έχει καμια σχέση ή όχι; :)

Όχι!!!Το αρχικό είναι είναι ασπρόμαυρο με πολύ καλύτρο σχέδιο και πολύ πιο σκοτεινή ατμόσφαιρα!Τώρα αν είναι από τα πολύ επόμενα τεύχη(αλλά μιλάμε για πολύ πιο μετά),τότε δεν ξέρω,αλλά αμφιβάλλω!

Επίσεις,μου φαίνεται πως μόνο εγώ απο εδω μέσα πήρα τον πρώτο Ultimate τόμο!Πραγματικά πάρα πολύ ωραία έκδοση!Τώρα δεν έχω προπαραγγείλει ακόμα τον δεύτερο τόμο,ο οποίος έχει ανακεινωθεί για τις αρχές Φλεβάρη αλλά δεν νομίζω να βγεί στην ώρα του!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16500
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  177
  • Reputation:   459
  • Achievement Points:  177
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4737 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

call of duty mw3

gia ps3?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121007
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6349 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

http://www.avermedia.com/Product/ProductDetail.aspx?Id=501

 

DARIPPER IZ BAK!!!!!!! :dance::yahoo:

 

+ κάτι που έπρεπε εδώ και κάτι μέρες να βάλω αλλά κάλλιο αργά παρά αργότερα :P .

 

cat-hug-smiley.gifpost-556-0-79625500-1326992626_thumb.jpg Siamese_Cat_Hug_by_aku_kitsune.gif

:hug2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24062
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  68
  • Reputation:   542
  • Achievement Points:  68
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4497 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Εγω παλι που δεν παρελαβα ακομη ? Η Χριστουγεννιατικη παραγγελεια εγινε 31(στο τσακ δηλαδη του χρονου).Ηταν να φυγει 5 Ιανουαριου κι εφυγε στις 9.Βαλε και 13 μερες παμε στις 22 Ιανουαριου.Αρα μιλαμε για Τριτη.Και μεχρι να φτασουν στα χερια μου παμε κανα μηνα ακομη. :cold:

Θα βαλω φωτο οταν........................ :choco:

Επεξεργασία από katakefalos
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13046
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1462
  • Reputation:   15467
  • Achievement Points:  1467
  • Days Won:  2
  • With Us For:  5002 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Conan - Tα χρονικά ενός Θρυλικού ήρωα vol. 1,vol. 2 και είναι τούμπανο!!!!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8665
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5457 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Moυ ηρθαν σημερα τα Legion Of Superheroes-the curse deluxe edition(προτεινω και το Great Darkness Saga αμα υπαρχει ακομα) και το Roots Of Swamp Thing στην καινουργια softcover εκδοση.Ειδικα για το swamp thing ειχα εκνευριστει που ειχα χασει την συγκεκριμενη εκδοση που ειχε βγει παλιοτερα σε hardcover αλλα ηταν ψιλοπανακριβη(30 ευρω+).Απο οτι διαβασα αυτη ειναι ολοιδια αλλα αρκετα πιο φτηνη(15 ευρω τη πηρα και εχει 320 σελιδες).Πολυ καλη αοπ το λιγο που την ξεφυλλισα με την απαραιτητη δοση σαπιλας στο χαρτι(σορυ αλλα γυαλιστερο χαρτι στο swam thing ειναι fail για μενα).Len Wein/Bernie Wrightson τα σπανε.Παρτε και μια φωτο.

post-10019-0-28370700-1327405383_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13219
  • Group:  Members
  • Topic Count:  35
  • Content Count:  2158
  • Reputation:   9569
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

εμένα μου ήρθε σήμερα μετά από 3 βδομάδες αναμονής ο δεύτερος τόμος Hellblazer,από την καινούργια σειρά που τα μαζεύει όλα!Πάρα πολύ ωραία έκδοση,τρομερές οι ιστορίες που μαζεύει(έχει και την ιστορία με το Newcastle,αυτό που θα έλεγε κανείς το origin του χαρακτήρα),έχει και την ιστορία που είχε σχεδιάσει ο Lloyd,την οποία δεν είχα διαβάει και ανηπομονώ να την αρχίσω,10 ευρό απο bookdepo!

