Μετάβαση στο περιεχόμενο

The Top 15 Worst Superhero Films of All-Time [ σύμφωνα με τη σελίδα www.mania.com ]


x for xepeta

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82150
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6067 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

http://www.mania.com/top-15-worst-superher...cle_111499.html

 

Διαβάστε σχολιασμούς για τις 15 χειρότερες ταινίες με θέμα σουπερήρωες. Σε κάποια θα συμφωνήσετε, σε κάποια όχι.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1271
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  716
  • Content Count:  3479
  • Reputation:   20268
  • Achievement Points:  3536
  • Days Won:  16
  • With Us For:  6291 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Χμμ το Popeye hardly είναι μια superhero movie και αν είναι δεν είναι από τις χειρότερες αλλά από τις καλύτερες μεραφορές.

Το Blade Trinity ήταν ικανοποιητικό για μένα, ίσως γιατί έπαιζε η Jessica Biel :D

Το Fantastic Four του Roger Corman (producer) λείπει από τη λίστα, ίσως γιατί δεν έτυχε ποτέ κανονικής διανομής. Τόσο χάλια ήταν. :confuse:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116991
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6193 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Διόρθωση: Το Fantastic Four του Roger Corman δεν γυρίστηκε για να βγεί στις ποτέ στις αίθουσες, αλλά για να διατηρήσει το στούντιο την option. Φυσικά είχαν παραλείψει να αναφέρουν αυτήν την λεπτομέρεια ακόμα και στον Κόρμαν. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5004
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  255
  • Reputation:   448
  • Achievement Points:  255
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5899 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

θα συμφωνήσω ότι η ταινία Batman του 1966 ήταν για γέλια! Βέβαια η εποχή του Adam West παρουσίαζε μια αρκετά πιο κωμική έκδοση των περιπετειών του Batman, και όχι την σκοτεινή πλευρά που έχουμε συνηθίσει. Από την άλλη, το Batman & Robin εμένα μου άρεσε....όπως επίσης και το Popeye, το οποίο θα συμφωνήσω ότι ήταν από τις καλύτερες μεταφορές κόμικ στη μεγάλη οθόνη. Το Catwoman ήταν όντως απαράδεκτο!!!!! Τέλος, θέλω να πω ότι το Superman IV δεν έφτανε σε καμμία περίπτωση τις προηγούμενες 3 ταινίες (πόσο μάλλον την 1η!) και το Captain America του 1990....δεν έπρεπε να υπάρχει!!!! :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4675
  • Reputation:   26517
  • Achievement Points:  4709
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6212 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Χαχα συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ με το νούμερο 1, αν και τη θέση πρέπει να μοιράζεται το Σούπερμαν 4 ΜΑΖΙ με το Σούπερμαν 3.

 

Αυτές οι δύο ταινίες παίζουν δυνατά για τον τίτλο της χειρότερης όλων των εποχών και εκτός κόμικς...

Απλά απερίγραπτες!!!! :lol: :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1562
  • Group:  Members
  • Topic Count:  50
  • Content Count:  630
  • Reputation:   5018
  • Achievement Points:  693
  • Days Won:  1
  • With Us For:  6264 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Λίγο συμφωνώ και εγώ με τι λίστα :lol: εκτός από δύο ταινίες. Το Barb Wire προσωπικά μου άρεσε :D όπως και το Batman & Robin το οποίο θα έβγαζα για να βάλω στη λίστα (και στη θέση Νο.2) το Ηλέκτρα. Το ίδιο και με το Ποπάυ, δεν είναι σουπερ-ήρωας, η πρωτη ταινία του Hulk μια χαρά θα ταίριαζε εκεί πέρα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5246
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  117
  • Reputation:   161
  • Achievement Points:  117
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5873 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

γιατι το Daredevil δεν το συμπαθει κανεις???

τελικα μονο σ εμενα αρεσε???? :cool::cool:

 

μια χαρα ηταν :best:

 

τεσπα στα υπολοιπα πανω κατω συμφωνω ΑΛΛΑ δεν ειναι δικαιο να υπαρχουν ταινιες του 1966 ή με προυπολογισμο D-movie

αν καποιος ΔΕν εχει αρκετα χρηματα πως θα φτιαξει μια καλη ταινια με super-heroes??? :thinking:

 

οποτε αν κοιταξουμε τα budget δεν πρεπει να υπαρχει ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΟΛΩ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ απο το Δικαστη Ντρεντ

 

αισχος :wall:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5004
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  255
  • Reputation:   448
  • Achievement Points:  255
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5899 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Η αλήθεια είναι ότι το Daredevil μου άρεσε, αλλά ήταν πολύ σκοτεινές οι περισσότερες σκηνές και ειδικά οι σκηνές μάχης και δεν αφήνει να το απολαύσεις.... :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5716
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  329
  • Reputation:   876
  • Achievement Points:  329
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5823 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Η Ηλέκτρα γιατί λείπει από τη λίστα? Το Daredevil δε μου φάνηκε και τόσο άσχημο.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2296
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6420 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Τελικά δεν είμαι ο μόνος που του άρεσε το Daredevil ε; (με λένε Βαγγέλη και είμαι καλά).

