Μετάβαση στο περιεχόμενο

Βοήθεια στο signing [ John Romita Jr - Mike Carey ]


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82148
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6065 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Είναι κάτι που λατρεύω. Να έχω το κόμικ ενυπόγραφο. Είναι :hug2:

Στo Comicom όμως θα έχει όριο 3-5 ανάλογα με τον κόσμο. Θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει, να υπογράψει για πάρτι μου 2-3 tpb-hc και να του δώσω δώρο 1-2 τεύχη-tpb-hc δώρο (αφού τα υπογράψει και αυτά για τον ίδιο)

 

 

Αν θέλετε έχω αυτά τα tpb Hc που μπορεί να τα θέλει κάποιος για να του τα υπογράψει ο JRJr:

Spider-man Tpb: Revenge of the Green Goblin (συλλογή ιστοριών που περιέχει και το Peter Parker S.M. 25 σε σκίτσο JRJr)

Spider-man HC: Election Day (584-588 περιέχει και την ιστορία OBAMA)

Spider-man Tpb: New Ways to Die (568-573)

Spider-man Tpb: Δημιουργοί Straczynski Romita Jr (30-35)

Spider-man Tpb: Δημιουργοί Straczynski Romita Jr (36-39) Αν θέλετε σετ τα δυο τελευταία. Έχω όλα τα HC :D

 

Και βέβαια θα έχω τευχάκια μαζί μου των JRJr & Carey αν τα προτιμάτε.

Δεν έχω σκοπό να τα πουλήσω. Έχει τύχει να έχω ενυπόγραφα από προηγούμενες χρονιές του Comicdom και να τα πουλήσω χωρίς να το λογαριάζω αυτό. Πχ είχα πουλήσει κάμποσα τεύχη X-Men του Morrison στον Αρκουδάκια ή στον Prowl (δε θυμάμαι) και το ενυπόγραφο του Van Sciver το έδωσα 2,25 ευρώ. Στον Spidey έδωσα ένα Spider-man ενυπόγραφο από τον Buckingham 1,5-2 ευρώ. Στον Prowl έδωσα ένα Χ-ΜΕΝ ενυπόγραφο από τον Jim Lee στα 2 ευρώ (αγόρασε μια σημαντική ποσότητα από μένα), καλά ο J.L. δεν ήρθε στο Συνέδριο... :) Ελπίζω να καταλαβαίνετε πως λειτουργώ.

 

Ο JohnnyMD δέχτηκε. Περιμένω να συνενοηθώ μαζί του.:roll:

 

Αν το σύνολο πιστεύει ότι είναι κάτι περίεργο και με δόλο αυτό που ζητάω μπορείτε να σβήσετε το θέμα αμέσως και δε θα το ξαναναφέρω εδώ μεσα.:kisses:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25074
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  42
  • With Us For:  6218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Πράγματι, ο Θοδωρής έχει δίκιο. Και ίσως είναι καλή ευκαιρία αυτο το τόπικ να οργανωθούμε και να βοηθήσουμε όσους άχουν κάτι για υπογραφή, αλλά λόγω ορίου δεν μπορούν.

 

Το όριο που ισχύει αυτή τη στιγμή είναι 3-5 υπογραφές ανα άτομο με το 3 να μοιάζει πιο πιθανό ειδικά για τον Ρομίτα που λογικά θα έχει ένα σκασμό κόσμο που θα θέλει υπογραφές.

 

Όσο αφορά εμένα για τον Ρομίτα το νεώτερο έχω 5 Hardcovers, το Marvel Visionaries που είναι αφιερωμένο σε αυτόν, το The Man Without Fear, το Eternals (και αν επιτρέψουν 5) το X Men Legacy: Divided He Stands (για διπλή υπογραφή και απο Carey) και τέλος το Fantastic Four: Lost Advenrures που έχει κάνει την τελευταία ιστορία των FF.

 

Για τον Carey έχω τα X Men Legacy: Divided He Stands και το X Men: Endangered Species. Αυτό σημαίνει ότι μπορώ να έχω για υπογραφή απο 1-3 κάποιου άλλου.

 

Για τον D' Israeli έχω μόνο το Λεβιαθαν, οπότε και εδώ μπορώ να πάρω απο 2-4 για όποιον θέλει.

