Μετάβαση στο περιεχόμενο

EDITOR'S CHOICE: ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ – ONCE UPON A MOUSE... IN THE FUTURE


ramirez

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  36636
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  375
  • Reputation:   2116
  • Achievement Points:  590
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1338 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

4 λεπτά πριν, natsos είπε:

Αλλά το σχέδιο όμως χαλάει  την εμπειρία. Αυτό το τετραγωνο-κυκλικό-περίεργο σχέδιο είναι γενικά το σήμα-κατατεθέν του.

Θελουν να κρατησουν το παλιο στυλ του '30 με εναν μοντερνο σχεδιασμο..σαν σκεψη μου αρεσει αλλα οχι να τα κανουν και καλα υπερηρωικα κλπ...κλασσικο κομικ ας το αφηναν..πχ σε αυτο το τευχος Ντοναλντ ο Ντοναλν παρουσιαζεται σαν ρετρο χαρακτηρας των 30..μου αρεσε αλλα οχι να τον εβλεπα σε σχεδιο τυπου ξυλομπογιας-νερομπογιας σαν κομικς marvel-dc

0-02-05-9f70e94d83c2a534bbbe599ff34ca625f570600d5c34ab48c1f21d711d61954c_6af321b5d634b705.thumb.jpg.ee7cb549e8dcda95cd23c934172572cd.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  40190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  568
  • Reputation:   3727
  • Achievement Points:  627
  • Days Won:  9
  • With Us For:  383 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  14

1 λεπτό πριν, Disney comics club gr είπε:

Θελουν να κρατησουν το παλιο στυλ του '30 με εναν μοντερνο σχεδιασμο..σαν σκεψη μου αρεσει αλλα οχι να τα κανουν και καλα υπερηρωικα κλπ...κλασσικο κομικ ας το αφηναν..πχ σε αυτο το τευχος Ντοναλντ ο Ντοναλν παρουσιαζεται σαν ρετρο χαρακτηρας των 30..μου αρεσε αλλα οχι να τον εβλεπα σε σχεδιο τυπου ξυλομπογιας-νερομπογιας σαν κομικς marvel-dc

0-02-05-9f70e94d83c2a534bbbe599ff34ca625f570600d5c34ab48c1f21d711d61954c_6af321b5d634b705.thumb.jpg.ee7cb549e8dcda95cd23c934172572cd.jpg

Γενικά δεν έχω πρόβλημα με την προσαρμογή στο παλιό σχέδιο απλά λέω πως ο Sciaronne έχει ένα περίεργο σχέδιο. Το κόμικ ούτε καν το άνοιξα :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36636
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  375
  • Reputation:   2116
  • Achievement Points:  590
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1338 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

1 λεπτό πριν, natsos είπε:

Γενικά δεν έχω πρόβλημα με την προσαρμογή στο παλιό σχέδιο απλά λέω πως ο Sciaronne έχει ένα περίεργο σχέδιο. Το κόμικ ούτε καν το άνοιξα :lol:

Μα αυτο λεω..δεν εχει παλιο σχεδιο...εχει και καλα παλιο σχεδιο με υπερηρωικο χαρακτηρα:lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38010
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  607
  • Reputation:   4783
  • Achievement Points:  671
  • Days Won:  2
  • With Us For:  949 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

23 λεπτά πριν, natsos είπε:

Αλλά το σχέδιο όμως χαλάει  την εμπειρία. Αυτό το τετραγωνο-κυκλικό-περίεργο σχέδιο είναι γενικά το σήμα-κατατεθέν του.

 

Συμφωνώ απόλυτα. Ο Σκιαρρόνε είναι από τους λιγότερο αγαπημένους μου σχεδιαστές στα Disney. Ειλικρινά νομίζω πως αν είχε αναλαβεί κάποιος άλλος το σχέδιο στη σειρά αυτή, δε θα την αντιπαθούσε τόσο πολύ το φόρουμ. Βέβαια αυτή είναι απλώς η γνώμη μου και μπορεί να είναι και λάθος.

