Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πασχαλινή Εκδρομή - Θεσσαλονίκη 5-8/5/2013


imacmaria

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28910
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4936 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

:xai: Λέω να ανέβω λίγο Βόρεια! Οπότε σκέφτηκα μήπως μπορώ να εξυπηρετήσω και καμιά συναλλαγή! Οπότε, όποιος Αθηναίος θέλει να πάω κάτι Θεσσαλονίκη και τούμπαλιν, όποιος Θεσσαλονικιός θέλει να μεταφέρω κάτι στην Αθήνα, πολύ ευχαρίστως να το κάνω! :) Στείλτε μου pm για να συνεννοηθούμε για το που θα συναντηθούμε! Παραλαβές για τους Αθηναίους θα κάνω αναγκαστικά το Σάββατο 4 του Μάη. Internet θα έχω και στη Θεσσαλονίκη οπότε οι Θεσσαλονικείς μπορούν να είναι πιο χαλλλλλαρά! :P

 

Δεύτερον ανοίγω πρόσκληση για καφεδάκι με όποιον έχει όρεξη! Γράψτε που και πότε θέλετε παρακάτω! Θέλω να μαζευτούμε μεγάλη παρέα. :spidey_yeah_that: Να δούμε αν θα τα καταφέρουμε να κάνουμε GC meeting - Salonika 2013! :xm:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39533
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5061 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Θα προσπαθήσω να έρθω! Ή Δευτέρα που θα επιστρέφω και εγώ και θα περάσω από Θεσσαλονίκη (δεν ξέρω ώρα όμως) ή τις άλλες μέρες...... 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  19150
  • Group:  Members
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  2141
  • Reputation:   11401
  • Achievement Points:  2151
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4678 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Θα μαι στο χωριό μου :(

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25932
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  134
  • Reputation:   1164
  • Achievement Points:  134
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4222 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

με το καλό να μας έρθεις Μαρία....για καφεδάκι ευχαρίστως....

αντε μπας και βάλεις το χέρι σου και βρεθούμε γιατί ακόμα οι Θεσσαλονικείς δεν το έχουμε καταφέρει :trixes::cheers4:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82140
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6063 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9632
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4695 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Σχεδόν 2 χρόνια μέλος του φόρουμ και να μην έχω δει το γατί... :cat1: Απλά ντροπή...

 

Η ημερομηνία με σκοτώνει λίγο τέτοια εποχή, αλλά θα προσπαθήσω να έρθω αν κανονιστεί κάτι ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28910
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4936 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Έλα να βλέπω κινητικότητα! Η Δευτέρα πως σας φαίνεται για καφεδάκι/σοκολατίτσα/γουατέβερ;

 

:imac:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25932
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  134
  • Reputation:   1164
  • Achievement Points:  134
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4222 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Δευτέρα χαλκιδική για μπάνιο και ψήσιμο το βράδυ στο εξοχικό....Τρίτη τσιπουροκατάσταση σε χωριό στα Σέρρας μεγάλη παρέα....

οπότε εγώ είμαι μέσα από Κυριακή βράδυ ως Δευτέρα στις δώδεκα βαριά βαριά 2 και μετά Τρίτη βράδυ....αν δεν τα καταφέρω να εμφανιστώ καλά να περάσετε :spidey_yeah_that::havefun:

 

Καλή ανάσταση σε όλους

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1076
  • Group:  Technician
  • Topic Count:  171
  • Content Count:  2473
  • Reputation:   9469
  • Achievement Points:  2442
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6299 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  54

Και εγώ βλέπω ότι ένα μπανάκι τη Δευτέρα κάπου κοντά στην Χαλκιδική δεν είναι καθόλου κακή ιδέα και μπορεί εύκολα να συνδυαστεί με καφεδάκι/μπυρίτσα στην Περαία μετά - οπότε μην ξεχάσεις να πάρεις το μαγιώ σου Μαρία! (Εγώ μάλιστα λέω να δοκιμάσω και σήμερα κάτι ανάλογο!)

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2123
  • Reputation:   20704
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4555 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Προβλεπω οτι ουτε παλι θα μπορεσουμε να μαζευτουμε! Αυτο το διαιρει οι Σαλλονικεις πρεπει να το χουμε εντονοτερο μεσα μας.... Anyway εγω Κυριακη του Πασχα μεσημερακι φευγω για χωριο, και λογικα θα καθησω εκει μια μερα, μη πηγαινοερχομαι αυθημερον... Γενικοτερα, αποφασιστε 2-3 ατομα σαν πυρηνας ποτε και που, και οποιος θελει και μπορει ακολουθει, ουτως η αλλως ο καθενας θα εχει το προγραμμα του, αλλος δε θα μπορει, αλλος θα ακυρωσει στο τελος , και παει λεγοντας. Δεν ευνοει και η περιοδος Μαρια...

