Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ιστοριες με τον Γιωργο


serjohn

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  30309
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  88
  • Reputation:   252
  • Achievement Points:  88
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3550 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  30

Ο νεαρος 10χρονος γιωργος πηγε με τους 3 φιλους τους στην αλανα να παιξουνε μπαλα.Εκει ητανε τα εκτακια.Τους απογοραρευσανε να παιξουνε μπαλα,αλλα τοτε ο γιωργος γεματος πυγμη εχοντας μεσα του την φλογα που καιει σαν λαβα μετα απο ωρες αναγνωσεις υπερηρωικων κομικς συκωνει αναστεμα.Τα εκτακια δεν το βρηκαν καθολου χαριτωμενο και δειρανε τον νεαρο γιωργο.Γεματος αιματα και μελανιες ο νεαρος γυρναει στο σπιτι , βρησκοντας την μανα του ανυσηχη για το συμβαν.Ο Γιωργος βρηκε την σωστη στιγμη να φερει στην κουβεντα για πιθανοτητα Υιοθεσιας ενως σκυλο για την "ασφαλια" του νεαρου.Η μητερα αρνηθηκε λεγοντας :
- Μα,αγαπη μου δεν γινεται η μαμα εχει αλεργια στα σκυλια...
Κλασσικη ψευτρα,ο Γιωργος γνωριζε οτι στην εφηβικη της ηληκια η μητερα του ειχε 3 τσοπανοσκυλα...
Χωρις περετερο συζητη η μητερα παιρνει τον νεαρο Γιωργο στο Pet Shop και καταλειγουνε να αγορασουν ενα καναρινι...Ο Γιωργος λατρεψε αυτο το πουλι,το ταιζε και το επεζε του μιλουσε αλλα αυτο δεν απαντουσε...ο Γιωργος και η Ταμτα ητανε οι καλυτεροι φιλοι.
Μια λιπον η μητερα καθως καθαριζε το κλουβι της Ταμτας το πουλι πεταξε μακρια και δεν ξαναγυρισε...
Ο Γιωργος εψαξε και εψαξε,μετα εκλαψε και εκλαψε και επειτα περιμενε και περιμενε...Ο πατερας ομως ο οποιος δεν συμπαθουσες ιδιετερα τα κατικιδια ειπε στον νεαρο Γιωργο :
- αγορι μου ποιο ειναι το προβλημα ? , αυστηρα ειπε ο πατερας.
- εχασα το πουλι μου πατερα...ειπε δακρυζοντας ο γιωργος.
- το μονο πουλι που χρειαζεσαι ειναι στο παντελονι σου. Ειπε ο πατερας εκνευρισμενος...
- Μα,η Ταμτα ειναι η καλυτερη μου φιλη..ειπε ο γιωργος σκουπιζοντας τα δακρυα του...
- Γιε μου, υπαρχει η στιγμη στη ζωη ενως αντρα οπου ολα πανε στραβα, αλλα ενας αντρας δεν πρεπει να κλαιει σαν αδερφουλα..ειπε ο πατερας χαμογελωντας...
- Εχει δικιο...ειπε ο γιωργος ρουφωντας τα δακρυα του...Αποφασισε να θαψει βαθια μεσα του τα λυπημενα αισθηματα του...Εως που μια μερα το πουλι η Ταμτα ητανε στο παραθυρο του Γιωργου και χτυπουσε σπαστικα το τζαμι του παραθυρου με αποτελεσμα να κανει τον γιωργο να ξυπνησει...
- Η ΤΑΜΤΑ Η ΤΑΜΤΑ ...φωναξε ο γιωργος...ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΕ ΠΙΣΩ , ενθουσιασμενος ο γιωργος ξυπνοντας τους γονεις του...Και το διδυμο ητανε ξανα ενωμενο οπως παλια.Και ο γιωργος πηρε το αγαπημενο του καναρινι στην αλανα,εκει που παιζουνε τα παιδια μπαλα,εκει στην ακρη ηταν τα εκτακια...Δειρανε τον Γιωργος οπως δεν τον ειχανε ξαναδειρει...Σκεπτομενος απο μεσα του ειπε ο Γιωργος...:
- Επρεπε να ειχα παρει τον σκυλο...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33637
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4582 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Πως ρουφά κάποιος τα δάκρυα του; 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121003
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6346 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αναλόγως. Αν ειναι πολλα, με ηλεκτρικη.