 

43 λεπτά πριν, Θοδωρής Καραπάνος είπε:

Δεν ισχύει απόλυτα αυτό πάντως! Η παρωδία του Δον Κιχώτη ας πούμε, ήταν εκπληκτική περιπέτεια!:wow:

 

Για πια παρωδία μιλάς?:thinking:Θυμάμαι μια που είχαν βάλει πριν από κάποια χρόνια στο Μίκυ Μάους, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν ήταν αυτός ο σχεδιαστής. Σε κάθε περίπτωση όμως αν μια περιπέτεια είναι καλή δε φταίει ο σχεδιαστής αλλά ο σεναριογράφος, οπότε αυτό που λες δε λέει τίποτα. :beer:

Επεξεργασία από Rombax
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31217
  • Group:  Members
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  1369
  • Reputation:   9869
  • Achievement Points:  1385
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3085 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  1

Και η διαφήμιση για το τέταρτο και τελευταίο τεύχος της σειράς:

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36975
  • Group:  Members
  • Topic Count:  40
  • Content Count:  2201
  • Reputation:   14155
  • Achievement Points:  2559
  • Days Won:  48
  • With Us For:  1215 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  15

16 ώρες πριν, Rombax είπε:

Για πια παρωδία μιλάς?:thinking:Θυμάμαι μια που είχαν βάλει πριν από κάποια χρόνια στο Μίκυ Μάους, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν ήταν αυτός ο σχεδιαστής. Σε κάθε περίπτωση όμως αν μια περιπέτεια είναι καλή δε φταίει ο σχεδιαστής αλλά ο σεναριογράφος, οπότε αυτό που λες δε λέει τίποτα. :beer:

Αναφέρομαι σε αυτή την παρωδία! Αναμφίβολα, η έλλειψη εικόνων δεν βοηθάει, όμως η συγκεκριμένη ιστορία, είναι τυπική περίπτωση κάπως χλιαρού σεναρίου, το οποίο απογειώνεται χάρη στο εξαιρετικό σχέδιο! Από τότε, εκτιμώ πολύ τον εν λόγω δημιουργό. Η νέα ιστορία και δόξα της δυναστείας των Ντακ, στην οποία αναφέρθηκες, όντως είναι μια κακή στιγμή του Σκιαρόνε... Γενικά όμως, τον έχω στο μυαλό μου ως έναν αξιοπρεπή δημιουργό!:cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38010
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  607
  • Reputation:   4783
  • Achievement Points:  671
  • Days Won:  2
  • With Us For:  949 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

27 λεπτά πριν, Θοδωρής Καραπάνος είπε:

Αναφέρομαι σε αυτή την παρωδία! Αναμφίβολα, η έλλειψη εικόνων δεν βοηθάει, όμως η συγκεκριμένη ιστορία, είναι τυπική περίπτωση κάπως χλιαρού σεναρίου, το οποίο απογειώνεται χάρη στο εξαιρετικό σχέδιο! Από τότε, εκτιμώ πολύ τον εν λόγω δημιουργό. Η νέα ιστορία και δόξα της δυναστείας των Ντακ, στην οποία αναφέρθηκες, όντως είναι μια κακή στιγμή του Σκιαρόνε... Γενικά όμως, τον έχω στο μυαλό μου ως έναν αξιοπρεπή δημιουργό!:cheers3:

 

Αυτή την ιστορία σκεφτόμουνα και εγώ. Μόλις τη ξεφύλλισα λίγο και ομολογώ πως έχεις δίκιο. Το σχέδιο είναι μια χαρά. Είναι σίγουρα το στυλ του Σκιαρρόνε αλλά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Γενικά, όπως είχα πει και πιο πάνω, βρίσκω το σχέδιό του αντιπαθητικό μόνο στα παπιά. Τον Μίκυ και τον Γκούφυ τους ζωγραφίζει υπέροχα, ίσως και καλύτερα από άλλους δημιουργούς. :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  40190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  568
  • Reputation:   3727
  • Achievement Points:  627
  • Days Won:  9
  • With Us For:  383 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  14

Παραθέτω και την διαφήμιση της Καθημερινής για το τέταρτο και τελευταίο επετειακό τεύχος της σειράς:

 

Στο «Οι Καθαριστές Ρολογιών», ο Μίκυ, ο Γκούφυ και ο Ντόναλντ βρίσκονται στο εσωτερικό του μηχανισμού ενός τεράστιου ρολογιού στην κορυφή ενός πανύψηλου πύργου. Στην προσπάθειά τους να ολοκληρώσουν τη δουλειά τους, βρίσκουν απέναντί τους από πελαργούς μέχρι… γρανάζια!

Στην «Άλλη Μεριά του Καθρέφτη», ο Μίκυ παίρνει την θέση της Αλίκης -της Χώρας των Θαυμάτων- και δραπετεύει στον φανταστικό της κόσμο. Ονειρεύεται ότι μπαίνει στην αντανάκλαση του δωματίου του μέσα από τον καθρέφτη και τα σουρεαλιστικά σκηνικά ξεκινάνε!

