Μετάβαση στο περιεχόμενο

Judge Death says hi!


Judge Death

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  30006
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  43
  • Reputation:   392
  • Achievement Points:  43
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3693 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Γεια χαρα σε ολους

Μολις μπηκα λεει εκει αριστερα...

 

Αγαπημενο κομικ ο Judge Dredd φυσικα! Και ο Οβελιξουλης(δε θελω σχολια)

Αγαπημενο ρετρο νεανικο περιοδικο το Αγορι.

Καταφερα να γλυτωσω ολα μου τα κομικ αλλα αυτο που ξεχωριζει ειναι τα (300+) τευχη Αγορι.

Δεν ξερω ποσα "Αγορια" ειναι πραγματικα, δεν τα μετρησα και δεν εχω σκοπο να τα αποκτησω ολα. Ειναι αυτα που ειναι

οπως τα αγορασα στα εφηβικα μου χρονια και ετσι θα παραμεινουν.

Επισης κρατησα τα πολεμικα που εχω(ΚΡΑΝΟΣ, ΜΑΧΗ κλπ) λογω αναμνησεων, ηταν τα αγαπημενα μου στο δημοτικο(εχω κολλημα με τον 2ο ΠΠ και το 1821)

Αγαπημενη συνηθεια στις αρχες του '80 και του Δημοτικου ....πηγαινα με το νονο μου στον Κυρ Πετρο τον περιπτερα για ενα πολεμικο κομικ και καρυδα(το γλυκισμα).

Τα υπολοιπα δεν εχω τρελα να τα κρατησω αλλα και απειλουνται με πεταμα καθοτι βρισκονται στο πατρικο. 

 

Αλλα αγαπημενα: Μαϊτυ Μαους, ΔΥΟ(εχω αρκετα), Μικυ Μαους, Βαβουρα, Τρουενο, Ποπαϋ, Ροντεο(απο την πρωτη μερα), Οβελιξ(ετσι το λεω - Αστεριξ δηλαδη απλα ο ελαχιστα ευσωμος μου αρεσει πολυ), Λουκυ Λουκ και καποια αλλα...

 

76αρης και ρετρομανης οπως καταλαβαινετε και ελπιζω να συμπληρωσω πληροφοριες σε διαφορα θεματα.

Σιγα-σιγα γιατι δεν προλαβαινομαστε με τα πολλα φορουμ...

 

Ψαχνω ενα κομικ που θυμαμαι ελαχιστα, οποτε θα μου πειτε σε ποια κατηγορια να το γραψω.

Επεξεργασία από Judge Death
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9911
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  2412
  • Reputation:   25657
  • Achievement Points:  2450
  • Days Won:  6
  • With Us For:  5481 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Γεια χαρα σε ολους

Μολις μπηκα λεει εκει αριστερα...

 

Αγαπημενο κομικ ο Judge Dredd φυσικα! Και ο Οβελιξουλης(δε θελω σχολια)

Αγαπημενο ρετρο νεανικο περιοδικο το Αγορι.

Καταφερα να γλυτωσω ολα μου τα κομικ αλλα αυτο που ξεχωριζει ειναι τα (300+) τευχη Αγορι.

Δεν ξερω ποσα "Αγορια" ειναι πραγματικα, δεν τα μετρησα και δεν εχω σκοπο να τα αποκτησω ολα. Ειναι αυτα που ειναι

οπως τα αγορασα στα εφηβικα μου χρονια και ετσι θα παραμεινουν.

Επισης κρατησα τα πολεμικα που εχω(ΚΡΑΝΟΣ, ΜΑΧΗ κλπ) λογω αναμνησεων, ηταν τα αγαπημενα μου στο δημοτικο(εχω κολλημα με τον 2ο ΠΠ και το 1821)

Αγαπημενη συνηθεια στις αρχες του '80 και του Δημοτικου ....πηγαινα με το νονο μου στον Κυρ Πετρο τον περιπτερα για ενα πολεμικο κομικ και καρυδα(το γλυκισμα).