 

Τέλος για τον Hotz (οπου δεν θα είναι και τόσο πρόβλημα μιας και θα υπογράφει και στο περίπτερο της Jemma) θα πάω το Mosaic, το Hood και το Billy the Kid (την έκδοση της Jemma), οπότε πάλι όποιος θέλει μπορώ να του έχω κάτι για υπογραφή.

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5724 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Ρε δεν κατάλαβα... Θέλετε κάποιον άνθρωπο να κουβαλάει για εσάς τεύχη γιατί δεν μπορείτε να το κάνετε εσείς λόγω περιορισμού ; Αν ναι ,εγώ μπορώ να το κάνω for free.Προσωπικά δεν με ενδιαφέρουν καθόλου υπογραφές (εκτός από σπάνιες περιπτώσεις) οπότε ότι θέλετε για πάρτη σας δώστε το σε μένα και θα το πάω εγώ για σας.Και ούτε αντάλλαγμα θέλω ούτε τίποτα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7150
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  519
  • Reputation:   1692
  • Achievement Points:  519
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5664 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Βρήκα χρόνο επιτέλους σήμερα και έκατσα να δω τι έχω για υπογραφές.(ξέρω αργά το θυμήθηκα.... :P )

 

Έχω ένα κακό..Μου αρέσει να αγοράζω κυρίως τα τεύχη,παρά τα tpbs.Όπως καταλαβαίνετε,μου πήρε αρκετή ώρα να φτάσω σε ένα τελικό νούμερο τευχών,τα οποία θα ήθελα υπογεγγραμμένα,καθώς είχα να αποκλείσω ένα μεγάλο αριθμό.Το γεγονός ότι ο Romita έχει κάνει...άπειρα στη κυριολεξία πράγματα στη Marvel,ενώ ο Carey έχει αναλάβει ένα σημαντικό κομμάτι στο X-universe,το οποίο αποτελεί κεντρικό μέρος της συλλογής μου,έκανε την επιλογή μου ακόμα πιο δύσκολη.

 

Για να μην μακρηγορώ,ζητώ τη βοήθειά σας.Έχω 5 τεύχη για τον Romita και άλλα 4 για τον Carey,τα οποία λόγω του ορίου δεν μπορώ να τους τα δώσω εγώ να μου τα υπογράψουν.....Αν καποιος θα μπορούσε να με εξυπηρετήσει,έστω για κάποια από αυτά,θα του ήμουν υπόχρεος.Aσφαλώς,θα υπάρχει και κάποια ανταμοιβή.

 

Αν υπάρχει κάποιος ας μου στείλει pm.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27519
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5724 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Ρε σας ξαναείπα.Όσοι θέλετε βοήθεια στο singing πείτε σε εμένα.Εγώ δεν θα πάω για πάρτη μου ΤΙΠΟΤΑ να μου υπογράψουν οπότε παίρνω τα δικά σας.Και το κάνω for free δεν χρειάζομαι ανταμοιβή!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5712
  • Reputation:   45797
  • Achievement Points:  5809
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6178 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Κι εγώ παίρνω για signing ό,τι προκύψει, δεν θα υπογράψω τίποτα φέτος επομένως είμαι ελεύθερος να δώσω όσα είναι το όριο. Μοναδική προϋπόθεση να είμαι παρόν την ώρα των signing, κάτι που δεν ξέρω στα σίγουρα από τώρα. Όπως και να χει θα τα πούμε από εκεί, και πιστεύω πως και άλλα άτομα θα μπορούν να βοηθήσουν.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82148
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6065 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Μικρέ Θεούλη JohnnyMZ ευχαριστώ!! Χιούη Ντάκ Ημίθεε, ευχαριστώ και σένα! :thanks::efxaristo:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9146
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  116
  • Content Count:  1734
  • Reputation:   12518
  • Achievement Points:  1734
  • Days Won:  13
  • With Us For:  5522 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Η ευχαρίστηση δική μου, Θόδωρα! 'Ασε που πήρα και το "Election day" for free :yahoo: ! Την άλλη φορά ελπίζω να μη μου ξεφεύγουν αυτά τα "εσείς" και τα σχετικά... Ελπίζω να μη μου κρατάτ... εεε, κρατάς μούτρα :moutra2: !

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.