Μετάβαση στο περιεχόμενο

Στοιχεία επικοινωνίας στις (αυτο)εκδόσεις


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  13237
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  46
  • Reputation:   361
  • Achievement Points:  46
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4969 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  5

Λόγω του ότι βρίσκομαι εκτός μεγάλων πόλεων τα τελευταία χρόνια, μου είναι δύσκολο να παρακολουθώ τα τεκτενόμενα. Κι επειδή γουστάρω fanzines τα πράγματα είναι ακόμα δυσκολότερα, με την έννοια του αν δεν πάω στο τάδε κομικσάδικο/εκδήλωση μια στο τόσο, αντε γειά !

Ενηγουέη, για να μπαίνω στο ψητό. Παρατήρησα πως στον κατάλογο εκδόσεων δεν υπάρχει κάποιο πεδίο με στοιχεία επικοινωνίας. Τουλάχιστον τα τελευταία χρόνια σε όλες τις εκδόσεις υπάρχει ένα μέηλ και νομίζω πως θα ήταν αρκετά χρήσιμο αυτό να αναφέρεται κάπου στο topic.

Αυτό το είχα αναφέρει και στο Μάνο του ιστολογίου smallpresscomics μιας και είναι αρκετά ενοχλητικό να βλέπεις τόσα πράματα και να μη ξέρεις πως να τα βρεις!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25074
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  42
  • With Us For:  6219 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Καλησπέρα Γιώργο. Υπάρχει το παρακάτω τόπικ όπου υπάρχουν blog & sites απο διάφορους έλληνες δημιουργούς. Εκεί μπορεί να βρεί κανείς κάποια στοιχεία επικοινωνίας, όπως ένα email πχ. Για περισσότερα δες ΕΔΩ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7341
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  1379
  • Reputation:   6444
  • Achievement Points:  1379
  • Days Won:  5
  • With Us For:  5648 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Και βεβαίως μπορείς πάντα να ρωτάς, είτε δημοσίως είτε με περσοναλ μεσαζζ, που λέμε στο χωριό μου. Παρεμπιπτόντως έχεις πολύ πράμα να κάνεις παρουσιάσεις στο σαιτ σου. :cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13237
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  46
  • Reputation:   361
  • Achievement Points:  46
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4969 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  5

Αντρέα ευχαριστώ για το link, δεν είχα προσέξει καν ότι υπήρχε ανοιχτό τέτοιο θέμα :best:

Στις «λίστες κυκλοφορίας» έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά και όντως green-mits υπάρχουν πολλές κυκλοφορίες που δεν υπάρχουν στο δικό μας site. Βέβαια για τα περισσότερα νομίζω ότι η πιο σοφή λύση θα ήταν η παραπομπή στις ήδη υπάρχουσες παρουσιάσεις του greek comics μιας και δε γνωρίζουμε καν την ύπαρξή τους!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7341
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  1379
  • Reputation:   6444
  • Achievement Points:  1379
  • Days Won:  5
  • With Us For:  5648 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Αντρέα ευχαριστώ για το link, δεν είχα προσέξει καν ότι υπήρχε ανοιχτό τέτοιο θέμα :best:

Στις «λίστες κυκλοφορίας» έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά και όντως green-mits υπάρχουν πολλές κυκλοφορίες που δεν υπάρχουν στο δικό μας site. Βέβαια για τα περισσότερα νομίζω ότι η πιο σοφή λύση θα ήταν η παραπομπή στις ήδη υπάρχουσες παρουσιάσεις του greek comics μιας και δε γνωρίζουμε καν την ύπαρξή τους!

 

Βασικά εγώ αναφερόμουν στο αντίθετο Γιώργο, σε πράγματα που υπάρχουν στο δικό σου και δεν υπάρχουν στο δικό μας, αλλά και συ έχεις δίκιο. :cheers3:

Νομίζω πως το πράγμα μπορεί να διευθετηθεί απλά και πολιτισμένα με αναφορά στη πηγή κάθε παρουσιάσης. Για να είμαι πιο σαφής ξεκίνα να παρουσιάζεις! :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7777
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  43
  • Content Count:  863
  • Reputation:   6053
  • Achievement Points:  863
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5613 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Έτσι, μπράβο. Άντε να οργανωνόμαστε οι "φανζινάδες" γιατί έχει χαθεί η μπάλα. :mafia:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.