Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  6183
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  391
  • Reputation:   3560
  • Achievement Points:  565
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5766 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  50

εξώφυλλο και οπισθόφυλλο  τεύχους #17

 

ZAGORMIKROSIROS_0017.jpg ZAGORMIKROSIROS_0017z.jpg 

 

Μεταφέρθηκαν στην βάση 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  31217
  • Group:  Members
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  1368
  • Reputation:   9854
  • Achievement Points:  1384
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3083 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  1

Μία νέα Ιταλική έκδοση της ιστορίας του Ζαγκόρ «Οι επτά πόλεις της Τσιμπόλα» (LE SETTE CITTÀ DI CIBOLA).
1690538152724.jpg--le_stette_citta_di_cibola___le_grandi_storie_bonelli_09.thumb.jpg.f287d57c986e91fdcc0598b4af5a655a.jpg1690538218403.jpg--.thumb.jpg.4e03e3e5963d00f5ad8cbc8268c6d251.jpg1690538219114.jpg--.thumb.jpg.3850eb938d1286487e72b06e9ed28262.jpg1690538219701.jpg--.thumb.jpg.901c2f0cbd30acca60e21651c93aaadf.jpg1690538220240.jpg--.thumb.jpg.9ea384715080a6956e0d4b41a38bcbd8.jpg1690538220702.jpg--.thumb.jpg.5c6c0d935d73f64aea8bda8bab8112bf.jpg1690538221395.jpg--.thumb.jpg.0c5b1976ccc9d8ade724b81a921dd54c.jpg
https://shop.sergiobonelli.it/le-grandi-storie-bonelli/2023/09/09/albo/le-sette-citta-di-cibola-1023447/

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38010
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  604
  • Reputation:   4739
  • Achievement Points:  668
  • Days Won:  2
  • With Us For:  947 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  16

18 λεπτά πριν, jimakoszs97 είπε:

«Οι επτά πόλεις της Τσιμπόλα»

 

Είναι αναφορά στον Μπαρκς ή απλή σύμπτωση; :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31217
  • Group:  Members
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  1368
  • Reputation:   9854
  • Achievement Points:  1384
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3083 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  1

56 min ago , Rombax said:

 

Είναι αναφορά στον Μπαρκς ή απλή σύμπτωση; :thinking:

Δεν είμαι σίγουρος αν είναι αναφορά και στην ιστορία του Carl Barks, αλλά Oι Επτά Πόλεις της Τσιμπόλα είναι ένας μύθος που υπάρχει από τον 16ο αιώνα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31464
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  762
  • Reputation:   7221
  • Achievement Points:  776
  • Days Won:  2
  • With Us For:  2955 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Ναι αγαπητοί Ντισνεικοι, όσο και αν σας σοκάρει δεν επινόησε ο Μπαρκς τον μύθο για τις πόλεις της Τσιμπολα

 

απλά τον χρησιμοποίησε όπως τόσοι άλλοι για να φτιάξει μια ωραία ιστορία.

 

Ο μύθος υπάρχει από την εποχή που οι πρώτοι Κονκισταδόρες κατέστρεφαν τα πάντα και οι ντόπιοι

 

ιθαγενείς τον σκέφτηκαν για να τους οδηγήσουν μακριά από την λεηλασία των περιοχών τους.

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38010
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  604
  • Reputation:   4739
  • Achievement Points:  668
  • Days Won:  2
  • With Us For:  947 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  16

6 ώρες πριν, ProfPhillipMortimer είπε:

Ναι αγαπητοί Ντισνεικοι, όσο και αν σας σοκάρει δεν επινόησε ο Μπαρκς τον μύθο για τις πόλεις της Τσιμπολα

 

Αδιανόητο.:antekale: Σε λίγο θα μας πεις πως ο Μπαρκς δε δημιούργησε ούτε την Ατλαντίδα. (:PPP:)

 

Spoiler

Σοβαρά τώρα όμως, ήξερα πως οι Επτά Πόλεις ήταν πραγματικός μύθος, αλλά γνωρίζοντας την αγάπη των ιταλών τα Ντισνείκα, σκέφτηκα ότι ίσως αυτή η ιστορία να εμπνεύστηκε από εκείνη του Μπαρκς. Νομίζω πως δε θα ήταν και η πρώτη φορά που γίνεται κάτι τέτοιο σε ιστορία του Ζαγκόρ.:beer:

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1252
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  87
  • Content Count:  1681
  • Reputation:   6626
  • Achievement Points:  1746
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Διάβασα τα τεύχη 1-6 της σειράς και μπορώ να πω ότι με εξέπληξε ευχάριστα, ειδικά η ιστορία με το origin (τεύχη 3-5) ήταν εξαιρετική με πολύ ωραίο σενάριο και πολύ φρέσκο σχέδιο.

