Μετάβαση στο περιεχόμενο

Poll : Το μουσικό hit του καλοκαιριού (και όχι μόνο) [ Μουσικό Poll ]


dionik

Ψηφίστε το μουσικο hit του καλοκαιριού (περισσότερες από μία επιλογές)  

22 Μέλη έχουν ψηφίσει

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Παρακαλούμε να συνδεθείτε ή να εγγραφείτε για να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση.

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30824
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6180 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Μουσικό Poll λοιπόν. Αφου, ημερολογιακά τουλάχιστον, το καλοκαίρι έφτασε στο τέλος του, ψηφίστε αυτό (ή αυτά) που κατά τη γνώμη σας ήταν το απόλυτο μουσικό hit του καλοκαιριού 2007. Λέγοντας hit, εννοούμε το κομμάτι που "βαρεθήκατε" να το ακούτε στο ράδιο, στην τηλεόραση, στο αυτοκίνητο (δικό σας ή των διπλανών οδηγών), στα κινητά κλπ.

 

Για όσους δεν ξέρουν σε ποια κομμάτια αναφέρομαι στο poll, ακολουθούν τα links στο youtube για να τα θυμηθούν:

 

Summer wine - Ville Valo feat. Natalia Avalon

Χέρια ψηλά - Μιχάλης Χατζηγιάννης

Give it to me - Timbaland feat. Furtado, Timberlake

Umbrella - Rihanna feat. Jay-Z

Beautiful Liar - Beyonce feat. Skakira

Πες το δυνατά - Δέσποινα Ολυμπίου

Relax, Take it easy - Mika

Δυστυχώς για "Το ριγέ το σακάκι το διπλοσταυροκουμπωτό" δε βρήκα link, αλλά όσοι το ψηφίσουν το ξέρουν σίγουρα.

 

Εγώ πάντως ψήφισα το "Give it to me", μιας και το έχω mytone όταν με καλούν στο κινητό, και "Το ριγέ το σακάκι το διπλοσταυροκουμπωτό", επειδή όποτε έβαζα Derty fm (κατά τύχη :blush: ) αυτό έπαιζε.

 

:beer::beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  624
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  1159
  • Reputation:   724
  • Achievement Points:  1159
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6331 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Summer wine - Ville Valo feat. Natalia Avalon

 

Από τις περιπτώσεις που η διασκευή θα έλεγα πως ξεπέρασε το πρωτότυπο (αυτό της Nancy Sinatra και του Lee Hazlewood)! :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4675
  • Reputation:   26514
  • Achievement Points:  4709
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6210 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Relax, Take it easy - Mika

 

μια και μιλάμε για χιτ του καλοκαιριού (Χατζηγιάννης και Reamon μεγάλες επιτυχίες αλλά πιο πριν)

 

Βγήκε βέβαια και καινούριο Tiesto φοβερό όπως πάντα... :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1533
  • Group:  Members
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  893
  • Reputation:   614
  • Achievement Points:  893
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6265 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Έχω να πω ότι όλα τα τραγούδια σχεδόν ακούστηκαν πάρα πολύ όλο το καλοκαίρι και είναι λιγάκι δύσκολο να αποφασίσω μόνο ένα...

Λοιπόν το τραγούδι που "βαρέθηκα" κυριολεκτικά να ακούω αυτό το καλοκαίρι και ιδιαίτερα στην αρχή του καλοκαιριού ήταν το Beautiful Liar - Beyonce feat. Skakira!! Καλούτσικο τραγουδάκι..πολύ καλές και οι δύο και μια συνεργασία που δεν την περίμενα..

Επίσης ψήφισα τις τραγουδάρες: Summer wine - Ville Valo feat. Natalia Avalon που όπως είπε και ο NetGhost έχει ξεπεράσει και το πρωτότυπο!

Tonight - Reamonn, το οποίο παιζόταν και το χειμώνα/άνοιξη, όχι όμως τόσο συχνά όσο το καλοκαίρι...

Relax, Take it easy - Mika, ο άνθρωπος με την ιδιαίτερη φωνή και το τραγούδι που ξεχώρησε και παιζόταν συνεχώς!!