Το μόνο πραγματικά αρνητικό είναι το άθλιο εξώφυλλο!Έλεος δηλαδή!Στην πρώτη έκδοση μπορεί να μην είχε κάποιο απο τα εξώφυλλα του McKean αλλά τρωγόταν κάπως,αυτό είναι απαράδεκτο!τέλοσπάντων,καθώς μαζεύει τόσο πράμα και είναι τόσο φτηνή και ποιοτική έκδοση θα κάνω τα στραβά μάτια αλλά ελπίζω πως στο επόμενο θα βάλουν κανένα που να αξίζει!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5754
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4753 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

πηρα απο το bookdepo το daredevil ultimate collection by ed brubaker vol 1

το amazing spider-man 18 (anubis)

sherlock holmes O Οίκος του Μεταξιου (Βιβλιο-με κανει ιδαιτερα ευτιχισμενο η αγορα αυτη)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Moυ ηρθαν σημερα τα Legion Of Superheroes-the curse deluxe edition(προτεινω και το Great Darkness Saga αμα υπαρχει ακομα) και το Roots Of Swamp Thing στην καινουργια softcover εκδοση.Ειδικα για το swamp thing ειχα εκνευριστει που ειχα χασει την συγκεκριμενη εκδοση που ειχε βγει παλιοτερα σε hardcover αλλα ηταν ψιλοπανακριβη(30 ευρω+).Απο οτι διαβασα αυτη ειναι ολοιδια αλλα αρκετα πιο φτηνη(15 ευρω τη πηρα και εχει 320 σελιδες).Πολυ καλη αοπ το λιγο που την ξεφυλλισα με την απαραιτητη δοση σαπιλας στο χαρτι(σορυ αλλα γυαλιστερο χαρτι στο swam thing ειναι fail για μενα).Len Wein/Bernie Wrightson τα σπανε.Παρτε και μια φωτο.

 

Ρε συ που το πέτυχες αυτό σε καλή τιμή; Εγώ παραπάνω από 28 €δεν δίνω γι αυτό και δεν μπορώ με τίποτα να το βρω με λιγότερα. To έχω το great darkness saga και ήθελα την συνέχεια του. Εμένα μου ήθρε το Spider-Island HC (ναι πρώτη φορά αγορά spider-man που να διαδραματίζεται χρονικά μετά το One More Day) το Alias Ultimate Collection #2 (χωρίς να έχω το νούμερο #1...) και το Chase TPB της DC. Φώτος αργότερα.

 

Περιμένω το Queen & Country Definitive 4 , το Teen Titans OMNIBUS #1 και δύο ακόμα εκπλήξεις...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8665
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5457 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

29 ευρω απο το BD το πηρα.Ναι ειναι ακριβο δε λεω αλλα ειναι παρα πολυ καλη εκδοση και ας μην της φαινεται ειναι πολλες σελιδες(540+).Δεν υπαρχουν σε trade τα αντιστοιχα τευχη οποτε δεν το κανα θεμα για 2-3 ευρω παραπανω.Αμα εχεις το great darkness saga τσιμπα το παντως,η τσεκαρε την εκδοση της titan μπας και βγει φθηνοτερη καποια στιγμη(ποτε δε ξερεις).

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13219
  • Group:  Members
  • Topic Count:  35
  • Content Count:  2158
  • Reputation:   9569
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Εγώ πέρασα σήμερα από το παζάρι στην Κλαυθμώνος!Εντάξει,πάλι είχε άπειρη σαβούρα αλλά είχε και πολλά βαβέλ νουαρ!!