Δεν έχω διαβάσει και πάρα πολύ Ζαγκόρ, μόνο μερικά από τα τεύχη τις προηγούμενης σειράς που έβγαλε ο Μικρός Ήρως, αυτό εδώ το φορμάτ αλλά και η επιλογή ιστοριών μου αρέσει περισσότερο.

Και οι άλλες ιστορίες ήταν αρκετά καλές αλλά έχω καταλήξει ότι αν κάτι δεν μου αρέσει στο Ζαγκόρ είναι ο Τσίκο, όσο λιγότερο εμφανίζεται τόσο καλύτερα, σε μελλοντική αγορά θα προχωρήσω και παρακάτω στην σειρά.

:beer:

Επεξεργασία από Argail
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34230
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  237
  • Reputation:   2257
  • Achievement Points:  287
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1854 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  34

5 hours ago, Argail said:

Διάβασα τα τεύχη 1-6 της σειράς και μπορώ να πω ότι με εξέπληξε ευχάριστα, ειδικά η ιστορία με το origin (τεύχη 3-5) ήταν εξαιρετική με πολύ ωραίο σενάριο και πολύ φρέσκο σχέδιο.

Δεν έχω διαβάσει και πάρα πολύ Ζαγκόρ, μόνο μερικά από τα τεύχη τις προηγούμενης σειράς που έβγαλε ο Μικρός Ήρως, αυτό εδώ το φορμάτ αλλά και η επιλογή ιστοριών μου αρέσει περισσότερο.

Και οι άλλες ιστορίες ήταν αρκετά καλές αλλά έχω καταλήξει ότι αν κάτι δεν μου αρέσει στο Ζαγκόρ είναι ο Τσίκο, όσο λιγότερο εμφανίζεται τόσο καλύτερα, σε μελλοντική αγορά θα προχωρήσω και παρακάτω στην σειρά.

:beer:

 

Και εγώ μέσα στο 23 ξεκίνησα να διαβάζω τον ήρωα, ο οποίος κιόλας ήταν αρκετά μακριά και από αυτά που συνήθως διαβάζω ... νομίζω ένα πράγμα που με κέρδισε στον Ζαγκόρ αλλά και στον Μίστερ Νο, είναι ότι παλιές και νέες ιστορίες είναι όλες καλές και διαβάζονται ευχάριστα με πολύ καλή ροή στην απόδοση της ιστορίας . Επίσης ιδικά ο Ζαγκόρ έχει μεγάλη ποικιλία και ακουμπάει πολλά ήδη από περιπέτεια , western , μυστηρίου, τρόμου οπότε όλο και κάποια ιστορία θα σου κάνει κλικ. Βέβαια το κακο σε κάτι τέτοιο είναι ότι επειδή υπάρχουν πολλές ιστορίες, κάποιες είναι καλές κάποιες όχι και τόσο. Παίζει σημαντικό ρόλο νομίζω από που θα ξεκινήσει κάποιος την ανάγνωση . Εγώ ακολούθησα τις συμβουλές των παιδιών στο φόρουμ και σε εμένα λειτούργησε πολύ καλά . Μακάρι να συνεχίζει και το 24 η εκδοτική να βγάζει από 3-4 τεύχη Ζαγκόρ και Μίστερ Νο μέσα στο χρόνο . Ιδικά τα gn είναι όλα και καλές ιστορίες και έχει γίνει και πολύ καλή δουλειά στην έκδοση. Χαίρεσαι να τα βλέπεις στο ράφι σου όλα μαζί.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7121
  • Reputation:   27034
  • Achievement Points:  7456
  • Days Won:  25
  • With Us For:  6235 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Για τις Πόλεις του Χρυσού όπως το El Dorado, που αναφέρετε παραπάνω, ίσως θυμάστε ορισμένοι την εκπληκτική σειρά κινουμένων σχεδίων που έπαιζε ο "ΑΝΤ1" στις αρχές 90s με τίτλο "The Mysterious Cities of Gold" ("Taiyo no ko Esuteban") ('82-'83)! Η εισαγωγή της σειράς:

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 months later...

