Jump to content
Sign in to follow this  
GeoTrou

Bazaar comics ΚΨΜ [ 8-9/6/2018 @ Βιβλιοπωλείο ΚΨΜ ]

Recommended Posts

κψμ.png

Όλοι οι τίτλοι comic, graphic novel, strip, γελοιογραφία, εικονογραφημένα album των εκδόσεων ΚΨΜ με εκπτώσεις από 50% έως 70%. Πάρτε την παρέα σας και ελάτε στον πεζόδρομο της Κιάφας & Ακαδημίας και πάρτε τα comic για το καλοκαίρι σας!

Η εκδήλωση στο FB

:beer:

• Like 14

Όχι πάλι! :shit2:

Ή που θα πέσω σε κατάθλιψη γιατί δεν μπορώ να πάω ή που θα χώσω κάποιον να πάει να μου σηκώσει ξανά καμιά 50αριά κιλά κόμικς και θα ξεπαραδιαστώ. :wall:

• Like 1
  • Funny 7

Όποιος κάνει την αγγαρεία για το Φώτη, θα την κάνει και για μένα. Θερμή παράκλησις.

• Like 2
  • Thanks 1

Γράψτε τι ακριβώς θέλετε και τα αδέλφια από Αθήνα, θα σας τα πάρουν, θα τα πακετάρουν και θα σας τα στείλουν :)

:valt:

• Like 3
  • Thanks 1

Και θα κατεβαιναμε Παρασκευη κεντρο για το bazaar των εκδοσεων Αγρα να παρει κανα αστυνομικο η συμβια μου. Ε να μην παρω κανα κομικ και εγω επ ευκαιριας αφου ειναι εκει κοντα?? Και εχει και το ΚΨΜ πολλα που ζαχαρωνω καιρο τωρα.  :mafia:

Edited by albertus magnus
  • Like 4

Για να δούμε τι θα δούμε? :mafia:

Έχω βάλει κάποια στο μάτι, πιστεύω να μην μου μείνουν στο μάτι

• Like 3

Μετά την παρότρυνση το Valtasar και εφόσον βρεθεί εθελοντής θα ήθελα τα εξής:

Motherfucker

Μετα τα μεσάνυχτα του Μητσομπόνου.

Τερμινους (αν είναι σε προσφορά)

Πάπισσα Ιωάννα

ΑΝ υπάρχει σκληρόδετο το Palestine

Αν έχουν -70%:

Το κεφάλαιο

Wobblies!

:tik:

• Like 4

Θα ήθελα πολύ να βοηθήσω τον tik και όποιον άλλο θέλει κάτι από το bazaar, αλλά δυστυχώς δεν θα έχω το χρόνο να περάσω από εκεί :sad1:

• Like 3

@tik Καταγράφτηκαν (μαζί με του Kurdy), θα περάσω να σας τα πάρω (με τις προυποθέσεις σας), θα τα κάνω πακέτο και θα σας ειδοποιήσω :)

• Like 2
  • Respect 5

:pray: Άντε επιτέλους μπας και βρω την Κραυγή του Λαού σε μία τιμή που μπορώ να δώσω :pray:

• Like 4

Σημερα μεσα στις αλλες δουλεις που ειχα (απο τις 6 σηκωθηκα) βρεθηκα συμπτωματικα πλατεια Κανιγγος κατα τις 8,45. Θυμηθηκα οτι ανοιγει 9 οποτε λεω παμε τωρα για ψωνια να προλαβουμε τις ορδες και τα στιφη των καταναλωτων!

Καταρχας να πω επειδη δεν ειχα ξαναπαει εκει οτι ειναι ωραιος ο χωρος και ευγενεστατα τα παιδια που με εξυπηρετησαν!

Βρηκα πολλα πραγματακια που ειχα βαλει στο ματι, το μαλλι πηγε 40 ευρω αλλα ομολογω το ευχαριστηθηκα. Εχω πλεον (μαζι με τις αγορες απο την ελληνοαμερικανικη ενωση) αρκετο υλικο γα διαβασμα!

