Μετάβαση στο περιεχόμενο

Οι απορίες του comicman


comicman

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9501
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5151 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Εσείς οι παλιοσειρες σταματήστε να παρασυρετε το παιδί στο να διαβάζει τέτοια παλιοκομικς. Ξεκινάμε με ντισνευ και βλέπουμε... και γω όταν μεγαλώσω θα ανέβω κατηγορία!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 194
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  30701
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  342
  • Reputation:   2053
  • Achievement Points:  342
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3382 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Επειδή, έχω πάρει το B2 και τον δίνω το C2 έχω εξοικειωθεί με τα αγγλικά άρα ποιο από τα δύο μου προτείνεις; 

Επειδη εχεις παρει C2 και εγω αυτο στα ελληνικα θα προτεινα χωρις να εχω ιδεα περι τινος προκειται οσον αφορα τα κομικς και τους σχεδιαστες..Αν παλι εισαι ικανοποιημενος απο τωρα με το λεξιλογιο σου στα ελληνικα που εχεις μαθει και διασκεδαζεις να μαθαινεις καινουργιες απο αλλες γλωσσες τοτε εσυ ξερεις καλυτερα :)

Η αληθεια ειναι πως απο ενα σημειο και μετα ακομα και οι αγνωστες λεξεις κατανοουνται πιο ευκολα μεσα απο τις ιδιες τις προτασεις..Αν ειναι μεγαλο (αυτοτελες) κομικ η αλλιως """graphic novel""" πιστευω θα το διασκεδασεις περισσοτερο στα ελληνικα για την ωρα..Επισης πριν αρχισεις να σπαταλας μπορεις να μαθεις σε τι χαρη στην εφευρεση του Γραναζη (για τον επιθεωρητη Ο'Χαρα) το πολυφημισμενο ιντερνετ αν δεν εισαι στην Αθηνα ωστε να εχεις προσβαση σε σημεια-κλειδια οπως την Λεφικ για να δεις ο ιδιος και να ρωτησεις ανθρωπους που ξερουν για μια γνωμη...Θα ελεγα πως ειναι καλο να κανεις την ερευνα πριν την επενδυση :P

Πιστευω πως θα μπορεις να βρεις (online) με τη σεσουλα εργο των δημιουργων αυτων των κομικς η ακομα και τα ιδια για ν'αποφασισεις ποιο/α πραγματικα σου αρεσει/ουν πολυ ωστε να'χεις και στο ραφι σου...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30728
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  184
  • Reputation:   404
  • Achievement Points:  184
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3368 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Ευχαριστώ παιδια με βοηθήσατε πολύ. Το θέμα είναι ότι επειδή το βιβλίο αυτό θα μου το πάρει η καθηγήτρια των αγγλικών μου για τους καλούς μου βαθμούς στο B2 ποιο να πάρω από αυτά τα 3: http://www.public.gr/product/comics/foreign-comics-and-manga/super-hero/watchmen/prod5771077pp/

                                        http://www.public.gr/product/comics/foreign-comics-and-manga/watchmen/prod50031pp/

                                        http://www.public.gr/product/comics/foreign-comics-and-manga/watchmen/prod3720859pp/

Να μην χρεωθώ πολύ όμως.

Επεξεργασία από comicman
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  490
  • Reputation:   2973
  • Achievement Points:  490
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5968 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Αν ήταν πολύ καλοί οι βαθμοί, αξίζουν το σκληρόδετο (= το ακριβό)!

 

Νομίζω ότι βοηθήσαμε όπως μπορούσαμε στις απορίες που είχες. Από εδώ και πέρα είναι μεταξύ εσένα, της Αγγλικού σου και των πορτοφολιών σας..