 

Τα καρτούν:

1) Clock Cleaners: 

 

2) Thru the Mirror:

 

Και ο σύνδεσμος της μοναδικής αρχειοθετημένης ιστορίας στο inducks: https://inducks.org/story.php?c=XPW+OMF+8

 

:beer:

 

 
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38010
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  607
  • Reputation:   4783
  • Achievement Points:  671
  • Days Won:  2
  • With Us For:  949 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

@ natsos Μια συμβουλή: όταν κάνεις ένα κείμενο επικόλληση σου προτείνω να πατάς το "επικόλληση ως απλό κείμενο" για να μην αντιγράφεις και αλλά πράγματα όπως το χρώμα των γραμμάτων και του φόντου:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  40190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  568
  • Reputation:   3727
  • Achievement Points:  627
  • Days Won:  9
  • With Us For:  383 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  14

Απλά είναι από κινητό και για κάποιον λόγο δεν μου γίνεται. Ευχαριστώ πάντως :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  759
  • Content Count:  12986
  • Reputation:   95138
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  430
  • With Us For:  4655 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

13 ώρες πριν, Rombax είπε:

@ natsos Μια συμβουλή: όταν κάνεις ένα κείμενο επικόλληση σου προτείνω να πατάς το "επικόλληση ως απλό κείμενο" για να μην αντιγράφεις και αλλά πράγματα όπως το χρώμα των γραμμάτων και του φόντου:beer:

 

12 ώρες πριν, natsos είπε:

Απλά είναι από κινητό και για κάποιον λόγο δεν μου γίνεται. Ευχαριστώ πάντως :beer:

 

Διορθώθηκε. :) 

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  27
  • Reputation:   127
  • Achievement Points:  28
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1006 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  31

Παιδιά είναι καλές ιστορίες αλλά να πω ένα παράπονο που δεν έχει και τόσο σημασία για την έκδοση. Κλείσανε λόγω των ημερών σχεδόν όλα τα περίπτερα στην δικιά μου αλλά και σε γειτονικές περιοχές. Τα βρήκα με τα χίλια ζόρια. Έκανα "ταξίδια" για να τα πετύχω. Αυτα τα τευχακια επειδή ήταν μαζί με εφημερίδα τα βρεθηκαν λίγο πιο εύκολα. Για το Μίκυ μαους ήταν πιο δύσκολο. Γιατί από αυτά τα περίπτερα που ήταν ανοιχτά κάποια έφερναν μόνο εφημερίδες και όχι κόμιξ. Σίγουρα θα έχει αναφερθεί αυτο το θέμα. Πρέπει να γίνει έστω διαδικτυακό εσοπ. Ακόμα και να τα χάσεις να μπορείς να τα πάρεις από εκεί μετά τα περίπτερα αφού θέλουν τόσο πολύ ετσι. Είναι κρίμα να γυρνάμε στους δρόμους.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38010
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  607
  • Reputation:   4783
  • Achievement Points:  671
  • Days Won:  2
  • With Us For:  949 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

17 λεπτά πριν, akumakos είπε:

Παιδιά είναι καλές ιστορίες αλλά να πω ένα παράπονο που δεν έχει και τόσο σημασία για την έκδοση. Κλείσανε λόγω των ημερών σχεδόν όλα τα περίπτερα στην δικιά μου αλλά και σε γειτονικές περιοχές. Τα βρήκα με τα χίλια ζόρια. Έκανα "ταξίδια" για να τα πετύχω. Αυτα τα τευχακια επειδή ήταν μαζί με εφημερίδα τα βρεθηκαν λίγο πιο εύκολα. Για το Μίκυ μαους ήταν πιο δύσκολο. Γιατί από αυτά τα περίπτερα που ήταν ανοιχτά κάποια έφερναν μόνο εφημερίδες και όχι κόμιξ. Σίγουρα θα έχει αναφερθεί αυτο το θέμα. Πρέπει να γίνει έστω διαδικτυακό εσοπ. Ακόμα και να τα χάσεις να μπορείς να τα πάρεις από εκεί μετά τα περίπτερα αφού θέλουν τόσο πολύ ετσι. Είναι κρίμα να γυρνάμε στους δρόμους.

 

Και στη δική μου περιοχή έτσι είναι. Ευτυχώς μπόρεσα να βρω αυτά τα τεύχη γιατί όπως είπες είναι στις εφημερίδες, αλλά έχασα την ιστορία του Φάντομ στα Μίκυ Μάους. Κρίμα γιατί ανυπομονούσα πολύ για αυτή την ιστορία.