 

 

Αυτά...φίλε dionik με έφερες σε δύσκολη θέση γιατί όλα τα τραγούδια είναι πασίγνωστα και τα περισσότερα πολύ καλά!! :best:

 

Όσο για το "Το ριγέ το σακάκι το διπλοσταυροκουμπωτό"...εγώ πάλι γιατί δεν το άκουσα..δεν ξέρω... :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3635
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  10
  • Reputation:   2
  • Achievement Points:  10
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6082 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

λοιπον επειδη εμενα δεν μου αρεσει η hip hop και η rap τοσο πολυ και μολις ακουω τετιου εισους μουσικη βαριεμαι, ψηφισα ολα τα κοματια που προερχονται απο αυτους τους χωρους μουσικης

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1271
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  716
  • Content Count:  3479
  • Reputation:   20263
  • Achievement Points:  3536
  • Days Won:  16
  • With Us For:  6289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ρε Μανώλη, τι ήταν αυτό που έγραψες, ανατρίχιασα. Θα τρίζουν τα κόκκαλα του κακομοίρη του Lee που πέθανε πρόσφατα.

Ποιο μεγάλο σουξέ για μένα ήταν το Fairytale Gone Bad , το οποίο ήταν και αναπάντεχη επιτυχία.

Για μένα όμως καλύτερο τραγούδι ήταν αυτό

:

 

 

Και καλύτερο ελληνικό αυτό:

 

Διότι όταν ένα τραγούδι έχει στίχους:

 

Την ώρα που δε θα κοιτάζει ο άνκορμαν

θα πέσω απ' το ταβάνι σαν το Σπάιντερμαν

Να σώσω τη δεμένη Γουόντερ Γούμαν

Κι αυτός ας μείνει να κοιτάει τον μπούμαν.

 

 

...τότε εννοείται ότι για το GComics είναι το κορυφαίο :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  624
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  1159
  • Reputation:   724
  • Achievement Points:  1159
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6331 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Κι όμως συνονόματε! Ειδικά στον Lee αναφερόμουν! Η φωνή του Ville ταιριάζει πολύ περισσότερο στο τραγούδι! Μάλιστα για μένα το ιδανικό ντουέτο θα ήταν (αν μπορούσε να γίνει) ο Ville με τη Nancy!

 

Ακόμα και σαν ρυθμός είναι ασύγκριτα καλύτερο το τωρινό. Μουσική αλλά και υποκειμενική κρίση! Βλέπεις τόσα χρόνια στα ωδεία μου κολλήσαν και στείρα κριτήρια πέραν του συναισθήματος! :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  218
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  431
  • Reputation:   295
  • Achievement Points:  431
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6377 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Εγώ προσωπικά,δύο τραγούδια θεωρώ ότι ακούστηκαν και άξιζαν αυτό το καλοκαίρι...Άντε 3,μαζί με το Relax,take it easy,που αν και δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο μουσικά,στα αυτιά μου ακούγεται ωραίο...Μετά την παρένθεση...Το ένα είναι το Ordinary Day,της θεάς Dolores (O'riordan),και το δεύτερο είναι το Serenade του Stevie Wonder,αν δεν κάνω λάθος,που αν και παλιό,το άκουγα συνέχεια στο ράδιο...Αυτά...Ελληνικά δεν ακούω,οπότε δεν ξέρω...

ΠΟΙΟΣ Χατζηγιάννης?(Δεν άντεξα,σορρυ)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  673
  • Group:  Members
  • Topic Count:  40
  • Content Count:  758
  • Reputation:   1758
  • Achievement Points:  758
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6326 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  58

Summer wine - Ville Valo feat. Natalia Avalon

 

Από τις περιπτώσεις που η διασκευή θα έλεγα πως ξεπέρασε το πρωτότυπο (αυτό της Nancy Sinatra και του Lee Hazlewood)! :beer:

 

Χμ χμ..λίγο υπερβολικός Μανώλη. Εντάξει η Ναταλία και από φωνή φωνάρα αλλά και κορμάρα (ωραίο ντουέτο με τον Ville Valo - καλά,

τον βλέπω να κάνει θραύση στο γυναικείο πληθυσμό) αλλά για άκου και το πρωτότυπο ε;

 

