Μετάβαση στο περιεχόμενο

www.bookdepository.com


dionik

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  10808
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  18
  • Reputation:   89
  • Achievement Points:  18
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5383 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Οι εκπτώσεις επανήλθαν! Μας δουλεύουνε μου φαίνεται...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28702
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4814 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

προχτες τους ειχα στειλει μειλ για το αν αλλαξαν πολιτικη κοστολογησης και μου παν οτι η οποια αυξηση της τιμης εχει σχεση με το οτι καποια βιβλια εξαντλουνται και τα παιρνουν απο αλλους σε μεγαλυτερη τιμη για να τα ξαναπουλανε :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  264
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  251
  • Reputation:   951
  • Achievement Points:  251
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6374 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

προχτες τους ειχα στειλει μειλ για το αν αλλαξαν πολιτικη κοστολογησης και μου παν οτι η οποια αυξηση της τιμης εχει σχεση με το οτι καποια βιβλια εξαντλουνται και τα παιρνουν απο αλλους σε μεγαλυτερη τιμη για να τα ξαναπουλανε :thinking:

Σωστή η κίνησή σου να τους στείλεις μαιλ. Το σκ θα στείλω και εγώ. Το έχω σα δική μου στάση να στέλνω μαιλ σε μαγαζιά/υπηρεσίες είτε για να κράξω, είτε για να πω μπράβο(στο bookdepository παλιά είχα στείλει μαιλ για να τους επαινέσω για τις υπηρεσίες/τιμές που αγοράζω).
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6707
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  45
  • Reputation:   189
  • Achievement Points:  45
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5702 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Την Πέμπτη ολες οι τιμές από τη wishlist μου ήταν κατά 10% ακριβότερες!!!!και καμία έκπτωση.

Τώρα επέστρεψαν οι εκπτώσεις σε όλα, εκτός από ένα κόμιξ.....

Εμπορικό κολπάκι υποψιάζομαι...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  4441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  490
  • Reputation:   2973
  • Achievement Points:  490
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5967 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Για να μην λέμε μόνο τα κακά του bookdepo:

 

Μου ήρθε χθες ένα βιβλίο που παράγγειλα σε άσχημη κατάσταση. Δεν φαινόταν χτυπημένο από τη μεταφορά, αλλά είχε γδαρσίματα και τσαλακώματα που θύμιζαν μεταχειρισμένο. Τους έστειλα ενα mail λέγοντάς τους ακριβώς αυτό. Η απάντηση, μέσα σε 24 ώρες:

 

I’m very sorry to hear about this. In this case we will be happy to offer a full refund or free replacement for the damaged item, whichever you would prefer?

There is no need to return the damaged copy.

 

Καλά, μπορεί κάποιος να σκεφτεί ότι αυτό είναι το αυτονόητο, όμως πολλές φορές δεν είναι. Δεν ζήτησαν ούτε φωτογραφίες ούτε τίποτα. Ένα mail και μέσα σε 24 ώρες το όλο θέμα τακτοποιήθηκε. Ώρες Ώρες πεθυμώ το παλιό, καλό, ΦΤΗΝΟ bookdepo..

 

Υ.Γ. For the record, ζήτησα replacement

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6467
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  510
  • Reputation:   4403
  • Achievement Points:  513
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5725 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Απίστευτο...το ίδιο συνέβη και με εμένα πριν 2 εβδομάδες...και είμαι στην αναμονή της παραλαβής του βιβλίου για 2η φορά. :)

 

Η απάντηση που μου έδωσαν:

 

Hi E.......... ,

 

I’m very sorry to hear about this. In this case we will be happy to offer a full refund or free replacement for the damaged item, whichever you would prefer?

There is no need to return the damaged copy.

 

Kind Regards, H........D ..., Customer Advisor

 

Υ.Γ.: Χαχα..η απάντηση καρμπόν.

Επεξεργασία από vintaz
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5754
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4752 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

εμενα μου ηρθε ενα που ηταν τελειο εξωτερικα αλλα για αγνωστο λογο μεσα ηταν γεματο ασπρα μικροσκοπικα χαρτακια-σαν εκεινα που βγαζουν οι σβηστρες περιπου- σε καποιες σελιδες...το σκουπισα και δεν τους ειπα τιποτα...λετε να τους πω;;;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  490
  • Reputation:   2973
  • Achievement Points:  490
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5967 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Kind Regards, H........D ..., Customer Advisor

 

Υ.Γ.: Χαχα..η απάντηση καρμπόν.