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13060
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1940
  • Reputation:   14926
  • Achievement Points:  1940
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4999 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Aφου δε θες να χρεωθεις παρει αυτο---->http://www.public.gr/product/comics/foreign-comics-and-manga/super-hero/watchmen/prod5771077pp/ οτι πρεπει για δωρο φτηνο και καλο

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3589 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εγώ προτείνω να πάρεις τίποτα άλλο...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30728
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  184
  • Reputation:   404
  • Achievement Points:  184
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3368 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2123
  • Reputation:   20710
  • Achievement Points:  2158
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4557 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Θελεις να μας πεις τα ενδιαφεροντα σου ως τωρα απο αποψη χαρακτηρων, να σου προτεινουμε μερικα epic εργα, για να μη χαθεις μεταξυ μετριοτήτων?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28464
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4582 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Δεν εχουν διαφορες περα απο το εξωφυλλο αρα τα πραγματα ειναι απλα.

Αν θες σκληρο εξωφυλλο δινεις κατι παραπανω και το παιρνεις, αν θες οτι φθηνοτερο

παιρνεις το απλο. Η μονη ουσιαστικη διαφορα ειναι πως τα σκληροδετα εχουν μικροτερο

φοβο να ξεκολλησουν οι σελιδες μελλοντικα.

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3589 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

To paperback πάρε, τι σκληρό και χαζομάρες τώρα, αυτά είναι για τους φιγουρατζήδες.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30701
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  342
  • Reputation:   2053
  • Achievement Points:  342
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3382 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Αν εχεις σοβαροτατο θεμα εκει που εισαι με την υγρασια οπως εγω εδω (ειναι τραγικα τα αποτελεσματα) και ξερεις πως θα σου αρεσει και θα μεινει δωσε 2-3 ευρω παραπανω για το σκληροδετο κυριως για να μην φυγει το cover απο το περιεχομενο οσο ευκολα θα εφευγε στο αλλο (υποθετω)...Αν παλι οι συνθηκες δεν ειναι οτι χειροτερο για να φθειρουν το κομικ σε βαθος χρονου(εδω εντος 12ωρου τομος εχει αποκτησει κυματακια) δεν υπαρχει λογος να δωσεις 3 ευρω παραπανω (αλλο εναμιση ευρω περιπου και περνεις 2 τευχη με μαλακο cover δηλαδη)...3 ευρω μονο για ενα σκληρο εξωφυλλο μου φαινεται αστειο βασικα...Να'χε διαφορα η ποιοτητα των σελιδων στο περιεχομενο και θα'χε νοημα..Το φτηνο θα ελεγα αλλα πλεον καταλαβαινω γιατι θα εδινε κανεις παραπανω για τη σκληροδετη εκδοση και δεν ειναι μονο θεμα αισθητικης οπως νομιζα καποτε..

Επεξεργασία από Τυφλοπόντιξ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30728
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  184
  • Reputation:   404
  • Achievement Points:  184
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3368 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Ευχαριστώ!!! Ποιο από τα 2  θα ταιριάζει περισσότερο στην συλλογή μου και θα μοιάζει περισσότερο στη ράχη σαν ενός graphic novel της anubis.(π.χ. The Amazing Sider-man Civil War, Green Lantern:Πέρα Από τον Φόβο);

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28702
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4815 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Τοσο πολυ σε προβληματιζει αυτο?ειναι τοσο σημαντικος παραγοντας στο να αγορασεις ενα κομικ ή οχι?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30728
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  184
  • Reputation:   404
  • Achievement Points:  184
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3368 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Τοσο πολυ σε προβληματιζει αυτο?ειναι τοσο σημαντικος παραγοντας στο να αγορασεις ενα κομικ ή οχι?

Πάντα μετράει και το decor έτσι;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30701
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  342
  • Reputation:   2053
  • Achievement Points:  342
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3382 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Πάντα μετράει και το decor έτσι;

οχι

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25862
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  545
  • Reputation:   4567
  • Achievement Points:  547
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4238 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Πάντα μετράει και το decor έτσι;

Από τα πρώτα κιόλας κόμικς που είχα αγοράσει το decor είχε χαθεί εντελώς ως παράγοντας... Το decor είναι το τελευταίο που να με νοιάζει. Όταν μαζεύεις κόμικς μόνο και μόνο για το αστραφτερό τους εξώφυλλο και καθόλου ως προς το περιεχόμενο τους τότε σίγουρα δεν είσαι ακριβώς λάτρης των κόμικ :P Τα παραπάνω δεν απευθύνονται για σένα φίλε comicman αλλά μιας και το έφερε η κουβέντα.

