Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 3/12: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥ & ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ


DJO

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25071
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  42
  • With Us For:  6217 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Στην Έκθεση μια φορά δε μας πήγατε και έτσι χάσαμε το 1ο BIRD FESTIVAL που διοργάνωσε με τόσο κόπο η Ε.Π.Α.Μ. ΕΚΤΡΟΦΕΙΣ ΠΤΗΝΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ.

 

Τώρα αμα το λέτε εσείς αυτό φιλοξενία, τι να πω....

  • Like 18
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12192
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  1248
  • Reputation:   9494
  • Achievement Points:  1248
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5163 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  6

Κύριε Αντρέα Ντι,

Εκ μέρους της ΛΕΦΙΚΘΕ, να ζητήσω συγγνώμη που δεν καταφέραμε να σας

ξεναγήσουμε στους χώρους της ΔΕΘ, με αποτέλεσμα να χάσετε την ευκαιρία

να συγχαρείτε τους διοργανωτές της Ε.Π.Α.Μ..

Kαι για να αποκαταστήσουμε τις σχέσεις εμπιστοσύνης

και συνεργασίας που μας ενώνουν, να σας ενημερώσουμε ότι την επόμενη φορά

που θα επισκεφτείτε την πόλη μας σας έχουμε μια έκπληξη:

 

:cigar::p4::slap::gun2:

 

 

Κάποιες φωτογραφίες που κατάφερα να βγάλω από κει που ήμουν.

post-12192-0-93497000-1323189484_thumb.jpgpost-12192-0-12741600-1323189499_thumb.jpgpost-12192-0-19880500-1323189512_thumb.jpgpost-12192-0-68285500-1323189554_thumb.jpg

  • Like 25
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28910
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4936 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Μετά πολλών βασάνων, αγωνίας, αίματος και ιδρώτα και αφού πέρασα τα απαραίτητα ψυχολογικά τεστ όπου η κυριότερη ερώτηση είναι, όπως πάντα: “Who is the boss?” :ego:, χόρεψε μελάνι σε λευκό χαρτί και η αδελφή του Μέγα Αλέξανδρου άνοιξε την αγκαλιά της!

Οχτώ πολιορκητές εξαθέσιας καμπινούλας ένωσαν τα πολύχρωμα κόμικς τους για μια θέση στον ήλιο που δεν έλεγε να βγει! Και βγήκαν νικητές! :dance:Το καράβι τους κούναγε λίγο αλλά με χέρι σταθερό και μολύβια ξυσμένα εναπόθεσαν όλο το κέφι τους στο δρόμο που ανοιγόταν μπροστά τους και ξεκλείδωσαν την πόρτα της περιπέτειας! Τρεις μάγοι με δώρα την υπομονή και την τρέλα τους είχαν κανονίσει τα πάντα για εμάς πριν από εμάς!!! :respect:

Διευθετήθηκαν οι λεπτομέρειες του χουχουλιαστού κρεβατιού και της ζεστής γωνίτσας των μπαταριών ενώ ένα ερωτευμένο ζευγαράκι ζουζούνιζε τρώγοντας! :P Και αφού απέκτησα από το πουθενά τέσσερις ρόδες :spidey_yeah_that:και με όπλισε η καλή νεράιδα κλειδιά να μην ξυπνήσουμε και κανένα, αλώνισα χαρωπή δρόμους άγνωστους αλλά γνωστούς! Ομιλίες έφτασαν τηλεπαθητικά στα αυτιά μου, ιδιαίτερα αυτές μελένιου αγοριού και μάλιστα ταλαιπωρημένου, αλλά μες την καλή χαρά! :blob3: Όλες οι προσπάθειες να κρεμαστώ από χείλη έμειναν άκαρπες, ίσως γιατί ο χρόνος έτρεξε πιο γρήγορα από εμένα. Και μέσα σε όλα έχασα και έναν Άγγελο! :wall:

Μα τότε ήρθε η αποκάλυψη! Μορφές πολύχρωμες από συναισθήματα, λαλιές ανάμεικτες έφτιαξαν μουσική, ένας κύκλος άρχισε να ανταλλάσσει μυρωδιές, γεύσεις και νοήματα με…τον εαυτό του!... Γιγαντώθηκε, έγινε σφαίρα και ταξίδεψε, έμαθε πράγματα που υποψιαζόταν και κάποια που δεν φαντάστηκε ποτέ. Μα ήρθε η ώρα τα γατιά να μπουν στον κόσμο του ονείρου. :cat1: Διαπιστώθηκε ότι το μεθύσι της παρέας δεν εντοπίζεται από την τροχαία και εξακριβώθηκε ότι το ασταμάτητο γατογέλιο της βραδιάς δεν είχε καμία επήρεια αλκοόλ! Ζεστές αναμνήσεις της βραδιάς έγιναν σκέπασμά μου και θα μου κάνουν συντροφιά για πολλά χρόνια!

Και τι πιο αριστοκρατικό να αρχίσεις την επόμενη μέρα σου με ένα ζεστό μπάνιο σοκολάτας (και μάλιστα κερασμένο :kisses:). Όταν συνοδεύεται και με γλυκιά παρέα κάνει πολύ καλό στο δέρμα και στη διάθεση! :P Μπορώ να πω ότι δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από το μπάνιο μια χαρωπής τσάντας με μπύρα. Και αφού αποδείξαμε ότι η υπηρεσία είχε πολλούς (μα πάρα πολλούς) λόγους για να χαθεί, αφήσαμε ένα γατί και έναν αστερία να κάνουν παρέα πάνω από τα κεφάλια μας και βουτήξαμε σε μια ακολασία εδεσμάτων. Βρέθηκαν alter ego, ξεπετάχτηκαν μερικές Barbie και άνθισαν ιστορίες πλεγμένες σε μαγιάτικο στεφάνι.

Ο δρόμος του γυρισμού έγινε κυνήγι θησαυρού. :oops: Το GPS είχε την δυνατότητα απάντησης σε ερωτήσεις, ενώ ο επαναϋπολογισμός διαδρομής γινόταν σχεδόν αυτόματα! Ακόμα και στην επιμονή του οδηγού για αριστερά ή δεξιά, είχε την υπομονή να λέει ευθεία! :respect: Πήρα έπαθλο λαχταριστά τρίγωνα και ετοιμάστηκα για ένα βάρβαρο ξύπνημα.

Ένας γυρισμός που συνήθως είναι μελαγχολικός δεν κατάφερε να συννεφιάσει ούτε βλέφαρο! Σχέδια γραμμένα σε χαρτί ζωγράφιζαν ένα δημιουργικό μέλλον. Γυναικεία γέλια μπλέχτηκαν με ήρωες χάρτινους και κουρασμένα τα κεφάλια έγειραν. Όταν ξύπνησα κατάλαβα πως αν και όλα έμοιαζαν με όνειρο, ευτυχώς δεν ήταν. Έζησα μια δεύτερη ανέμελη ζωή! :angels:

 

 

 

Νίκο, Χριστίνα, Βασίλη, όσα ευχαριστώ και να πω δεν θα φτάσουν. Ήμουν στο σπίτι μου και βρήκα τα αδέρφια μου! Από την υποδοχή στον σταθμό, όπου, Νίκο και Βασίλη, τρέξατε και όχι μόνο καλωσορίσατε, αλλά εξυπηρετήσατε με διπλές διαδρομές τους πάντες (δυο γλυκά μουτράκια θα σας ευγνωμονούν για πάντα :P ), τα μαγαζιά που κλείσατε (χαρά στο κουράγιο σου Χριστινάκι μέρα εργάσιμη), το κέφι και την παρέα σας να καλύψετε όλα τα γούστα και να κάνετε το σουκού μας ακόμα πιο όμορφο!

Λένα, Αριάννα δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο διασκέδασα την παρέα μας και πόσο κοντά μου σας νιώθω!

Ορέστη, Ιάσονα :hug2:καθώς δεν έχω λόγια!

Κέλλυ, Γιώργο, Τρύφωνα, Ανδρέα είστε ανεκτίμητη παρέα και πάντα με κάνετε να νιώθω σαν να σας ξέρω από παλιά!

Πρόεδρε Δημήτρη να ετοιμάζω μπαγκάζια για να περάσουμε τέλεια και Λάρισα;;

Μέλανδρε, νιάου, γιατί τώρα θέλω! :poke3:

Πάολα είσαι γλυκύτατη. Ελπίζω να περνάς τέλεια στις διακοπές σου με τον καλό σου!