 

Εμένα ήταν

Kind Regards, A.... K.... Customer Advisor :sun:

 

@Gotham: αν τα σκουπίζεις και φεύγουν και δεν είναι κάποια μόνιμη βλάβη εγώ δεν θα έμπαινα στον κόπο.. It's up to you. Και πάλι δεν ξέρω αν είναι τόσο "εύκολοι" σε τέτοιες περιπτώσεις.

Επεξεργασία από Oufis
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6707
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  45
  • Reputation:   189
  • Achievement Points:  45
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5702 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Η ισοτιμία του ευρώ έφτασε στο 1,31 μετά από 4 μήνες!!!!

οι τιμές έχουν πέσει σε όλα....

ορμάτε!!!

εγώ ετοιμάζομαι να αδειασω λιγο τη wishlist :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  490
  • Reputation:   2973
  • Achievement Points:  490
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5967 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Στο bookdepo δεν βλέπω καμιά εντυπωσιακή μείωση τιμών.. Και στο άμαζον μια ματιά που έριξα πάλι δεν είδα κάτι..

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  264
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  251
  • Reputation:   951
  • Achievement Points:  251
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6374 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Νομίζω κάποιος από το φόρουμ/λέσχη(που έχει κάνει άπειρες αγορές και θέλει να συνεχίσει να κάνει) πρέπει να δώσει κάποιες συμβουλές γενικότερου περιεχομένου για το πότε και εάν πρέπει να ζητάμε replacement. Αρχίζει να γίνεται επικύνδινο το πράγμα. Και να καρφιτσωθεί κάπου.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5754
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4752 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

ειχε και τις πρωτες δυο σελιδες υπερβολικα τσαλακομενες-εως και ψιλοσκισμενες...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  490
  • Reputation:   2973
  • Achievement Points:  490
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5967 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Νομίζω κάποιος από το φόρουμ/λέσχη(που έχει κάνει άπειρες αγορές και θέλει να συνεχίσει να κάνει) πρέπει να δώσει κάποιες συμβουλές γενικότερου περιεχομένου για το πότε και εάν πρέπει να ζητάμε replacement. Αρχίζει να γίνεται επικύνδινο το πράγμα. Και να καρφιτσωθεί κάπου.

 

Δεν χρειάζεται να έχει κάνει κάποιος άπειρες αγορές, είναι απλό το ζήτημα: αγοράζεις ένα καινούριο βιβλίο (ή κάτι άλλο) από το ίντερνετ. Αν σου έρθει και δεν είναι σε κατάσταση καινούριου, κάνεις παράπονο.

Το ότι η εταιρεία θα σε αποζημιώσει είναι σχεδόν σίγουρο. Το αν θα σε πρίξει μέχρι να το κάνει, αν θα ζητήσει φωτογραφίες ή σκαναρίσματα κλπ και το πώς θα σε αποζημιώσει εξαρτάται. Δηλαδή μπορεί να μην σου κάνει ful refund/replacement, αλλά να σου επιστρέψει ένα ποσοστό από τα χρληματα που έδωσες, εάν π.χ. πιστεύουν ότι δεν ευθύνονται 100% οι ίδιοι.

 

Πάντως εφόσον παραγγέλνεις κάτι και δεν έρχεται στην κατάσταση που πρέπει, δεν βλέπω λόγο να μην ειδοποιήσεις τον πωλητή.

Επεξεργασία από Oufis
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  6467
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  510
  • Reputation:   4403
  • Achievement Points:  513
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5725 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Απίστευτο...το ίδιο συνέβη και με εμένα πριν 2 εβδομάδες...και είμαι στην αναμονή της παραλαβής του βιβλίου για 2η φορά. :)

 

Η απάντηση που μου έδωσαν:

 

Hi E.......... ,

 

I’m very sorry to hear about this. In this case we will be happy to offer a full refund or free replacement for the damaged item, whichever you would prefer?

There is no need to return the damaged copy.

 

Kind Regards, H........D ..., Customer Advisor

 

Υ.Γ.: Χαχα..η απάντηση καρμπόν.

