Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΚΛΕΙΣΑΝ(!!!!!!!!) ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!


lefteris677

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  10518
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  544
  • Reputation:   4970
  • Achievement Points:  544
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5409 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  10

ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤ! ΜΟΥ,ΕΚΛΕΙΣΑΝ!!!!ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!!!!

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΤΤΑ ΥΠΝΟΣ,ΜΠΑΛΑ,ΘΑΛΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΚΟΜΙΚΣ ΘΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!

 

LET THE SUMMER BEGIN! :sun:

 

253701-baby-sea-b-651070%20copy.JPG

 

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:   :spidey_yeah_that:

 

ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΑΥΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΣΑΣ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.............

 

:pool2:  :fishing:  :ski2:  :ski2:  :ski2:  :ski2:  :ski2:  :surf:  :surf:  :surf:  :surf:  :surf:  :surf:  :holidays2:  :holidays2:  :holidays2:  :holidays2:  :holidays3:  :holidays3:  :holidays3: :holidays3:  :holidays3: :holidays3:  :holidays3:  :holidays3:  

Επεξεργασία από Λοχαγός Μαρκ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82140
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6063 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Να τα ξανανοίξουμε!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28464
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4580 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Να τα ξανανοίξουμε!

mr-d?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9632
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4695 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Μπορείς να ηρεμήσεις, να γράφεις σε κανονική γραμματοσειρά και να μη βάζεις τα ίδια emoticon? Έλεος!!! :damn:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10518
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  544
  • Reputation:   4970
  • Achievement Points:  544
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5409 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  10

Να τα ξανανοίξουμε!

 

:Ungry:  :Ungry:  :Ungry:  :Ungry:  :Ungry:  :Ungry:  :Ungry:  :Ungry:  :Ungry:  :ego:  :ego:  :ego:  :ego:  :ego:  :ego:  :ego:  :ego:  :out:  :out:  :out:  :out:  :out:  :out:  :out:  :pesta:  :pesta:  :pesta:

 

 

Μπορείς να ηρεμήσεις, να γράφεις σε κανονική γραμματοσειρά και να μη βάζεις τα ίδια emoticon? Έλεος!!! :damn:

 

:PPP:

 

EDIT:Θα σου έκανα περισσότερες αλλά εσύ το ζήτησες................ ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25978
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  927
  • Reputation:   7609
  • Achievement Points:  927
  • Days Won:  3
  • With Us For:  4214 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Καλό καλοκαίρι λοιπόν σε όλους εσάς που τελειώσατε το σχολείο για φέτος!! Το αραλίκι αρχίζειιιιι!! itsumm2.gif

soleilfun.gifΟσον αφορά τους υπόλοιπους εμάς..ας περιμένουμε την αδειούλα μας και βλέπουμε!! soleilcoeur.gif

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4391 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

έκλεισαν τα σχολεία; Αρχίζουν οι διακοπές;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Για εμένα έχουν αρχίσει από τότε που άρχισαν οι εξετάσεις :holidays:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

-ΣΑΝ ΝΤΙΕΓΚΟ!!!))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

-ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ??? :ego:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

-ΑΟΥ ΑΟΥ ΑΟΥ!!!!)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

-ΝΤΑΛΑΣ!!! ))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

-ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28910
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4936 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Φέτος το καλοκαίρι δεν θα πάρω άδεια (από τον εαυτό μου) για να πάω θάλασσα. :D

 

την έχω δίπλα μου! :P

 

:pool2: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22418
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  639
  • Reputation:   7528
  • Achievement Points:  639
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4613 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Επειγόντως να ξανανοίξουν.Ήδη ακούω μέσα στα αυτιά μου, τα παιδιά μου να μου λένε "και τί θα κάνουμε τώρα?" ,"πάμε βόλτα?"(πάλι?) , "θα έρθεις να παίξουμε?"  "πότε θα πάμε για μπάνιο στη θάλασσα?"

 

ΕΛΕΟΣ  ...Θα χαθεί πάλι το μέτρο.

 

:sun:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4309
  • Reputation:   34151
  • Achievement Points:  4433
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4316 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Καλό Καλοκαίρι σε όλα τους μη ενήλικους συνκομιξόφιλους!!! Με μπάνια, βουτιές και πολλά κόμιξ!!!! Εμείς οι υπόλοιποι υπομονή μέχρι αδείας!!!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  759
  • Content Count:  12983
  • Reputation:   95098
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  429
  • With Us For:  4653 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Σαν να ακούω τον εαυτό μου 20 χρόνια πριν...!