Πήρα επιτέλους το Εγκλημα του Φοίνικα και το Μελαγχολικό κομμάτι της Δυτικής Ακτής!Το δεύτερο που το διάβασα μπορώ να πω πως ήταν τρομερό!Κλασσικά τέλειο σχέδιο από τον Tardi και πάρα πολύ ωραία αστυνομική πλοκή!Μου άρεσε πολύ το στιλ που είχε η αφήγηση καθώς σου κράταγε συνέχεια το ενδιαφέρον,ενώ το ίδιο το σενάριο έχει πολλές ανατροπές που τις περισσότερες φορές ούτε καν τις περιμένεις!Το προτήνω χωρίς καμία επιφύλαξη :yahoo: !

 

επίσεις,βρέθηκα και με τον Oufis,ο οποίος μέσα στα Χριστούγεννα με είχε ειδοποιήσει οτι βρήκε ένα από τους τόμους του Sandman Mystery Theater που έχουν εξαντληθεί και το είχε πάρει για μένα και τελικά αποφασίσαμε να κάνουμε μια ανταλλαγή!Thanx από εδώ dude :beer: :beer: :beer: !Ελπίζω να σου αρέσουν :havefun:

 

αχχχχ...πρόοδος οργανικής χημείας τώρα είπαμε ε?oh well :wall: :wall: ....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8665
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5457 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Moυ ηρθαν σημερα τα Captain Britain vol.1&2,οπως και το Hardcover vol.6 του Preacher.Eκλεισα επιτελους και τις δυο σειρες :yahoo: .Παρτε και μερικες φωτο απο τα σημερινα και απο το Preacher ολοκληρωμενο.

post-10019-0-75408000-1327940652_thumb.jpg

post-10019-0-97507000-1327940668_thumb.jpg

post-10019-0-07252600-1327940686_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5754
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4753 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Σημερα πηρα το

BATMAN : BLACK MIRROR HC

 

51XkzeLHN4L._SL500_AA300_.jpg

 

Αυριο και φωτγραφιες της εκδοσης...τα σπαει!!!

Επεξεργασία από gotham-city
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13219
  • Group:  Members
  • Topic Count:  35
  • Content Count:  2158
  • Reputation:   9569
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

για πες εντυπώσεις και όταν το διαβάσεις!Οι δύο βασικοί σχεδιαστές είναι τρομεροί!Τον Jock τον είχα δει απο ένα gn Hellblazer ενώ ο Frascavilla έχει κάνει μερικά τρομερά εξώφυλλα!Για τον σεναριογράφο και το στιλ των ιστοριών που εχει μέσα δεν ξέρω τίποτα και δεν επένδυσα με το που είδα τα ονόματα των σχεδιαστών :nek: !

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39533
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5064 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Πήρα τον 8ο τόμο Bone από το Public και τον 9ο από την Πρωτοπορία και έκλεισα την σειρά! :dance: Βρήκα και το πρόσφατο με την βιογραφία του Morrison 10 ευρώ :wow: αλλά δεν το πήρα. :sad1: Επίσης ο Άγγελος μου έδωσε κάτι τευχάκια Spectacular Spider-man. :P Τζαμπέ. :P :P

 

Άσχετο, αλλά το run του Snyder είναι η καλύτερη ιστορία με τον Dick ως Batman. :div:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

post-6474-0-54866000-1327961901_thumb.jpgpost-6474-0-86424900-1327961943_thumb.jpg

Jon Sable OMNIBUS ,είτε το πιστεύετε είτε όχι μου ήρθε μετά από δύο μήνες που το είχα παραγγελμένο. Ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι ήταν χαμένο στο διάστημα. Από τις χειρότερες εκδόσεις που έχω δει, μικρότερο μέγεθος από ότι τα απλά trades ,και τα ξεώφυλλα δεν είναι ένα σε κάθε σελίδα ,αλλά υπάρχει στο τέλος μια σελίδα που έχει και τα 16 εξώφυλλα σε thumbnails. Πολύ κακό από κάθε άποψη ,αλλά δεν με πειράζει είναι η αλήθεια γιατί πρωτον το πηρα πολύ φθηνό και δεύτερον οι ιστορίες αυτές καθαυτές έχουν γεράσει πάρα πολύ. Είναι μόνο για σκληροπυρηνικούς οπαδούς η συγκεκριμένη έκδοση...

