Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράδoση STORM #4 [ 12 Ιανουαρίου2008, 20:00, Tidbit ]


zoo

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  832
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  197
  • Content Count:  4141
  • Reputation:   15803
  • Achievement Points:  4141
  • Days Won:  12
  • With Us For:  6318 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Το μέρος πλέον γνωστό. Tidbit στον Αγ. Δημήτριο.

Η αφορμή επίσης γνωστή - και από τα media σιγά-σιγά - η μηνιαία παράδωση του STORM.

 

Περισσότερα άτομα αυτή τη φορά, όπως άλλωστε και κάθε φορά. Σε 2 μήνες μας βλέπω να έχουμε κατακλύσει και το ισόγειο του δίπατου αναψυκτηρίου!

 

Για άλλη μια φορά περάσαμε ένα ζεστό από παρέα Σαββατόβραδο, με ευχάριστες εκπλήξεις και εξίσου ευχάριστα απρόσμενες παρουσίες. :)

 

Κάποιες φωτογραφίες από τη συνάντηση έχουν πάρει τη θέση τους στην gallery του forum, όπως επίσης και στον tracker μας.

Επίσης στον tracker θα βρείτε και ένα 5λεπτο βίντεο από τη συνάντηση μας με Valtasar, Ariane, την έκπληξη της βραδιάς (aka germanicus), ένα γνωστό παπί να κερδίζει αυτόγραφο από έναν γνωστό παπιάνθρωπο, και όλη την υπόλοιπη παρέα caught in the act ;)

 

Global, μια φορά έλειψες και έκαναν κατευθείαν κινήσεις από την ανιπολίτευση! Θα σε δούμε στην επόμενη συνάντηση :beer:

Esperos, μπορεί να μην ήσουν μαζί μας, αλλά σε είχαμε όλοι στο μυαλό μας :) Με τέτοιες χαρές που μας προσφέρεις που να σε ξεχάσουμε!! :best: Το STORM συνεχίζει να μας αφήνει με το στόμα ανοιχτό!

 

Καλά να περνάμε πάντα! :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25075
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  42
  • With Us For:  6220 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Πράγματι ήταν μια φανταστική συνάντηση! Πρέπει να ήμουν ο μοναδικός που δεν πήρα STORM, αλλά η συνάντηση αξίζει ακόμα και άν δεν to παίρνει κάποιος!

 

Το μόνο (θετικό) πρόβλημα που αρχίζει να δημιουργείται είναι η έλλειψη χώρου!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28727
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6448 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

XA! Την πατήσατε όμως... Έλειψα πραγματικά μόνο σε όσους πήγαν νωρίς για ύπνο αφού έκανα μία πραγματικά εντυπωσιακή είσοδο περί τις 22:30 σχεδόν κουστουμαρισμένος (δεν φορούσα γραβάτα) αλλά πολύ στυλάτος θα έλεγα (Makis Tselios παλτό, Armani παντελόνι κλπ), για να αποδώσω και τυπικά τις τιμές στον, ακόμη με ανοικτό το στόμα germanicus - από την πίκρα*... εχμ την χαρά της ανέλιξης του στην Δ.Ο.

 

Η πλάκα είναι ότι όλοι όταν με είδαν άρχισαν τα "ωχ" και "αμάν"... και με ρωτούσαν "τα έμαθες τα νέα;" Μα να μην είσαι εκεί φίλε zoo να τραβήξεις τα βλέμματα και τις αντιδράσεις τους όταν τελικά έμαθα τα νέα... έπιασα μία πολυθρόνα (κόκκινου χρώματος παρακαλώ) και την πέταξα στον Valt (στο δόξα πατρί με την μία)... μετά με μία βουτιά επιτέθηκα στον Germ και άρχισα να του βαράω το κεφάλι στο πάτωμα κραυγάζοντας με μίσος διάφορες παλιές ινδιάνικες κατάρες σχετικές με την μέλλουσα αντρική του (αν)ικανότητα (πως λέμε να σου καεί το βίντεο κάτιτις)... όλοι έτρεχαν πανικόβλητοι να κρυφτούν, άλλοι κάτω από τραπέζια, αρκετοί "πονηρούληδες" μαζί στην τουαλέτα, άλλοι μες στον πανικό τους πηδούσαν από τον εξώστη ή τα πίσω παράθυρα... ενώ ο ftsgr φυσικά δεν έκανε καμία προσπάθεια να τραβήξει τον Germ από τα χέρια μου ή να με σταματήσει γενικότερα, αφού ακόμα έβραζε μέσα του από την ξαφνική ανακοίνωση ότι θα έπρεπε να μοιραστεί (στριμωχτεί) αυτό το κατασκότεινο δωμάτιο με την ταμπελίτσα (Admins Room) κάτω στα γεμάτα υγρασία υπόγεια, ναι εκεί πίσω βαθιά, μέσα στην μούχλα και στους αραχνοϊστούς όπου δεν πιάνει σκούπα ΜοΜ... :lol:

 

ΟΚ, αλήθεια στεναχωρήθηκα που δεν ήμουν από νωρίς εκεί, αλλά γ***** υπάρχει και ένα πράγμα που λέγεται οικογενειακές - κοινωνικές επαφές - υποχρεώσεις και ακόμα ένα που λέγεται διαζύγιο, οπότε έπρεπε να καθυστερήσω λίγο, τουλάχιστον όμως ήμουν ακόμα μία φορά εκεί. (που θα μου πάει, δεν θα λείψει μία φορά ο kolotoubas θα σπάσω το ρεκόρ του). Αυτά από μένα... Φωτό με τον στιλάτο Global προσφέρονται μόνο σε όποιον επικοινωνήσει μαζί μου μέσω pm και είναι διατεθειμένος να μου "χαρίσει" τμήμα της ανεκτίμητης συλλογής του.

 

 

* ναι, ναι πίκρα... γιατί νομίζετε ότι φωνάζει για τις προσφορές, γιατί λόγω των νέων του καθηκόντων δεν θα έχει χρόνο να βλέπει τις ευκαιρίες, ρίξτε μία ματιά τον Φώτη, πόσες προσφορές έχει χάσει τελευταία και πόσο έχει αδυνατίσει τον τελευταίο καιρό από την τρεχάλα... ο διπλός έχει μείνει... :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  878
  • Reputation:   390
  • Achievement Points:  878
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6429 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Φίλε zoo, δεν μπορείς να φανταστείς τι ευχαρίστηση μου δίνεις με τις φωτό σου και με τα καλά σου λόγια... :thanks:

 

Οι θεοί κανόνισαν να μην βρίσκομαι με το γήινο σώμα μου εκεί, αλλά η ψυχή μου ήταν μαζί σας κάθε στιγμή...:rainbow:

 

Πήγα στο κρεβάτι μου στις 4:30 το πρωί.

 

Χαίρομαι ιδιαίτερα που περνάτε όλοι καλά και χαμογελούν τα χείλια σας. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη πληρωμή απ’ αυτήν για τους κόπους μου... :)

 

Ο Στορμ και η παρέα του θα συνεχίσουν τις περιπέτειες τους στην Ελλάδα!!!

Γι αυτό άλλωστε βρίσκομαι μακριά σας, για να το εξασφαλίσω! :best:

 

Ευχαριστώ και πάλι για τα νέα, τις φωτό και ότι κάπου-κάπου θυμόσαστε και το ΚΑΘΑΡΜΑ καπιταλίστα τον εκδότη, που θα έλεγε κι ο φίλος μου ο alagt! :cool:

 

Πολλά φιλιά! :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  673
  • Group:  Members
  • Topic Count:  40
  • Content Count:  758
  • Reputation:   1758
  • Achievement Points:  758
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6328 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  58

...αφού έκανα μία πραγματικά εντυπωσιακή είσοδο περί τις 22:30 σχεδόν κουστουμαρισμένος (δεν φορούσα γραβάτα) αλλά πολύ στυλάτος θα έλεγα (Makis Tselios παλτό, Armani παντελόνι κλπ)

 

Α, έτσι λοιπόν...εκεί πάνε τα λεφτά μας...για να φέρω το μπλοκάκι μου...ωπ, γέμισε πάλι καταγγελίες, δεν προλαβαίνω να γράφω.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25075
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  42
  • With Us For:  6220 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Και έχω να καταγγείλω οτι φορούσε και ακριβή κολόνια!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28727
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6448 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