 

 :sad1: 

 

Η ιστοριουλα θυμιζε καμμενο ανεκδοτο. :P 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30309
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  88
  • Reputation:   252
  • Achievement Points:  88
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3550 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  30

 

τις

 

Πως ρουφά κάποιος τα δάκρυα του; 

Ρουφωντας τις μυξουλες ...!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30309
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  88
  • Reputation:   252
  • Achievement Points:  88
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3550 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  30

Μια μερα ο Γιωργος οδηγοντας το υπερβολικα φθηνο αμαξι του,ενιωσε το αισθημα την λυπης να τον χτυπαει σαν κεραυνος στο στηθος.Ο Γιωργος σταματησε το PEUGEOT 106 του.Ενω ειπε απο μεσα του :
- οχ,νιωθω μονος...Ο Γιωργος Φτηνοαμαξις αρπαξε το κινητο του και εστειλε μυνημα σε 171 επαφες του ""τι κανεις πως εισαι"" τοτε 5 λεπτα σιωπης ακολουθησαν εως που το πρωτο μυνημα απαντησης χτηπησε το κινητο του...Η πρωην του Μαριλη Χωρισαμαξι :
- Diegrapse ton ari8mo mou kopane,alliws 8a balw ton Takh na sou kopsei ta ar...""MYNHMA ΣΠΑΣΜΕΝΟ"" ...
Βλεπωντας την πρωτη απαντηση για αναζητηση συντροφιας ο Γιωργος παρατησε το κινητο του και συνεχισε τον διαδρομο του για το ΙΚΑ Αγειας Παρασκευης...Μετα απο 2 ωρες ορθιας υπομονης και πολιτικης αγανακτησης,ο ΓΙωργος Φτηνοαμαξι επιστρεφει στο φθηνο αμαξι του κρατωντας 3 φθηνα κρουασαν απο το Σουπερ Mαρκετ...Χωρις 2η σκεψη κοιταξε γρηγορα το κινητο του να δει για τυχον απαντησης...
''145 ΝΕΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ'' 
Ενθουσιασμενος ο Γιωργος πειρε πρωτα μια βαθια ανασα πριν ξεκηνησει το ταξιδι του στις αναμνησεις...Αντικριζοντας :
Τακης Κλεφτογκομενακης ....(κρητικος) :D ""ama ksanamilhseis sthn marilh 8a se sapisw sto ksulo""
Το χαμογελο του Γιωργου εσβησε αποτομα και μια ξυνιλα σαν γκρειπφρουτ αρχισε να κολυμπαει στο στομα του...Το πρωτο κρουασαν τελειωσε και ο Γιωργος ανοιγε το δευτερο.
- Δεν θα πνιξω την στεναχωρια μου με φαι...Σκεφτηκε ο Γιωργος...Και αρχισε να ψαχνει ολα τα μυνηματα του ενα-ενα...Οσο αναζοιτουσε ενιωσε μια μικρη συμπονια για τον ΤΑΚΗ - ΠΟ,πο πρεπει να χαλασε ολη την καρτα του...ΕΩΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ !!! ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ !!! στο ονομα Σιμενιδου...Αυτη ητανε η ευκαιρια του...Η ανταλαγη μυνηματων συνεχιστηκε για 2 ωρες,νιωθοντας οτι τεριαζουν τα πνευματα τους απολυτα...ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΓΡΑΦΕ ΟΧΙ ΓΚΡΙΚΛΙΣ. ο Γιωργος αρχισε να σκεφταιτε ενδεχομενα Ερωτικης σχεσης με αυτο το ατομο,το οποιο δεν μπορουσε να θυμηθει με τιποτα...
- Μπορουμε να παμε για καφε αμα θες κουκλε ^_^ ...Εγραψε η Σιμενιδου.
- Μα φυσικα στις 19:30 θα με εκει. απαντησε ενθουσιασμενος ο Γιωργος...3 ωρες μετα εξω απο την καφετερια,ο Γιωργος συνανταει την Σιμενιδου. Εμιαζε με Μοντελο ξανθια,ψευτικο στηθος και αδυνατη μεση...Ο Γιωργος χτηπησε το τζακποτ και σκεφτηκε να μην χασει λεπτο και αρπαξε την Σιμενιδου και της εδωσε ενα παθιασμενο φιλι...<3 ΣΜΟΥΑΤΣ
- Ημερα κουκλε θα μου κοψεις κοματι...Ειπε γελωντας η Σιμενιδου.
- Μια απορεια εχω μονο δεν μπορω να θυμιθω απο που γνωριζομαστε.Ειπε απορριμενος ο Γιωργος.
- Απο το λυκειο ειμαι ρε χαζουλι,η ξαδερφη του Τακη,κατσε κατσε να τον φωναξω. ΤΑΚΗ ! ΤΑΚΗ !
- ...ακου Τακη,φιλε,αδερφε μου...Μονο στο προσωπο οχι γιατι δουλευω ταμειο αυριο...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3777 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

