Μετάβαση στο περιεχόμενο

1st AthensCon [ 14 - 15/11/2015 @ Tae Kwon Do ]


totally_wired

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28702
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4814 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Θοδωρή μήπως να στελνες και απο κανενα αλλο μεηλ;φαίνεται σαν να υπήρξε πρόβλημα με το μειλ σου,πχ να πήγε σε τίποτα junk kλπ.Οχι τίποτα αλλο,μη βρεθείς προ εκπηξεων!

Επεξεργασία από dimious
  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 659
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3511 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Εγω δεν μπορω να καταλάβω γιατι δεν μου απάντησαν σε κανένα μεηλ που τους εχω στείλει, εκτός απο ενα που τους είχα στείλει καιρο πριν γι το αν θα έρθει Ντισνευικος δημιουργός, στο οποίο κου απάντησαν τρία λεπτα μετα. Τους εχω στείλει τέσσερα μεηλ σε μεγάλη χρονική απόσταση το ενα απο το αλλο, αλλα τιποτα. Σε άλλους όμως απαντούν μια χαρα! :wall: !α δεν βγάζει νόημα. Μαλιστα τους έστειλα στο σωστό μεηλ που υπεδειξαν στη σελιδα τους για τα workshops δηλαδη workshops@athenscon.com !!! Πραγματικα ελπίζω να μου απαντήσουν σύντομα. :(

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  21842
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  1519
  • Reputation:   9673
  • Achievement Points:  1519
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4640 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

ούτε σε εμένα έχουν απαντήσει ακόμα στο mail για τα workshops.

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3779 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Γιατί δεν κάνετε ένα π.μ.?

 

έχουν γεμίσει σελίδες με εμένα δεν μου έστειλαν, εμένα δεν μου απάντησαν, εμένα μου απάντησαν κτλ...

 

ΟΚ το καταλάβαμε πως υπάρχει ένα θέμα με τα email στα workshops και γενικά με τα email.

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3511 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Γιατί δεν κάνετε ένα π.μ.?

Αυτο σκεφτομαι κι εγω. Ποιος ειναι ο λογαριασμός του Πεφανη στο GC;
  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3779 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μεταξύ σας να κάνετε ένα πμ!

 

να λέει ο καθένας τον πόνο του

 

Αυτο σκεφτομαι κι εγω. Ποιος ειναι ο λογαριασμός του Πεφανη στο GC;

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3589 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Να συνεχισουν να γραφουν τα παραπονα για να επισημαινεται ο αντιεπαγγελματισμος των υπευθυνων.

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82148
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6065 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Να συνεχισουν να γραφουν τα παραπονα για να επισημαινεται ο αντιεπαγγελματισμος των υπευθυνων.

 

Αν μπορείς πριν γράψεις κάτι, ξαναδιάβασέ το. Μπορεί να θες να μετριάσεις κάτι. Και συ θα είσαι πιο χαλαρός και εμείς θα είμαστε ομοίως πιο χαλαροί.

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3589 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αν μπορείς πριν γράψεις κάτι, ξαναδιάβασέ το. Μπορεί να θες να μετριάσεις κάτι. Και συ θα είσαι πιο χαλαρός και εμείς θα είμαστε ομοίως πιο χαλαροί.

 

Χαλαρος ειμαι, αντιθετα σε σενα βλεπω και πριν και τωρα ενα αγχος μη θιχτουν καποιοι. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82148
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6065 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Εσύ ξαναδιάβασε αυτά που γράφεις και άσε εμένα.

  • Like 10
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3779 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αφού είναι τόσα πολλά τα παράπονα τότε κάνε ένα νέο ποστ με τίτλο "Παράπονα για το 1st AthensCon"

 

Ή κάνε ένα νέο ποστ με τίτλο "O αντιεπαγγελματισμος των υπευθυνων του 1st AthensCon"

 

Ή κάνε και τα 2 παραπάνω αφού δεν έχουν το ίδιο νόημα. Τέλος κάνε και ένα ακόμα "O xepetas και το αγχος του ώστε να μη θιχτουν καποιοι".