  • Member ID:  6183
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  391
  • Reputation:   3560
  • Achievement Points:  565
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5766 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  50

εξώφυλλο και οπισθόφυλλο  τεύχους #18

ZAGORMIKROSIROS_0018.jpg  ZAGORMIKROSIROS_0018z.jpg

 

Μεταφέρθηκαν στην βάση.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34230
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  237
  • Reputation:   2257
  • Achievement Points:  287
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1854 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Διαβάστηκε ο νέος τόμος 18.

 

Καλή ιστορία η οποία είχε όλα τα κλασσικά στοιχεία του Ζαγκόρ. Λίγο μυστήριο λίγο περιπέτεια λίγο χιούμορ λιγο φαπα λιγο από όλα. Είχε και μια μικρή αναφορά στο λοχαγό Μαρκ. Έχουμε δει σίγουρα και πολύ καλύτερες ιστορίες.

 

Πάντως, νομίζω οποίος θέλει να δει στα GN κάτι σε πιο κλασσική ιστορία είναι καλή και φτηνή επιλογή στο να ρήξη μια ματιά και να δει τι παίζει.

 

Προσωπικά θα προτιμούσα να είχε χρώμα , καθώς για κάποιο λόγο οι ιστορίες του Ζαγκόρ τις προτιμώ με χρώμα, σε αντίθεση π.χ. με το Μιστερ Νο που όσες από τα GN ήταν ασπρόμαυρες δεν είχα θέμα και ίσα ίσα του πήγαινε κιόλας.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31464
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  762
  • Reputation:   7221
  • Achievement Points:  776
  • Days Won:  2
  • With Us For:  2955 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

To 18 είναι μια καλή ιστορία αλλά συμφωνώ τίποτα το ιδιαίτερο.

 

Πιστεύω πως υπάρχουν χιλιάδες καλύτερες ιστορίες Ζαγκορ.

 

Το ιντριγκαδόρικο ήταν η αναφορά στον Μαρκ και το teaser - crossover και για αυτό την επέλεξε ο Μικρός Ηρως να την δημοσιεύσει.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31217
  • Group:  Members
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  1368
  • Reputation:   9854
  • Achievement Points:  1384
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3083 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  1

20 hours ago, Lelis said:

Είχε και μια μικρή αναφορά στο λοχαγό Μαρκ.

Εμένα το εξώφυλλο του Ζαγκόρ 18 μου θυμίζει αυτό το εξώφυλλο του Μαρκ:
mikros-iros_gn_zagor_18-540x750.thumb.jpg.7f552eab75c54cc06f880852b7cd5bea.jpgphoto_2024-02-15_18-39-04.thumb.jpg.f012a5b0bad88781071ab58302f1af66.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  38661
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  423
  • Reputation:   4518
  • Achievement Points:  470
  • Days Won:  5
  • With Us For:  789 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Είχα μια περιέργεια να δω τι εστί ζαγκόρ, και διάβασα την ιστορία του μαύρου βάλτου μέσω της ψηφιακής βιβλιοθήκης. Η αλήθεια είναι πως δεν με ξετρέλανε, σίγουρα βέβαια παίζει ρόλο και ότι δεν το είχα στα χέρια μου με τα σωστά χρώματα κτλ. Προβληματίζομαι, και ο λόγος είναι πως οι περισσότεροι γράψατε πως είναι μία από τις καλύτερες ιστορίες του ήρωα. Αν δεν κατάφερε δηλαδή μία τέτοια ιστορία να με κερδίσει, αξίζει να ψάξω και σε άλλους τόμους ή να μην ασχοληθώ καθόλου? 

Επεξεργασία από daredevil21
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  58
  • Content Count:  4204
  • Reputation:   32954
  • Achievement Points:  4383
  • Days Won:  83
  • With Us For:  2880 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

57 λεπτά πριν, daredevil21 είπε:

Είχα μια περιέργεια να δω τι εστί ζαγκόρ, και διάβασα την ιστορία του μαύρου βάλτου μέσω της ψηφιακής βιβλιοθήκης. Η αλήθεια είναι πως δεν με ξετρέλανε, σίγουρα βέβαια παίζει ρόλο και ότι δεν το είχα στα χέρια μου με τα σωστά χρώματα κτλ. Προβληματίζομαι, και ο λόγος είναι πως οι περισσότεροι γράψατε πως είναι μία από τις καλύτερες ιστορίες του ήρωα. Αν δεν κατάφερε δηλαδή μία τέτοια ιστορία να με κερδίσει, αξίζει να ψάξω και σε άλλους τόμους ή να μην ασχοληθώ καθόλου? 