To after shave ήταν βρε... Bulgari... :P

To άρωμα ήταν ένα φτηνιάρικο... Christian Lacroix Noir το λένε... :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30824
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6181 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Άλλη μια βραδιά που περάσαμε τέλεια!!! :best: Γνωρίσαμε από κοντά πολλά καινούργια (και παλιά ;) ) μέλη, ήπιαμε τις μπύρες μας (ή έστω ζεστές σοκολάτες.... :P ), φάγαμε τις κρέπες μας :respect: και φυσικά πολλές σακούλες (ακόμα και σακ βουαγιάζ!!) με κόμικς άλλαξαν χέρια. :D Μακάρι στην επόμενη συνάντηση να είμαστε ακόμα περισσότεροι και ας καθίσουμε και στο πάτωμα! :cool:

 

Και φυσικά να ευχαριστήσω και τον AndreasD για το φοβερό δωράκι που μας προσέφερε!!! :thanks:

 

don_rosa.JPG

 

:beer::beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25075
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  42
  • With Us For:  6220 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Χάρηκα, που το κέρδισε ένας απο του παπιάνθρωπους του Φόρουμ. Ελπίζω να αποκτήσει μια θέση στον τοίχο σου.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121009
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6349 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Και έχω να καταγγείλω οτι φορούσε και ακριβή κολόνια!

 

Για να μην πουμε για τη νεα κουπ, που ξοδεψε τοσα σε ειδικο κουρειο εκ Ιταλιας! :lol:

 

 

Πως περασαμε? SMOOOOOOOOKEN!!!!!!! Δειτε και το βιντεακι (Ωι! Οχι, οχι, δεν ειμαι εγω αυτος που κραταει τα Μαρβελς διπλα στον εγκεκριμενο Dr.Troy! Ειναι ο doppleganger μου!!!!!!! :LeftRight: )

 

Αντε και του χρον...εεε, στις 26! :cheers3:

 

 

υγ.Νικ, καλως τα δεχτηκες! :best:

Επεξεργασία από DJO
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2285
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  941
  • Content Count:  4363
  • Reputation:   35625
  • Achievement Points:  4416
  • Days Won:  26
  • With Us For:  6192 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Και φυσικά να ευχαριστήσω και τον AndreasD για το φοβερό δωράκι που μας προσέφερε!!!

Που σου προσέφερε θέλεις να πεις. :Prrr2:

Χάρηκα, που το κέρδισε ένας απο του παπιάνθρωπους του Φόρουμ.

Και εγώ χάρηκα, απλά έπρεπε να ήμουν εγώ! :Prrr2: και πάλι!

 

Κατά τ'άλλα συγχαρητήρια!!! :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4388
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  238
  • Reputation:   1326
  • Achievement Points:  238
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5978 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Χάρηκα κι εγώ που βρέθηκα το Σάββατο στη συγκέντρωση και γνωρίστηκα με πολλά από τα παιδιά. Θα τα ξαναπούμε και την επόμενη φορά γιατί όπως φαίνεται όποιος κολλήσει μαζί σας δεν ξεκολλάει ποτέ!!!! :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3583
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  1084
  • Reputation:   1367
  • Achievement Points:  1084
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6086 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Οι συναντήσεις? Απλώς κάθε φορά και καλύτερες!! :yahoo:

 

Νομίζω οτι πιά θα αρχίσει να τίθεται θέμα χώρου! :dance:

 

3-3 στους καναπέδες, σκαμπό, καρέκλες όλα κατελειμένα! :yahoo:

 

Γνωριμίες καινούργιες, πολλά πηγαδάκια και η ώρα αναχώρησης 2.00! :dance: Άντε μετά να πείσεις την κοπέλα σου οτι από τις 8 εώς τις 2 είχες πάει σε συνάντηση για κόμικς! :lol:

 

Πάντως συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο μου corto maltese. Άπαξ και παραβρεθείς σε μία συνάντηση, απλούστατα κολλάς!

 

Ο λόγος: απλά, καλή παρέα!! :clap2:

 

Υ.Γ. Ο Αντώνης είπε τπτ για "κίτρινο" πρωτάθλημα?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.