 

Επεξεργασία από Rombax
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  40190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  568
  • Reputation:   3727
  • Achievement Points:  627
  • Days Won:  9
  • With Us For:  383 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  14

Γενικά παιδιά στην επαρχεία είναι πάρα πολύ δύσκολη η διανομή των περιοδικών και ιδίως των κόμικς. Εγώ είχα έναν Μασούτη  στο εξοχικό μου που έφερνε μέχρι πέρσι εφημερίδες αλλά τώρα τις σταμάτησε και θα πρέπει να πηγαίνω στο διπλανό χωριό για να πάρω ένα από τα 4 ΜΜ που θα χει.

Αυτό όντως είναι ένα μεγάλο πρόβλημα και ίσως εάν η Κ συνεργαζόταν με εταιρίες τύπου Box Now και εάν έδινε την επιλογή για να επιλέξεις τους τίτλους που θέλεις για συνδρομή, ίσως θα μπορούσε να δουλέψει αρκετά καλά 

:beer:

Επεξεργασία από natsos
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1542
  • Reputation:   13786
  • Achievement Points:  1817
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1256 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Πριν από 1 ώρα, akumakos είπε:

Πρέπει να γίνει έστω διαδικτυακό εσοπ

Για να κανει μια εταιρια eshop παει να πει οτι εχει πλανο και ενδιαφερεται για τους πελατες της. Απο πότε η Καθημερινή κανει κατι απο αυτα και περιμένετε κάτι διαφορετικό ; :thinking:

Προσωπικά απέχω με οτιδήποτε σχετικό με τις εκδόσεις Κ (πλην του Σκαρπα γιατί μπηκα στο τρυπάκι συλλογής και αναγκαστικά "πρέπει" να τα εχω ολα) γιατί καταλαβα ότι οι ανθρωποι εκεί κοροιδεύουν , δεν εχουν μεράκι.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1621
  • Content Count:  5060
  • Reputation:   34605
  • Achievement Points:  5068
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6190 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Τεύχος νο 4. Πρώτη ιστορία από τους Francesco Artibani, Carlo Panaro & Paolo De Lorenzi και η δεύτερη από τους Francesco Artibani, Francesco D' Ippolito & Lucio De Giuseppe.

 

 

ONCEUPONAMOUSEINTHEFUTURE_0004.jpg  ONCEUPONAMOUSEINTHEFUTURE_0004z.jpg

 

Μεταφέρθηκαν στην βάση.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4467
  • Reputation:   34768
  • Achievement Points:  4534
  • Days Won:  101
  • With Us For:  6188 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Τελειώνοντας αυτή η σειρά έχω να σχολιάσω ότι μπορεί σαν ιστορίες να μην ήταν κάτι φοβερό, αλλά η καλλιτεχνικοτητα της και η ομορφιά της γενικότερα ήταν σε πολυ ψηλά επίπεδα. Εμένα μου άρεσε και η έκδοση (ήμουν τυχερός δεν μου έπεσαν τεύχη με κακη κόλα) και πραγματικά τα έβαλα σε περίοπτη θέση στη βιβλιοθήκη μου. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38010
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  607
  • Reputation:   4783
  • Achievement Points:  671
  • Days Won:  2
  • With Us For:  949 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

Η σειρά κλείνει με ένα πολύ δυνατό τεύχος.:)

 

Και οι δύο ιστορίες είχαν πολύ ωραίο σχέδιο, ιδιαίτερα η πρώτη που είχε ένα πολύ ιδιαίτερο στυλ το οποίο λάτρεψα. Αξιοσημείωτη είναι επίσης η εμφάνιση του καθηγητή Ενίγκμα, καθώς είναι ένας αρκετά σπάνιος χαρακτήρας και δεν νομίζω πως ήταν στο πρωτότυπο καρτούν.  Τα σενάρια ως συνήθως είναι απλώς μέτρια ως καλά, αλλά νομίζω πως το σχέδιο μόνο του αξίζει. Σε αντίθεση με τα προηγούμενα δύο τεύχη δεν έχω κανένα παράπονο.

 

Γενικά ευχαριστήθηκα πολύ από αυτή τη σειρά, αλλά και πάλι θα προτιμούσα να είχαμε Σκάρπα φέτος.