αυτό είναι αστείο τώρα;

 

έδιτ:

εκτός εάν μας δουλεύεις και γελάς μόνος σου επειδή μπήκα/μπήκαμε να το διαβάσω/διαβάσουμε.

Επεξεργασία από totally_wired
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30309
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  88
  • Reputation:   252
  • Achievement Points:  88
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3550 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  30

αυτό είναι αστείο τώρα;

 

έδιτ:

εκτός εάν μας δουλεύεις και γελάς μόνος σου επειδή μπήκα/μπήκαμε να το διαβάσω/διαβάσουμε.

ΧΑΧΑΧΧΑ λολ ...Αμα δεν το προσεξες ειναι στην ενοντητα Ιστοριες...Δεν ητανε δημοσιευση η ποστ...Οσο αφορα το αστειο κομματι κανω χρονια σταντ απ και παω και λεω τετια κειμενα αλλα στο πρωτο προσωπο παντα και περνω πολλα γελια...Ισως φταει που δεν εχει τις βρισιες που λεω συνηθως

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  28737
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1410
  • Reputation:   6917
  • Achievement Points:  1410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4074 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  84

Εμένα πάντως μου άρεσε όπως και η άλλη ιστορία με το Γιώργο που έφαγε ξύλο  :giati::respect:

 

 

 

Μου θυμίζει τον εαυτό μου 1 μέρος της ιστορίας...είχα δοκιμάσει να το κάνω και γω κάποτε πριν μερικά χρόνια αυτό με το να στείλω 1 τέτοιο μήνυμα σε όλα μου τα contacts :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30309
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  88
  • Reputation:   252
  • Achievement Points:  88
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3550 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  30

Εμένα πάντως μου άρεσε όπως και η άλλη ιστορία με το Γιώργο που έφαγε ξύλο  :giati::respect:

 

 

 

Μου θυμίζει τον εαυτό μου 1 μέρος της ιστορίας...είχα δοκιμάσει να το κάνω και γω κάποτε πριν μερικά χρόνια αυτό με το να στείλω 1 τέτοιο μήνυμα σε όλα μου τα contacts :D

Τι να πω απλα φοβομαστε να φαμε την μοναξια στα μουτρα :D και παμε να βρουμε ευκολη λυση

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3587 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

ο,τι χειροτερο εχω διαβασει ποτέ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30309
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  88
  • Reputation:   252
  • Achievement Points:  88
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3550 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  30