 

Συμφωνώ ότι στη θέση του έπρεπε να μπει χαλαρά το Elektra το οποίο ήταν τρισάθλιο όσο δεν πήγαινε...

 

Κορυφή πάντως πάνε κι εκεί χαλαρά τα 2 Superman (III και IV) Κατέστρεψαν τον χαρακτήρα εντελώς.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82150
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6067 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Και μένα μου άρεσε το DD λιγουλάκι, αλλά ας μείνει μεταξύ μας. Εμείς και μεις ας το ξέρουμε.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116991
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6193 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Και εμένα μου άρεσε.

Να μαζευτούμε καμιά 20αριά να κάνουμε σύλλογο. :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1271
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  716
  • Content Count:  3479
  • Reputation:   20268
  • Achievement Points:  3536
  • Days Won:  16
  • With Us For:  6291 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Το Daredevil είχε ένα μεγάλο μεινονέκτημα , τον Ben Affleck φυσικά που ήταν άθλιος. Αν τον ήρωα έπαιζε ο Matt Damon ας πούμε, θα ήταν κορυφή.

 

Λίγα με το Elektra. Μια ταινία με τη Jennifer Garner δεν είναι δυνατόν να χαρακτηρίζεται κακή. Αρκεί η Jennifer και τίποτα άλλο για να χαρακτηριστεί τουλάχιστον καλή! :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3583
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  1084
  • Reputation:   1367
  • Achievement Points:  1084
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6087 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Κάνω ένα γρήγορο σχολιασμό για τις ταινίες που έχω δεί από τις παραπάνω:

 

Barb Wire = Pamela και τπτ άλλο . Την έβλεπες μόνο για αυτόν τον λόγο.... :awesome:

 

Steel : Shaq κόντεψα να τον αποκηρύξω από αγαπημένο μου παίχτη εξαιτίας της ταινίας. Δεν βλεπόταν! :bash:

 

Blade Trinity: Χμ, δεν με χάλασε τόσο.... :vampir:

 

Judge Dredd: Ακούσατε τον Συλβέστερ να λέει "I am the law" ? :dance:

 

Captain America,Catwoman: Τραγικά... :down:

 

Daredevil: Είχε τις προοπτικές αλλά ερμηνευτικά ο Άφλεκ ήταν.... :trixes::slap:

 

Superman IV: αυτό το είχα ξεχάσει! Ο enemy έχει απίστευτη μπούκλα-περμανάντ! :dance3:

 

Batman & Robin: Από το να δείς διαφημίσεις, δές το! :notalk:

 

Πάντα προσωπικές απόψεις...Δεκτές οι ενστάσεις... :cheers4::thor:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2472
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  93
  • Reputation:   466
  • Achievement Points:  94
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6174 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Κάνω ένα γρήγορο σχολιασμό για τις ταινίες που έχω δεί από τις παραπάνω:

 

Barb Wire = Pamela και τπτ άλλο . Την έβλεπες μόνο για αυτόν τον λόγο.... :awesome:

 

Steel : Shaq κόντεψα να τον αποκηρύξω από αγαπημένο μου παίχτη εξαιτίας της ταινίας. Δεν βλεπόταν! :bash:

 

Blade Trinity: Χμ, δεν με χάλασε τόσο.... :vampir:

 

Judge Dredd: Ακούσατε τον Συλβέστερ να λέει "I am the law" ? :dance:

 

Captain America,Catwoman: Τραγικά... :down:

 

Daredevil: Είχε τις προοπτικές αλλά ερμηνευτικά ο Άφλεκ ήταν.... :trixes::slap:

 

Superman IV: αυτό το είχα ξεχάσει! Ο enemy έχει απίστευτη μπούκλα-περμανάντ! :dance3:

 

Batman & Robin: Από το να δείς διαφημίσεις, δές το! :notalk:

 

Πάντα προσωπικές απόψεις...Δεκτές οι ενστάσεις... :cheers4::thor:

 

 

 

:hi:

 

