Μετάβαση στο περιεχόμενο

WWE SMACKDUCK


Alejandro Foyn

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4394 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Γεια σας παιδια!Λεω να αρχισω ενα κομικ με τιτλο WWE SMACK-DUCK (ελπιζω να ξερετε ολοι τι ειναι το Smackdown ετσι?)!Θα υπαρχουν κανονικα οι σημερινοι σουπερ-σταρς του Smackdown μονο που αντι για τους ιδιους τους superstar θα εχουν παρει την θεση τους διαφοροι χαρακτηρες της Disney.Δεν εχω σκεφτει κανα σεναριο ιστοριας απλως εχω σκεφτει το γενικο θεμα προς το παρον.Αυτη η ιδεα μου ηρθε ενω φανταστηκα τον Σκρουτζ να ανεβαινει στα σχοινια και να πεφτει με δυναμη στον Μαυρο Πιτ :up:!!!Περιμενω κανα σχολιο για την ιδεα μου!!!Δεχομαι και αρνητικα γι' αυτο μην διστασετε :gpost:

Επεξεργασία από Alejandro Foyn
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 months later...

  • Member ID:  19150
  • Group:  Members
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  2141
  • Reputation:   11405
  • Achievement Points:  2151
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4681 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Καλή ιδέα..όχι τίποτα πρωτότυπο αλλά αχ το σχεδιάσεις καλά ίσως βγει αρκετά καλό! :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28702
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4815 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

επειδη τετοιες ιδεες βασιζονται σε λογοπαιγνια κλπ ισως θα ταν πιο καλο να κανεις εικονες που να παρωδουν το smackdown οπως αφισες κλπ κλπ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4394 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Δεν ειναι και ασχημη ιδεα... :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25536
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  326
  • Reputation:   1670
  • Achievement Points:  326
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4298 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Τι να σου πω, ποτε δεν μου αρεσε το smackdown (Οοο βια βια! ας την επιβραβευσουμε και ας ψυχαγωγησουμε τον ευατο μας με αυτην!) , και η ιδεα μου φαινεται αθλια, θα προσβαλλεις την ποιοτητα τον χαρακτηρων.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4394 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Γιμιλι αφου το smackdown ειναι παντελως ψευτικο...χρηση ναρκωτικων για να μην νιωθεις πονο...καψουλες για να φαινεται πως βγαινει αιμα...μερικες μπουνιες ουτε που τον ακουμπανε αν εχεις προσεξει...Μας αρεσει το smackdown για τον λογο που μας αρεσουν και οι ταινιες...ολοι ηθοποιοι ειναι..Να προσβαλλω?Μα ακριβως αυτο κανουν τα κομικ!Τσεκαρε το θρεαντ ιεροσυλη γελοιογραφια προσβαλλει τους χριστιανους...Ετσι ειναι τα κομικς!Ο Σουπερ Γκουφυ δεν προσβαλλει τον Σουπερμαν?Ο Ιντιανα Γκουφυ (δεν ειμαι σιγουρος) ?

Επεξεργασία από Alejandro Foyn
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39533
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5064 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Να προσβαλλω?Μα ακριβως αυτο κανουν τα κομικ!Τσεκαρε το θρεαντ ιεροσυλη γελοιογραφια προσβαλλει τους χριστιανους...Ετσι ειναι τα κομικς!

 

Έλα μου; :confuse:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25536
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  326
  • Reputation:   1670
  • Achievement Points:  326
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4298 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Θυμαμαι μια συνεντευξη του Ντον Ροσα.

 

Ο ανθρωπος που του επαιρνε συνεντευξη καποια στιγμη τον ρωταει:

" Εχετε βρει ανθρωπους που ειναι κατα αυτου που κανατε με τον Σκρουτζ (αναφερομενος στην Βιος κ' Πολιτεια); "

 

 

Ο Ντον Ροσα του απανταει (κάτι τέτοιο) : Μα φυσικα, παντα θα βρεις καποιους που δεν θα τους αρεσει το στυλ σου, ή το σενάριο σου, και δεν μπορεις να κανεις κατι για αυτο, απο την αλλη ομως , αυτους που δεν τους αρεσει, μπορουν απλα να μην το διαβαζουν, και να μην εχουν καν στο νου τους, οτι ο Σκρουτζ μπορει να ειχε μια τετοια ζωη"

 

 

