Μετάβαση στο περιεχόμενο

9α ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΛΕΣΧΗΣ ΦΙΛΩΝ ΚΟΜΙΚΣ

Valtasar
Εκδηλώσεις

Event details

9 χρόνια ΛΕΣΧΗ ΦΙΛΩΝ ΚΟΜΙΚΣ !!!! :dance:

 

Εννιά χρόνια πέρασαν και η Λέσχη Φίλων Κόμικς, σε πείσμα των καιρών και των ανθρώπων, είναι εδώ, ζωντανή και φιλόδοξη όσο και στο ξεκίνημά της. Έτσι λοιπόν θα το γιορτάσουμε και φέτος, όπως ελπίζουμε να το γιορτάζουμε και για πολλά χρόνια ακόμα τέτοια κάθε τέτοια εποχή. Το Σάββατο 26 Μαΐου στις 8 το βράδυ, είστε όλοι καλεσμένοι μας, στο σπίτι μας, στην Ιερά Οδό 14, στο 3ο όροφο, να πιούμε ένα κρασάκι στην υγειά της και στη υγειά όλων μας. 

Σας περιμένουμε με χαρά να συμμετάσχετε στην γιορτή μας. :) 

 

 


Recommended Comments

Χρόνια πολλά στην αγαπημένη ΛΕΦΙΚ. Αν και δυστυχώς λόγω απόστασης δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ για ακόμα μια φορά, ελπίζω να περάσετε όμορφα και να ανεβάσετε μπόλικες φωτογραφίες. 

 

Να πάτε όσοι πιο πολλοί μπορείτε, και στην γιορτή και στο φανζινόφεστιβάλ. Η λέσχη χρειάζεται τον κόσμο της τώρα περισσότερο από ποτέ και με ευχολόγια δεν γίνεται δουλειά. :) 

Σύνδεσμος για σχολιασμό

Χρόνια πολλά καλή μας ΛΕΦΙΚ, κι εγώ λόγω απόστασης ίσως να μην καταφέρω να έρθω, αλλά υπόσχομαι να κάνω μια δωρεά για το καλό όλων μας αμέσως μόλις αποκατασταθεί η βλάβη στο δίκτυό μου και επανέλθει το σταθερό Ίντερνετ! Να τα χιλιάσει!

Σύνδεσμος για σχολιασμό

9 χρόνια ,9 ολόκληρα χρόνια ,προσπαθώ να σπείρω την διχόνοια ,το μίσος και τον αλληλοσπαραγμό .Μα τίποτα εσείς και η λέσχη σας προχωράτε ακάθεκτοι .Σας μισώ καταραμένα συμφορουμάκια.Θα σας πιάσω κάποτε μπλέ ζιζάνια .

 Χρόνια μας πολλά  να ζήσουμε και να μας χαιρόμαστε .γιατί αφού γιορτάζει η ΛΕΦΙΚ γιορτάζουμε όλοι ,και ειδικά εκείνοι που δίνοντας ένα κομμάτι από τον εαυτό τους την κρατάνε ανοικτή.

Εγω λόγω της θεσεως μου δεν πίνω κρασί,αλλα σαμπάνια από Γαλλία του 1867 από τα αμπέλια του Ζεράμ ντε λα Φρουα ,μια ομολογουμένος πολύ καλή σοδειά παρακαλείτε να την πομηθευτειτε έγκαιρα και να μου σερβιριστει σε κρυστάλνο ποτήρι σε θερμοκρασία 20,18 κελσίου,αλλιώς δεν πίνεται.   

                                                                   ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος για σχολιασμό

Χρόνια πολλά κι από εμένα στην αγαπημένη μας Λέσχη,στην αγαπημένη μας παρέα. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτή η όμορφη παρέα να μεγαλώσει και να κρατήσει για πολλά-πολλά χρόνια ακόμα. :pray: 

 

Αν και φοβάμαι ότι θα λείπω εκείνο το ΣΚ,σε περίπτωση που θα βρίσκομαι στην Αθήνα θα με φάτε στην μάπα η παρουσία μου θα είναι αυτονόητη. ;) 

 

 

:beer: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό

Τελικά δεν θα καταφέρω να παραστώ στα γενέθλια επειδή θα λείπω εκτός Αθηνών για οικογενειακούς λόγους. Ειλικρινά λυπάμαι πολύ. :(

Υπόσχομαι όμως (εκτός κάποιου σοβαρού απροόπτου) ότι θα βρίσκομαι στο Comiczine το Σάββατο για να προσφέρω οποιαδήποτε βοήθεια χρειαστεί.   

 

 

:beer: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό

Xρόνια πολλά στην λέσχη και σε όλα τα παιδιά κάθε ηλικίας που ανήκουν σε αυτήν..'Εκ μέρος του αδερφού μου.comicsking,σας γνωστοποιώ ότι την περασμένη εβδομάδα ,Παρασκευή 18/5 και ενώ ερχόταν στην λέσχη,παραπάτησε,έπεσε και έσπασε το δεξί του χέρι.'Ετσι μετά μεγάλης λύπης του δεν θα μπορέσει να παραθρεθεί αναμεσά σας σε ενα τόσο μεγάλο γεγονός .Σας εύχεται μια πάρα πολύ ωραία βραδιά,περνώντας όσο πιό ωραία γίνεται.

Θα είναι και πάλι κοντά σας σε λίγο καιρό,αφηνωντά σας να σαρώσετε και εσείς κανένα εξώφυλλο,απο ότι μου είπε να σας πω.

 Καλό σας βράδυ. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Επισκέπτης
Add a comment...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.