Συμφωνω απολυτα μαζι σου!! :best:

 

Το DD μου αρεσε αρκετα!(6,5) :D

 

:beer: :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121009
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6349 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

οποτε αν κοιταξουμε τα budget δεν πρεπει να υπαρχει ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΟΛΩ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ απο το Δικαστη Ντρεντ

 

αισχος :wall:

 

 

Με μία λέξη? CATWOMAN

 

Γιατί το Steel είναι τόσο κάτω? Μιλάμε για αθλιότητα! :D Επίσης εκείνη η ταινία που ο Μιτς Μπιουκάνον έκανε τον Φιούρι, που είναι? :D

 

Χμ, τώρα κατάλαβα γιατί δεν δείχνει τόσο συχνά το 4ο Σούπερμαν, δεν έχω χάσει τίποτα τελικά. Όχι ότι το 3 βλεπόνταν... :confuse:

 

υγ.Μια χαρά ήταν το Daredevil! :) Επίσης η ταινία Μπάτμαν του '66 ήταν άκρως απολαυστική. Άραγε το Χάουαρντ Ντακ βλέπεται? :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116991
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6193 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Άραγε το Χάουαρντ Ντακ βλέπεται? :thinking:

Bad movies we love...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  4621
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  232
  • Reputation:   537
  • Achievement Points:  232
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5947 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Χάουαρντ Ντακ, που το θυμηθικες...

Τεσπα, εμενα μου αρεσε το Shadow kai to Δικαστης Dredd, γενικα σαν υφος ταινιας. βεβαια το κρανος επρεπε να μεινει αλλα αφου ο σταλονε ειχε παραπονο, τι να κανουμε...

Τωρα κατεβαζω να δω το κατγουμαν γιατι δεν το εχω δει και ειμαι περιεργος γιατι το λετε οτι ηταν τοσο κακη ταινια....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1252
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  87
  • Content Count:  1681
  • Reputation:   6628
  • Achievement Points:  1746
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6292 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Όσο αφορά το DD Κι εμένα μου άρεσε αρκετά, αν σκεφτούμε και τον παράγοντα ότι ήταν η πρώτη ταινία που άνοιξε τον δρόμο για τις καινούριες παραγωγές της Marvel τότε έχει και μία ιδιαίτερη θέση

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3583
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  1084
  • Reputation:   1367
  • Achievement Points:  1084
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6087 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Πάντως το Catwoman που είδα πρόσφατα ήταν ευχάριστο για μιάμιση ωρίτσα ταινία. Αν εξαιρέσεις κάτι συμμαζώξεις γατών, κάτι καρφώματα αλά Μάικλ Τζόρνταν και την στολή που έμοιαζε περισσότερο σαν ποντικίνα (τα αυτία ήταν ελεφαντίσια!) , όλα μια χαρά! :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7131
  • Reputation:   27073
  • Achievement Points:  7466
  • Days Won:  25
  • With Us For:  6238 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Όσο αφορά το DD Κι εμένα μου άρεσε αρκετά, αν σκεφτούμε και τον παράγοντα ότι ήταν η πρώτη ταινία που άνοιξε τον δρόμο για τις καινούριες παραγωγές της Marvel τότε έχει και μία ιδιαίτερη θέση