Και επισης Οχι, δεν κανουν αυτα τα Κομικ, και αυτος που εβαλε εκεινο το σχεδιο που λες, απλα ηθελε να προκαλεσει ντορο και ολοι το ξερουμε αυτο, προφανως καποιος αλλης θρησκειας εκτος χριστιανισμου που δεν σεβεται τις αποψεις των αλλων και τις περιγελλα, διοτι ναι υπαρχει σατιρα, αλλα υπαρχουν και καποια ορια σε αυτην, οταν αρχιζεις και προσβαλλεις τα πιστευω και τις αποψεις των αλλων ( και οχι δεν ειμαι χριστιανος , ---> http://en.wikipedia.org/wiki/Deism <--- ), τοτε δεν ειναι πια σατιρα, απο την αλλη πιστευω ειναι μεγαλη βλακεια των χριστιανων να κανουν τοσο ντορο, επρεπε να το καταλαβουν πως το συγκεκριμενο σχεδιο ειχε παει εκει για αυτο το λογο, ουτε επρεπε να κατσουν να ασχοληθουν με τον καθε βλακα με τις βλακειες του ^^

 

Μπορεις να φτιαξεις ενα Κομικ χωρις να προσβαλλεις, και αμα τσεκαρεις λιγακι τι πουλιεται περισοτερρο στην Ευρωπη, δεν νομιζω να βρεις Κομικ που προσβαλλουν, κλασικο παραδειγμα BlackSad, προσβάλλει κανέναν;; Όχι...

Τα Κομικ εχουν φτιαχτει για να σε κανουν να γελας, να συγκινεισαι , να χαιρεσαι κτλ. κτλ. λιγη σατιρα ποτε δεν εβλαψε κανεναν, εκτος αμα περνας τα ορια, αλλα που παλι, πρεπει να καταλαβεις οτι δεν πρεπει να δινεις σιμασια σε ανωριμους ανθρωπους ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4394 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Και δεν ειναι ανωριμος αυτος...ασε μαλιστα που ηταν και χριστιανος και ιδιος...Υπαρχουν πολλα ειδη χιουμορ...αμα ερθει και σου κανει ενα κομικ για τα χαλια σου τωρα ολοι εμεις θα γελαμε σωστα (πλακα κανω εδω)?Αλλα αυτο σημαινει πως πρεπει να πας και να τον πλακωσεις στο ξυλο?Οπως λεει και το Μουσειο : Αν ειναι να κατεβασουμε την αφισα να καταστρεψουμε και το Μουσειο...Και εγω λεω απλως αυτα που λεει αυτο το θρεαντ και αυτα που λεει ο supertramp...πηγαινε πες του το να δουμε τι θα πει.Ή πολυ απλα δες τι λεει

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25536
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  326
  • Reputation:   1670
  • Achievement Points:  326
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4298 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Aμα ερθει και σου κανει ενα κομικ για τα χαλια σου τωρα ολοι εμεις θα γελαμε σωστα (πλακα κανω εδω)?Αλλα αυτο σημαινει πως πρεπει να πας και να τον πλακωσεις στο ξυλο?Οπως λεει και το Μουσειο : Αν ειναι να κατεβασουμε την αφισα να καταστρεψουμε και το Μουσειο...Και εγω λεω απλως αυτα που λεει αυτο το θρεαντ και αυτα που λεει ο supertramp...πηγαινε πες του το να δουμε τι θα πει.Ή πολυ απλα δες τι λεει

 

:facepalm: (δεν υπαρχει, πρεπει να φτιαξετε ενα '-.-)

 

Αυτο που ηθελα να και εδω και πριν, ειναι πως μπορεις να κανεις χιουμορ χωρις να κοροιδευεις τον αλλον και τα πιστευω του, καποιοι ανθρωποι πιστευον οτι ο Χριστος ηταν / ειναι και θα ειναι ο σωτηρας τους, δεν μπορεις να πας να τον ξεφτυλιζεις ετσι, γιατι με αυτο το σκεπτικο, μπορω να σου βριζω την μητερα σου πολλύ άγρια αλλα να το θεωρω χιουμορ. Και με το δικο σου σκεπτικο, δεν θα εχεις κανενα δικαιομα να με ακουμπισεις, αφου εγω το βρισκω αστειο να σου βριζω την μανα σου ^^ και ας γελαω μονος μου.

