Μετάβαση στο περιεχόμενο

WWW.BOOKPALACE.COM (ONLINE) [ Λονδίνο ]


germanicus

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190270
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Οκ. Μέχρι στιγμής έχουμε μόνο "πραγματικά" καταστήματα στην Ελλαδίτσα μας όπου μπορούμε να πάμε και να δούμε. Νομίζω όμως ότι υπάρχει χώρος και για μερικά ενδιαφέροντα ξένα online stores που έχουν κάτι το ιδιέταιρο να πούνε (γιατί αν πιάσουμε οτιδήποτε κυκλοφορεί εκεί έξω, αχαχούχα!!!)

 

Παραθέτω αυτό εδώ καθαρά γιατί βρήκα ένα υπέροχο τμήμα όπου αναφέρει αγγλόφωνες μεταφράσεις γαλλικών BD. Και όχι μια και δύο...... Προσωπικά εντυπωσιάστηκα και θέλησα (α) να το κρατήσω εδώ εν είδη bookmark και (β) να το μοιραστώ μαζί σας (υπάρχει και το bookmark στον browser μου ;) )

 

Πάρτε τον τομέα Graphic Novels και για ακόμα μεγαλύτερη πώρωση τον τομέα European Graphic Novels

 

Δεν ξέρω για σας αδέρφια, αλλά έχω φτιαχτεί πάρα μα πάρα πολύ άσχημα.... Στη χειρότερη των περιπτώσεων χρησιμεύει ως ένας οδηγός για πράγματα που έχουν μεταφραστεί στα Αγγλικά!!!!

 

alagt, read and weep! (1), (2), (3)

 

:cheers:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1537
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  837
  • Reputation:   2375
  • Achievement Points:  837
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6265 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Ω ΘΕΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!! :cheers3: Τι μεθύσι!!

 

Με πιάνει ίλλιγγος και μόνο που τα βλέπω όλ'αυτά..Και έχει και άλλα καλούδια εκεί μέσα..απ'τα λίγα που αντιλαμβάνομαι.. :eyesoff:

 

Μάλλον ήρθε η εποχή να σκεφτώ σοβαρά να βγάλω πιστωτική..-(Δεν στέλνουν αντικαταβολή ε?)--(και να πάρω απόφαση ότι θα δουλέυω για πολλλαάάά χρόνια ακόμα..)

 

Όμορφη που είναι η ζωή!!! :rainbow: :flower2::flower5:

:thanks:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121004
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6347 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μονο και μονο (και οχι μονο) για αυτο, τσακω ενα 5αστερο..........!!!!!!!! :cheers2::yahoo::cheers2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1619
  • Content Count:  5057
  • Reputation:   34590
  • Achievement Points:  5065
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6189 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Είχα ψωνίσει αρκετά καλούδια απ' αυτό το μαγαζί πριν 2-3 χρόνια και είχα μείνει ικανοποιημένος. Ωστόσο είχα δυσκολευτεί στην πληρωμή με online πιστωτική κάρτα, γιατί η τράπεζα που χρησιμοποιούσε το κατάστημα δεν δεχόταν νούμερο από Visa Electron παρά μόνο αν ήταν παρών ο κάτοχός της, και εγώ δεν είχα άλλη κάρτα, απλή Visa για να τους στείλω το νούμερο. Με τα πολλά αναγκάστηκα να τους στείλω επιταγή, αν και πρέπει να πω πως ήταν πολύ ευγενικοί στα e-mail τους και με περίμεναν κοντά 3 μήνες μέχρι να δεήσω να τους τη στείλω. Απ' ότι είδα πάντως στην τελευταία μου επίσκεψη στο site τους πλεόν δέχονται και paypal, οπότε δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα πια...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.