 

Spider-Man Spider Island. Το πιο φρέσκο spider-man που έχω διαβάσει εκδόθηκε περίπου 20 χρόνια. Και άρχισα τώρα με τα τωρινά χωρίς να έχω ιδέα continuity κλπ κλπ. Και μπορώ να πω ότι μου αρέσει κιόλας. Χαλαρές διασκεδαστικές ιστορίες που περνάς καλά. Σπάνια πλέον το νιώθεις αυτό στα κόμικ.θα αγοράσω και την companio έκδοση που περιλαμβάνει όλα τα mini-series.

 

Alias Ultimate Collection vol2. έχω ακούσει τα καλύτερα, δεν έτυχε όμως ποτέ να διαβάσω αυτή τη σειρά. βρήκα φθηνό το vol2 και το αγόρασα. Άμα βρω και το vol1 κάτι μπορεί να γίνει.

 

Chase by DC. Ο πρόγονος όλων των κόμικ που συνδυάζουν superheroes + police procedure. Σειρά που κόπηκε στα 9 τεύχη αλλά αξίζει με χίλια. Δεν είναι τόσο καλό όσο το powers ή το gotham central ή ακόμα και το Criminal ,αλλά είναι πολύ καλό, δεδομένων των συνθηκών. Και έχει και art απ τον JH Willimas III (batwoman) οπότε δεν θέλω πολλά .

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  19150
  • Group:  Members
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  2141
  • Reputation:   11405
  • Achievement Points:  2151
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4681 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Επίσης ο Άγγελος μου έδωσε κάτι τευχάκια Spectacular Spider-man. :P Τζαμπέ. :P :P

Προσπαθεί να τα ξεφορτωθεί! :lmao:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39533
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5064 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Προσπαθεί να τα ξεφορτωθεί! :lmao:

 

Αυτό ξανά πες το! Βρε του λέω, να σε δώσω 1 ευρώ έστω, όχι με λέει. Εγώ τζάμπα δεν αρνούμαι. :moutra: Ο Τζάμπας ζει! :spidey_yeah_that:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9146
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  116
  • Content Count:  1734
  • Reputation:   12518
  • Achievement Points:  1734
  • Days Won:  13
  • With Us For:  5523 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Ιδού τι μου ήρθε σήμερα!!! :D

 

post-9146-0-14400600-1328016196_thumb.jpg post-9146-0-18794900-1328016204_thumb.jpg

 

Και τα δύο είναι φοβερά!!! Δε σχολιάζω τον πρώτο τόμο των απάντων του Καρλ Μπαρκς απ' την Fantagraphics, αφού πολλοί από 'δω τον έχουν αγοράσει και γενικά έχει σχολιαστεί πολύ εδώ μέσα. Απλά τα σπάει!

Το World of the Dragonlords (Οι Άρχοντες των Δράκων στα ελληνικά) είναι μια πολύ προσεγμένη έκδοση. Είναι πιο μικρή από την αντίστοιχη ελληνική, αλλά με περισσότερα extras μέσα. Στην αρχή υπάρχει πρόλογος από τον Byron Erickson, ενώ ανάμεσα στα κεφάλαια παρεμβάλλονται σελίδες με προσχέδια του Καβατσάνο για τους χαρακτήρες, τα τοπία κτλ. και στο τέλος έχει βιογραφικά και των δύο δημιουργών του.