 

Επειδη βγηκαμε εντελως off-topic, η ιδεα σου δεν με ενοθουσιαζει καθολου , απλα γελοιοποίηση των χαρακτηρων Duck, αλλα μην περιμενεις να το παρει και κανενας στα σοβαρα ^^ Αμα εκανε κανενας Ροσα τον Σκρουτζ σε κανενα Ρινκ του σμακ νταουν, θα στραβωνα, αλλα αυτη ειναι η διαφορα, δεν εισαι επαγγελματιας ;) Οπωτε μπορεις να κανεις οτι θελεις ^^ Απλα το σεναριο, δεν φαινεται αξιοπιστο ή πρωτοτυπο ^^

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3600
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4541 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Όχι, πήγαινε πες μου να δουμε τι θα πω, επειδή όπως φαίνεται είμαι κάποιου είδους αυθεντία σε αυτού του είδους τα θέματα ! :banana:

Να πω πως αν κάνεις κωμικό σόου και βριζεις τη μάνα μου, δε θα παρεξηγηθώ και αν τα λες αστεία ίσως γελάσω :) αν δεν κάνεις κωμωδία και τη βρίζεις είναι άλλο θέμα. Επίσης, τι το κακό έχει η βία στις διάφορες μορφές τέχνης ? Μπορώ να σκεφτώ πολλές ταινίες που θεωρώ αριστουργήματα και που αν αφαιρέσεις τη βία χάνουν πολλά.. Oχι, το smackdown δεν είναι μέσα σε αυτά τα αριστουργήματα. Δε μου αρέσει επίσης η ιδέα, επειδή δεν έχουν καμία σχέση με πάλη οι χαρακτήρες αυτοί, δεν κολλάει. Αν είναι έτσι να κάνουμε μετά ενα τεύχος με το winnie the pooh και την παρέα του σε αγώνες χόκεϊ επί χόρτου και άλλες τρελές περιπέτειες. Θα ήταν καλύτερα να υπάρχει κάποιο στοιχείο που να κολλάει και στο κομικ να μεγιστοποιείται, νομίζω. Εκτός αν γίνει πολύ καλά. Ξέρω γω?Γιατί να μη φτιάξεις νέους χαρακτήρες και να πρέπει να βάλεις αυτούς?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25536
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  326
  • Reputation:   1670
  • Achievement Points:  326
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4298 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Μα ναι φυσικα, αναφερομουν στην ασκοπη βια ^^

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3600
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4541 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Οκ τότε, γιατί ετοίμαζα τις γροθιές μου :SmokingDevil:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4394 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Ο Γουινι?ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΙΔΕΑ!Δεν καταλαβαινεις τι επιτυχια θα μπορουσε να ηταν αυτη?Να βλπεις τον Γουινι το ησυχο αρκουδακι να μετατρεπεται σε εναν μασκοφορο παλαιστη!Πωπωπω....τελειο!Το διαφορετικο ειναι που ειναι αστειο φιλαρες!Αυτο που δεν θα περιμενες ποτε!Το απροβλεπτο!!!Φανταστειτε το λιγο...θα ειχε τρελη πλακα μια μυγουλα παλαιστης να κατατροπωνει ενα βουβαλι στο ξυλο!Φαντασου το!Να στεκετε πανω στο θυμα του η μυγα και να αποθεωνεται! :lmao: !Αλλα ασε ειναι θεματα χιουμορ αυτα...Σκεψου τον Τομ κ' Τζερι

Επεξεργασία από Alejandro Foyn
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3268
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  94
  • Reputation:   693
  • Achievement Points:  94
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6106 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Γιμιλι αφου το smackdown ειναι παντελως ψευτικο...χρηση ναρκωτικων για να μην νιωθεις πονο...καψουλες για να φαινεται πως βγαινει αιμα...μερικες μπουνιες ουτε που τον ακουμπανε αν εχεις προσεξει...Μας αρεσει το smackdown για τον λογο που μας αρεσουν και οι ταινιες...ολοι ηθοποιοι ειναι..Να προσβαλλω?Μα ακριβως αυτο κανουν τα κομικ!Τσεκαρε το θρεαντ ιεροσυλη γελοιογραφια προσβαλλει τους χριστιανους...Ετσι ειναι τα κομικς!Ο Σουπερ Γκουφυ δεν προσβαλλει τον Σουπερμαν?Ο Ιντιανα Γκουφυ (δεν ειμαι σιγουρος) ?

