Μετάβαση στο περιεχόμενο

Έχετε βρει ποτέ κόμικς που πήρατε πριν χρόνια αλλά δεν θυμόσασταν ότι τα είχατε αγοράσει;


natsos

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  40190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  565
  • Reputation:   3687
  • Achievement Points:  624
  • Days Won:  9
  • With Us For:  381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  14

Εγώ πριν λίγο καιρό είχα βρει ένα Ντόναλντ Τερζοπουλου καταχωμενο πίσω από την βιβλιοθήκη μου που για κάποιον λόγο δεν θυμόμουν να το είχα διαβάσει. Εσείς τι κόμικς έχετε βρει που δεν ξέρατε ότι τα είχατε αγοράσει;

 

Επίσης στο εξοχικό μου είχα βρει κάτι παλιά Κλασικά, Μίκυ Μάους, Πόπαϋ, Αλμανάκο των αρχων του 90 που ήταν της μητέρας μου που ούτε η ίδια τα θυμόταν(!):)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31638
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  592
  • Reputation:   4250
  • Achievement Points:  635
  • Days Won:  2
  • With Us For:  2866 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Καλά τώρα κόμιξ και ιστορίες που ούτε θυμάσαι να έχεις διαβάσει εννοείται βρίσκουμε. Ειδικά στο χωριό ή σε κάποιες κούτες που είχαν μαζευτεί παλιά και κατά καιρούς κάνω τις ανασκαφές μου. Ειδικά στα Disney λόγω της ποσότητας και του χρονικού εύρους που έβγαιναν το δείγμα είναι τεράστιο. Εδώ την εποχή που διάβαζα φανατικά έπεφτε στα χέρια μου τεύχος με επανέκδοση ιστορίας που είχα διαβάσει πριν χρόνια και δε θυμόμουν την ιστορία, όχι τώρα που μόνο τις Συλλογές διαβάζω:lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.