 

:coffee:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28910
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4936 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Το κόβω να βγαίνω με κάποιους την Δευτέρα και με κάποιους την Τετάρτη! :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121003
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6346 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Οπότε έκλεισε για Τρίτη; :D 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25820
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  402
  • Reputation:   5416
  • Achievement Points:  402
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4246 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  54

Κερναω καφεδακι στο πεζοδρομιο συνοδευομενο απο μπολικο καυσαεριο κ θορυβο κ πολυ κομιξοκουβεντα!!! :party:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28910
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4936 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Μπορεί να μην ήθελε η τύχη μου να ανέβω αλλά δεν της έκανα την χάρη... τελικά θα είμαι κέντρο σήμερα και θα συναντήσω και τον Φώτη (tik). Όσοι πιστοί προσέλθετε! Στις 6 με 6:15 στην πλατεία Αριστοτέλους! Θα είμαι το πιο μικρό γατί με μπεζ φόρεμα! :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6408
  • Reputation:   63363
  • Achievement Points:  6472
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4378 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Εγώ θα είμαι κάπως έτσι

 

photo-thumb-25133.jpg?_r=0

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2123
  • Reputation:   20704
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4555 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Μαρία μην τον ακούς, αυτήν την περίοδο δε φοράει αυτή τη λευκή ανέμελη περούκα!! :-P

κρίμα που δε θα έχω επιστρέψει ακόμα, ώστε να παρευρεθώ. :-(

ελπίζω να μπορέσω να σε γνωρίσω σύντομα :-D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9632
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4695 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Γίναμε 3! :idea:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28910
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4936 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Tελικά είμασταν 5! Ποιος έχει όρεξη για καφεδάκι και σήμερα τις 3:30-4:00; Σίγουρα είμαστε 2! :P Θα περάσω και από σένα Han!

 

:)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9632
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4695 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Για ποια περιοχή μιλάμε; :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2123
  • Reputation:   20704
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4555 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Tελικά είμασταν 5! Ποιος έχει όρεξη για καφεδάκι και σήμερα τις 3:30-4:00; Σίγουρα είμαστε 2! :P Θα περάσω και από σένα Han!

 

:)

Eρχομαιιι!!!!!!! :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28910
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4936 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

  Είπα κι εγώ να μου χαρίσω μια εκδρομή! :fishing:  Μάζεψα Πάσχα με Νονούς, φίλους και φίλες που είχα καιρό να δω ή δεν είχα δει καν, μπήκε σφήνα κι ένας γάμος. Έβγαλα τα εισιτήρια 1-2 μήνες πριν για να είναι αμετάκλητο. Κυριακή του Πάσχα, τρώω έναν ασθενή μου, φτιάχνω βαλίτσες και πάω στα τρένα. Απεργία! :wow: Άρχισε η καλή μου τύχη, λέω. Πάω στα κτελ δεν έχει εισιτήριο. :trixes:  Κάποιος δεν θέλει να ανέβω, σκέφτομαι. Σιγά μη του έκανα την χάρη! :blob7:  Έβαλαν και δεύτερο λεωφορείο μετά τις 11 το βράδυ γιατί είχε ζήτηση. (γιατί άραγε; :P ). Το τυχερό μου λεωφορείο με τον ραλίστα οδηγό, χάλασε κάτω από το κάστρο του Πλαταμώνα γύρω στις 4 το πρωί, οπότε και είχα την μοναδική τύχη να απολαύσω το σκοτεινό τοπίο πολύ πριν χαράξει!  :cold: Με τα πολλά 7:30 ήμουν Θεσσαλονίκη και 8:30 Ν. Καλλικράτεια στη Νονά μου. Καταβρόχθισα το μεσημέρι 2 πιάτα μαγειρίτσα, δεν βγάζω και μια πρόσκληση για καφέ λέω;