 

Μερικές διορθώσεις/αλήθειες για το wrestling που το αγαπάω πάρα πολύ:

To αίμα είναι 100% αληθινό. Δεν υπάρχει "αμπούλα" που να χωράει τόσο αίμα, να χωράει στο δερμάτινο σωβρακάκι σου :) , να μην σπάει για 15 λεπτά που πέφτεις μέσα κι έξω από το ρινγκ, αλλά να σπάει στο τέλος του αγώνα, όταν το χρειάζεσαι. Το αίμα που βλέπετε είναι προϊόν blading: ο παλαιστής πριν αρχίσει το ματς έχει πάρει 3-4 ασπιρίνες που διευκολύνει τη ροή του αίματος, έχει στο περιβραχιόνιο του μια λεπίδα από χειρουργικό νυστέρι, το βγάζει στα κρυφά, τραβάει μία χαρακιά στο κούτελό του, εκεί που αρχίζουν τα μαλλιά του ή μέσα στο φρύδι του (είναι σημεία που άμα κοπείς αιμοραγείς πάρα πολύ και τα σημάδια που σου μένουν τα καλύπτει η τριχοφυία σου) και bam: instant bloodbath!!!

Αν δείτε την ταινία the wrestler με τον Μίκυ Ρουρκ έχει μια σκηνή με blading.

 

Ναρκωτικά για να μην πονάνε: Κανείς δεν μπορεί να εκτελέσει "χορογραφία" 15-20 λεπτών μαστουρωμένος. Όταν ανεβαίνουν στο ρινγκ έχουν απόλυτη διαύγεια. Το πρόβλημα είναι το επόμενο πρωί. Εκεί αρχίζουν τα παυσίπονα, τα αντιφλεγμονώδη, τα ηρεμιστικά, τα διεγερτικά για να ισορροπήσουν τα ηρεμιστικά, το χασισάκι/αλκοόλ για να χαλαρώσουμε και λίγο και πάει λέγοντας: RIP Eddie Guerrero, Chris Benoit, British Bulldog Davey Boy Smith, Mike Awesome κ.α.

 

Άσκοπη βία/βία για ψυχαγωγία/κτλ: Το slapstick comedy πώς σας φαίνεται? το τρίο Στούτζες? ο οσκαρικός Σαρλώ? ο οσκαρικός Μπάστερ Κίτον? Ο Βέγγος που ποτέ δεν συγχώρησε τον Χατζηχρήστο για τα χαστούκια στο τέλος του Ηλία του 16ου?|

 

Και για να κλείσει η "αντεπίθεση" του wrestling :lol: : To εγχείρημα ήρωες του Ντίσνεϋ για wrestlers δεν θα έπιανε γιατί το wrestling σενάριο για να πετύχει θέλει ποικιλία χαρακτήρων. Θέλει heels (κακούς) και faces (καλούς), με διαφορετικά χαρακτηριστικά ο καθένας: διαφορετικές εθνικότητες, πλούσιους, φτωχούς, έξυπνους, χαζούς, φιλόδοξους, ρομαντικούς, πατριώτες, προδότες κτλ. Οι χαρακτήρες του ντίσνεύ δεν έχουν ισορροπία σε αυτόν τον τομέα. Μοιάζουν όλοι μεταξύ τους και στη συντριπτική πλειοψηφία τους είναι όλοι καλοί.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4394 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Ρε αγορινα ακους τι λες?ΤΑΙΝΙΑ του Μικυ Ρουρκ ρεεε ταινια!!!Ξυπνα Θαναση!Στις ταινιες μπορεις να πηδηξεις απο ουρανοξυστη και να επιζησεις!Omg!Α καλα πρωτη φορα ακουω καποιον που να λεει πως το wwe ειναι αληθινο Oh My Chicken :chicken2: !!!Θες να σου στειλω κατι βιντεακια μετα και κατι πληροφοριες?(γραφω απο το κινητο τωρα γι'αυτο).Ειπαμε δηλαδη ενταξει...πως γινεται να επιζουν δηλαδη ρε φιλε απο τα σφυρια,απο τις καρεκλες,οταν πεφτουν με το κεφαλι εξω απο το ρινγκ...κλοτσιες στα μουτρα στυλ Χαλκ Χογκαν...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3268
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  94
  • Reputation:   693
  • Achievement Points:  94
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6106 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Ρε αγορινα ακους τι λες?ΤΑΙΝΙΑ του Μικυ Ρουρκ ρεεε ταινια!!!Ξυπνα Θαναση!Στις ταινιες μπορεις να πηδηξεις απο ουρανοξυστη και να επιζησεις!Omg!Α καλα πρωτη φορα ακουω καποιον που να λεει πως το wwe ειναι αληθινο Oh My Chicken :chicken2: !!!Θες να σου στειλω κατι βιντεακια μετα και κατι πληροφοριες?(γραφω απο το κινητο τωρα γι'αυτο).Ειπαμε δηλαδη ενταξει...πως γινεται να επιζουν δηλαδη ρε φιλε απο τα σφυρια,απο τις καρεκλες,οταν πεφτουν με το κεφαλι εξω απο το ρινγκ...κλοτσιες στα μουτρα στυλ Χαλκ Χογκαν...