 

Που βρήκες σε ψηφιακή μορφή τόσο πρόσφατο τεύχος; :thinking:

Είχα την εντύπωση ότι δεν επιτρέπεται ν΄ανέβουν τεύχη που κυκλοφόρησαν τα τελευταία 3 χρόνια.

Όσον αφορά την ιστορία που διάβασες είναι απ΄τις καλές του ήρωα αλλά σίγουρα υπάρχουν και καλύτερες (θα σου πρότεινα να διαβάσεις την "Αρχαία Κατάρα" ή τον "Καταραμένο Θησαυρό" απ΄αυτήν τη σειρά).
Βέβαια μην περιμένεις να διαβάσεις κάποιο αριστούργημα.
Είναι σχετικά απλές οι ιστορίες του Ζαγκόρ, όπως και όλα τα μπονελικά κόμικς (Τεξ, Μίστερ Νο, Ντύλαν Ντογκ κτλ).
Δεν θεωρώ ότι έχουν βάθος αλλά διαβάζονται ευχάριστα (πολλές φορές βέβαια αυτό είναι το βασικότερο) :)

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38661
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  423
  • Reputation:   4518
  • Achievement Points:  470
  • Days Won:  5
  • With Us For:  789 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

5 ώρες πριν, Laz33 είπε:

 

Που βρήκες σε ψηφιακή μορφή τόσο πρόσφατο τεύχος; :thinking:

Είχα την εντύπωση ότι δεν επιτρέπεται ν΄ανέβουν τεύχη που κυκλοφόρησαν τα τελευταία 3 χρόνια.

Όσον αφορά την ιστορία που διάβασες είναι απ΄τις καλές του ήρωα αλλά σίγουρα υπάρχουν και καλύτερες (θα σου πρότεινα να διαβάσεις την "Αρχαία Κατάρα" ή τον "Καταραμένο Θησαυρό" απ΄αυτήν τη σειρά).
Βέβαια μην περιμένεις να διαβάσεις κάποιο αριστούργημα.
Είναι σχετικά απλές οι ιστορίες του Ζαγκόρ, όπως και όλα τα μπονελικά κόμικς (Τεξ, Μίστερ Νο, Ντύλαν Ντογκ κτλ).
Δεν θεωρώ ότι έχουν βάθος αλλά διαβάζονται ευχάριστα (πολλές φορές βέβαια αυτό είναι το βασικότερο) :)

 

Το βρήκα στην σελίδα στο Facebook, που ονομάζεται ψηφιακή βιβλιοθήκη ελληνικών κόμικς. Ο χρωματισμός ήταν με αυτό το κλασικό πορτοκαλί χρώμα, γι 'αυτό ανέφερα ότι ίσως χάνει αρκετά. Να σου πω την αλήθεια, είμαι σε μια φάση αναζήτησης, μετά τα υπερηρωικά και τα BD της μαμούθ, ψάχνω να βρω την 3η θεματολογία κόμικς που θα με συνεπάρει. Δοκίμασα να διαβάσω τον νέο τόμο του δικαστή ντρεντ, πολύ όμορφη δουλειά σε όλα τα επίπεδα, αλλά κατάλαβα κάπου στην μέση της ανάγνωσης πως δεν είναι στα γούστα μου. Αυτά που μου έχουν κεντρίσει περισσότερο το ενδιαφέρον είναι το λαργκο και το blackdsad,σκέφτομαι να κινηθώ προς τα εκεί σε επόμενη φάση. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34230
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  237
  • Reputation:   2257
  • Achievement Points:  287
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1854 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  34

2 hours ago, daredevil21 said:

Το βρήκα στην σελίδα στο Facebook, που ονομάζεται ψηφιακή βιβλιοθήκη ελληνικών κόμικς. Ο χρωματισμός ήταν με αυτό το κλασικό πορτοκαλί χρώμα, γι 'αυτό ανέφερα ότι ίσως χάνει αρκετά. Να σου πω την αλήθεια, είμαι σε μια φάση αναζήτησης, μετά τα υπερηρωικά και τα BD της μαμούθ, ψάχνω να βρω την 3η θεματολογία κόμικς που θα με συνεπάρει. Δοκίμασα να διαβάσω τον νέο τόμο του δικαστή ντρεντ, πολύ όμορφη δουλειά σε όλα τα επίπεδα, αλλά κατάλαβα κάπου στην μέση της ανάγνωσης πως δεν είναι στα γούστα μου. Αυτά που μου έχουν κεντρίσει περισσότερο το ενδιαφέρον είναι το λαργκο και το blackdsad,σκέφτομαι να κινηθώ προς τα εκεί σε επόμενη φάση. 

 

Οι ιστορίες που αναφέρει ο @ Laz33  είναι καλές και γενικά αν θες μπορείς να ξεκινήσεις με την άλλη σειρά Ζαγκόρ που είναι πολύ πιο οικονομική . Έχει καλές ιστορίες μέσα και μπορείς να την βρεις και σκοτωμένη με 1-1,5 ευρώ ο τόμος(2 τεύχη μαζί 300+ σελίδες )σε παζάρια βιβλίου που πηγαίνει η εκδοτική.

Στο link που έχει προσθέσει ο Laz στα τελευταία σχόλια μπορείς να δεις τον τρόπο που ξεκίνησα εγώ να τα διαβάζω (τόμος 5 πρώτα με το origin και μετά κάποιες δυνατές ιστορίες) και σε εμένα αν και με βάση τα γούστα μου είναι μακριά από ότι διάβασα , λειτούργησε. 

Πράγματι ευχάριστες ιστορίες οι οποίες έχουν στοιχεία λίγο από όλα από western, περιπέτεια, μυστήριο, φαντασία, παλιές σύγχρονες ότι θες έχει μέσα. Κάποιες είναι καλές , κάποιες όχι και τόσο.

 

Αν θες από μπονελικο, προτείνω επίσης το mister no. Εκεί θα ξεκίναγα με τα GN και την σειρά Revolution η οποία είναι κάτι σαν origin του ήρωα και πραγματικά είναι εξαιρετικό! Αν περιμένεις και κάποιο black Friday η παζάρι πάλι μπορείς να τα βρεις σκοτωμένα με 50% έκπτωση. Αν δεν σου άρεσε η ιστορία του βάλτου τότε ίσως ξεκίναγα με το Mister No και το Revolution που είναι πιο σύγχρονο και διαβάζεται και αυτόνομα .

 

Για τον Ντρεντ που αναφέρεις λογικά σήμερα θα διαβάσω το νέο τεύχος καθώς δεν έχω προλάβει. Εκεί θα σου πρότεινα πάλι από παζάρι με 5 ευρώ τον τόμο να ξεκινήσεις από τα τεύχη της SELINI. Ο 1.1 έχει εξαντληθεί και δύσκολα θα τον βρεις ,ο 1.2 δεν έχει πολλή καλες ιστορίες αλλά σε βάζει κάπως στο κλήμα,  από του υπόλοιπους και μετά τα πράγματα βελτιώνονται πολύ. Στους τόμους αυτούς υπάρχουν και 3 μεγάλες ιστορίες του ήρωα που θεωρούνται από τις καλύτερες ever μέχρι και σήμερα. Αν σου αρέσουν αυτές τότε μπορείς να δεις και αυτές που έχει βγάλει ο Μ.Η.. Οι πρώτες 2 είναι πολύ καλες και αφού έχεις διαβάσει τους τόμους της SELINI, διαβάζονται πλέον αλλιώς οι ιστορίες του ήρωα. 

 

Πιστεύω με λίγο υπομονή, ώστε να πετύχεις τις εκπτώσεις και χωρίς να χαλάσεις πολλά για αρχή, μπορείς 

να δώσεις μια ευκαιρία σε κάποια σειρά από αυτές και να δεις αν σου αρέσουν!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  39420
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  63
  • Reputation:   144
  • Achievement Points:  72
  • Days Won:  0
  • With Us For:  585 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Σκέφτομαι να αγοράσω ένα για να δω πως είναι και θα ήθελα να ζητήσω γνώμες, είναι καλά?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.