Τα υπολοιπα δεν εχω τρελα να τα κρατησω αλλα και απειλουνται με πεταμα καθοτι βρισκονται στο πατρικο. 

 

Αλλα αγαπημενα: Μαϊτυ Μαους, ΔΥΟ(εχω αρκετα), Μικυ Μαους, Βαβουρα, Τρουενο, Ποπαϋ, Ροντεο(απο την πρωτη μερα), Οβελιξ(ετσι το λεω - Αστεριξ δηλαδη απλα ο ελαχιστα ευσωμος μου αρεσει πολυ), Λουκυ Λουκ και καποια αλλα...

 

76αρης και ρετρομανης οπως καταλαβαινετε και ελπιζω να συπληρωσω πληροφοριες σε διαφορα θεματα.

Σιγα-σιγα γιατι δεν προλαβαινομαστε με τα πολλα φορουμ...

 

Ψαχνω ενα κομικ που θυμαμαι ελαχιστα, οποτε θα μου πειτε σε ποια κατηγορια να το γραψω.

 

Καλωσόρισες αγαπητέ Δικαστή...

 

Έτσι κι εγώ, έχω κόλλημα με τα δικά μου κόμικς τα οποία είχα αποκτήσει τότε, και όποιο κομικ αγοράζω τώρα, το σημαδεύω με μια γραμμη μολυβιού, για να μη τα μπερδεύω με εκείνα.  :nek:

Φυσικά το "Αγόρι" ήταν και είναι λατρεμένο περιοδικό. Εγώ έχω γύρω στα 200 από αυτά και ευελπιστώ να τα αυξήσω...

 

Σχετικά με την απορία σου, φαντάζομαι οτι θες να θυμηθείς τον τίτλο του κόμικ, δίνοντας στοιχεία και όχι να αγοράσεις, οπότε νομίζω οτι μπορείς να ποστάρεις στο "ΓΕΝΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΠΟΡΙΕΣ"...

Επεξεργασία από archon
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7146
  • Reputation:   85747
  • Achievement Points:  7166
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4229 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Καλως ήλθες Δικαστή στο καλύτερο Ελληνικό φόρουμ για κόμικς  !! :welcome2:

 

Εδώ θα βρείς πολλές πληροφορίες για οτιδήποτε ψάχνεις σχετικά με τα κομικς καθώς και πολλούς άλλους που μοιράζονται το ίδιο πάθος και αναμνήσεις γι αυτά.

 

Ψάξε στις ενότητες του GC  και ρώτα !!  ;):beer6: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2097
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  33
  • Content Count:  961
  • Reputation:   13941
  • Achievement Points:  1006
  • Days Won:  2
  • With Us For:  6223 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Καλωσόρισες :welcome:  και από μενα αγαπητέ Δικαστή...

Ελπίζω να έχεις μια συχνή και ενεργεί συμμέτοχη στο φόρουμ.

 

Εδώ θα βρεις όλες της απαντήσεις (όπως μου λένε τώρα και οι ΤΡΥΠΕΣdancing-to-music-smiley-emoticon.gif)

 σε όλα τα ερωτήματα σου. . .

 

Η συλλογή σου είναι αρκετά εντυπωσιακή, ειδικά τα 300+ τεύχη ΑΓΟΡΙ που διαθέτεις!!!!

Καλή αρχή λοιπόν. . .

:) :) :beer: :beer: :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30006
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  43
  • Reputation:   392
  • Achievement Points:  43
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3693 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Το πιο δυσκολο ειναι να βρω τα κομβια του φορουμ :) Οχι γιατι ειμαι 76 ετων :)

Εχω μαθει σε αλλες πλατφορμες..

 

1976 εννοω...

 

Καποια μερα πρεπει να κατσω να τα μετρησω.

Το Αγορι ηταν το ΑΠΟΛΥΤΟ νεανικο περιοδικο. Ειδικα για μας τους ροκαδες...εχουμε διαβασει πολυ Κουτουβο χαχα

Να μην ανοιξω πολεμο ακομα δεν ηρθα, αλλα η κοντρα ΑΓΟΡΙ-ΜΠΛΕΚ...γραφει 3-0 στα δικα μου αρχεια.