Άσε τι έπαθα φέτος. Για πρώτη φορά φέτος αγόρασα από τo e-shop ένα MP3 player, το φόρτωσα 2 γίγα ροκ-ποπ 1960-1980 (παππούς γαρ) στη βασική μνήμη και κάπου μισό γίγα ελληνικά (έντεχνο και λίγο λαϊκό) σε μία MicroSD κάρτα. Τη δεύτερη μέρα των διακοπών μου, εκεί που έψαχνα τις επιλογές του γκάτζετ βρίσκω μια επιλογή "επαναφορά". Την επιλέγω και .....κάνει φορμάτ στη βασική μνήμη! και μένω όλο το καλοκαίρι με τον πόνο της φτωχολογιάς για μουσική συνοδεία (μόνο η MicroSD κάρτα σώθηκε)

Επεξεργασία από alagt17
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3592
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  29
  • Reputation:   6
  • Achievement Points:  29
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6084 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Τα φετινά καλοκαιρινά κομμάτια μου άρεσαν ιδιαίτερα ομως ξεχώρισα Nelly Furtado και Justin Timberlake κορυφή όλες τις εποχές!!!! :clap2: :clap2: :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  624
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  1159
  • Reputation:   724
  • Achievement Points:  1159
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6331 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Άσε τι έπαθα φέτος. Για πρώτη φορά φέτος αγόρασα από τo e-shop ένα MP3 player, το φόρτωσα 2 γίγα ροκ-ποπ 1960-1980 (παππούς γαρ) στη βασική μνήμη και κάπου μισό γίγα ελληνικά (έντεχνο και λίγο λαϊκό) σε μία MicroSD κάρτα. Τη δεύτερη μέρα των διακοπών μου, εκεί που έψαχνα τις επιλογές του γκάτζετ βρίσκω μια επιλογή "επαναφορά". Την επιλέγω και .....κάνει φορμάτ στη βασική μνήμη! και μένω όλο το καλοκαίρι με τον πόνο της φτωχολογιάς για μουσική συνοδεία (μόνο η MicroSD κάρτα σώθηκε)

Είδες τα ρημάδια; όσο εύκολα σου τάζουν ευκολίες και ανέσεις τόσο εύκολα σε αφήνουν στα κρύα του λουτρού! Μάλιστα επειδή κάνεις τα πάντα με τη μία, τα χάνεις και με τη μία!!!!!! :oops:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1421
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  191
  • Reputation:   193
  • Achievement Points:  191
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6277 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Sorry guys αλλά το τραγούδι του καλοκαιριού είναι

 

Και αν έπαιρνα και κάτι άλλο από Nelly Furtado θα ταν αυτό εδώ

 

 

και το δεύτερο είναι το Serenade του Stevie Wonder,αν δεν κάνω λάθος

Αυτό το χει γράψεi o Stevie Wonder αλλά το τραγουδούν οι Steve Miller Band.Εκτος αν υπάρχει άλλη εκτέλεση Stevie Wonder

Πάντως τα ραδιόφωνα παίζουν Steve Miller Band.¨Οπως και να χει alltime classic τραγουδάρα

 

ΥΓ.Δεν θέλω να αρχίσει καμια διαμάχη αλλά χωρίς παρεξήγηση τα τραγούδια του Χατζηγιάννη μου ακούγονται σαν διαφημίσεις του ΟΤΕ

παρά σαν τραγούδια κανονικά.Τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να τα πάρω στα σοβαρά και μην μου πετάξετε κανα conn-x στο κεφάλι

Επεξεργασία από LouisLamogio
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190276
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Ασυζητητί hands down το relax. Στην αρχή αναρωτιόμουν τι στο δαίμονα μου θύμιζε και γιατί πάθαιναν τραμπάκουλο όλα τα κοριτσάκια. Μετά θυμήθηκα. Gazebo αλλά με τωρινά "κόλπα". Κι όπως όλα τα σουξεδάκια της εποχής θα χαθεί σιγά-σιγά, θα παίζεται σε τίποτα μυστήρια απαρχαιωμένα μαγαζιά (απ'αυτά που δε μάθαν ότι έπεσε η Τριπολιτσά, οπισθοχώρησε ο Ομέρ Βρυώνης και τελείωσε η επανάσταση (clopyright ;) )) αλλά μετά από χρόνια, όπως τα του Gazebo, έτσι θα ξανασκάσει στην επιφάνεια και θα ακούγεται εξ'ίσου φρέσκο με σήμερα σε μαγαζάκια δίπλα από τη θάλασσα ενώ θα πέφτει το ηλιοβασίλεμα και θα πίνουμε το μοχίτο της εποχής κοζάροντας το νυφοπάζαρο :cool: (αυστηρή προϋπόθεση βέβαια να συνεχίσουμε να μην έχουμε παιδιά :lol: )