 

 

Να συνεχισουν να γραφουν τα παραπονα για να επισημαινεται ο αντιεπαγγελματισμος των υπευθυνων.

  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3511 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Παιδιά, νομιζω πως οι άνθρωποι κάνουν μια χαρα τη δουλειά τους, εμείς εχουμε το προβλημα. Αυτο θα εξαρτηθεί απο το τι θα απαντήσετε στο ερώτημα μου. Το κινητό σας το γράψατε στο μεηλ που στείλατε;

 

Εμενα με πήραν και με ρώτησαν αν εχω λάβει το μεηλ που μου έστειλαν την Κυριακή. Απλα υπαρχει προβλημα και σε κάποιους δεν στέλνονται τα μεηλ και το ελέγχουν για να δουν το φταίει γι' αυτο. Μου είπαν πως καλα έκανα και έγραψα το κινητό, αλλιως δεν θα είχα μάθει ποτε οτι πηρα μια θέση σε καθε εργατσηριο. Πολλοί δεν το γράφουν το κινητό, όποτε δεν μπορούν να πάρουν απαντης, σύμφωνα παντα με αυτούς.

 

Επισης μου είπαν πως έχουν λάβει ολα τα μεηλ που τους εχω στειλει, απλώς η απαντηση δεν μου ήρθε ποτε για αγνώστους λόγους. Όποτε, πάρτε τους τηλέφωνο να συνεννοηθείτε ή στείλτε τους ενα τρίτο μεηλ που να γράφει το κινητό σας. :)

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82148
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6065 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Να αναφέρω ότι πριν από λίγο δέχτηκα τηλέφωνο απο τους διοργανωτές και μου ζήτησαν να ενημερώσω τη σελίδα μας ότι η αποστολή των μέηλ τους έχει κάποιο πρόβλημα. Για κάποιον περίεργο λόγο σε μερικούς δε φτάνουν ποτέ οι απαντήσεις τους. Και το καταλαβαίνουν μόνο από τα επόμενα μηνύματα παραπόνων. Τα οποία θεωρούσαν ότι απαντήθηκαν. Τελικά επικοινώνησαν με όσους έδωσαν τηλέφωνο και τους επιβεβαίωσαν ή απάντησαν κάθε τους απορία. Ή τουλάχιστον είναι σε αυτήν τη διαδικασία.

 

Καλή σας επιτυχία και καλή μας διασκέδαση. :popcorn2:

  • Like 18
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3511 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Να αναφέρω ότι πριν από λίγο δέχτηκα τηλέφωνο απο τους διοργανωτές και μου ζήτησαν να ενημερώσω τη σελίδα μας ότι η αποστολή των μέηλ τους έχει κάποιο πρόβλημα. Για κάποιον περίεργο λόγο σε μερικούς δε φτάνουν ποτέ οι απαντήσεις τους. Και το καταλαβαίνουν μόνο από τα επόμενα μηνύματα παραπόνων. Τα οποία θεωρούσαν ότι απαντήθηκαν. Τελικά επικοινώνησαν με όσους έδωσαν τηλέφωνο και τους επιβεβαίωσαν ή απάντησαν κάθε τους απορία. Ή τουλάχιστον είναι σε αυτήν τη διαδικασία.

 

Καλή σας επιτυχία και καλή μας διασκέδαση. :popcorn2:

Διαβασε τι γράφω παραπανω...
  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1709
  • Content Count:  9053
  • Reputation:   64371
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6438 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Θα ήθελα να πω μερικά πράγματα για τα τελευταία λεγόμενα....

 

1/ Αν κάποιος δεν έχει ασχοληθεί με μια διοργάνωση, δεν μπορεί να καταλάβει τι δυσκολία έχει η υλοποίηση μιας τέτοιας διοργάνωσης....

2/ Σαν πρώτη διοργάνωση(για τους διοργανωτές) σίγουρα θα προξενηθούν προβλήματα, λάθη, παραλείψεις που σίγουρα την επόμενη φορά θα προβλεφθούν και θα επιλυθούν πιο εύκολα

3/ Μην βιάζεστε να κάνετε κακοπροαίρετη κριτική. Ας γίνει και μετά κάνουμε όλοι τον απολογισμό μας. Το να ισοπεδώνεις τα πάντα δεν βγάζει σε κάτι καλό.