 

Ένας λόγος που σου προτείνω να επιλέγεις συνήθως HC είναι λόγω της ανθεκτικότητας τους στον χρόνο. Επίσης, καλό θα ήταν να επιλέγεις ελληνικά κόμικς (όταν είναι διαθέσιμα φυσικά) διότι έτσι υποστηρίζεις την εκάστοτε ελληνική εκδοτική να επιβιώσει και να συνεχίζει να προσφέρει στο χώρο. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30797
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  90
  • Reputation:   310
  • Achievement Points:  90
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3337 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Πωωω τι μου θυμισες τωρα, εχω ολα τα Spawn που εβγαλε.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30728
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  184
  • Reputation:   404
  • Achievement Points:  184
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3368 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Από τα πρώτα κιόλας κόμικς που είχα αγοράσει το decor είχε χαθεί εντελώς ως παράγοντας... Το decor είναι το τελευταίο που να με νοιάζει. Όταν μαζεύεις κόμικς μόνο και μόνο για το αστραφτερό τους εξώφυλλο και καθόλου ως προς το περιεχόμενο τους τότε σίγουρα δεν είσαι ακριβώς λάτρης των κόμικ :P Τα παραπάνω δεν απευθύνονται για σένα φίλε comicman αλλά μιας και το έφερε η κουβέντα.

 

Ένας λόγος που σου προτείνω να επιλέγεις συνήθως HC είναι λόγω της ανθεκτικότητας τους στον χρόνο. Επίσης, καλό θα ήταν να επιλέγεις ελληνικά κόμικς (όταν είναι διαθέσιμα φυσικά) διότι έτσι υποστηρίζεις την εκάστοτε ελληνική εκδοτική να επιβιώσει και να συνεχίζει να προσφέρει στο χώρο. :)

Συγνώμη, παρασύρθηκα και ξεχασα γιατί μου αρέσουν τα κόμικς. :sad1:  Η αλήθεια είναι ότι νοιάζομαι και λίγο(πολύ πολύ λίγο) για την εμφάνιση της συλλογής που έχω και νοιώθω ωραία όταν οι φίλοι μου(αν και δεν τους αρέσουν τα κόμικς) μπαίνουν στο δωμάτιό μου μένοντας με το στόμα ανοικτό :omg:  μπροστά στην σχετικά μεγάλη (κατά τη γνώμη τους φυσικά) συλλογή μου.

Επεξεργασία από comicman
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3512 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Και μένα μ' αρέσει να μπαίνω στο δωμάτιό μου και να βλέπω τους τόμους του Καρλ Μπαρκς, τη Βιβλιοθήκη ΚΟΜΙΞ, το Περτουίλαμπι και κάποια άλλα και να τα θαυμάζω!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28489
  • Reputation:   190276
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

εμένα μου αρέσει να σηκώνω τα χιλιοδιαβασμένα και χαζοταλαιπωρημένα Αστερίξ μου από Μαμούθ και να τα ξαναδιαβάζω

 

ξανά

 

και ξανά

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30701
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  342
  • Reputation:   2053
  • Achievement Points:  342
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3382 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Συγνώμη, παρασύρθηκα και ξεχασα γιατί μου αρέσουν τα κόμικς. :sad1:  Η αλήθεια είναι ότι νοιάζομαι και λίγο για τη συλλογή που έχω και νοιώθω ωραία όταν οι φίλοι μου(αν και δεν τους αρέσουν τα κόμικς) μπαίνουν στο δωμάτιό μου μένοντας με το στόμα ανοικτό :omg:  μπροστά στην σχετικά μεγάλη (κατά τη γνώμη τους φυσικά) συλλογή μου.