 

Τελικά οι τύποι εκεί πέρα είναι απίστευτοι!!! :div:

 

Το βιβλίο δεν κατάφεραν να μου το βρουν για να μου το ξαναστείλουν γιατί είχε εξαντληθεί....

 

τελικά μου έκαναν επιστροφή του ποσού 23 ευρώ!!!!! και κράτησα και το βιβλίο που είχε κάποιες ελαφριές φθορες!!!

:)

Δεν μπορούσα φυσικά να μην τους το ''ανταποδώσω'' και έκανα και νέα παραγγελία!!

 

Αυτοί είναι η πολιτική που πρέπει να έχουν όλοι οι ελεύθεροι επαγγελματίες.

 

Ευχαριστημένος πελάτης σημαίνει κέρδος είτε άμεσο είτε μελλοντικό. Και ας έχασαν προσωρινά με το βιβλίο θα τα κερδίσουν στο μέλλον αν

συνεχίσουν στο ίδιο πλαίσιο. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  264
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  251
  • Reputation:   951
  • Achievement Points:  251
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6374 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Βασικά αυτή είναι η πολιτική σχεδόν όλων των ξένων καταστημάτων. Ο ευχαριστημένος πελάτης φέρνει έναν, ο δυσαρεστημένος διώχνει δέκα. Δεν το σκέφτονται καν σε Αμερική, Βρετανία, Γερμανία να έχουν δυσαρεστημένους πελάτες. Το after sales θα σε "ζαλίσει" μέχρι να μείνεις ικανοποιημένος. Απλά εμείς εδώ έχουμε μάθει να λέμε και ευχαριστώ για τα αυτονόητα. Απλά δε μπορεί να μου φύγει από το μυαλό τί έχει συμβεί σε Βραζιλία και στην κοντινότερη Ιταλία. Προσπαθείστε να κάνετε μια αγορά από ebay ή άλλα eshops και θα δείτε οτι κάποιες χώρες είναι αποκλεισμένες εκτός και αν αγοράσεις με έξτρα επιλογές ταχυδρομείου(και άρα όχι συμφέρουσες). Ο νοών νοείτω γιατί το λέω.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82148
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6065 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Καλά, μην το κάνετε συχνά αυτό γιατί μπορεί να σας βάλουν και στη μαύρη λίστα τους.

Μου έλεγε ο Τάσος της Σπηλιάς ( :D ) ότι έχει συμβεί σε κάποιους. Δε θυμάμαι αν ήταν πελάτης ή φίλος του. Του έστειλαν μήνυμα ότι το παράκανε με τα παράπονά του και δεν θα ξαναδεχτούν παραγγελία από αυτόν.

 

Ή μήπως ήταν άλλος που μου είπε την ιστορία; :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  264
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  251
  • Reputation:   951
  • Achievement Points:  251
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6374 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Αυτό κατ'εμέ είναι το καλό(άψογο) σενάριο να διακόψουν δηλαδή τις εμπορικές σχέσεις με κάποιον συγκεκριμένο που βλέπουν ύποπτη στάση και να μην πάρει μια ωραία πρωία όλους η μπάλα. Προσωπικά στα 10+ χρόνια που αγοράζω τα πάντα από το εξωτερικό δεν είχα πρόβλημα ποτέ με ταχυδρομείο,να χαθεί κάτι κτλ οπότε δε μπορώ να δεχτώ οτι κάποιος είναι τόσο γκαντέμης που επί σειρά μηνών του χάνετε το βιβλίο πχ ή το ελτά του το καταστρέφουν κτλ κτλ. Απλώς είμαστε κουβαρνταδες και χαρίζουμε σε φίλους και γνωστούς... :down:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5754
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4752 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

ή απλα κάποιος θέλει και το βιβλίο και τα λεφτά του πίσω... :wall: :wall: :wall: να του ρθει τζάμπα...

 

καποια στιγμη θα το φάει το κεφάλι του...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6467
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  510
  • Reputation:   4403
  • Achievement Points:  513
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5725 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Επειδή μπερδεύτηκα, τα τελευταία σχόλια αφορούν την καταχώρησή μου?