4/ Χρειαζόμαστε τέτοιες εκδηλώσεις στην χώρα μας και είναι χαρά μας να βλέπουμε άτομα να ρισκάρουν να κάνουν κάτι τέτοιο. Πρέπει λοιπόν να υποστηρίζουμε και όχι με το πρώτο πρόβλημα να θάβουμε ασύστολα.

 

Σκεφτείτε θετικά και αφήστε την κακία σας στην άκρη. Αν κάποιος σας έπιασε(η προσπάθησε να σας πιάσει) μ@λ@κ@ θα το δούμε όταν τελειώσει η διοργάνωση.

 

Από την μεριά μου είμαι σίγουρος ότι όταν τελειώσει το πανηγύρι, οι διοργανωτές θα μας ακούσουν με ορθάνοιχτα αυτιά γιατί απλά θέλουν (όπως και εμείς) να γίνει θεσμός και να γίνεται κάθε χρόνο.

 

:valt:

  • Like 30
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12721
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  88
  • Content Count:  1922
  • Reputation:   17545
  • Achievement Points:  1922
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5063 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Σκεφτείτε θετικά και αφήστε την κακία σας στην άκρη. Αν κάποιος σας έπιασε(η προσπάθησε να σας πιάσει) μ@λ@κ@ θα το δούμε όταν τελειώσει η διοργάνωση.

 

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η κριτική μεταφράζεται υποχρεωτικά σε κακία. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να την πέφτουμε σε αυτούς που δεν συμφωνούν με την δική μας στάση ή αντιμετώπιση ή κοσμοθεωρία. Άλλοι θέλουν να περιμένουν το τέλος της διοργάνωσης, άλλοι δεν θέλουν. Από τη στιγμή που δεν υπάρχουν βωμολοχίες, δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα.

 

Θέλω να είμαι ειλικρινής. Η απόπειρα "καταλαγιασμού" από τους moderators δεν μου άρεσε καθόλου. Και δεν παίζει σε αυτό ρόλο η "κακία" μου.

  • Like 6
  • Respect 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1709
  • Content Count:  9053
  • Reputation:   64371
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6438 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Κανένας δεν την πέφτει σε κανέναν.... όλοι λέμε την άποψή μας.... αν δεν σου αρέσει να διαβάζεις διαφορετικές απόψεις, σε λάθος μέρος είσαι. Σχετικά με την κριτική, όταν είναι κακοπροαίρετη, τότε εγώ την λέω κακία γιατί απλά το λέει η λέξη.

 

Όσο για τους mods δουλειά τους είναι να καταλαγιάζουν τα πάθη ώστε να κρατάμε το μέρος σε πολιτισμένο επίπεδο. Αρα μην παρεξηγιέσαι που οι mods έκαναν την δουλειά τους.

 

:cheers3:

  • Like 18
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12721
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  88
  • Content Count:  1922
  • Reputation:   17545
  • Achievement Points:  1922
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5063 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

 αν δεν σου αρέσει να διαβάζεις διαφορετικές απόψεις, σε λάθος μέρος είσαι. 

 

Ότι 'να 'ναι.... πραγματικά ότι 'να 'ναι.... το αφήνω εδώ και καληνύχτα.

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3779 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ότι 'να 'ναι.... πραγματικά ότι 'να 'ναι.... το αφήνω εδώ και καληνύχτα.

Αγαπητε jpenz διαβασα τα 2 ποστ σου περι ηθικης (1ο2ο). Μπορω να τα δημοσιευσω σε ενα δοκιμιο ως παραδειγμα για τον νεοελληνα; Αα θελω να δημοσιευσω και το περιστατικο με το δευτερο βιβλιο που σου εστειλαν και εσυ αντι να το στειλεις πισω, το πουλησες (3o)...

