Jump to content

STAR COMICS (ΑΘΗΝΑ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

Recommended Posts

Λοιποοον, μιας και μένω και δίπλα και δουλεύω ακόμα πιο δίπλα, πέρασα χτες μια βολτίτσα. Δεν spoilerιάζω, αλλά ο νέος χώρος είναι κλάσεις ανώτερος απο τον παλιό! Το μαγαζί φορτωμένο και με μεγάλη ποικιλία!

Για το Σάββατο να προτείνω ομαδική κάθοδο του Greekcomics, κατά τις 5-6 το απόγευμα; Ας το κάνουμε και σαν μίνι συνάντηση και μετά είτε πάμε για κανένα καφέ εκεί γύρω (άπειρα καφέ κλπ) ή παίρνουμε μετρό και κάνουμε ομαδική κάθοδο στη Λέσχη για να ταλαιπωρήσουμε τον άμοιρο βαρδιούχο! :D

• Like 13
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Κάτι που δουλεύαμε σχεδόν ένα χρόνο είναι πολύ κοντά να γίνει πραγματικότητα. Είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω την έναρξη της εκδοτικής μας δράσης με το εξαιρετικό Dirk Gently Ολιστικό πρα

Γιώργο ευχαριστω πολυ. Αν θυμάσαι ήσουν ο πρώτος στο οποίο απευθύνθηκα για βοήθεια και συμβουλές.  Κάτι που έπρεπε να πω και παραπάνω είναι ότι 2 βασικοί συντελεστές της έκδοσης είναι ενεργά μέλη

ΜΕΤΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ!! ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ;-)   Αυτή την εβδομάδα θα πραγματοποιηθεί η μεταφορά του καταστήματος μας σε μεγαλύτερο χώρο 30μ. πιο δίπλα. Η διεύθυνσή μας θα παραμείνει Αγίου Ιωάννου 24! Το κα

Posted Images

Για το Σάββατο να προτείνω ομαδική κάθοδο του Greekcomics, κατά τις 5-6 το απόγευμα; Ας το κάνουμε και σαν μίνι συνάντηση και μετά είτε πάμε για κανένα καφέ εκεί γύρω (άπειρα καφέ κλπ) ή παίρνουμε μετρό και κάνουμε ομαδική κάθοδο στη Λέσχη για να ταλαιπωρήσουμε τον άμοιρο βαρδιούχο! :D

+1 post-5259-13167632371811.gif

• Like 8

Κριμα που δεν μπορω να ερθω να γινω κι εγω ενοχλητικος :poke2:

την επομενη φορα :havefun:

• Like 5

την επομενη φορα

εννοείς στην επόμενη μετακόμισή μας;

δεν είναι σπορ για να το κάνεις συνέχεια :lol:

• Like 14

Σιγα μην περιμενω να ξανα μετακομισεις για να γινω ενοχλητικος :PPP:

• Like 6

Ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ όλα τα παιδιά που μας τίμησαν σήμερα με την παρουσία τους και με τις ευχές τους!

Είναι πολύ ωραίο να νιώθεις ότι υπάρχουν κάποιοι που σε στηρίζουν.

• Like 16

Πολλη ωραιος ο νεος χωρος, πιο μεγαλος, διαμορφωμενος για ακομα περισσοτερα comic, με άπλα, αερα αλλα και με παταρι!!!! Το θεμα ειναι οτι ο Αγγελος ειναι φιλικος και προσιτος και ενημερος για το τι κυκλοφορει οσοι ειναι ηδη πελατες το γνωριζουν ευκαιρια τωρα που εχει νεο χωρο να περασετε μια βολτα να δειτε απο πρωτο χερι για ολα αυτα που λεμε και για το Star Comics !!!!

Kαλες δουλειες Αγγελε στο νεο χωρο σου :beer: !!!!