   Είχαμε μιλήσει ήδη (κάμποσες φορες :P ) με τον Φώτη (tik). Στην παρέα μας μπήκε και ο Άγγελος (Paliakoudis). Ρίχνω και ένα τηλέφωνο στον Νίκο (ngramm) φέρνει και αυτός μια φίλη της Χριστίνας (chris), την Χριστίνα, γίναμε 5! Καθόμαστε σε κάτι καναπεδάρες σε καφέ στην πλατεία Αριστοτέλους. Γίνονται οι απαραίτητες σακουλοανταλλαγές και μετά αρχίζουμε το μπούρου μπούρου! :xm: Προσωπικά ένιωσα σαν να μιλούσα με φίλους που ήξερα και είχα να τους δω καιρό, έστω κι αν γινόταν το ανάποδο, δηλαδή δεν ήξερα ούτε τα πρόσωπά τους και μιλάμε σχεδόν κάθε μέρα στο φόρουμ! :P Ο Φώτης χαμηλών τόνων όπως και εδώ, λέει λίγα και σημαντικά και στο μυαλό του είμαι σίγουρη ότι πλέκονται χιλιάδες μονοπάτια σκέψεων. Και όπως τους σκέφτεται όλους έτσι σκέφτηκε κι εμένα και μου έφερε ένα υπέροχο βιβλιαράκι για γάτες, που αφού .εεε..έλεγξα  ενδελεχώς το περιεχόμενό του, βεβαίως, βεβαίως, το τοποθέτησα, όλο χαρά, στο χώρο αναμονής μου! :yahoo:  Ο Άγγελος τα πειράγματά του τα έχει όλα για εδώ μέσα, καθώς μαζί μας ήταν Παναγίτσα. Στανταράκι, την ουρίτσα του διαβόλου με το ζόρι την κράταγε! Μας έσκασε και με την φανέλα του παοκ με το επώνυμο του πάνω! :best:  Το Χριστινάκι δεν είναι στο το φόρουμ, αλλά πολύ καλή παρέα στις σαλονικιώτικες βόλτες μας. Τον Νίκο τον ήξερα έτσι αλλιώς. Μέλος της Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκης, αποτελεί ένα από τα πιο φιλόξενα άτομα που έχω γνωρίσει, έτοιμος να προσφέρει ό,τι μπορεί για να σε κάνει να περάσεις καλά! Φωτογραφίες από την χαρούμενη παρέα (ελπίζω να μην με κυνηγάτε μέχρι να πατήσω χιόνι) παρακάτω. Φώτη σε ευχαριστώ και για την κούρσα μετά! :)

 

post-13440-0-05278300-1368192961_thumb.jpgpost-13440-0-22785000-1368192981_thumb.jpgpost-13440-0-53175000-1368193039_thumb.jpg

 

Την επόμενη μέρα είχα την τύχη να πάω εκδρομούλα με τον Νίκο! Πέρασε και με πήρε από Ν.Καλλικράτεια και με ξενάγησε στις ομορφίες της Χαλκιδικής. Μέρη που είχα στα δυο βήματα και απλά αγνοούσα την ύπαρξή τους! Πήγαμε για βουτιά στην Ποτίδαια.  :pool2:  Εκεί έπαθε ένα σοκ ο Νίκος, καθώς έχουν μαζέψει ό,τι μπαρ υπήρχε και δεν υπήρχε! Τεράστια παραλία, ιδανική θερμοκρασία, με την διώρυγα τα καταπράσινα νερά της και τις κατάφυτες όχθες της πίσω μας, το γραφικό λιμανάκι δίπλα μας. Χαλαρώσαμε μετά την βουτιά στην ξαπλώστρες,  :holidays3: άρχισε να γουργουρίζει η κοιλίτσα! Και φάγαμε εδώ! Ναι! Ναι! Ζήλια-ψώρα! Τον άμπακο θα έλεγα! Υπέροχο απόγευμα με καλή κουβέντα.

 

post-13440-0-60211400-1368193137_thumb.jpgpost-13440-0-68977400-1368193159_thumb.jpgpost-13440-0-93300100-1368193182_thumb.jpgpost-13440-0-55187300-1368193207_thumb.jpgpost-13440-0-35867700-1368193241_thumb.jpgpost-13440-0-78127700-1368193262_thumb.jpg

 

