Jump to content
GERAKOMATHS

Ας γνωριστούμε καλύτερα !! Το ονοματάκι σας?

Recommended Posts

Έλα ρε συνάδελφε..Κι εγώ είμαι εκεί,αλλά τώρα κάνω την πτυχιακή...

• Like 1

ωπ!!!τελικά είμαστε παντού!! :P

Μια χαρά!!!Με το καλό και το πτυχίο.Εγώ τώρα μπαίνω τέταρτο εξάμηνο,οπότε έχω ακόμα :)

:cheers3: :cheers3: :D

Με λένε Hλία και μένω Αθήνα (Παγκράτι).Σπουδάζω διοίκηση επιχειρήσεων στο ΤΕΙ Πειραιά.Ειδικεύομαι σε υπερηρωικά και σε manga/anime.Kαι είμαι καλά!!!!!(δεν με νοιάζει τι λένε οι άλλοι!!!!εγώ είμαι καλά!!!!!!!!)

καλως ορισες στο forum Ηλια..μια που σου αρεσουν τα manga ανεβαζω ενα σχεδιακι μου manga μπες να το δεις να μου πεις τη γνωμη σου.. :D σε 5 λεπτα θα το χω ανεβασει:)

• Like 1

καλως ορισες στο forum Ηλια..μια που σου αρεσουν τα manga ανεβαζω ενα σχεδιακι μου manga μπες να το δεις να μου πεις τη γνωμη σου.. :D σε 5 λεπτα θα το χω ανεβασει:)

Kαταπληκτική δουλειά!!!

Το είδα!(έστω και καθυστερημένα..... :oops::P).Tα σπάει ο Ζorro!! :clap2:

Συνέχισε να μας ανεβάζεις σχέδιά σου γιατί αξίζουν. :beer:

Kαταπληκτική δουλειά!!!

Το είδα!(έστω και καθυστερημένα..... :oops::P).Tα σπάει ο Ζorro!! :clap2:

Συνέχισε να μας ανεβάζεις σχέδιά σου γιατί αξίζουν. :beer:

ok Ηλια :best: και παλι ευχαριστω ;):D

Αν και το είδα κάπως καθυστερημένα...

Με λένε Δημήτρη, και είμαι καλά ωραία και εκπληκτικά! :lol:

:beer:

• Like 1

οκ δεν εχω γράψει πως με λένε και τα ρέστα...

είμαι η Αλεξάνδρα, και μένω Αθήνα και τέτοια, και είμαι 21 χρονών αλλά δεν έχω γεράσει καθόλου...

ε και τελειώνω ηχοληψία φέτος σε ένα ιεκ κάπου...

• Like 4

What the heck...με λενε Δημητρη,ειμαι απο Καβαλα.26 χρονων

Ακόμα ένας Δημήτρης, ακόμα ένας Βολιώτης, ακόμα ένας 27άρης.

Μοναδικός κατά τα άλλα :P

Και εγώ είμαι ο Ανδρεας από την ΚΡΗΤΗ

• Like 2

Με λένε Γιάννη και μόλις τελειώσα... :oops: Ξέχασα να πω πως είμαι 13 (λες και δεν φαίνεται...) και επίσης σχεδιάζω κόμικς (καλά ελπίζω), από φέτος λέω να ξεκινήσω μαθήματα σκίτσου, μπας και τα καταφέρω και είμαι (WOW!) ο πρώτος έλληνας σχεδιαστής κόμικς με ήρωες του Ντίσνεϋ!!! :dance: :dance: :dance: :dance: Από Βόλο :cool: , έχω έρθει μόνο μία φορά στο Μοναστηράκι (κακό πράμα για συλλέκτη), παρ' όλο που έχω επισκεφτεί την Αθήνα αμέτρητες φορές... Διαβάζω κυρίως κόμικς με ήρωες του Ντίσνεϋ, αλλά δεν λέω όχι σε κόμικς με τους BoNe, Λούκυ Λουκ, Αστερίξ, τους ήρωες του ΑρΚά ( :dance: :dance: ) και φυσικά τον αξιαγάπητο βάρβαρο... (τον Κόναν νομίζετε οτι θα πω...; ΛΑΘΟΣ) ΓΚΡΟΥ :dance: :dance: :dance: :dance:

Αυτά...