:beer:

 

Επίσης αυτό το τεύχος είχε τις διαστάσεις των πρώτων δύο, οπότε είχαν δίκιο αυτοί που είπαν πως οι διαστάσεις του τρίτου ήταν ένα λάθος.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3774
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  66
  • Reputation:   341
  • Achievement Points:  83
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6066 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Λογικά σε κάποια φάση θα δούμε και τα υπόλοιπα 4 για να συμπληρωθεί η 8άδα.  :thinking:

 

Πάντως η σημερινή "Κ" δεν έχει κάτι στο σχετικό (ΟΥΤΕ για φυστίκια, ΟΥΤΕ για Σκάρπα) :Ungry:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38010
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  607
  • Reputation:   4783
  • Achievement Points:  671
  • Days Won:  2
  • With Us For:  949 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

6 λεπτά πριν, destrier είπε:

Λογικά σε κάποια φάση θα δούμε και τα υπόλοιπα 4 για να συμπληρωθεί η 8άδα.  :thinking:

 

Πάντως η σημερινή "Κ" δεν έχει κάτι στο σχετικό (ΟΥΤΕ για φυστίκια, ΟΥΤΕ για Σκάρπα) :Ungry:

 

Ποια οκτάδα? Με το σημερινό τεύχος τελειώνει η σειρά. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37723
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  20
  • Reputation:   142
  • Achievement Points:  23
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1008 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

30 λεπτά πριν, destrier είπε:

Λογικά σε κάποια φάση θα δούμε και τα υπόλοιπα 4 για να συμπληρωθεί η 8άδα.  :thinking:

 

Πάντως η σημερινή "Κ" δεν έχει κάτι στο σχετικό (ΟΥΤΕ για φυστίκια, ΟΥΤΕ για Σκάρπα) :Ungry:

Μάλλον μπερδεύτηκες. Υπάρχουν 8 ιστορίες αλλά τα τεύχη είναι 4 (2 ιστορίες σε κάθε τεύχος). Δεν υπάρχει κάτι άλλο που δεν έχει δημοσιευτεί.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4467
  • Reputation:   34768
  • Achievement Points:  4534
  • Days Won:  101
  • With Us For:  6188 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Επίσης και τα φυστίκια τελείωσαν για τον επόμενο χρόνο. Μόνο ο Σκαρπα μένει αν εκδοθεί κατά το Νοέμβριο όπως πέρσι.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 6 months later...

  • Member ID:  41452
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  48
  • Reputation:   109
  • Achievement Points:  60
  • Days Won:  0
  • With Us For:  65 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Σήμερα πέσανε στα χέρια μου αυτά τα δύο τεύχη όποιος ξέρει ας τα προσθέσει στην λίστα εξωφύλλων

Το πρώτο είναι το νο3

Και το δεύτερο είναι το νο4

Λοιπόν παρατηρήσεις

Πρώτον απίστευτα μικρη γραμματοσειρά ...

Δεύτερον πολύ ωραία σχέδιαση

Τρίτον κάπως ανίαρες ιστορίες στο 3 . Αύριο θα διαβάσω το 4

Τέταρτον ωραίο δέσιμο και εξώφυλλο

2024-03-10_070372.jpg

2024-03-10_070307.jpg

2024-03-10_070592.jpg

2024-03-10_070482.jpg

Επεξεργασία από taraxias1984
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32676
  • Group:  Members
  • Topic Count:  52
  • Content Count:  725
  • Reputation:   5708
  • Achievement Points:  775
  • Days Won:  8
  • With Us For:  2256 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

2 ώρες πριν, taraxias1984 είπε:

Σήμερα πέσανε στα χέρια μου αυτά τα δύο τεύχη όποιος ξέρει ας τα προσθέσει στην λίστα εξωφύλλων

Το πρώτο είναι το νο3

Και το δεύτερο είναι το νο4

Λοιπόν παρατηρήσεις

Πρώτον απίστευτα μικρη γραμματοσειρά ...

Δεύτερον πολύ ωραία σχέδιαση

Τρίτον κάπως ανίαρες ιστορίες στο 3 . Αύριο θα διαβάσω το 4

Τέταρτον ωραίο δέσιμο και εξώφυλλο

 

 

 

 

 

Τα εξώφυλλα υπάρχουν ήδη στο αντίστοιχο θέμα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  41452
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  48
  • Reputation:   109
  • Achievement Points:  60
  • Days Won:  0
  • With Us For:  65 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

16 λεπτά πριν, Captain Cooper είπε:

 

Τα εξώφυλλα υπάρχουν ήδη στο αντίστοιχο θέμα.

Δεν θα το πιστέψεις είχα μπει να δω αν τα έχετε τα εξώφυλλα και δεν έκανα τέρμα δεξιά την οθόνη για να δω τα εξώφυλλα από το 3 τεύχος 🤣🤣🤣🤣

Η πρόθεση μετράει ομως και ήταν καλή 🍻

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL


×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.