Τρίτη μέρα. Μέρα επιστροφής. Ας ρίξω άλλη μια πρόσκληση για καφέ. Είχα μιλήσει μόνο με τον Βασίλη (Sandman) που τόσο είχα επιθυμήσει. :hug2: Ο Άγγελος σε όλα μέσα! Να παιδί με όρεξη και ενέργεια! Τσουπ, να και ο Χρήστος (christs) ακόμα δεν πάτησε το πόδι του Θεσσαλονίκη. Είχαμε πει 15:30 στο Λευκό Πύργο. Είχα κάτι δυσκολίες στην μετακίνηση και…εχεεεμ…. άργησα μόλις μια ωρίτσα.  :praff:  Αφού είχαν την καλοσύνη και δεν με πέταξαν στον Θερμαϊκό,  :hunting: μου κουβάλησε και ο Χρήστος την βαλίτσα! Καφέ/σοκολατίτσα στου Ναυαρίνου και να, ο Βασίλης με τον Τριαντάφυλλο (Han Solo). :dance: Εκεί ξετρελάθηκα από την χαρά μου. Είχα ψιλοσκάσει που δεν κατάφερα να πάω στο περιβόητο περίπτερο, και τελικά πήγε το βουνό στον Μωάμεθ! Ο Τριαντάφυλλος είναι μορφή, αν έμενα εκεί θα είχε βαρεθεί να με βλέπει. :yes: Ο δε Χρήστος από τα παιδιά που απλά τα βλέπεις και ανοίγει η καρδιά σου.  :hop:  Τον Βασίλη τον ήξερα (μέλος της Αγίας Τριάδας επίσης), ανανεώθηκες με την δουλίτσα και είσαι για περισσότερες αγκαλιές! Δεν τους χόρτασα δυστυχώς καθόλου. Και όχι μόνο αυτό, δεν έβγαλα και φωτογραφίες. :wall: Το κτελ έφευγε και χάρη στον θεούλη Χρήστο το πρόλαβα εγκαίρως.

 

Θα μου λείψετε. Εντάξει τα λέμε και από εδώ, αλλά σαν την επαφή πρόσωπο με πρόσωπο δεν έχει. Είστε απίστευτα παιδιά για παρέα και στη θέση σας κάθε ΣΚ τουλάχιστον θα κανόνιζα καφέ και όσοι έχουν όρεξη ας έρθουν! Θα σας ξανάρθω με υπόσχεση να μου δώσω περισσότερη άδεια, να μιλάω λιγότερο στο κινητό και να πιούμε σωστό σαλλλλλλονικιώτικο καφέ. Ναι, απειλώ (μετά το καλοκαίρι):love4: 

 

:imac:

Επεξεργασία από imacmaria
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25932
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  134
  • Reputation:   1164
  • Achievement Points:  134
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4222 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

αυτή ήταν εκδρομή....με τα όλα της.... :respect:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9632
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4695 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Ρε σε είπα ΜΗΝ τις ανεβάσεις τις φωτογραφίες βλέπω τον εαυτό μου και ξερνάω(κάτι σώζει η μπλούζα) :P Χάλια βγήκα! :moutra2:

 

Κατά τα άλλα μια χαρά(ναι Μαρία, φυσικά και εξαιρώ την ολιγόλεπτη, μόλις 60 λεπτών καθυστέρησή σου :P )

 

Και άλλη φορά μην έρθεις πάνω με κάμερα, θα τη κοπανήσω...  :censored:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28910
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4936 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Ρε σε είπα ΜΗΝ τις ανεβάσεις τις φωτογραφίες βλέπω τον εαυτό μου και ξερνάω(κάτι σώζει η μπλούζα) :P Χάλια βγήκα! :moutra2:

 

Κατά τα άλλα μια χαρά(ναι Μαρία, φυσικά και εξαιρώ την ολιγόλεπτη, μόλις 60 λεπτών καθυστέρησή σου :P )

 

Και άλλη φορά μην έρθεις πάνω με κάμερα, θα τη κοπανήσω...  :censored:

 

Κουκλί μου εσύ! :hug2: Την επόμενη φορά θα τραβάω βίντεο και τι λέμε, μη σου πω! Να ανεβαίνω στις μαύρες μου!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2123
  • Reputation:   20704
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4555 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Mαρια μου γλυκια, σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια. :hug2:

Χαρα μου που εβαλα τα μπρατσα μου (γκουχ γκουχ :hit: ) στο κουβαλημα!