Edited by JohnnyMZ
  • Like 6

καλημέρα. με λένε Παναγιώτη και μόλις χθες άρχισα να χρησιμοποιώ το site. είμαι 27 άλλα μαζεύω comics από τα 5-6 μου χρόνια. Είμαι γυμναστής και μου αρεσει πολύ το διάβασμα ο αθλητισμός και οι ροκιές...

• Like 4

Γεια σας παιδια. Ειμαι νεο μελος και φανατικος των κομικ! Με λενε Δημητρη και ειμαι απο το Βολο! Χαρηκα!! :)

• Like 4

Με λένε Γιώργο, μένω Κεφαλονιά και είμαι και εγώ καλά!

• Like 4

Γεια σας με λενε Μανο,μενω Νικαια και ειμαι comics-maniac τα τελευταια 14 χρονια!

• Like 4

Χμμ από που να αρχίσω από τα εύκολα η τα δύσκολα :thinking: ...

Ας αρχίσω από το δύσκολο:Με λένε Γιαμιλα και (τώρα το εύκολο) μένω Αθήνα... ;)

• Like 5

Μπά...μάλλον το δεύτερο είναι πιο δύσκολο...να μένεις Αθήνα! :lol:

Πρωτότυπο όνομα πάντως! :)

• Like 4

Φερστ: που τονίζεται το όνομα σου;

Σεκοντ: ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ! :best:

• Like 3

:wow: ουαου τι όνομα ειναι αυτό,φανταστικό,μου λείπει απο το βασιλειό μου μια πριγκήπισα με τετοιο ονομα,τι εθνικότητας είναι;αν επιτρεπετε δηλαδη.

Και μια πού ήρθα εως εδω,αν και οι πιο πολλοι με ξέρουν (και το μετανιώσαν)

Με λένε Αθήνα,γεννηθηκα και μενω στον Παναγιωτη.

Και δεν ειμαι καθόλου καλά,ιδιως οταν πειράζουν τα κομικς μου και τα αδέσποτα φιλαράκια μου -αυτά που φροντίζω αλλα και τα αλλα που δεν έχει τυχει-είμαι παρα πολυ ωραιος(αλήθεια;βεβαιως)ενα κραμα Μπραντ πητ,τζωρτζ κλουνευ,Ρουβά,Γεωργουλη.Εχω ύψος 1,76 1/2 ξανθος με το απαραιτητο θεληματικό πηγουνι.

Αν κατα τυχη εχετε δει κάποιον με το ονομα μου στις διαφορες παρουσιασεις-εκδηλώσεις κοντό,γενειοφόρο και μόλις 3,5 κιλά παραπάνω απο το κανονικό ειναι ο εξάδελφος μου που τον στελνω στη θέση μου.

<<ΜΙΛΑ,ΜΙΛΑ,ΓΙΑΜΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΗΛΑ>>

post-10466-1260289728,6.jpg

• Like 7

:xai: Είμαι νέος στο forum. Με λένε Βαγγέλη και μένω στην Αθήνα. Χάρηκα...! Edited by big vaggos
  • Like 5

Ευχαριστώ για τα καλά λογία και όπως λέει το όνομα μου θα αρχίσω να μιλάω ;) Έχει και την ιστορία του το όνομα μου...Το σωστό είναι Γιαμίλα (για τον τόνο)είμαι από την γερμάνια άλλα το όνομα μου είναι αραβικό τώρα τη και το πως άπλα άρεσε στους δικούς μου και μου το έδωσαν...Και Thanx King για την ωραία θέση που μου έδωσες :cheers3:

• Like 6

Αν κατα τυχη εχετε δει κάποιον με το ονομα μου στις διαφορες παρουσιασεις-εκδηλώσεις κοντό,γενειοφόρο και μόλις 3,5 κιλά παραπάνω απο το κανονικό ειναι ο εξάδελφος μου που τον στελνω στη θέση μου.

Χαιρετίσματα στον ξάδερφο... :lol::lol:

• Like 3

:wow:

Έχει και την ιστορία του το όνομα μου...Το σωστό είναι Γιαμίλα (για τον τόνο)είμαι από την γερμάνια άλλα το όνομα μου είναι αραβικό τώρα τη και το πως άπλα άρεσε στους δικούς μου και μου το έδωσαν...Και Thanx King για την ωραία θέση που μου έδωσες :cheers3:

Kαι παλι ουαου και μαλιστα τριπλό :wow::wow::wow: αυτός ειναι συνδυασμος γερμανια ελλαδα αραβικες χωρες,οσο για την θεση υπαρχει και ανωτερη,της Βασσιλισας,αλλα η μαμα μου λεει οτι ειμαι ακομα μικρος για παντρειες μετα απο τα 60 βλεπουμε,αν κανει και καλο καιρο.

