Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απο το Παρελθον


SinCity

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  680
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  26
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  26
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6337 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Καλη χρονια...Μπηκα στο Site αναζητώντας ενα σημαντικο τμήμα απο το παρελθον μου...ένα κομικ για το οποίο κυριολεκτικά έκλεβα χρήματα απο τους γονείς μου για να το αγοράσω...και τώρα που είμαι 30αρης ψάχνω εκείνες τις ιδιαίτερες στιγμές που ένα κόμικ σε ταξίδευε σε μέρη απίστευτα...όπως το περίφημο Storm του Don Lawrence...το οποίο βίαια διακόπηκε απο την ζωή μας καθόσον διακόπηκε η ελληνική έκδοση του!ελπίζω να με δεχτείτε στην παρέα σας...και ελπιζω να ξαναζωντανέψω το παρελθον μου απο αυτή την σελιδα σας...Καλη χρονια απο την θεσ/νικη!!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1709
  • Content Count:  9056
  • Reputation:   64405
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6449 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Καλωσόρισες vkaka και καλή χρονιά να έχεις :welcome:

 

Αφού έχεις τόσο κέφι με τον Στορμ, πιστεύω ότι ήρθες στο κατάλληλο μέρος. Εκτός από τα πολύ αξιόλογα αφιερώματα που του έχουν γίνει, είμαστε και ο μοναδικός δικτυακός τόπος στην Ελλάδα που έχουμε στον τράκερ μας ΚΑΙ τα 10 τεύχη που κυκλοφόρησαν :dance:

 

Επίσης, σύντομα θα έχουμε και τα 3 που είχαν κυκλοφορήσει μέσα στο Μπλεκ (τεύχη 11-13) καθώς και είναι προγραμματισμένο, να μεταφραστούν τα υπόλοιπα που κυκλοφόρησαν στην Ευρώπη...

 

Ασχετα όμως από τον αγαπημένο Στόρμ, πιστεύω ότι θα βρεις πολλά ακόμα που δεν γνώριζες την ύπαρξή τους και θα σε ταξιδέψουν το ίδιο...

 

Καλή διασκέδαση λοιπόν και εύχομαι να μας τιμάς συχνά με την παρουσία και την συμμετοχή σου

 

:beer2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  680
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  26
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  26
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6337 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Ευχαριστω Valtasar για το καλωσορισμα και για την καλη δουλεια που εχεται κανει στο Site....

Η μεταφραση αυτου του αριστουργηματος του Don Lawrence πιστευω οτι ειναι μια κίνηση που τιμα την ιστορία του συγκεκριμένου Κομικ και του ελληνικου αναγνωστικού κοινού το οποίο είναι αδικημένο στο χώρο των Κομικ διότι στην Ελλάδα υποστηρίζουμε ότι πουλάει και όχι ότι Αξίζει...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  27
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  207
  • Reputation:   108
  • Achievement Points:  207
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6431 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Καλωσόρισες φίλε μου!!! :welcome:

Όπως προανέφερε ο Valt έχεις τη δυνατότητα να απολαύσεις την πλήρη συλλογή του Storm αλλά και πολλά ακόμη!!! Καλή διαμονή στο GreekComics!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  680
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  26
  • Reputation:   24
  • Achievement Points:  26
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6337 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

ευχαριστω Andrew για το καλωσόρισμα!!!Είμαι σίγουρος οτι υπάρχει πολυ και ποιοτικο υλικό απο το παρελθόν να μας θυμίζει την παιδική μας ηλικία...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.