 

Δεν είμαι "αγορίνα", είμαι 37 χρονών. Σου το λέω για να μη νομίζεις ότι είμαι πιτσιρικάς του γυμνασίου και δεν καταλαβαίνω τί βλέπω.

 

Δεν είπα ότι το WWE είναι αληθινό. Είπα ότι το αίμα είναι αληθινό. Και είναι. Τώρα αν θες βιντεάκια με πληροφορίες σχετικά με το blading ή cutting ή juicing, σου έχω μερικά παρακάτω. Αν ανοίξεις τα περισσότερα από τα βιντεάκια του youtube που λένε fake blood in WWE και τέτοια θα δεις ότι όταν λένε fake εννοούν blading και επικεντρώνουν στην κίνηση που κάνει ο παλαιστής για να κοπεί, στη στιγμή που του δίνει ο διαιτητής τη λεπίδα, σε φάσεις που του πέφτει η λεπίδα στο ring και τέτοια.

 

Τα τελευταία 2-3 χρόνια το blading έχει σταματήσει γιατί πλέον όλοι οι θεατές έχουν και από μια κάμερα και δεν υπάρχει καμία γωνία/δυνατότητα να κάνεις κάτι στο ρινγκ χωρίς να σε πιάσει μια κάμερα να το κάνεις, αλλά και γιατί η γυναίκα του ιδιοκτήτη του WWE είναι υποψήφια γερουσιαστής και θέλουν το προϊον να είναι πιο PG, πιο κωμωδία, πιο για όλη την οικογένεια, οπότε τέλος τα αίματα και καφρίλες...

 

http://www.youtube.com/watch?v=a3mzLUFr_QI

http://www.youtube.com/watch?v=0rN4FI8yqq8

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4394 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

επειδη ξεφυγαμε απο το θεμα...τελος συζητησης...και τα βιντακια θα σου τα στειλω σε pm για να δεις...ο Brok Lesnar ειχε ερθει με ενα τραυμα με επιδεσμο στο μετωπο...φαινοταν λιγο φουσκοτος ο επιδεσμος...αφου παλεψε βγηκε αιμα απο τον επιδεσμο.Γι αυτο ηταν φουσκοτος ο επιδεσμος...επειδη περιειχε μια αμπουλα με ψευτικο αιμα...θα σου στειλω το βιντεο καθως και τις μπουνιες και ολα τα αλλα σε pm...η συζητηση εδω τελειωνει...δεν περιμενω απαντηση...

 

Υ.Γ:Ερχεται αρτ με Λουφα ως παλαιστης για να δειτε γελιο!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3600
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4541 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Απροσδόκητη Απάντηση #1

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3268
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  94
  • Reputation:   693
  • Achievement Points:  94
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6106 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

επειδη ξεφυγαμε απο το θεμα...τελος συζητησης...και τα βιντακια θα σου τα στειλω σε pm για να δεις...ο Brok Lesnar ειχε ερθει με ενα τραυμα με επιδεσμο στο μετωπο...φαινοταν λιγο φουσκοτος ο επιδεσμος...αφου παλεψε βγηκε αιμα απο τον επιδεσμο.Γι αυτο ηταν φουσκοτος ο επιδεσμος...επειδη περιειχε μια αμπουλα με ψευτικο αιμα...θα σου στειλω το βιντεο καθως και τις μπουνιες και ολα τα αλλα σε pm...η συζητηση εδω τελειωνει...δεν περιμενω απαντηση...

 

Υ.Γ:Ερχεται αρτ με Λουφα ως παλαιστης για να δειτε γελιο!