 

Ευχαριστω για το καλωσορισμα και τις πληροφοριες.

Θυμαμαι τιτλο κομικ και καποιες λεπτομερειες, περισσοτερα στο αντιστοιχο θεμα.

Επεξεργασία από Judge Death
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1631
  • Content Count:  5076
  • Reputation:   34673
  • Achievement Points:  5084
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6205 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Καλώς τον συναγωνιστή. Αγόρι και Μπλεκ μεγάλωσαν δυο ολόκληρες γενιές τις δεκαετίες '70 και '80 και είμαστε πολλοί που τα μαζεύουμε κομμάτι-κομμάτι ακόμα και σήμερα. Στην περίπτωσή σου είναι υποχρεωτικό να τσεκάρεις τις τρεις περιόδους του περιοδικού, όπου είναι πολύ πιθανό να βρεις την απάντηση στην απορία σου πριν ακόμη την ποστάρεις.

 

Η πρώτη εμφάνιση του κόμικ έγινε το 1975 ως Δυναμικό Αγόρι και κράτησε 95 τεύχη ως το 1977. Τότε η αρίθμηση ξανάρχισε από το νο 1, το όνομα έγινε σκέτο Αγόρι και κυκλοφόρησε 638 τεύχη ως το 1989. Εκεί έγινε μια προσπάθεια ανανέωσης με νέα αρίθμηση (διατηρώντας όμως και την παλιά στο εξώφυλλο) που διήρκησε 3 χρόνια και 140 τεύχη, οπότε και επήλθε το οριστικό τέλος του περιοδικού. Σε κάθε περίοδο υπάρχει και gallery με τα εξώφυλλα της κάθε μιας, και μπορείς να τα δεις πατώντας το link με το νούμερο των εξώφυλλων στο πάνω μέρος κάθε παρουσίασης...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76883
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5887 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

:welcome: στην κομιξοπαρεα μας! :beer6:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30006
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  43
  • Reputation:   392
  • Achievement Points:  43
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3693 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ευχαριστω παιδια...

 

Καλώς τον συναγωνιστή. Αγόρι και Μπλεκ μεγάλωσαν δυο ολόκληρες γενιές τις δεκαετίες '70 και '80 και είμαστε πολλοί που τα μαζεύουμε κομμάτι-κομμάτι ακόμα και σήμερα. Στην περίπτωσή σου είναι υποχρεωτικό να τσεκάρεις τις τρεις περιόδους του περιοδικού, όπου είναι πολύ πιθανό να βρεις την απάντηση στην απορία σου πριν ακόμη την ποστάρεις.

 

Η πρώτη εμφάνιση του κόμικ έγινε το 1975 ως Δυναμικό Αγόρι και κράτησε 95 τεύχη ως το 1977. Τότε η αρίθμηση ξανάρχισε από το νο 1, το όνομα έγινε σκέτο Αγόρι και κυκλοφόρησε 638 τεύχη ως το 1989. Εκεί έγινε μια προσπάθεια ανανέωσης με νέα αρίθμηση (διατηρώντας όμως και την παλιά στο εξώφυλλο) που διήρκησε 3 χρόνια και 140 τεύχη, οπότε και επήλθε το οριστικό τέλος του περιοδικού. Σε κάθε περίοδο υπάρχει και gallery με τα εξώφυλλα της κάθε μιας, και μπορείς να τα δεις πατώντας το link με το νούμερο των εξώφυλλων στο πάνω μέρος κάθε παρουσίασης...

Η αναζητηση δεν εχει να κανει με το Αγορι αλλα παλι καλα που τα εβαλες για να διαβασω επιτελους ολοκληρωμενη την ιστορια του. Ετσι κι αλλιως θα τα εψαχνα.