Αφου τα δινεις για ντεκορ και φενγκ σουι με κομικς μπορεις να συλλεγεις και να εκθετεις χρηματα φιλε κομικμαν...Θα μενουν ολοι με ανοιχτο το στομα...Η φτιαξε θηκες απο 50ευρα αν θελεις...Θα ειναι εντυπωσιακο...Παρε και τις περιπετειες του Περτουιλαμπι αν θες χωρις λογο που φανταζομαι οτι δεν θα ξερεις τι ειναι...Θα κανω και εγω ουαου να νοιωσεις καλυτερα...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25862
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  545
  • Reputation:   4567
  • Achievement Points:  547
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4238 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Αφου τα δινεις για ντεκορ και φενγκ σουι με κομικς μπορεις να συλλεγεις και να εκθετεις χρηματα φιλε κομικμαν...Θα μενουν ολοι με ανοιχτο το στομα...Η φτιαξε θηκες απο 50ευρα αν θελεις...Θα ειναι εντυπωσιακο...Παρε και τις περιπετειες του Περτουιλαμπι αν θες χωρις λογο που φανταζομαι οτι δεν θα ξερεις τι ειναι...Θα κανω και εγω ουαου να νοιωσεις καλυτερα...

Νομίζω πως είσαι λίγο επιθετικός φίλε Τυφλοπόντιξ... Είναι πάρα πολλοί κατά τη γνώμη μου συλλέκτες που έχουν πέσει σε αυτήν την παγίδα...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3512 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

εμένα μου αρέσει να σηκώνω τα χιλιοδιαβασμένα και χαζοταλαιπωρημένα Αστερίξ μου από Μαμούθ και να τα ξαναδιαβάζω

 

ξανά

 

και ξανά

 

:cheers5:

καλά δεν λέω, εγώ δεν είπα ότι αγοράζω κόμικς για την εμφανιση! Κι εμένα μ' αρέσει να ξεθάβω τα παλιά μου κόμικς, αλλά μ' αρέσει επίσης να λέω: "Πω πω κοίτα να δεις! Έχω μια πολυτελή συλλογή με φοβερές ιστορίες!"

 

Τυφλοπόντιξ, συμφωνώ με τον George. Γίνεσαι πολύ ειρωνικός. Αυτό δεν είναι καλό, κατά τη γνώμη μου... Προσβάλλεις (πώς να το πω; )το παιδί... Και εγώ θα είχα προσβληθεί αν μου έλεγαν κάτι τετοιο...

Επεξεργασία από Angel.tze
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30701
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  342
  • Reputation:   2053
  • Achievement Points:  342
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3382 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

 

Συγνώμη, παρασύρθηκα και ξεχασα γιατί μου αρέσουν τα κόμικς.

Ναι χιλια συγνωμη παιδια απλα η ταπεινωση νοημοσυνης εχει και ορια και εγω δεν ζω στην Ελβετια..Φιλε comicman περισσοτερο σε νοιαζει η αποδοχη των φιλων σου η το να διαβαζεις κομικς με οτι εξωφυλλο και οσο φτηνα και να'ναι?Εγω εχω καταλαβει οτι σε νοιαζει το πρωτο και απο την πρωτη στιγμη σκεφτομαι "α να μελλοντικος μεταπωλητης ψαχνει να δει και ποιο εχει αξια ενω δεν ξερει τι αγοραζει" και ολοενα και χειροτερευει το πραγμα.Το υπονοησα με καμποσους τροπους ως τωρα αλλα δεν ειχε σημασια.Κανε κατι που αγαπας και για το οποιο δεν ντρεπεσαι οτι και να λεει οποιοσδηποτε..Εγω δεν προσβαλω κανεναν αλλα οποιος θελει μπορει να θιχτει ελευθερα..Οταν λεει ο κομικμαν οτι "το decor μετραει και με νοιαζει να κανουν ουαου οι φιλοι μου" ειναι οκ,αν αναφερω το συμπερασμα "α να κανει φενγκ σουι με κομικς και τον νοιαζει η επιδειξη και οχι τα κομικς" ειμαι για να με δειχνουν με το δαχτυλο και ν'ακουω παρατηρησεις..Δεκτον!Ειμαι κλασικος ειρωνας αλλωστε... :up:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3512 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Αρχίσαμε... Το πρόβλημα δεν είναι ότι κάνεις λάθος. Σωστός είσαι. Δεν μετράει μόνο το ντεκόρ. Το πρόβλημα είναι ότι ειρωνεύεσαι. Άλλος εσύ κι άλλο κάποιος άλλος, πχ εγώ. Συμφωνώ με το ότι πρέπει να μην ντρέπεται γι' αυτό που τ' αρέσει, αλλά η ειρωνεία είναι κάτι το οποίο στεναχωρεί κάποιους κια κάποιους άλλους τους εκνευρίζει. Τέσπα, αυτή είναι η γνώμη μου. Το θέμα για μένα κλείνει εδώ, γιατί βγαίνουμε και off-topic...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30701
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  342
  • Reputation:   2053
  • Achievement Points:  342
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3382 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Off topic?Kαι μετα εγω ειμαι που ειρωνευομαι..