Αυτά ακριβώς τα συναισθήματα είχα κι εγώ τότε,όταν έκλειναν τα σχολεία...!

Βέβαια αργότερα συνειδητοποίησα ότι η περίοδος που πάμε στο σχολείο είναι η καλύτερη της ζωής μας και λυπάμαι πολύ που έφυγε...!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39533
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5061 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Εντάξει μωρέ, κλάιν. Σε ένα μήνα λίγο πολύ τα ίδια. :wall: 

 

Κατά τα άλλα θα αναπληρώσω τις εκατοντάδες ώρες ύπνου που έχασα, τις δεκάδες ώρες εξόδου και τα δεκάδες κόμικς που με περιμένουν στο γραφείο, στο κρεβάτι και στην καρέκλα. :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9632
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4695 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Σαν να ακούω τον εαυτό μου 20 χρόνια πριν...!

Αυτά ακριβώς τα συναισθήματα είχα κι εγώ τότε,όταν έκλειναν τα σχολεία...!

Βέβαια αργότερα συνειδητοποίησα ότι η περίοδος που πάμε στο σχολείο είναι η καλύτερη της ζωής μας και λυπάμαι πολύ που έφυγε...!

 Τότε εγώ μάλλον σκέφτομαι σαν 30ρης :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  759
  • Content Count:  12983
  • Reputation:   95098
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  429
  • With Us For:  4653 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

 Τότε εγώ μάλλον σκέφτομαι σαν 30ρης :D

 

Καλύτερα να σκέφτεσαι σαν 15άρης...!

Έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου να σκεφτείς σαν 30άρης...! :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9632
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4695 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Πάντως έχω συνειδητοποιήσει ότι τα μαθητικά τα χρόνια είναι τα καλύτερα. Σήμερα ήταν η τελευταία μου μέρα σαν μαθητής Γυμνασίου(αν περάσω :P), και νιώθω κάπως περίεργα. Σαν να κλείνει μια μεγάλη περίοδος. :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  27235
  • Group:  Members
  • Topic Count:  48
  • Content Count:  1360
  • Reputation:   9719
  • Achievement Points:  1360
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4171 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Σαν να ακούω τον εαυτό μου 20 χρόνια πριν...!

Αυτά ακριβώς τα συναισθήματα είχα κι εγώ τότε,όταν έκλειναν τα σχολεία...!

Βέβαια αργότερα συνειδητοποίησα ότι η περίοδος που πάμε στο σχολείο είναι η καλύτερη της ζωής μας και λυπάμαι πολύ που έφυγε...!

 

+100

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25915
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  825
  • Reputation:   4358
  • Achievement Points:  838
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4225 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Kαι εγω σημερα τελειωσα τις εξετασεις (με Γερμανικα :P) και εχω διαφορα συναισθηματα. Απο την μια τελειωσα το Γυμνασιο (βαθμους δεν πηραμε, αλλα 19 και κατι υπολογιζω) και απο την αλλη σκεφτομαι εχω ενα καλοκαιρι μπροστα μου να το γεμισω με βολτες, υπνους, μπανια, comics e.t.c. Ε και φυσικα να περναω τις ωρες μου εδω στο GC! Αλλα μεχρι τοτε:

 

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4391 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

 Ε νταξ...και εγώ τις στιγμές που πέρασα στο δημοτικό τις νοσταλγώ και μου λείπουν!!! :sad1:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39533
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5061 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Τρύφωνα, βάλτους στην θέση τους. :D 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12765
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  641
  • Reputation:   4140
  • Achievement Points:  641
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5054 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Πάντως έχω συνειδητοποιήσει ότι τα μαθητικά τα χρόνια είναι τα καλύτερα. Σήμερα ήταν η τελευταία μου μέρα σαν μαθητής Γυμνασίου(αν περάσω :P), και νιώθω κάπως περίεργα. Σαν να κλείνει μια μεγάλη περίοδος. :D

Εγώ τι να πω τότε; Τέλος πάντων καλό καλοκαίρι και καλά αποτελέσματα παιδιά!!! :) :) :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82140
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6063 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Τι να πω και γω που δεν θα φύγω ποτέ από τα θρανία!!;; :trixes:  Εκεί θα αφήσω τα κοκκαλάκια μου!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.