 

Αυτο που δεν μπορω να καταφερω ειναι να μου ερχονται mail μολις καποιος ποσταρει στο θεμα. Πατησα πανω δεξια στην παρακολουθηση αλλα δε βλεπω ειδοποιηση! 

Επεξεργασία από Judge Death
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29304
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  425
  • Reputation:   4690
  • Achievement Points:  427
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4022 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

κ. Δικαστά Καλωσήρθατε!! :xai:

 

 

Η αναζητηση δεν εχει να κανει με το Αγορι αλλα παλι καλα που τα εβαλες για να διαβασω επιτελους ολοκληρωμενη την ιστορια του. Ετσι κι αλλιως θα τα εψαχνα.

Αυτο που δεν μπορω να καταφερω ειναι να μου ερχονται mail μολις καποιος ποσταρει στο θεμα. Πατησα πανω δεξια στην παρακολουθηση αλλα δε βλεπω ειδοποιηση! 

 

Πάτα πάνω στη φωτογραφία σου για να μεταφερθείς στο προφίλ σου -> "επεξεργασία προφίλ" πάνω δεξιά -> "επιλογές ειδοποιήσεων" η 6η επιλογή αριστερά -> "Μέθοδος ειδοποίησης που χρησιμοποιείται για απαντήσεις σε θέματα που παρακολουθώ" κλίκ στην επιλογή email.

υπάρχουν όλες οι ανάλογες επιλογές στο μενού οπότε διαλέγεις αυτή/ές που σε εξυπηρετούν.

 

Αν θυμάσαι κάποια στοιχεία απο το κόμικ μπορείς να το αναζητήσεις μέσω της αναζήτησης στη βάση δεδομένων.

Διαφορετικά μπορείς να ανοίξεις ένα θέμα στη Γενική Βοήθεια με στοιχεία που θυμάσαι ωστε συμφορουμίτες να βοηθήσουν στην εύρεση.

 

Λογικά δεν θα αργήσει και ένα δυνατό post απο τον DJO, ιδανικό για τα νέα μέλη, που περιγράφει περιληπτικά τη λειτουγία της κάθε ενότητας.

 

 

Καλή διαμονή!! :holidays:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121021
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6363 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ευχαριστω παιδια...

 

Η αναζητηση δεν εχει να κανει με το Αγορι αλλα παλι καλα που τα εβαλες για να διαβασω επιτελους ολοκληρωμενη την ιστορια του. Ετσι κι αλλιως θα τα εψαχνα.

 

Αυτο που δεν μπορω να καταφερω ειναι να μου ερχονται mail μολις καποιος ποσταρει στο θεμα. Πατησα πανω δεξια στην παρακολουθηση αλλα δε βλεπω ειδοποιηση!

2 τινά που μου'ρχονται σε πρώτο επίπεδο σκέψης: μήπως οι ειδοποιήσεις πηγαίνουν στο mail με το οποίο γράφτηκες και εσύ περιμένεις να έρθουν σε άλλο, ή μήπως καταλήγουν στα junk/spam. Έλεγξε μία μήπως.

 

:welcome: κι από'δώ, άντε να σε διαβάσουμε και σε επερχόμενο τόμο της Selini! :D

 

 

 

 

Για το κόμικ που έχεις απορία, αν δεν το βρεις στα Περιεχόμενα των Ελληνικών Εκδόσεων, άνοιξε τόπικ στη Γενική Βοήθεια.

 

 

Τσάκω κι έναν μπούσουλα, μιας και μου έδωσε πάσα ο Λοκ, για να μπεις πιο άνετα στο κλίμα:

 

 

Το φόρουμ είναι φαντάσου σαν ένα σπιτάκι με 6 δωμάτια:

 

Το χωλ της Εισόδου, από όπου ξεκινάει κανείς την περιήγηση, με τους Κανόνες, το χώρο για το Καλωσόρισμα  :P και έναν χώρο για τυχόν Απορίες και Πειραματισμούςpost-556-12850637758348.gif

 