Δημήτρη-dimious είσαι αξιαγάπητος, οι διαδρομές που κάναμε είχαν απίθανο γέλιο και ενδιαφέρον!

Criselia θα ήθελα να είχαμε κι άλλο χρόνο μαζί, χάρηκα πολύ που σε γνώρισα!!

 

Αυτά τα λίγαααααααα……… :roll:

  • Like 22
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28702
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4812 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΙ[/color]' timestamp='1323179798' post='204717']

dimious200: Ακόμη μια περίπτωση αναντιστοιχίας ύψους γραφής με χαρακτήρα: Δημήτρελλε τα :respect: μου και σε περιμένουμε κάτω για...ξέρεις... ;)

Ανταποδιδω τα καλα λογια!μιλαμε εισαι τρελο τυπακι(οχι μονο εσυ,ολη η παρεα ηταν τελεια και ευχαριστη απλα με σενα μιλησαμε ενα τικ περισσοτερο και με προσηλυτισες ανοιχτηκα περισσοτερο!)απειρα :respect: και ναι να με περιμενεις κατω για .... ξερεις!!!!και Α!να με περιμενεις και για wizards of mickey!γιατι απλα οι κρυσταλλοι μου θα σε pwnαρουν διχως οικτο!!

Α!και για πανστετα wars !!!

 

ΟΔΗΓΑ(ΤΑ)ΡΑ[/color]' timestamp='1323211672' post='204793']

Διαπιστώθηκε ότι το μεθύσι της παρέας δεν εντοπίζεται από την τροχαία και εξακριβώθηκε ότι το ασταμάτητο γατογέλιο της βραδιάς δεν είχε καμία επήρεια αλκοόλ!

πω,δεν εντοπιστηκε λεει...ειχες πιει τοσο που δε θυμασαι ουτε το αποτελσμα του αλκοτεστ! :cheers5:

ΟΔΗΓΑ(ΤΑ)ΡΑ[/color]' timestamp='1323211672' post='204793']

Ο δρόμος του γυρισμού έγινε κυνήγι θησαυρού. :oops: Το GPS είχε την δυνατότητα απάντησης σε ερωτήσεις, ενώ ο επαναϋπολογισμός διαδρομής γινόταν σχεδόν αυτόματα! Ακόμα και στην επιμονή του οδηγού για αριστερά ή δεξιά, είχε την υπομονή να λέει ευθεία! :respect:

τα οποια παραπονα στον steve jobs παρακαλω (oh wait a second... :thinking:) !και ΝΑΙ υπαρχει και η ευθεια! :P

 

ΟΔΗΓΑ(ΤΑ)ΡΑ[/color]' timestamp='1323211672' post='204793']

Δημήτρη-dimious είσαι αξιαγάπητος, οι διαδρομές που κάναμε είχαν απίθανο γέλιο και ενδιαφέρον!

 

thChopper.gif σε ευχαριστω πολυ,δυστυχως δε μπορω να ανταποδωσω,τα ιδια επιθετα δεν καλυπτουν ουτε στο μισο τις εντυπωσεις που μου αφησες!τωρα οσον αφορα τις διαδρομες,σιγα μωρε..απο τα λαδαδικα μεχρι ναυαρινου και πισω (ευτυχως που δεν ειμαι αποδημητικο πουλι)..2λεπτα υποθεση!!! :P περιμενω να τα πουμε στο gc 5x5 football event!!!

 

Στην Έκθεση μια φορά δε μας πήγατε και έτσι χάσαμε το 1ο BIRD FESTIVAL που διοργάνωσε με τόσο κόπο η Ε.Π.Α.Μ. ΕΚΤΡΟΦΕΙΣ ΠΤΗΝΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ.

 

Τώρα αμα το λέτε εσείς αυτό φιλοξενία, τι να πω....

εμ,αφου πηγαμε σε εκεινο το ΔΗΜΟΣΙΟ...χασαμε το signing πουλιων... damn

Επεξεργασία από dimious200
  • Like 15
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9632
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4696 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Και μέσα σε όλα έχασα και έναν Άγγελο! :wall:

 

Τίποτα δεν είναι τέλειο :) !

