Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αγαπητό μου Greek Comics [ Να δουμε αν με θυμάται κανείς... ]


Nix

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  465
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  104
  • Reputation:   68
  • Achievement Points:  104
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6350 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Καλως σας βρήκα και πάλι. Μου λείψατε, έχει πόσο, δυο χρόνια περίπου να τα πούμε; Υπήρξαν κοσμοιστορικές αλλαγές στη ζωή μου, εξού και το ότι δεν έκανα κανένα ποστ τόσο καιρό, ότι δεν δημοσίευσα κανένα κόμικ, σενάριο ή έστω σκίτσο (αν και δούλεψα σε μικρότερο ή μεγαλύτερο βαθμό και στα τρία) τόσο καιρό και γενικώς ότι εξαφανίστηκα απο προσώπου γης. Μόλις επέστρεψα επίσημα, όμως, και σας ετοιμάζω εκπλήξεις :)

 

Και επειδή το πιο πιθανό έιναι όντως να μη με θυμάται κανείς, μια μικρή ας το πούμε κάρτα γνωριμίας, α λα Σκοτ Πίλγκριμ.

Ονομα: Μιχάλης

Ηλικία: 26

Ενασχόληση (φουλ τάιμ): Ηθοποιός

Ενασχόληση (φούλερ τάιμ): Γράφω (σενάρια, διηγήματα, ποιήματα, screenplays), (προσπαθώ να) σχεδιάζω και γυρίζω (άθλιες ταινιούλες μικρού μήκους).

Επεξεργασία από Ben Urich
  • Like 21
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121004
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6346 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

:wow:ΠΕΠΑΚΕΤΩΜΕΝΕ!!!!!!!!!!!!!! Που χάθηκες βρε αρχαία, πανάρχαια μορφή? Από την προηγούμενη δεκαετία έχεις να μας έρθεις... :wow:

 

Θα σε ξανα-καλωσορίσω αν και είχα γραφτεί 2-3 μέρες αργότερα, απαντώντας σου σε ένα ποστ που είχες κάνει στις..ουάου...17 Αυγούστου 2007.

 

Η ενότητα με τα Παιχνιδάκια υπάρχει, είναι εδώ και παίζει μπάλα εδώ και ένα χρόνο. :D

http://www.greekcomics.gr/forums/index.php?showforum=139

 

Γενικά, ρίξε μια ματιά, γιατί έχουν γίνει αρκετά σουλουπώματα, έχουν αλλάξει σκινς, θα δεις 2-3 ακόμα Αρχαίους, θα γνωρίσεις τα παιδιά που δεν πρόλαβες και, φυσικά, έλα μια βολτίτσα από Μοναστηράκι ή έστω την Comicdom... :D

 

Πωπω πεπακετωμένη μορφή! :welcome: back!!!!!!! :yahoo::party2: Btw, στην υπογραφή μου θα βρεις κάποια ιστορικά landmarks για catch-up. Δεξιά από το "share the knowledge". Ας πούμε ένα περιληπτικό αλμανάκ στο οποίο φέτος λογικά θα προστεθούν κι άλλα. Διάβασε μία εδώ...

http://www.greekcomics.gr/forums/index.php?showtopic=22855

 

 

 

:beer: <- αρχαίος έδωσε σε αρχαίο μπύρα και μπισκοτάκι oreo. :choco:

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  465
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  104
  • Reputation:   68
  • Achievement Points:  104
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6350 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

:wow:ΠΕΠΑΚΕΤΩΜΕΝΕ!!!!!!!!!!!!!! Που χάθηκες βρε αρχαία, πανάρχαια μορφή? Από την προηγούμενη δεκαετία έχεις να μας έρθεις... :wow:

 

Θα σε ξανα-καλωσορίσω αν και είχα γραφτεί 2-3 μέρες αργότερα, απαντώντας σου σε ένα ποστ που είχες κάνει στις..ουάου...17 Αυγούστου 2007.

 

Η ενότητα με τα Παιχνιδάκια υπάρχει, είναι εδώ και παίζει μπάλα εδώ και ένα χρόνο. :D

http://www.greekcomics.gr/forums/index.php?showforum=139

 

Γενικά, ρίξε μια ματιά, γιατί έχουν γίνει αρκετά σουλουπώματα, έχουν αλλάξει σκινς, θα δεις 2-3 ακόμα Αρχαίους, θα γνωρίσεις τα παιδιά που δεν πρόλαβες και, φυσικά, έλα μια βολτίτσα από Μοναστηράκι ή έστω την Comicdom... :D

 

Πωπω πεπακετωμένη μορφή! :welcome: back!!!!!!! :yahoo::party2: Btw, στην υπογραφή μου θα βρεις κάποια ιστορικά landmarks για catch-up. Δεξιά από το "share the knowledge". Ας πούμε ένα περιληπτικό αλμανάκ στο οποίο φέτος λογικά θα προστεθούν κι άλλα. Διάβασε μία εδώ...

http://www.greekcomics.gr/forums/index.php?showtopic=22855

 

 

 

:beer: <- αρχαίος έδωσε σε αρχαίο μπύρα και μπισκοτάκι oreo. :choco:

 

Thanks DJO!

 

*χλαπακιάζει ασύστολα το ανυπεράσπιστο μπισκοτάκι, πνίγοντας το ταυτόχρονα στη μπύρα*

 

Οφείλω να ομολογήσω πως βλέπω το site να έχει αλλάξει αισθητά προς το καλύτερο. Όποιος το σχεδίασε του βγάζω το καπέλο! Πες μου μόνο, πως πάμε απο σκιτσογράφους; Χρειάζομαι έναν πολύ καλό επειγόντως :P

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121004
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6346 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Επέστρεψες στα σενάρια; :xm: Ε πέρνα από Comicdom, Λέσχη κλπ. :P

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35883
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5286 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Καλή επάνοδο στο Greekcomics φίλε Μιχάλη. Δεν διασταυρώθηκαν ακόμη οι δρόμοι μας γιατί εγώ μπήκα στο φόρουμ κατά το διάστημα της διετούς σιωπής σου. Ελπίζω όμως να γνωριστούμε κάποια φορά. Χαίρομαι που είσαι τόσο ταλαντούχο άτομο στον τομέα της τέχνης γενικότερα. :best:

Επεξεργασία από tryfev
  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.