Edited by ConB
  • Like 8

:congrats: και από'δώ για την άνοδο πιο πάνω και πιο κοντά στον κεντρικό και καλές δουλειές! Μακράν πιο ευρύχωρο (αντί να κάνεις 8άρι για να το γυρίσεις, κάνεις τώρα ολόκληρη διαδρομή χαζεύοντας περισσότερο :xm: ) ενώ Croc τον έχεις καταστρέψει, έχει όντως πολύ χώρο στην υπόγα και το σκέφτεται! :mafia::P

Βιντεάκι με γύρα όλου του καταστήματος (φώτος θα βάλει ο ίδιος ο Άγγελος όταν έρθει η ώρα, μέχρι τότε βαρέστε καμιά βόλτα προς βορράς :D ) από βδομάδα, ακολουθούν όμως 2 φώτος από το hangover στη Λέσχη που πήγαμε μετά το μαγαζί. Ναι αυτό εκεί είναι Ο ΜΕΛ. :P

post-556-0-90050800-1324159213_thumb.jpgpost-556-0-83668000-1324159209_thumb.jpg

• Like 17

Επιτέλους! Είδα φωτο του AndreaD μετά από τόσο καιρό.Απλά για να ξέρω ότι ακόμα συνεχίζει να το κυνηγάει.

• Like 7

The game is afoot zade!

• Like 8

Πολύ ωραίο και φιλόξενο το καινούριο μαγαζί, με ποικιλία και καλές τιμές! Εύχομαι να παει πολύ καλά ακόμα και εν καιρω κρίσης!

post-5259-13166206178528.gif

• Like 6

έκανα και εγώ την επίσκεψή μου χθες και μπήκα με το δεξί.ωραίος ο νέος χώρος και πιο απλωμένοι οι τίτλοι.καλές δουλειές,και αν διαθέσεις το υπόγειό σου σε γνωστή εταιρεία παραγωγής ενημερωτικών ταινιών μη ξεχάσεις να με καλέσεις να πάρω μάτι, ε, να ενημερωθώ. :hypno:

• Like 6

Με το δεξί μπήκα κι εγώ! Ωραίο, ευρύχωρο μαγαζί, με πολύ άνετη και ευχάριστη ατμόσφαιρα! Πολύ καλή επιλογή χρώματος, δίνει ζωντάνια και δεν κουράζει!! :yahoo: Οι οικοδεσπότες υπέροχοι (αν και το περίμενα αυτό :P )! Πολύ κόσμο σας εύχομαι παδιά και καλά κέρδη.

:respect:

• Like 9

Πολύ καλή επιλογή χρώματος, δίνει ζωντάνια και δεν κουράζει!!

μην ανοίξω το στόμα μου και πω για τις γωνίες ε; :PPP:

Edited by lemmy
  • Like 3

Πολύ ωραίο και φιλόξενο το καινούριο μαγαζί, με ποικιλία και καλές τιμές! Εύχομαι να παει πολύ καλά ακόμα και εν καιρω κρίσης!

post-5259-13166206178528.gif

Πρόλαβες να διαβάσεις το 100,000 graves;Σου άρεσε ή σε πήρα στο λαιμό μου;

Με το δεξί μπήκα κι εγώ! Ωραίο, ευρύχωρο μαγαζί, με πολύ άνετη και ευχάριστη ατμόσφαιρα! Πολύ καλή επιλογή χρώματος, δίνει ζωντάνια και δεν κουράζει!! :yahoo: Οι οικοδεσπότες υπέροχοι (αν και το περίμενα αυτό :P )! Πολύ κόσμο σας εύχομαι παδιά και καλά κέρδη.

:respect:

μην ανοίξω το στόμα μου και πω για τις γωνίες ε; :PPP:

Η επιλογή του χρώματος ανατέθηκε σε έμπειρο και καταξιωμένο decorater και το βάψιμο σε επαγγελματία του είδους που εφάρμοσε την τελευταία τεχνοτροπία που είναι στη μόδα αυτή τη στιγμή στις USA και θέλει το τελικό αποτέλεσμα να φαίνεται ότι έχει μικρές ατέλειες στις γωνίες.

• Like 10

Το Star comics έκανε reboot (!!!) superman.gifκαι εύχομαι την καλύτερη δυνατή πορεία για το μέλλον!