ο,τι χειροτερο εχω διαβασει ποτέ

Μπορω να σου γραψω υποτιτλους για να το καταλαβαινεις καλυτερα :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30309
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  88
  • Reputation:   252
  • Achievement Points:  88
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3550 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  30

Mια φορα μικρος ηθελα να αγορασω πατατακια και ο πατερας μου ελεγε :
- χοντρε εισαι σαν μπαλονι...
Και επειδη ειμουνα μικρο παιδι καταλαβαινεις πως ενιωθα :/
Τωρα ηθελα μπαλoνι.
Αλλα...
Επρεπε να δειξω χαρακτηρα, να δειξω στον πατερα μου οτι μεγαλωνω δεν ειμαι πια ενα μικρο παιδι, επιτελους να τον κανω υπεριφανο για κατι...Πηρα βαθια ανασα , και αγορασα πατατακια.Ο πατερας μου δεν συμφωνησε με την επιλογη μου και φωναξε στα μουτρα μου :
- XOOONTΡΡEEEEE !!!!
Και λεω :
- Πατερα τι απεγεινε το ''σαν μπαλονι'' τωρα νιοθω οτι απλα με προσβαλεις...
- συγνωμη γιε μου,εχεις δικιο δεν επρεπε να σε κανω να νιωσεις ασχημα.
- Μην ανησυχεις πατερα, ειμαι αρκετα μεγαλος για να ξερω οτι καθε στεναχωρια περναει με φαγητο...
Ο πατερας εκπληκτος σκεφτηκε : Χριστε μου,οχι μονο τρωει σαν χοντρομπαλας αλλα σκεφτεται και σαν ενας...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3777 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

λοιπόν κοίτα να δεις... αυτά τα ανέκδοτα με τον γιώργο θα έλεγα να τα κάνεις κομικ... θα είναι καλύτερα... ειδικά αυτό θα είναι εύκολο

 

 

 

προς mods/admins θα μπορούσαν να συμπτυχθούν όλα τα ανέκδοτα με τον γιώργο σε ένα ποστ έτσι ώστε να το κάνω ignore?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30309
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  88
  • Reputation:   252
  • Achievement Points:  88
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3550 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  30

η μπορεις απλα να μην τα διαβαζεις ..Αφου βλεπεις εχουνε Τιτλο

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30822
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6178 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Τα παρόμοια θέματα συμπτύχθηκαν.

 

 

:holidays:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 years later...

  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1131
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2894 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Το σενάριό σας, με συγκίνησε ιδιαίτερα. :flower3: Συν των άλλων. δείχνετε με μοναδική επιτυχία, την μοναξιά του Γιώργου και τον πόνο του. Όπως και την ανικανότητα επικοινωνίας ,των γονέων του.Στο να καταλάβουν, τι περνά το παιδί τους .Επίσης με μοναδική μαεστρία, θίγετε και το θέμα του εκφοβισμού. :best: Και πως νιώθουν τα θύματα. Πόνεσα, στο τέλος. Να αναφέρω, και κάτι άλλο- η αμεσότητα της γραφής σας, με ταξίδεψε.  Έβλεπα νοερά, τις σκηνές και συμμετείχα στην δοκιμασία αυτού του μικρού παιδιού-δεν αναφέρομαι, στους διαλόγους η απόδοση των οποίων και ως γραφή αλλά και ως νόημα είναι εύστοχοι. :best: (διότι το να διατυπώσεις διάλογο ,μιας πλειάδας χαρακτήρων ή ,δύο χαρακτήρων απο την φαντασία σου και  μόνο, είναι μεγάλο πράγμα.Δεν είναι εύκολο). :best:  Εύχομαι, ν α βρεθεί ένας ικανότατος σχεδιαστής από εδώ, στο Φόρουμ να κάνει το σενάριό σας κόμικ. Και πάλι συγχαρητήρια. :clap2:  :clap2:

Επεξεργασία από ΤασίαΚούτ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.