Επεξεργασία από totally_wired
  • Like 1
  • Διαφωνώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12721
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  88
  • Content Count:  1922
  • Reputation:   17545
  • Achievement Points:  1922
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5063 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Αγαπητε jpenz διαβασα τα 2 ποστ σου περι ηθικης. Μπορω να τα δημοσιευσω σε ενα δοκιμιο σα παραδειγμα για τον νεοελληνα; Αα θελω να δημοσιευσω και το περιστατικο με το δευτερο βιβλιο που σου εστειλαν και εσυ αντι να το στειλεις πισω, το πουλησες...

 

Ούτε που θα μπω στην διαδικασία να σου εξηγήσω τη διαφορά μεταξύ ηθικής και επαγγελματικής ηθικής. Ούτε και τη διαφορά μεταξύ της συμπεριφοράς μεταξύ απρόσωπου κολοσσού και ανθρώπου που βγάζει λεφτά από ανθρώπους που έχουν το ίδιο χόμπι. Βασικά, παραμπήκα τελικά στην διαδικασία. Αντε γεια!

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25074
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  42
  • With Us For:  6218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Πρωτάθλημα ξανά στον Πειραιά?

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3779 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Τελικά οι διοργανωτές είναι άνθρωποι που έχουν απλά το ίδιο hobby με εσένα; Άρα δείξε λίγη εμπιστοσύνη. Μη κρίνεις με βάσει τον εαυτό σου.

 

Ξανά σκέψου το... στο είπε και ο xepetas δις.

 

Σε κάθε περίπτωση, προσωπικά θέλω να διαγραφούν όλα τα offtopic posts αφού το αρχικό δικό μου post είχε αυτό το σκοπό. να μη σπαμάρουμε

 

 

Ούτε που θα μπω στην διαδικασία να σου εξηγήσω τη διαφορά μεταξύ ηθικής και επαγγελματικής ηθικής. Ούτε και τη διαφορά μεταξύ της συμπεριφοράς μεταξύ απρόσωπου κολοσσού και ανθρώπου που βγάζει λεφτά από ανθρώπους που έχουν το ίδιο χόμπι. Βασικά, παραμπήκα τελικά στην διαδικασία. Αντε γεια!

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25899
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  970
  • Reputation:   5989
  • Achievement Points:  970
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4231 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Παιδιά μία η λύση είναι.      Να μην ξαναγίνει Αthenscon.

 

Ρε πάτε καλά?

 

Πάντως γνώμη μου είναι πως αν αυτό συνέβαινε και στα επόμενα τότε θα έπρεπε να σκεφτεί κανείς κακοπροαίρετα. Για πρώτη φορά όλα τα λάθη συγχωρούνται καθώς η διοργάνωση ενός τέτοιου event  θα έπρεπε να περιμένετε πως θα είχε κάποιου είδους πρόβλημα. Καλό είναι να επισημανθεί το πρόβλημα αλλά μέχρι εκεί. Το παραπέρα είναι κατανάλωση φεάς ουσίας χωρίς κανένα νόημα εδώ πέρα.

 

Είναι ιδιαίτερα σπάνιο να μην υπάρξει κάποιου είδους πρόβλημα με την διοργάνωση ενός  event  για πρώτη φορά και πάντα το πρόβλημα θα είναι κάποιου είδους οικονομικό  και το λέω καθαρά από προσωπική εμπειρία που αφορά τη διοργάνωση επιστημονικού συνεδρίου.Το κάθε πρόβλημα διορθώνεται και συνήθως σχετικά εύκολα. Ακριβώς όμως επειδή είναι οικονομικά τα προβλήματα δημιουργούν καχυποψία και επειδή στις μέρες μας οι παχίες αγελάδες λείπουν το πράγμα λογικά εντείνεται. Όμως δεν υπάρχει ουδείς μα ουδείς λόγος να αρχίσει να τη λέει ο ένας στον άλλο. Τα παράπονα όπως και οι λύσεις να γίνονται στους διοργανωτές, εδώ απλά μία έκθεση για ενημέρωση των υπολοίπων νομίζω φτάνει.