 

Πάντως επειδή και εγώ έχω κάνει πολλές αγορές από το εξωτερικό από διάφορες ιστοσελίδες πολύ σπάνια μου έχει έρθει τεύχος αψεγάδιαστο...όλο και κάποιο χτυπηματάκι,γρατζουνισματάκι θα έχουν..και είναι λογικό αφού ακόμα και από την παραγωγή τα τεύχη-βιβλία έχουν πολλές φορές ελαττώματα, πόσο μάλλον όταν διανέμονται σε διαφορετικούς μεσάζοντες.

 

Βέβαια εξαρτάται πόσο ενοχλούν τον καθένα οι μικροφθορές. Για παράδειγμα για να βρεις ένα άψογο τεύχος της Νέας Ακτίνας πρέπει να ξεφυλλίσεις καμιά 10αριά κόμικς σε 2-3 διαφορετικά περίπτερα. Ωστόσο πολλούς δεν τους ενδιαφέρει αυτό και αγοράζουν το 1ο τεύχος που θα βρουν μπροστά τους.

 

Το θέμα όμως είναι ότι την τελευταία φορά οι φθορές ήταν σχετικά έντονες και απλά το ανέφερα χωρίς να ζητήσω κάτι, και υποθέτω όντας καλός πελάτης τους μου πρότειναν μόνοι τους τη λύση. Ας μην είμαστε μονίμως καχύποπτοι. Δεν υπήρξε δόλος. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  264
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  251
  • Reputation:   951
  • Achievement Points:  251
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6374 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Εγώ πάντως δεν υπονοώ κανέναν φίλο του φόρουμ. Απλά αναφέρω ένα πρόβλημα που έχω εντοπίσει γενικότερα και με "καίει" γιατί κάνω δεκάδες αγορές μέσω ίντερνετ και θυμάμαι επίσης τί ίσχυε(και ισχύει) στην ελληνική αγορά πρίν το ίντερνετ, όπου το κάθε μαγαζί έκανε ότι γούσταρε και δε θέλω να ξαναγυρίσω σε αυτό το καθεστώς(και μιλάω για όλα τα μαγαζιά κόμιξ, βιβλία, ηλεκτρονικά είδη τα πάντα). Από την άλλη τώρα δεν κατάλαβα στο τελευταίο σου πόστ τί εννοείς αψεγάδιαστο. Νομίζω είναι πολύ λογικό να υπάρχει και κάποιο γρατζούνισμα ή και κάποια γωνία πιό ταλαιπωριμένη όταν διανύει 5000km σε ένα φάκελο με φυσαλίδες ή χάρτινο. Είναι νομίζω το τίμημα που ενδεχομένως να πληρώνεις όταν αγοράζεις κάτι -50% φθηνότερα από το μαγαζί της πόλης σου που μπορείς να το δείς στα χέρια σου και να κρίνεις αν έχει γρατζουνιές κτλ. Εννοείται οτι αν έβρισκα κάτι σκισμένο, τη γωνία σπασμένη κτλ την ίδια ώρα θα έστελνα μαιλ και θα το επέστρεφα για αντικατάσταση, αλλά δε μπορώ να απαιτώ κατάσταση τυπογραφίου, με το που έχει εκδοθεί να έχει μπεί σε σακουλάκι κτλ, αν και99% η κατάσταση είναι mint-near mint. Και πάλι μιλάω γενικά για αγοραστές/συλλέκτες και δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα μην παρεξηγηθώ, απλά είμαστε λίγο-πολύ ψυχοπαθείς όλοι με την κατάσταση των κόμιξ :blob3:

Επεξεργασία από doxaios
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5754
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4752 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

ουτε εγω υπονοησα κατι για καποιο αλλο μελος...

απλα υπεθεσα το τι θα εκανε κάποιος κακόβουλος στον οποίο απαγόρεψαν να ξαναπάρει απο την εν λόγω σελίδα

 

κατα τα αλλα και εμενα σπανια μου ερχεται κατι διχως το παραμικρο χτύπημα... :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4675
  • Reputation:   26514
  • Achievement Points:  4709
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6210 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Προς τους φίλους που χρησιμοποιούν το bookdepository!