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3512 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Κι όμως, βγαίνουμε. Η απορία του comicman ήταν τι να πάρει.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30701
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  342
  • Reputation:   2053
  • Achievement Points:  342
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3382 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

 

Συγνώμη, παρασύρθηκα και ξεχασα γιατί μου αρέσουν τα κόμικς. :sad1:  Η αλήθεια είναι ότι νοιάζομαι και λίγο για τη συλλογή που έχω

Παρεξηγησα μαλλον γιατι νομιζα πως ρωτουσε τι θα κανει περισσοτερη εντυπωση στους φιλους του που τον ειρωνευονται στη ζωη και τι θα εχει πιο ομορφη ραχη για να κινει τις εντυπωσεις τους.Ομολογω πως περισσοτερο μπαινω στην θεση ενος γονεα που ξερω και βγαζει 5-10 αλμπουμακια μισθο τον μηνα με 3 παιδια παρα στου κομικμαν..Το ρεζουμε ειναι να βρει κατι ο κομικμαν που να του αρεσει πραγματικα ωστε να το εκτιμησει,να νοιαζεται οντως για αυτο και να νοιωθει καλα με τον εαυτο του και τις επιλογες του οτι και να λεει ο καθενας.Πραγματα ασχετα με κομικς βεβαια.Τελος και απο μενα :)

Συγνωμη και :flowers7:  ανθη για οσους θιχτηκαν!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30728
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  184
  • Reputation:   404
  • Achievement Points:  184
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3368 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Έχετε απόλυτο δίκιο αλλά να μην παρεξηγούμε τα πράγματα! Δεν είπα και ότι αγοράζω κόμικς μόνο για τη συλλογή τους! Όπως λέει και ο φίλος Angel.tze μου αρέσει να τη θαυμάζω.

 

Και μένα μ' αρέσει να μπαίνω στο δωμάτιό μου και να βλέπω τους τόμους του Καρλ Μπαρκς, τη Βιβλιοθήκη ΚΟΜΙΞ, το Περτουίλαμπι και κάποια άλλα και να τα θαυμάζω!

 

 Υ.Γ.:Δεν πειράζει φίλε Τυφλοπόντιξ για τη σχετικά επιθετική και ειρωνική σου συμπεριφορά. Στην αρχή μπορεί να με πείραξε και να με στενοχώρησε λιγάκι αλλά μετά κατάλαβα γιατί είχες αυτήν την αντίδραση. Γι αυτό, όλα καλά! :up:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30728
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  184
  • Reputation:   404
  • Achievement Points:  184
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3368 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Μήπως ξέρει κανείς να μου που μπορώ να αγοράσω κόμικ του Άρχοντα των Δαχτυλιδιών(αν υπαρχει φυσικά); 

Επεξεργασία από comicman
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.