  • Like 17
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12721
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  88
  • Content Count:  1922
  • Reputation:   17545
  • Achievement Points:  1922
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5063 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Ρε παιδια, για να μην τρελαθουμε κιολας, δεν ειπε κανεις οτι οι διοργανωτες ειναι μαφιοζοι της Κοζα Νοστρα. Τους εκατσε καποια στραβη και κουτοπονηρα προσπαθουν να μην χασουν το 3ευρω. Εγω τουλαχιστον μεχρι εκει ειπα και μεχρι εκει το παω. Ολες οι υπολοιπες διχογνωμιες προηλθαν απο την προσπαθεια 2 mods να "χαλαρωσουμε" την εκφραση των αντιδρασεων μας. Εγω χαρακτηριστικα κακοπροαιρετος απο εναν ανθρωπο που δεν τον εχω και δεν με εχει γνωρισει. Τελος παντων, πραγματικα ας μην το συνεχισουμε γιατι μαλλον δεν πρεπει. Ας ειμαστε ολοι καλα και ας περασουμε ολοι καλα το ΣΚ

  • Like 10
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29478
  • Group:  Members
  • Topic Count:  43
  • Content Count:  771
  • Reputation:   6425
  • Achievement Points:  772
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3929 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Ρε παίδες, χαρείτε το και για μας που δεν θα είμαστε εκεί.. Η ζωή είναι μικρή για να χαλιέστε. Είμαι σιγουρος πως θα βρεθεί η άκρη και θα ξεπεραστούν αυτά. Οι διοργανωτές δεν είναι χαζοί να δυσαρεστήσουν τον κόσμο στην πρώτη τους εκδήλωση. Αγκαλιάστε την προσπάθεια και χαρείτε το. Φιλικά πάντα :)

  • Like 19
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85731
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4213 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Cool παίδες ...Cool !! :cool:

 

Διαβασα προσεκτικα όλα όσα γραψατε όλοι και νομίζω οτι ούτε ο jpentz είχε την πρόθεση να "σπιλώσει" την υπόληψη των διοργανωτών ,ουτε οι mods να κανουν το άσπρο μαυρο και να είναι "απολογητές" για μια διοργανωση που στην τελική δεν είναι δική μας .

 

Οπως πολύ εύστοχα έγραψαν ο rkronin και ο Valt σε τέτοιου μεγεθους events που γίνονται για πρώτη φορά είναι φυσιολογικό να υπαρξουν λαθη και αστοχίες.Και σίγουρα η ακύρωση των  early bird tickets είναι ξενερωμα για όσους είχαν προγραμματίσει να κινηθούν έτσι και τα είχαν προαγοράσει.

 

Κατα τη γνωμη μου η ουσία είναι να γινει μια καλή εκδήλωση και ελπίζω και εύχομαι οτι θα γίνει και να την ευχαριστηθούμε όλοι πραγματικά .

Να βρεθούμε όσοι περισσότεροι γίνεται από κοντά ,να γνωριστούμε όσοι δεν γνωριζόμαστε ήδη ,να μιλήσουμε για το "ψώνιο " μας και να δούμε και ν ακούσουμε ενδιαφέροντα πράγματα .

Το να γραφει κανείς πίσω από μια οθόνη είναι εύκολο πολλές φορές να οδηγήσει σε παρεξηγήσεις και σε συμπεράσματα που δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα και τον αληθινό χαρακτήρα του καθένα από μας .

 

:cheers3:

  • Like 29
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  21842
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  1519
  • Reputation:   9673
  • Achievement Points:  1519
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4640 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Και μιας και το ανέφερε ο φίλος Φλοκ, έχω περιέργεια να δω ποιοί γνωστοί άγνωστοι θα μαζευτούμε στο AthensCon :P

  • Like 15
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190276
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Όλοι πλην του κουρεμένου που θα μαθαίνει στην εξωτική Θήβα τι εστί τουαλετοφύλακας 02:00-04:00 :D :D :D :D :D

 

ιχ μπιν άην :angel:

 

:cheers5:

  • Like 17
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5724 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Εγω θα ειμαι. Μονο το σαββατο ομως. Την κυριακη θα διοικώ τους υπηκοους μου.

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53908
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3660 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Το floorplan (ναι, έτσι το λέμ' και στο χωριόμ' :P) του χώρου. Εντάξει θέλει μεγεθυντικό, αλλά μας κάνει.

floorpan.jpg

  • Like 19
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.