 

Όλα τα υπόλοιπα, άλλα λίγο, άλλα πολύ, θα τα φάει το μαύρο το σκοτάδι και θα πάνε να κάνουν παρέα σε κάτι I'm your barbie girl.

 

Η Furtado είχε μερικά εξαιρετικότατα κομμάτια, αλλά το Loose είναι περσινό ρε γμτ.... Αυτή η συνεργασία με Timbaland και Timberlake καίτοι μου άρεσε, δεν είναι τόσο φοβερό κομμάτι που θα μείνει.

 

Εξυπακούεται ότι η διασκευή του Summer Wine είναι καλύτερη από το πρωτότυπο. Εξυπακούεται....

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  218
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  431
  • Reputation:   295
  • Achievement Points:  431
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6377 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Αυτό το χει γράψεi o Stevie Wonder αλλά το τραγουδούν οι Steve Miller Band.Εκτος αν υπάρχει άλλη εκτέλεση Stevie Wonder

Πάντως τα ραδιόφωνα παίζουν Steve Miller Band.¨Οπως και να χει alltime classic τραγουδάρα

 

ΥΓ.Δεν θέλω να αρχίσει καμια διαμάχη αλλά χωρίς παρεξήγηση τα τραγούδια του Χατζηγιάννη μου ακούγονται σαν διαφημίσεις του ΟΤΕ

παρά σαν τραγούδια κανονικά.Τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να τα πάρω στα σοβαρά και μην μου πετάξετε κανα conn-x στο κεφάλι

 

Παναγιώτη :respect: ...Με βοήθησες να το βρώ επιτέλους,γιατί το έψαχνα μάταια ως κομμάτι του Stevie Wonder...Ξέρεις τί είναι να ξέρεις τους στίχους,να το σιγοτραγουδάς,και να μην μπορείς να το βρείς σε mp3... :thanks: Κομματάρα απίστευτη,όποιος θέλει το

...

 

Στο δεύτερο σκέλος,αν γίνει καυγάς και διαμάχη,θα πάρω και εγώ το μέρος του Louis...Θα φροντίσω βέβαια να γίνει πιο εύκολα κατανοητό αυτή τη φορά ότι είμαι με το μέρος σου,γιατί την προηγούμενη φορά πάλι με το μέρος σου ήμουν συνάδελφε,αλλά με παρεξήγησες... :D

 

Άλλο ένα κομμάτι,που από όσο ξέρω,ενώ είναι μερικών μηνών εδώ ακούστηκε καλοκαίρι πιο πολύ,είναι το The Fray-How to save a life...Hear it... :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1421
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  191
  • Reputation:   193
  • Achievement Points:  191
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6277 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Με βοήθησες να το βρώ επιτέλους,γιατί το έψαχνα μάταια ως κομμάτι του Stevie Wonder...Ξέρεις τί είναι να ξέρεις τους στίχους,να το σιγοτραγουδάς,και να μην μπορείς να το βρείς σε mp3... :thanks: Κομματάρα απίστευτη,όποιος θέλει το
...

 

 

Ξέρω ξέρω.Δεν υπάρχει χειρότερο πράμα για τον εγκέφαλο απο αυτά τα κολλήματα.Μπορούμε να ανοίξουμε και κανα topic για παντός είδους τέτοια κολλήματα.

Απο μουσικές αναζητήσεις,ταινίες μέχρι και ποιος έπαιζε δεξί μπακ στον Αχαρναικό στα 80s :beer::best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  131
  • Group:  Members
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  1007
  • Reputation:   948
  • Achievement Points:  1007
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6392 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

εννοείται το καλοκαιρινό κρασάκι καθώς είναι φτιαγμένο αο φράουλες, κεράσια, κτλ

εννοείται Το ριγέ το σακάκι το διπλοσταυροκουμπωτό γιατί είναι καλτ κομμάτι

Que Hiciste - Jennifer Lopez και Tonight - Reamonn είναι άλλα 2 που μου άρεσαν πολύ.