 

Έχω μπει στο πρόγραμμα συνεργατών τους και έβαλα διαφήμισή τους στην κεντρική σελίδα του site μου. Η διαφήμιση δεν δουλεύει απλά κάνοντας κλικ πάνω σε αυτή αλλά μόνο αν ο επισκέπτης αγοράσει κάτι τελικά από το βιβλιοπωλείο. Παράκληση λοιπόν, αφού έχετε κάνει την έρευνά σας και ξέρετε τι θα πάρετε, αν δεν σας κάνει κόπο να μπαίνετε στο bookdepository από το site μου (έχω βάλει banners και για το .com και για το .co.uk) για να κάνετε την αγορά :)

 

Επίσης, βγήκε προπαραγγελία για ABSOLUT TOP 10, θα το πάρω σίγουρα παρόλο που έχω τα τεύχη!!! Αγαπημένη σειρά Alan Moore... :cool:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10460
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  340
  • Content Count:  5714
  • Reputation:   52805
  • Achievement Points:  5714
  • Days Won:  38
  • With Us For:  5416 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Λόρδε κάπου διάβασα ότι το Absolute Top 10 δεν θα είναι και τόσο absolute μιας και θα λείπουν κάποια τεύχη τεύχη. Απλά ενημερώνω. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει, αν θες ρίξε μια ματιά πριν το παραγγείλεις ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5725 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Oxi Bill όλα τα τεύχη τα έχει. Το έψαξα εγώ. Απλά συμφέρει αν το προπαραγγείλεις από το αmazon γιατί βγαίνει πιο φθηνό.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4675
  • Reputation:   26514
  • Achievement Points:  4709
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6210 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Έχει όλη τη βασική σειρά των 12 τευχών + το SMAX + το 49ers.

Αυτά που δεν έχει είναι κάποια season2 που είχαν βγει απ΄ότι είδα, αλλά δεν είναι Alan Moore.

 

Το κακό είναι ότι τα έχω όλα αυτά (και το SMAX και το 49ers) οπότε βλέποντάς το ψύχραιμα σκεφτομαι μήπως είναι καλύτερα να δώσω τα χρήματα σε κάτι ανάλογο που δεν έχω...

Από την άλλη, το σχέδιο του TOP10 έχει τόση τρελή λεπτομέρεια που θα αναδεικνύεται ακόμα περισσότερο σε μεγάλο μέγεθος!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39533
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5063 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Μου έστειλαν κωδικό για να έχω 5% έκπτωση σε ότι έχω βάλει στην wishlist μου και ισχύει μέχρι την 7η Νοεμβρίου. Όποιος θέλει, ας στείλει pm. :)Η προσφορά έκλεισε. :P

Επεξεργασία από Dark Chris
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  264
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  251
  • Reputation:   951
  • Achievement Points:  251
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6374 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Δυστυχώς έστειλα μαιλ παραπόνων στο bd. Mε το που είδα την 5% έκπτωση σκέφτηκα οτι είναι ευκαιρία να πάρω κάποιους τίτλους που είχα στη wishlist. Πρίν μπώ μέσω του mail για να ισχύσει η προσφορά έκανα μια σούμα σαν απλός αγοραστής και το ποσό έβγαινε στα 47ε τελική τιμή. Μέσω της προσφοράς οι τιμές ήταν μεγαλύτερες και με το -5% η τελική τιμή είναι στα 50!!!!!!! Εννοείται οτι εστειλα μαιλ ρωτώντας τί γίνεται με την εικονική αυτή προσφορά και ζητάω και άλλους φίλους του φόρουμ να ελέγξουν αν ισχύει το ίδιο.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5754
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4752 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

μηπως εσυ εψαξες στο com και η προσφορα ειναι για το co.uk????

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  721
  • Content Count:  12979
  • Reputation:   104540
  • Achievement Points:  12999
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6047 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Όταν ήλθε η ώρα να πληρώσεις, πληκτρολόγησες τον κωδικό που σου στείλανε με το e-mail, ώστε να υπολογιστεί η έκπτωση;

 

:valtnino:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  264
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  251
  • Reputation:   951
  • Achievement Points:  251
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6374 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Όταν ήλθε η ώρα να πληρώσεις, πληκτρολόγησες τον κωδικό που σου στείλανε με το e-mail, ώστε να υπολογιστεί η έκπτωση;

 

:valtnino:

Κανονική τελική τιμή: 47ε. Τιμή μέσω προσφοράς: 52ε. Τιμή μέσω προσφοράς και -5%:50ε
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.