 

Η αληθεια ειναι οτι με εκανε τρομερη εντυπωση η απεραντη σου χαλαροτητα στο θεμα χρονος. Τοσο γρηγορα μπολιαστηκες με το σαλλονικιωτικο κλιμα? :P

Παιδια σας λεω, καθε 5 λεπτα κοιταγα το ρολοι μου και την κοιτουσα ανησυχα, και αυτη ανεμελα αγναντευε αλλου :P

Ωσπου ειχε παει 5 και 20 και τη λεω σηκω φευγουμε γιατι δε προκειται να το προλαβεις το κτελ. χαχαχα :minigun:

Να ναι καλα και το προγραμματακι του κινητου μου και φτασαμε στο τσακ κυριολεκτικα!!! :papas:

 

O Aγγελαρας το καλυτερο παιδι, τωρα που τον γνωρισα θα τα λεμε, και οτι χρειαζεσαι στο αλλο μας παιχνιδι, ξερεις εσυ, μου λες. ;)

Ο Τριανταφυλλος πραγματι φοβερη μορφη, πολυ γελιο και προσχαρος. Ασυζητητι ευχαριστη παρεα για καφε!

Ο Βασιλης ιδιαιτερος τυπος, μου αρεσε πολυ η δουλεια του που μας ειπε 2 λογια, επισης μου αρεσε απειρα η γενειαδα σου man, και ευχομαι να τα λεμε συχνοτερα απο δω και περα. :)

 

 

Anyway χαρηκα πολυ που ειχα την ευκαιρια να γνωρισω αλλα 4 παιδια (imac, sandman , han, paliakoudis) εστω και για λιγο, εστω και αν περιμεναμε με τον Αγγελο καμια ωρα κατω απο το Λευκο Πυργο :P

Να μαστε ολοι καλα να τα ξανα πουμε! :ballet:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9632
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4695 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Κουκλί μου εσύ! :hug2: Την επόμενη φορά θα τραβάω βίντεο και τι λέμε, μη σου πω! Να ανεβαίνω στις μαύρες μου!

Ξεχνάς ότι είμαι φανατικός ποδοσφαιρόφιλος(G4 ρε :P) και 15χρονος. Βέβαια αν ξέρεις να βάζεις μπιπ στα βίντεο είσαι οκ :best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35883
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5285 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Δεν έχω να πω τίποτε άλλο εκτός από ένα πελώριο  Ζηλεύωωωωωωωωωω! 

Και μάλιστα γραμμένο με το κίτρινο χρώμα τής ζήλιας.

 

Εννοείται, φυσικά, πως χάρηκα πολύ που περάσατε τόσο καλά.

Μαράκι μου :imac:, είσαι πραγματική :cat1:

Ελπίζω σε μια προσεχή ευκαιρία να καταφέρω να έρθω κι εγώ για να ξαναδώ αγαπημένους φίλους και να γνωρίσω καινούργιους.

Επεξεργασία από tryfev
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25820
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  402
  • Reputation:   5416
  • Achievement Points:  402
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4246 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  54

Είχα ψιλοσκάσει που δεν κατάφερα να πάω στο περιβόητο περίπτερο, και τελικά πήγε το βουνό στον Μωάμεθ! Ο Τριαντάφυλλος είναι μορφή, αν έμενα εκεί θα είχε βαρεθεί να με βλέπει.

 

Μαρια μου :imac:  εισαι αξιολατρευτη!Ευχαριστω για τα καλα σου λογια κ εδω να πω οτι εξαιτιας της συντομης παρουσιας σου στη Θεσ\νικη κ της προτροπης του Βασιλη βγηκα για καφε στο κεντρο μετα απο πανω απο ενα χρονο!!Χαρηκα που γνωρισα κ τον Χρηστο απο κοντα με τον οποιο ειχαμε ενα ...παρελθον.Αγγελε εχεις δικιο...βγαινεις λιγο EVIL στις φωτο αλλα μαλλον φταιει η φανελα!!! :P:lol:

 

ΥΓ  Να το κανουμε πιο συχνα!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6408
  • Reputation:   63363
  • Achievement Points:  6472
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4378 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Ρε σε είπα ΜΗΝ τις ανεβάσεις τις φωτογραφίες

 

 

Μαρία, σε είπαμε όλοι να μην ανεβάσεις τις φωτογραφίες αφού. Ήμαστε ινκόγκνιτο.

 

Τέλος πάντων, μπορείς να τις αντικαταστήσεις με αυτή.

 

Εικόνα1.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6408
  • Reputation:   63363
  • Achievement Points:  6472
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4378 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Και μιας και ξαναέβλεπα τις φωτογραφιες σήμερα, σκέφτομαι να κάνω μια δημοσκόπηση με το εξής ερώτημα:

 

 

Θέλετε να αλλάξει το νικνέιμ του Paliakoudis se Paliakoudas;

 

Α) ΝΑΙ

Β) ΟΧΙ

 

 

1.jpg

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.