Επίσης +1 στην Ομπρέλλα αλλά όχι στο κομμάτι αλλά σε αυτή την καλλονή που ακούει στο όνομα Rihanna.

Δε γίνεται να βρέχει καταρακτωδώς να είμαστε στη μέση του πουθενά δυό μας και να της τραγουδάω

έλα έλα στην ομπρέλλα

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121004
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6347 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Χμ, μετα απο ελαχιστη σκεψη ( :P ), Summer Wine χαλαρα, εχω ακουσει και το αυθεντικο, αλλα το αυθεντικο ειχε μοναχα τη Nancy, το νεο εχει μια θεογκομενα (Natalia, my love, τι Rihanna μου λες μετα!!!) & την απολυτα ταιριαστη βραχνη φωνη του Vallo, οποτε 10/10! :best:

Τα υπολοιπα που μου αρεσαν πολυ απο το καλοκαιρακι ηταν το Relax (Take It Easy) (και το μοναδικο που μου αρεσε απο Mika), Fairytale Gone Bad (αλλα αμα εξαιρεσεις αυτο και το Fight Till Dying μεγαλη απογοητευση το αλμπουμ τους), Χερια Ψηλα καλουτσικο, αλλα οντως μου θυμιζε OTE, Onirama το ενα απο τα 2-3 τραγουδια που αξιζουν απο ολοκληρο το αλμπουμ τους (αμα δεν ειχανε κανει live με τον Ρεμο θα παραμεναν αγνωστοι σαν τους 1550) και εννοειται η υπερτατη κομματαρα Βας-Βας-Βας......!!!!! :banana3:

 

υγ.Ο τραγουδιστης των Fray πρεπει να μασαει συνεχεια τσιχλες με τη χουφτα, δε δικαιολογειται αλλιως αυτο το πραμα...... :lol2:

Επεξεργασία από DJO
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190276
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Απο μουσικές αναζητήσεις,ταινίες μέχρι και ποιος έπαιζε δεξί μπακ στον Αχαρναικό στα 80s :beer::best:

 

ερώτηση παγίδα αφού έπαιζε 3-5-2....

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2296
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6418 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Διότι όταν ένα τραγούδι έχει στίχους:

 

Την ώρα που δε θα κοιτάζει ο άνκορμαν

θα πέσω απ' το ταβάνι σαν το Σπάιντερμαν

Να σώσω τη δεμένη Γουόντερ Γούμαν

Κι αυτός ας μείνει να κοιτάει τον μπούμαν.

 

...τότε εννοείται ότι για το GComics είναι το κορυφαίο :lol:

 

Ναι αλλά όπως καταλαβαίνεις έχει ένα σημαντικό inconsistency... O Spiderman και η Wonder Woman είναι σε διαφορετικά σύμπαντα. Ο ένας Marvel, η άλλη DC... :thinking:

 

:lol:

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121004
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6347 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ναι, αλλα μετα την αποκατασταση του Αμαλγαματικου συμπαντος τα λενε που και που.......... :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116990
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6191 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

...εμένα πάλι το μυαλό μου πήγε στην "συνεύρεση" (sic) σε κόμικ τύπου: Adult comix-Hulk vs Wonder Woman :P:lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121004
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6347 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

To Crypt Of C\/ M το'χεις διαβασει? :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121004
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6347 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Κοτσανια, ας σβησει καποιος το ποστ! :thanks:

Επεξεργασία από DJO
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116990
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6191 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

nope! Χάνω αριστούργημα της ενάτης τέχνης, είμαι σίγουρος! :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121004
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6347 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ενα θα σου πω:το εδωσα σε hardcore θριλερα και τα'παιξε.......το θεωρησε ο,τι πιο σκληρο εχει δει ποτε του...... :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  3711
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  23
  • Reputation:   10
  • Achievement Points:  23
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6078 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Umbrella - "ριηαννα" feat. Jay-Z αυτό ψήφισα όχι όμως ότι δη μου αρέσουν και τα υπόλοιπα

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.