 

Να ξέρεις πάντως ότι στο netiquette (internet etiquette=κανόνες συμπεριφοράς στο ίντερνετ) δεν θεωρείται ευγενικό να κόβεις την κουβέντα με τον τρόπο που το έκανες, δλδ "τέλος συζήτησης, δεν περιμένω απάντηση" κτλ.

 

Βιντεάκια δεν χρειάζεται να μου στείλεις. Βλέπω wrestling από τον Δεκέμβριο του 1988. Οι περισσότεροι σημερινοί έλληνες wrestling fans δεν είχαν γεννηθεί τότε. Εχω δει όλα τα ppv του WWE, τα περισσότερα ΤΝΑ και ΕCW, αρκετά του RoH κι έχω διαβάσει τα βιβλία του Mick Foley (όλα), του Bret Hart και του Brock Lesnar που ανέφερες παραπάνω.

 

Αν θες να μάθεις κι εσύ (και όποιος άλλος ενδιαφέρεται) σχετικά με το wrestling, πήγαινε στο www,greekwrestling.net/forum και στο www.lordofrings.gr . To πρώτο είναι φόρουμ που υπάρχει από 2005 και μέσω του οποίου, εκτός του να συζητάμε-ανταλλάσουμε βιντεάκια κτλ, έχουμε οργανωθεί και έχουμε κάνει δύο ταξίδια για να δούμε live wrestling, ένα στο Λίβερπουλ τον γενάρη του 2007 για WWE και ένα στο Λονδίνο για ΤΝΑ τον απρίλη του 2008. Το δεύτερο είναι επαγγελματικό δημοσιογραφικο site για ΜΜΑ και wrestling, στο οποίο θα βρεις πολλές απαντήσεις για το πώς γίνονται αυτά τα απίστευτα που βλέπεις στην οθόνη.

Επεξεργασία από bouzikak
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4394 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Δεν ειναι απιστευτα για μενα γιατι ξερω πως γινονται :P ...Τελος παντων δεν ηθελα να γινω αγενης απλως εχουμε παρει αναποδη στροφη και κατευθηνομαστε στο Πακισταν οπου να'νε (θελω να πω εχουμε ξεφυγει εντελως απο το θεμα).Ερχεται ο Λουφας οπου να νε για να παλεψει...μονο που θα το ποσταρω στο θρεαντ alfonso the dog.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28702
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4815 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Δεν ειναι απιστευτα για μενα γιατι ξερω πως γινονται :P ...Τελος παντων δεν ηθελα να γινω αγενης απλως εχουμε παρει αναποδη στροφη και κατευθηνομαστε στο Πακισταν οπου να'νε (θελω να πω εχουμε ξεφυγει εντελως απο το θεμα).Ερχεται ο Λουφας οπου να νε για να παλεψει...μονο που θα το ποσταρω στο θρεαντ alfonso the dog.

ολο στο ερχεται εισαι και απο ποστ τιποτα :P

απο ποτε ο Λουφας ανηκει στους Duck ? :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39533
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5064 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

ολο στο ερχεται εισαι και απο ποστ τιποτα :P

απο ποτε ο Λουφας ανηκει στους Duck ? :thinking:

 

Υπάρχει ο Λούφας, ο αδερφός του Σκρουτζ δια χειρός Βαν Χορν. Μάλλον δεν έχει καμία σχέση με αυτόν. :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4394 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Ναι γι αυτο λεω θα το δημοσιευσω στο θεμα Αλφονσο λολ παιδες...διαβαζετε λιγο αυτα που γραφω για να μην λεω τα ιδια και τα ιδια...Αυτο για τους wwe smackduck δεν ξερω καν αν θα το κανω διοτι το ειχα αρχισει αυτο το θρεαντ κατι μηνες πριν και ασε που το ειχα ξεχασει τελειως...Σημερα "ερχεται" στριπ του Λουφα :P (αυτη την φορα ομως θα ερθει)στο θρεαντ του Αλφονσο

 

:dog:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28702
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4815 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

θα βγει φετος;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4394 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Το στριπ εχει ηδει βγει!Το wwe smackduck το εχω τελευταιο στην λιστα μου αρα οχι...αν και βαριεμαι να ζωγραφιζω τον Ντοναλντ και τους αλλους.Γι αυτο ξεχαστε το και απολαυστε τον Αλφονσο και την παρεα του προς το παρων... :best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.