 

Το χαρτί είναι λίγο πιο γυαλιστερό και τα χρώματα μέσα πιο φωτεινά από την αντίστοιχη ελληνική έκδοση.

 

post-9146-0-27698500-1328019259_thumb.jpg post-9146-0-88206500-1328019267_thumb.jpg

 

post-9146-0-61541600-1328019275_thumb.jpg post-9146-0-15740400-1328019284_thumb.jpg

 

post-9146-0-93469400-1328019292_thumb.jpg post-9146-0-91325800-1328019406_thumb.jpg

 

 

:D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13219
  • Group:  Members
  • Topic Count:  35
  • Content Count:  2158
  • Reputation:   9569
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Μου ήρθε σήμερα η Αγγλική έκδοση του 5 είναι το ιδανικο νούμερο :yahoo: !Τελικά είναι σχεδόν ίδιο με την ελληνική έκδοση,μόνη διαφορά η γλώσσα και το εξώφυλλο!Ακόμακ και το χαρτί και το εξώφυλλο είναι ίδιο :spidey_yeah_that: ανυπομονώ να το διαβάσω :coffee:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  490
  • Reputation:   2973
  • Achievement Points:  490
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5968 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Μου ήρθε σήμερα η Αγγλική έκδοση του 5 είναι το ιδανικο νούμερο :yahoo: !Τελικά είναι σχεδόν ίδιο με την ελληνική έκδοση,μόνη διαφορά η γλώσσα και το εξώφυλλο!Ακόμακ και το χαρτί και το εξώφυλλο είναι ίδιο :spidey_yeah_that: ανυπομονώ να το διαβάσω :coffee:

 

Η οποία ελληνική έκδοση πωλείται στο παζάρι στην Κλαυθμώνος προς 2 ευρος.. Εννοείται τσιμπήθηκε!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13219
  • Group:  Members
  • Topic Count:  35
  • Content Count:  2158
  • Reputation:   9569
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ :wow: :wow: :wow: ?!?!?!?Θα πάω να πάρω καμια δεκαριά να έχω!Εγώ το πήρα στο δεκάρικο και τώρα που μου το είπες αυτό τραβάω λίγο τα μαλλιά μου αλλά έχε χάρη που είναι καταπληκτικό οπότε δεν θα κλάψω πολύ τα λεφτά μου!Έτσι και αλλιώς το είχα ήδη παραγγείλει απο καιρό οπότε και να το πετύχενα εκεί δεν θα υπήρχε μεγάλη διαφορά!όσοι δεν το έχετε πάρει,τρέχτε ρει!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22483
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  263
  • Reputation:   1129
  • Achievement Points:  263
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4611 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Λοιπόν ήρθε η πρώτη από μια σειρά παραγγελιών!!!!

 

Αρχικά τα κόμικς συν ένα βιβλίο:

post-22483-0-80949900-1328112288_thumb.jpg

 

Μετά αυτό!

post-22483-0-52683400-1328112637_thumb.jpg

 

Χμμμ δε νομίζω να κάνει αυτό μόνο...ωχ τι γίνεται...

post-22483-0-63210700-1328112734_thumb.jpg

 

Noodles τρέμετε!!!!

 

Και last but not leastπου λένε και οι χαζοί Άγγλοι από όπου και ήρθε...

post-22483-0-61544600-1328112842_thumb.jpg

 

Από το γνωστό φοβερό βινεοπαιχνίδι bioshock

 

Το κακό είναι πως δεν είναι ακριβώς η φιγούρα που ήθελα, Αν και είναι πραγματικά πανέμορφη!!!!! Εγώ έψαχνα τον bouncer αυτός είναι ο Rosie!!!

Aν τον θέλει κανένας τον δίνω (pm me for details) αλλά αν σε κάποιο λογικό χρονικό περιθώριο δεν τον πάρει κάποιος θα τον ανοίξω και θα πάρω ΚΑΙ τον bouncer :mafia: !!!!!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.