Το "Daredevil δεν είναι το πρώτο, φυσικά. Προηγήθηκαν "X-Men" κατά τρία χρόνια και "Spider-Man" κατά ένα. Πάντως δε μου άρεσε και τόσο η ταινία. Είναι ναι μεν σκοτεινό, όπως του αρμόζει να είναι αλλά είχε και Kingpin μαύρο (και είχε σκοτώσει και τον πατέρα του μάλιστα... :confuse: ) αλλά κυρίως, Ben Affleck πρωταγωνιστή. Χάλια ηθοποιός! Ποτέ μου δεν τον συμπάθησα και μόλις έμαθα πως θα τον υποδυθεί αυτός ξενέρωσα τη ζωή μου... Συμφωνώ με την άποψη για Mat Damon!! :best: Θα προτιμούσα πάντως να μπει το "Elektra" στη θέση του κι ας παίζει η Jennifer Garner (;) ). Δεν είναι δίκαιο να είναι απ'έξω και να'χουν αυτό μέσα επειδή πέταξε μια ατάκα ο Ben Affleck (αυτή που αναφέρεται στο site) και σχολιάζουν όλο γύρω απ'αυτήν. Το θετικό είναι πως δεν θα τον ξαναδούμε στη Marvel. Το "Catwoman"; Μέτριο. Ορισμένες παλιές δεν έχω δει όπως "Captain America" και "The Fantastic Four" οπότε δεν ξέρω αλλα θα'θελα να τις δω πάντως. Τα "Blade" εμένα μου άρεσαν και τα τρία. Σαν σενάρια, προτίστως, είχαν πολύ καλές ιδέες. Το τρίτο μέρος σαφώς και κατώτερο απ'τα δύο πρώτα αλλά δε με χάλασε καθόλου (καλά τον Δράκουλα τον έχουν ξεφτιλίσει με ότι σαχλαμάρα έχουν βγάλει πλέον). Το "Batman" του '66 για γέλια, όντως (κάτι συνεργασίες με την αστυνομία και press conference ήταν για επιοικώς για κλάμματα), αλλά δε με χάλασε που ξαναείδα κάτι τέτοιο εκείνης της περιόδου! Το "Superman IV" άστα... Το III μ'άρεσε γιατί πιάστηκε με το παρελθόν του φέρνοντας στο προσκήνιο την Lana Lang αλλά μέχρι εκεί. Αν μου φέρνεις για "κακό" της υπόθεσης τον Richard Pryor πως να την πάρεις σοβαρά την ταινία; Ο τύπος είναι καταπληκτικός αλλά στις κωμωδίες! Ένας φίλος πιστεύει πως το franchise έσβησε και με την καινούργια ταινία πάντως. Μου είπε συγκεκριμένα "πάλι τον καράφλα φέραν για κακό; Γιατί δεν βάζουν ένα χαρακτήρα που να παίζει ξύλο όπως τον Bizzaro ή τον Doomsday;". Κάπου δεν τον αδικώ αλλά ο Kevin Spacey ήταν εξαιρετικός Lex Luthor!! :respect: Έχουμε χρόνο στα επόμενα να δούμε τέτοιες ιστορίες! ;)

 

Το "Ποπάϋ" επίσης δεν το'χω δει αλλά αναφέρετε παραπάνω ότι είναι καλή μεταφορά κι αυτό μου αρκεί. Τις μεγάλες τους και δαπανηρές παραγωγές χωρίς ουσία και γεμάτες ανακρίβειες και προσαρμογές για να πουλήσουν να τις βάλουν εκεί που ξέρουν. Το "Barb Wire" δεν το'χω δει (και δεν το βλέπω για σύντομα...), οπότε δε γνωρίζω αλλά το "The Shadow" δεν ήταν κι άσχημο! Είχε κλισαδούρα (καλά δεν ήταν σαν το "Μπάτμαν" του '66!) αλλά δε με χάλασε. Μου θύμισε και "Darkman" αρκετά! Το "Nick Fury: Agent Of Shield" ('98) δεν το βάλαν προφανώς γιατί βάζουν κινηματογραφικές ενώ αυτό είναι τηλεταινία. Το "Χάουαρντ Ντακ" είναι μια χαρά! Γιατί να το βάλουν μέσα; Τέλος το "Supergirl" μου άρεσε! Ίσως γιατί δεν υπάρχει άλλη ταινία με την ξαδέρφη του Σούπερμαν και γιατί δεν υπήρχαν άλλα Σούπερμαν αργότερα... Επίσης έχει μέσα ένα απ'τα δύο πράγματα που δε μπορούν οι Κρυπτόνιοι ν'αντιμετωπίσουν! Τη μαγεία (το άλλο είναι ο Κρυπτονίτης, φυσικά)! Και επειδή βλέπουμε λίγο απ'την πλευρά που ήταν φυλακισμένος ο στρατηγός Ζοντ τόσα χρόνια, κάτι που το συνδέει με την δεύτερη ταινία του Σούπερμαν (η οποία είναι καταπληκτική για'μένα!)! Το "Judge Dredd" (το ξέρω, είμαι απαράδεκτος!) δεν το'χω δει ακόμη. Ολόκληρο τουλάχιστον... :/ Πρέπει να περιγράφει, πάντως, πολύ καλά τον κόσμο! Γιατί δε βάλαν το "Man-Thing" που είναι αίσχος; Μπορείτε να μου πείτε; Υπάρχει και το "Lightspeed" αλλά είπαμε..όχι τηλεταινίες. :beer:

Επεξεργασία από Mandrake
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1252
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  87
  • Content Count:  1681
  • Reputation:   6628
  • Achievement Points:  1746
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6292 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

έχεις δίκιο, μου είχε καρφωθεί η εντύπωση ότι ήταν πριν το spidy, και τους X-Men πάντα τους ξεχνάω, δεν μου είχε κάνει καθόλου κλικ τότε και μάλλον γι'αυτό

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.