Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Μπορεί να του ξέφυγε καμιά υποδιαστολή και να είπε «Κόμιξ είναι, δεν βαριέσαι, άστο έτσι και θα το περάσουν για συλλεκτικό».
  3. Today
  4. Οπισθόφυλλα 638 και 640, εξώφυλλα και οπισθόφυλλα 631-637, 639, 641-645. Από το τεύχος 640 μαζεύονται όλες οι σελίδες νοικοκυριού, μαγειρικής και ψυχολογίας σε ένα ένθετο, το Σπίτι μου χαρά μου που θα μας συντροφέψει ως το τελευταίο τεύχος. 631-645.zip Δείτε εδώ γιατί ο Δάκης διαβάζει μίκυ-μάους (1/5/1970):
  5. Γνωρίζει κανείς γιατί αυτό το ''απλό'' ΚΟΜΙΞ στο site του ο Θαδδαίος το έχει τιμολογήσει έτσι?
  6. Yesterday
  7. Μα σε ποιον αναφερεσαι?? Μελος του φορουμ που ανεβαζει σοβαρα εξωφυλλα. Ποιος να ναι?? χεχεχε!! Περα απο την πλακα το All about History ειναι ωραιο περιοδικο και ο λογος που παιρνω το εθνος (την Κυριακη που το δινει). Αλλα υπαρχει ενα θεμα με το εξωφυλλο του και δεν δυναμαι να το ανεβασω. Δεν χωραει στο σκανερακι μου το ρημαδι!
  8. Ο Jim Starlin μιλάει για το κόμικ που θα γίνει ταινία και λέει όμορφα πράματα.
  9. Εννοούσα για την Καθημερινή... Ναι το θυμάμαι για τον Τερζό αυτό αλλά μετά από κάποιο διάστημα "χάθηκε". Μέγα λάθος του Τερζο ήταν και η μη επικοινωνία με τους φαν την εποχή των σοσιαλ μίντια.
  10. Θα ήταν σίγουρα ενδιαφέρουσα μία τέτοια συνέντευξη και στην Ελλάδα. Αλλά παλιά είχε δώσει κάτι συνεντεύξεις ο Τερζόπουλος πάντως!
  11. Άσχετο με τα παραπάνω αλλά μου αρέσει που οι ξένοι εκδότες επικοινωνούν κάπως με το κοινό τους πχ με συνεντεύξεις και δεν κρύβονται όπως οι δικοί μας...
  12. Δεν έχω scanner, αλλά είδα ότι όλα τα σοβαρά περιοδικά PEOPLE BAZAAR VITA ανέβηκαν και είπα ας το πω κι αυτό μπας και βρεθεί κάνα καλό παιδί και το ανεβάσει
  13. Έπεσε πολλή δουλειά στον Κύρο αυτές τις ημέρες κι εμείς είμαστε εδώ για να τις καταγράψουμε. Αυτή την φορά έχουμε 7 εφευρέσεις. Πάμε να τις δούμε μία-μία. Από την ιστορία "Μαθητευόμενος επιχειρηματίας", έχουμε έναν Ενισχυτή Όσφρησης. Από την ίδια ιστορία έχουμε ένα Ηλεκτρονικό Ανοιχτήρι. Πάλι από την ίδια ιστορία, θα βρούμε μία Συσκευή Πρόβλεψης Χρηματιστηριακών Μεταβολών. Από την ιστορία "Ταξίδι στην άκρη του ουράνιου τόξου", έχουμε ένα Ιπτάμενο Τάμπλετ. Ένας Πολυμορφικός Εκγυμναστής μας έρχεται από την ιστορία "Το χρυσάφι των Ολυμπιονικών" Από την ίδια ιστορία, ένα Τηλεκατευθυνόμενο Βέλος. Και τέλος, ο συμπαθής εφευρέτης αποδεικνύει ότι διαπρέπει και στην Χημεία, μιας και στην ιστορία "Με τις δυνάμεις των θεών", έφτιαξε Χάπια Υψηλής Πρωτεϊνικής Ενέργειας.