Και επειδη ρωτησε ο  @tik  το Τερμινους ειναι σε προσφορα.

• Like 8

Έκανα κι εγώ το περασματάκι κου από κει

Πήρα αυτά που ήθελα ΤΕΡΜΙΝΟΥΣ,  Η ΠΑΠΙΣΣΑ ΙΩΑΝΝΑ και Blunket με μαλακό εξώφυλλο (παρ όλο που θα το ήθελα σε σκληρόδετο μιας και το σάιτ έλεγε ότι υπάρχει

• Like 3

23 min ago , fotdim said:

Blunket με μαλακό εξώφυλλο (παρ όλο που θα το ήθελα σε σκληρόδετο μιας και το σάιτ έλεγε ότι υπάρχει

Και εγω στο Blankets σκληρο σκοπευα αλλα με το μαλακο βολευτηκα. Ρωτησα κιολας και μου ειπαν οτι το σκληρο ειναι εξαντλημενο καιρο γιατι εξαρχης ειχε κυκλοφορησει σε μικρο αριθμο αντιτυπων.  Μακαρι να βγει και το Habibi στα Ελληνικα να το παρουμε και αυτο.

• Like 4

tik & kurdy, οι παραγγελίες σας είναι έτοιμες, από Δευτέρα ετοιμάζεται το πακέτο (στείλτε μου διεύθυνση στο κινητό)

• Like 4

44 λεπτά πριν, albertus magnus είπε:

Και εγω στο Blankets σκληρο σκοπευα αλλα με το μαλακο βολευτηκα. Ρωτησα κιολας και μου ειπαν οτι το σκληρο ειναι εξαντλημενο καιρο γιατι εξαρχης ειχε κυκλοφορησει σε μικρο αριθμο αντιτυπων.  Μακαρι να βγει και το Habibi στα Ελληνικα να το παρουμε και αυτο.

Κι εμένα μου είπαν ότι βγήκε μονο σε 400 αντύτηπα μόνο

Edited by fotdim
  • Like 2

@Valtasar 

Περίμενε βρε σίφουνα!

Θέλω και κάτι φανζίν από λέσχη! :tik:

Υπάρχει περίπτωση να μπορέσει κάποιος να μου τσιμπήσει τις Αθώες Εποχές του Γούση πλιζ; 

• Like 1

@tik Σιγά ρε το πρόβλημα, στη Λέσχη είναι, πάρε ένα τηλ τον Κώστα ή στείλε μήνυμα, να σου τα βάλει. Δεν θα προλάβεις σε 3 μέρες ; :PPP:

@The_Sandman αν δεν βρεθεί άτομο να πάει, θα σου στείλω ένα εγώ με το πακέτο για τα καρντάσια που θα φύγει την άλλη εβδομάδα (ένα πακέτο θα κάνω για όλους)

• Like 4

@Valtasar 

Έστειλα ήδη μήνυμα σε εσένα μουαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααά :p4:

• Like 2

Μιας και ρώτησα, τα σκληροδετα έχουν εξαντληθεί σχεδόν από όλες τις εκδόσεις (box office poison, blankets κλπ) 

• Like 3

Λοιπόν ήταν η πρώτη φορά που πήγα σε παζάρι της ΚΨΜ και στον νέο χώρο του βιβλιοπωλείου. Έδωσα μόλις ~22 ευρώ και σχεδόν έκλεισα όλες τις τρύπες από τις εκδόσεις της που μου έλειπαν, παίρνοντας Τέρμινους, Τινα Μοντότι, Ο θάνατος του William George Allum και Οθέλος. Μιλάμε και σκότωμα με -50% και -70% εκπτώσεις, τους ευχαριστούμε και μακάρι να το καθιερώσουν σαν ιβέντ κάθε χρόνο. :clap2: 

Νομίζω ότι πρέπει να πέτυχα κιόλας κάποιον από το φόρουμ αλλά δεν τον ήξερα φατσικά οπότε δεν ήμουν σίγουρος για να πάω να μιλήσω. :lol: 

• Like 7