Άγγελε, καλή δύναμη και καλή συνέχεια φίλε, γιατί το αξίζεις... :up:

Edited by Athan
  • Like 8

Το Star comics έκανε reboot (!!!) superman.gifκαι εύχομαι την καλύτερη δυνατή πορεία για το μέλλον!

Άγγελε, καλή δύναμη και καλή συνέχεια φίλε, γιατί το αξίζεις... :up:

Θανάση ευχαριστώ για τις ευχές!

Καθυστερήσαμε λίγο τους φίλους από την επαρχία αλλά όλα έφυγαν σήμερα κανονικά.Λεπτομέρειες σε e-mail το απόγευμα!

• Like 7

Η επιλογή του χρώματος ανατέθηκε σε έμπειρο και καταξιωμένο decorater και το βάψιμο σε επαγγελματία του είδους που εφάρμοσε την τελευταία τεχνοτροπία που είναι στη μόδα αυτή τη στιγμή στις USA και θέλει το τελικό αποτέλεσμα να φαίνεται ότι έχει μικρές ατέλειες στις γωνίες.

αστα αυτά και πες πότε με το καλό θα κάνεις το υπόγειο προβάδικο :angel:

• Like 6

εχ, μετακομισατε? εχω χασει πολλα επεισοδια τελικα.. θα περασω μια μερα να δω το νεο μαγαζι απο κοντα :D

καλή αρχή και ακόμα περισσότερους πελάτες εύχομαι!

Edited by Dhm
  • Like 5
  • 2 weeks later...

Άγγελε, θα ανεβάσεις καμία φωτό από το καινούργιο κατάστημα; :blob7:

• Like 5

έχουν μπει και οι ταμπέλες μας και απομένουν κάτι τελευταίες πινελιές σε θέματα διακόσμησης...

μην κάνουμε και μισές δουλειές...

:beersanta:

• Like 14
  • 3 weeks later...

για να μην με προλάβει ο DJO που κυκλοφορεί πάντα με μια φωτογραφική μηχανή στο χέρι ανεβάζω κάποιες φώτο

post-10732-0-27348300-1326572895_thumb.jpg post-10732-0-55102500-1326572944_thumb.jpg post-10732-0-72040000-1326572983_thumb.jpg post-10732-0-07051100-1326573023_thumb.jpg post-10732-0-29061200-1326573068_thumb.jpg post-10732-0-63414800-1326573108_thumb.jpg post-10732-0-79412500-1326573157_thumb.jpg post-10732-0-96959000-1326573767_thumb.jpg post-10732-0-60372600-1326573829_thumb.jpg post-10732-0-00528300-1326573876_thumb.jpg

• Like 25

Oπα η τελευταια φωτο φοβερη δεν ειχα δει οτι ειχες κανει κατι τετοιο εκει ψιλα...:best:

• Like 7

Oπα η τελευταια φωτο φοβερη δεν ειχα δει οτι ειχες κανει κατι τετοιο εκει ψιλα... :best:

δεν ειχα όταν είχες έρθει... :p3:

• Like 7
:P Mε την ευκαιρια στις φωτο σου μπανισα οτι ηρθε το Defenders #1 γινεται να μου φυλαξεις ενα τευχος αν εχει μεινει κατι δηλ. ??
  • Like 3

:P Mε την ευκαιρια στις φωτο σου μπανισα οτι ηρθε το Defenders #1 γινεται να μου φυλαξεις ενα τευχος αν εχει μεινει κατι δηλ. ??

οκ!

• Like 3

Άγγελε πολύ ωραίο φαίνεται το καινούριο μαγαζί!!!! Καλές δουλειές φίλε! :beer:

• Like 4

αγγελε , ειναι πολυ καλυτερο απο οτι το ειχα φανταστει...

μπραβο σου ...

ειδικα η 6η φωτο με ολα τα Tpb με τρελανε...

κατσε να κατεβω αθηνα και εχει να γινει...

• Like 5

Ωραίο το μαγαζί.. και καλές τιμές!

• Like 3