  14. Ξέρετε πόσα βιβλία λέγονται "να φερει βιβλια"? ουιιιιιιιιιιιι. Α, κάντε μια βόλτα από τον κατάλογο της εθνικής βιβλιοθήκης να δείτε ειδικά το isbn ISBN:978-618-80183-0-3 έχει τον καλύτερο τίτλο βιβλίου εβερότερα των εβεροτέρων! ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΣΜΕΥΤΗΚΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ένα θαύμα των θαυμαστικών που το θαυμάζω θαυμαστερά!!1111!!111!!!!!!
  15. Άσε, κατάλαβα....σου έπαθε ζημιά το scanner με τον σεισμό και δεν μπορείς να σκανάρεις εξώφυλλο/οπισθόφυλλο και αντ' αυτού μας ρίχνεις την ενημέρωση για να κάνουμε την βρομοδουλειά!
  16. Μετά από αυτή την εμπεριστατωμένη, συνειδητοποιημένη και με άποψη, κριτική, πιστεύω ότι τα λοιπά σχόλια περισσεύουν και ωχριούν!
  17. @Retroplaymo Θα μιλήσω με τον δικηγόρο μου και θα έχεις σύντομα απάντηση, φίλτατε τοκογλύφε συνάνθρωπε.
  18. Κοίτα, μπορώ να στα δανείσω αν δυσκολεύεσαι να τα βρεις ρε παιδί μου και τα επιστρέφεις όποτε έχεις! Με φιλικό και προπαντός προσιτό επιτόκιο εννοείται!
  19. Βγήκε το 10ο τεύχος επετειακό με θέμα την σελήνη
  20. Ταλαιπωρημένο ξώφυλλο και οπισθόφυλλο από το νούμερο 190 για τη βάση, μέχρι να βρεθεί σε καλύτερη κατάσταση. Το εξώφυλλο προστέθηκε στο πινακάκι της παρουσίασης.
  21. Εντάξει, τα 49€ τα θεωρώ μία λογική τιμή. Αλλά τα 4 λεπτά με έτσουξαν.
  22. βαλε και Batman Adventures (Πέργαμος) #3, 5, 14, 23 (1,5 ευρώ) Spider man Adventures (Modern Times) 14, 21, 24 (1,5 ευρώ) X-Men Adventures (Modern Times) #12 (1,5 ευρώ) αν υπαρχουν ευχαριστω
  23. Δεν τίθεται κανένα θέμα .θα περάσω κάποια στιγμή θα σου αφήσω και εγώ φάκελο και τα λέμε οπότε κάτσει δεν χανόμαστε καλά να είμαστε.ευχαριστω πολύ
  24. Θέλει να γίνεις λίγο πιο σαφής στην εικόνα, δεν καταλαβαίνω πού ακριβώς πρέπει να κοιτάξω.
  25. ιδού ρε παλιογκρινιάρηδες! έχει ο καθένας μας από 40 ΠαμπλικόΜπάρνηδες (τουλάχιστον). Κάποιοι έγιναν μεγάλοι ευεργέτες παιδικών βιβλιοθηκών. Στη Πέρα Μαγουλινίτσα δώρισε ο άλλος τόσους ΠαμπλικοΜπάρνηδες που πλέον το έχουν για αναγνωστικό στα δημοτικά όλης της επαρχίας (και όχι απλά στην πολυθρύλητη κωμόπολη). Έξω όμως δακρύζουν για να το αποχτήσουν. Στάζουν αίμα. Φτύνουν και για λογαριασμό των πάππων τους το γάλα των προγιαγιάδων τους. Αλλά εδώ, νααααααα η γκρίνια για τον Τερζό. Σας χάριζαν τον Μπένυ τον γάιδαρο και τον κοιτάζατε στα δόντια! αυτά. αυτό ήταν ένα ποστ σωσίβιο. με έπνιγε το άδικο στη θάλασσα της αχαριστίας και δεν μπορούσα να το κρατήσω άλλο μέσα μου. υγ κολλήστε με αυτοκόλλητα τις μεταφράσεις στα μπαλονάκι και πουλήστε τα 49,03. Όλο και κάτι θα βγάλετε. υγ2 όλα εγώ πια?
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.