Λορδε μου θα μεταβιβασω τους χαιρετισμους,στον ξαδελφο.

Βλεπω οτι το βασιλειο μου γεμιζει σιγα-σιγα,λορδους,γελωτοποιους,κυριες επι των τιμων πριγκηπισες και τις τελευταιες μερες καμια 20ρια παπια για εχθρους που θελουν να μου παρουν το κεφαλι .Ευτυχως που ειναι μονο παπια,που ειναι ο Ελμερ Φαντ οταν τον χρειαζεσαι.

• Like 6

Ας γράψω κι εγώ το ονοματάκι μου μετά από πολύυυυυυ καιρόοοοο και αφού μάλλον το γνωρίζουν οι περισσότεροι αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ που λέει κι η παροιμία!!! :)

Με λένε Ασημένια και μένω στη Γεωργιανή Νομού Καβάλας.

Οποτε βαριόμαστε κατά δω, δλδ κάθε τρεις - τέσσερις μήνες, ερχόμαστε βολτίτσα στην Αθήνα, δεν είμαστε και πολυ μακριά!!!! :D

:cheers3:

Edited by asmin
  • Like 8

Ας γράψω κι εγώ το ονοματάκι μου μετά από πολύυυυυυ καιρόοοοο και αφού μάλλον το γνωρίζουν οι περισσότεροι αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ που λέει κι η παροιμία!!! :)

Οποτε βαριόμαστε κατά δω, δλδ κάθε τρεις - τέσσερις μήνες, ερχόμαστε βολτίτσα στην Αθήνα, δεν είμαστε και πολυ μακριά!!!! :D

:cheers3:

Να πως αποκτα πιο πολυ αξια το ασημι απο το χρυσαφι,αγωνιουμε το ποτε θα βαρεθεις να μας ερθεις να τα πουμε απο κοντα.

Edited by comicsking
  • Like 6

Εμένα με λένε Ανδρέα(αν και μερικοί μπορεί να το έχετε δει και σε άλλο θέμα)και είμαι από Τρίκαλα(Θεσσαλίας).

• Like 6

Γεια!Εγω ειμαι ο Δημητρης, φοιτητης απο Αθηνα και διαβάζω κομικς πολλα χρονια, αν και τα τελευταια 6 χρονια φανατικα!

Επισης ζωγραφιζω λιγο.

• Like 6

Γεια,με λένε...μην με πιέζετε να πω το όνομα μου,δεν θα σας πω ότι με λένε Χρήστο! :oops: το είπα.Είμαι 13 χρονών,μένω στα Γιαννιτσά που είναι λίγο πιο πάνω από την Θεσσαλονίκη και διαβάζω κόμικς από το νηπιαγωγείο.Διαβάζω ότι έχει σχέση με Disney,superheroes,Αστερίξ και Λούκυ Λουκ.Δεν έχω σταματήσει να παίρνω κόμικς από τότε που άρχισα να διαβάζω παρά μόνο στην 1η Γυμνασίου που έπαιρνα μόνο 1-2 τον μήνα,σε αντίθεση τώρα που παίρνω 3-4 την εβδομάδα! :dance::confuse:

Υ.Γ.Διάβαζα επίσης Φρουτοπία και μια άλλη σειρά με ντεντέκτιβ.

• Like 10

Ιωαννα...ή Ιων :)

Εχω πολυ πολυ ψηλα την ενατη τεχνη (απο τον Reiser μεχρι τον Romita,τον Manara,τον Bolland,οτι να'ναι δηλαδη!!) αν και πολλες φορες οι γνωσεις μου ειναι αστα να πανε...:P!!!Για αυτο λοιπον βρισκομαι εδω και μορφωνομαι απο τα πολυ πολυ ενδιαφεροντα θεματακια που ανακαλυπτω! :beer::best::D

• Like 9

Νικόλας από Πάτρα... φανατικός αναγνώστης και φίλος των κομιξ από τις προιστορικές εποχές(ΜΠΛΕΚ,ΑΓΟΡΙ,ΒΑΒΟΥΡΑ,ΚΑΜΠΑΝΑΣ κλπ) !!!

• Like 6