 

:lol:

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35883
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5285 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

΄Επειτα από τις εμπεριστατωμένες και αναλυτικές περιγραφές του DJO, τη μεστή παρουσίαση από την mamahina, τη γεμάτη συναισθηματισμό αφήγηση της Chris, την ποιητικότατη και υπερχειλίζουσα από λυρισμό εξιστόρηση της imacmaria και τις καταχωρίσεις του AndreasD, της Kabuki και των υπολοίπων φίλων, δεν μένουν περιθώρια να προσθέσω κάτι καινούργιο.

΄Ετσι θα περιορισθώ σε άπειρες ευχαριστίες προς τους Θεσσαλονικιούς αγαπημένους και ξεχωριστούς φίλους chris, ngramm και the sandman για την υποδειγματική φιλοξενία και φροντίδα προς εμάς τους εκδρομείς, από την επιλογή ξενοδοχείων και εστιατορίων και τη θερμή υποδοχή και τις κούρσες που έκαναν για να μας μεταφέρουν μέχρι την θαυμάσια συντροφιά τους ολόκληρο το διήμερο.

Θα ευχαριστήσω ακόμη: Την καλή μου Paola (με την οποία είχαμε κουβεντιάσει άπειρες φορές στο φωναχτόκουτο αλλά δεν είχαμε βρεθεί από κοντά) για το γλυκό χαμόγελο και τη ζεστή αγκαλιά με την οποία με υποδέχθηκε μόλις συναντηθήκαμε στο Public και για την όμορφη παρέα που κάναμε το τελευταίο βράδυ μαζί με τον αντάξιό της και αξιαγάπητο σύντροφό της, τον Βασίλη. Τον πανταχού παρόντα έστω και για λίγες ώρες Valt για την εξαιρετική παρουσίαση του καταλόγου. Την mamahina για τις ενδιαφέρουσες συζητήσεις που κάναμε. Το φίλο AndreasD, τους συντρόφους του τρένου και συγκατοίκους στο ξενοδοχείο, την γλυκιά μας Marsiana, τον καλό μας DJO (που η συμβολή του στην παρουσίαση ήταν πολύτιμη) και τον αξιαγάπητο Ιάσονα, καθώς και τη συνταξιδιώτισσα και αγαπητή φίλη Kabuki. Το αγαπημένο μου γατουλίνι για το φωτεινό χαμόγελο και την τρυφερότητά του, για τις ικανότητες που απέδειξε ότι έχει στην οδήγηση σε ξένη πόλη με ειδικό όχημα και για την προθυμία του να βοηθήσει όπου χρειαζόταν. Τον ξεχωριστό φίλο και συνταξιδιώτη στις ντισνεϋκες και ιδιαιτέρως τις "ντονροσικές" περιπλανήσεις Quackmore. Τον Melandros που είχε το κουράγιο να ταξιδέψει από τη Λάρισα (κάνοντας μάλιστα τη διαδρομή της επιστροφής μέσα στην άγρια νύχτα) με προβλήματα στο αυτοκίνητο για να είναι κοντά μας. Τους φίλους που πρωτογνώρισα, δηλαδή τον συμπαθέστατο dimious, τον μικρό μας φίλο Paliakoudis με το χαριτωμένο σάστισμά του στο Public. Την γλυκύτατη Criselia, που την είχα γνωρίσει φευγαλέα στην εκδήλωση του "Σταύλου" αλλά ουσιαστικά την γνώρισα για πρώτη φορά κι αυτήν. Και, last but not least, τους δημιουργούς που τίμησαν με την παρουσία τους την παρουσίαση και το τραπέζι μας.

Ακόμη, γενικώς και αδιακρίτως, όλους όσοι άντεξαν την πολυλογία μου.

Και τέλος τον εαυτό μου για την μεγαλύτερη ίσως κι από κάποιους νεότερους αντοχή που έδειξε, παρά την ηλικία του.

Φίλοι μου, χάρη σε όλους εσάς, ειλικρινά πέρασα ένα από τα ωραιότερα διήμερα των τελευταίων χρόνων. Αφού, για πρώτη φορά στη ζωή μου, πήγα και σε bar με δυνατή μουσική.