:gnews: Από'κεί και πέρα, είναι το δωμάτιο των νέων, που λέγεται Ενημέρωση,

το δίπατο και μεγαλύτερο δωμάτιο που λέγεται Βιβλιοθήκη  :bookclub: και έχει όλα τα αφιερώματα και όπου όλοι μπορούν να βάλουν το λιθαράκι τους (, τα Περιεχόμενα βρίσκονται πάνω δεξιά)

το Σαλονάκι  :holidays: για άραγμα, παιχνίδι και διάβασμα και πιο πέρα

το Εργαστήρι  :Book: για σχέδια, ιστορίες και τα συναφή καθώς και

το Παζάρι,  :lefta: για αγοραπωλησίες, αναζητήσεις και αναφορές στα Καταστήματα της Ελλάδας. post-556-12850769762594.gif

 

 

Επίσης, στη Γενική Συζήτηση μπορείς να κάνεις μια περαιτέρω προσέγγιση παύλα άνοιγμα προς την παρέα πχ.μέσω του να πεις το πως μας βρήκες. Ενώ για άμεση επικοινωνία έχουμε πάνω-πάνω το Φωναχτόκουτο. Όπου έχουμε ζήσει επικές στιγμές.  :giati: 

 

 

Για όλα τα υπόλοιπα... :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28911
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4953 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

:welcome: Δικαστή και από μένα!

 

Καλές κομικσοπεριπλανησεις και καλό μάδημα! :P Ναι, ναι την πάτησες! Εδώ μέσα και μην θες να τα αποκτήσεις όλα, κολλάς αυτόν τον περίεργο GCιό και μετά θες κόμικ που δε φαντάστηκες ποτέ ότι υπάρχουν! :yes: Και αν ποτέ σε βγάλει ο δρόμος σου πέρνα και από εδώ. Θα μας δεις και live!

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35914
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  33
  • With Us For:  5303 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Καλωσόρισες φίλε. Προς στιγμήν νόμισα πως ήσουν 76 χρονών και φοβήθηκα πως θα έχανα την ηλικιακή πρωτιά. Τελικά όμως σου ρίχνω 3 δεκαετίες.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30006
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  43
  • Reputation:   392
  • Achievement Points:  43
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3693 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Και παλι ευχαριστω...θα τα ψαξω σιγα-σιγα...οι ρυθμισεις εγιναν και βλεπουμε...

 

Δυσκολο να ερθω στη λεσχη...δεν μενω Αθηνα... :)

Καλωσόρισες φίλε. Προς στιγμήν νόμισα πως ήσουν 76 χρονών και φοβήθηκα πως θα έχανα την ηλικιακή πρωτιά. Τελικά όμως σου ρίχνω 3 δεκαετίες.

Θα φωναξω τον πατερα μου να κανετε παρεα, σου ριχνει και 3 χρονια... :)

Εχω κρατησει 4-5 κομικ απο τα νιατα του..

Επεξεργασία από Judge Death
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4675
  • Reputation:   26522
  • Achievement Points:  4709
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6226 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

76αρης και ρετρομανης οπως καταλαβαινετε και ελπιζω να συπληρωσω πληροφοριες σε διαφορα θεματα.

 

Εντελώς "συνάδελφος" δηλαδή... :) καλωσήρθες λοιπόν στην παρέα μας! :mera2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30006
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  43
  • Reputation:   392
  • Achievement Points:  43
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3693 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εντελώς "συνάδελφος" δηλαδή... :) καλωσήρθες λοιπόν στην παρέα μας! :mera2:

Ναι Lord, πως παει το ξεκολλημα;  

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4675
  • Reputation:   26522
  • Achievement Points:  4709
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6226 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Ναι Lord, πως παει το ξεκολλημα;  

 

Α έτσι, ε; Χαχαχαχα τίποτα, θα πέσει ψαλίδι!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29261
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  24
  • Reputation:   177
  • Achievement Points:  24
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4043 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Καλως ήρθες φίλε

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30006
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  43
  • Reputation:   392
  • Achievement Points:  43
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3693 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ευχαριστω :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.