Jump to content
turbovolos

ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ (ΛΕΥΚΩΣΙΑ)

Recommended Posts

Λοιπόν με αφορμή την απορία του φίλου Legendace εδώ και μετά απο το χρήσιμο λινκ που έδωσε ο φίλος crc, σας παρουσιάζω το comicsmania.net.

Είναι ένα μικρό βιβλιοπωλείο που ειδικεύεται στη διάθεση συγκεκριμμένων τίτλων όπως λέει και στην ιστοσελίδα του. http://www.comicsmania.net/comicsmania.html

Εκεί μπορείτε να βρείτε και τιμές για ολοκληρωμένα πακέτα όπως τα δίνει, οι οποίες μετά απο γνωριμία με τον υπεύθυνο κο. Αντρέα μπορούν να μειωθούν.

Αν θέλετε να κλείσετε κάποια τρύπα οι τόμοι κοστίζουν 3,33 ευρώ, ποσό το οποίο δεν ξέρω αν είναι πολλά σε σχέση με την ελληνική αγορά.

Υπόψιν ότι η ποιότητα στην κλίμακα μας είναι 8 και πάνω, αλλά τζαστ ιν κέις για να είμαστε σίγουροι θα έλεγα απο 7 και πάνω.(μη ξεχνάμε ότι έχουμε και μισότρελους εδώ μέσα :lol: )

Αν λοιπόν ενδιαφέρεστε για ΟΜΠΡΑΞ, ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ, ΜΙΚΡΟ ΗΡΩΑ, ΜΙΚΡΟ ΙΠΠΟΤΗ, ΛΟΧΑΓΟ ΜΑΡΚ, ΖΑΓΚΟΡ, ίσως να είναι το ιδανικό μέρος στην Κύπρο.

Ανταπόκριση απο Λευκωσία για το Γκρηκ Κόμιξ,

Τουρμποβόλος.

Υ.Γ. Από Σεπτέμβρη θα σας έχω και νέα με το διανομέα του Τερζόπουλου εδώ, οπότε είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα εντοπιστούν ξεχασμένα ΚΟΜΙΞ και άλλα τινά σε μικρά νούμερα, με τιμές κυκλοφορίας και όχι συλλεκτικές. Αναμείνατε....

• Like 5

Χμ... 20 Ευρώ για να γίνεις μέλος;

• Like 1

Μπορείς, πιστεύω θα ενδιαφέρει και άλλους εδώ μέσα, να μάθεις αν έχει τελικά τεύχη από Ζαγκόρ ?

:thanks: anyway..

H πληροφορία που έχω εγώ από Κύπρο μεριά είναι ότι απλά υπάρχει στοκ από καινούργιες εκδόσεις του Ανεμοδουρά

Χμ... 20 Ευρώ για να γίνεις μέλος;

Εγώ όταν μίλησα μαζί του, δε μου ανέφερε κάτι τέτοιο.

Βέβαια του είπα ότι ενδιαφέρομαι για πακέτο οπότε δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο.

Μπορείς, πιστεύω θα ενδιαφέρει και άλλους εδώ μέσα, να μάθεις αν έχει τελικά τεύχη από Ζαγκόρ ?

:thanks: anyway..

H πληροφορία που έχω εγώ από Κύπρο μεριά είναι ότι απλά υπάρχει στοκ από καινούργιες εκδόσεις του Ανεμοδουρά

Ισχύουν και τα δύο. Δηλαδή δεν είδα Ζαγκόρ αλλά μου είπε ότι θα φέρει. Ολοκληρωμένες σειρές απ' ότι κατάλαβα. τώρα πως και τι δεν ξέρω περισσότερα, όταν ξαναπάω απο Σεπτέμβρη και τα έχει φέρει βλέπουμε.

Επίσης ως γεγονός έχει όλα τα νεότερα Ανεμοδουρά σε αφθονία.

περιπέτειες β κύκλου έχει η τόμους μεχρι τον 50?

Παιδιά τελικά έχει αγοράσει κανείς από αυτό μέρος? Τι γνώμη έχει για την ποιότητα των περιοδικών? Αξίζει ή όχι?

Ευχαριστώ

Που ακριβώς ειναι το κατάστημα στην Λευκωσια;

• Like 2

Που ακριβώς ειναι το κατάστημα στην Λευκωσια;

Αφου εισαι και συντοπιτης κανε και μια βολτα στο βιβλιοπωλειο μου αν θες! Www.bibliocosmos.com

• Like 10

Αφου εισαι και συντοπιτης κανε και μια βολτα στο βιβλιοπωλειο μου αν θες! Www.bibliocosmos.com

Επειδή εκ των υστέρων το σκέφτηκα, αυτό που έγραψα είναι σαν διαφήμιση για μένα. Διαγράψτε το αν είναι

• Like 9

Ρε Αλέξη έχουν (έχουμε ίσως) περάσει δεκάδες πεζοδρομιάκηδες από εδώ να διαφημίσουν την πραμάτεια τους. Το δικό σου λες να πειράξει ?  

• Like 18