Τέλος, όπως αναφέρει και πιο πάνω ο Ορέστης, όταν η υπάλληλος του Public απευθύνθηκε σε μένα, ως τον πρεσβύτερο και επιβλητικότερο κατά τη σωματική διάπλαση (μήπως και ωραιότερο?) της παρέας για να απολογηθεί, της ζήτησα ως αντιστάθμισμα μια καλύτερη προβολή του καταλόγου μας και μού το υποσχέθηκε. Ας ελπίσουμε ότι θα το τηρήσει κι όλας. ΄Ισως θα ήταν σκόπιμο κάποια μέρα να περάσει κάποιος από τους Θεσσαλονικείς φίλους για να δει αν έγινε κάτι.

Επεξεργασία από tryfev
  • Like 22
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35883
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5285 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

 

Αβλαβείς ψευδαισθήσεις που ανεβάζουν το ηθικό, καλή μου φίλη. Πάντως έχω ήδη "αφιππεύσει τον κάλαμον". :)

Επεξεργασία από tryfev
  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28488
  • Reputation:   190259
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6370 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

ρε. θα ανεβάσετε βιντεάκια? (αλλά και τις υπόλοιπες φωτογραφίες στο γκάλλερυ)

 

αιντε μη μπουκάρουν τα

 

:D

 

:cheers5:

  • Like 14
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12160
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5318 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Μόνο εγώ έμεινα για να πω 2 λόγια;Οκ.Περάσαμε όμορφα.Ξανασυνάντησα παλιούς φίλους που είχαμε να τα πούμε καιρό από κοντά, γνώρισα και άλλα μέλη, γενικά ήταν ένα γεμάτο Σ/Κ.Εύχομαι να το ξαναεπαναλάβουμε.Κάτι άλλο δεν έχω να προσθέσω, εφόσον όσα ειπώθηκαν παραπάνω καλύπτουν πλήρως τα γεγονότα που συνέβησαν.

 

Πρόεδρε Δημήτρη να ετοιμάζω μπαγκάζια για να περάσουμε τέλεια και Λάρισα;;

 

Χμμμ γιατί όχι; :beer:

 

ΥΣ Και όπως πάντα οι γνωστοί παπαράτσι κατασκοπεύουν, έτοιμοι για να βγάλουν λαβράκι.Αλλά δεν είμαστε χθεσινοί.Ξέρουμε να φυλάμε τα νότα μας. :P

  • Like 19
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12750
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  2264
  • Reputation:   20426
  • Achievement Points:  2264
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5057 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Λοιποοοον...Πριν απο λιγες ωρες γυρισα απο την πανεμορφη Θεσσαλονικη... (ηθελα να μεινουμε κι αλλο!!) :crying:

Ομως πραγματικα χαιρομαι που το προηγουμενο Σαββατο,μου δοθηκε η ευκαιρια να σας γνωρισω απο κοντα.Δεν ειμαι πολυ καλη στα λογια,με καλυψατε με οσα γραψατε παραπανω και σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια,για το ατομο μου.Τα αισθηματα ειναι αμοιβαια.Τι να πω,μου αφησατε ολοι τις καλυτερες εντυπωσεις.Χαρηκα την γνωριμια μου με τον καθενα σας ξεχωριστα.Ειστε ολοι υπεροχοι!!! :flower2: Περασαμε πολυ ομορφα στην παρουσιαση,και μετα στα Λαλαδικα.(Και το επομενο βραδυ στην βολτα με τον Τρυφωνα!!)Ελπιζω καποια στιγμη να τα ξαναπουμε απο κοντα.(Ελατε μια βολτα απο Αρτα.Δεν συγκρινεται με Θεσσαλονικη αλλα για relax ειναι οτι πρεπει).

Υ.Γ.Ο Paliakoudis πολυ φατσα! :)

  • Like 19
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35883
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5285 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

ρε. θα ανεβάσετε βιντεάκια?

Το βιντεάκι που έφτιαξα και έγραψα σε ντιβιντι το έχει ο Ζοο και όπως μου είπε προχθές στην κοπή θα το ανεβάσει στο Γιου Τιούμπ με όλα τα βίντεο του φόρουμ και της Λέσχης.

Επεξεργασία από tryfev
  • Like 14
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.