Μετάβαση στο περιεχόμενο

Γειά σε όλους!


thalassalover

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  11425
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  4
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  4
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5339 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Θα ήθελα κι εγώ να πω ένα γεια σε όλους. :hi:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30827
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6210 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

:welcome2: thalassalover στην παρέα μας! Ελπίζουμε να μην μείνεις στο "γεια" και να σε βλέπουμε συχνά. :)

 

 

Υγ. Υποθέτω ότι έκανες κατά λάθος reply σε άλλο καλωσόρισμα, οπότε το μετέφερα σε δικό του topic. ;)

 

 

:beer::beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3583
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  1084
  • Reputation:   1367
  • Achievement Points:  1084
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6115 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

:welcome::welcome::welcome:

 

:thor:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11425
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  4
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  4
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5339 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Υγ. Υποθέτω ότι έκανες κατά λάθος reply σε άλλο καλωσόρισμα, οπότε το μετέφερα σε δικό του topic. ;)

 

Προφανώς αυτό έκανα, οπότε ευχαριστώ. :thanks:

 

Καλημέρα. Καλό Σαββατοκύριακο!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  8919
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  221
  • Reputation:   171
  • Achievement Points:  221
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5572 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

:welcome2: Φίλε μου! :welcome:

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7341
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  1379
  • Reputation:   6445
  • Achievement Points:  1379
  • Days Won:  5
  • With Us For:  5677 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Καλώς ήρθες. :beer:

Πες μας κάτι για σένα. Ποια είναι η thalassa και πόσο καιρό είσαι lover της, με όλες τις βρώμικες λεπτομέρειες παρακαλώ!

Τι σχέση έχεις με τα μικυ μαου; Τι σχεδιάζεις να κάνεις δώρο στους κίτρινους της ΔΟ, αυτό είναι μια ποοοοολύ παλιά παράδοση του φόρουμ για τους καινούργιους. Είναι προαιρετικό βέβαια, αρκεί να ξέρεις να απενεργοποιήσεις τον ιό που σου στείλαμε! :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11425
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  4
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  4
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5339 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Καλώς ήρθες. :beer:

Πες μας κάτι για σένα. Ποια είναι η thalassa και πόσο καιρό είσαι lover της, με όλες τις βρώμικες λεπτομέρειες παρακαλώ!

Τι σχέση έχεις με τα μικυ μαου; Τι σχεδιάζεις να κάνεις δώρο στους κίτρινους της ΔΟ, αυτό είναι μια ποοοοολύ παλιά παράδοση του φόρουμ για τους καινούργιους. Είναι προαιρετικό βέβαια, αρκεί να ξέρεις να απενεργοποιήσεις τον ιό που σου στείλαμε! :lol:

 

:efxaristo: για το καλωσόρισμα, αλλά μ' εκείνο τον ιό παιδεύτηκα λίγο!!!! :confuse:

 

Η αγαπημένη μου θάλασσα είναι το Λιβυκό και το Αιγαίο εδώ και καμιά εικοσαριά χρόνια τουλάχιστον...

 

Στα μίκυ μάου δεν είμαι ειδική... και ανακάλυψα το σάιτ τυχαία ψάχνοντας κάτι. Βέβαια έχω διαβάσει άπειρα από τα παιδικά μου χρόνια μέχρι σήμερα και είχα στο σπίτι τα μίκυ μάους σε στοίβες...με αγαπημένα τα "Μίκυ Μυστήριο" και τα "Αστερίξ". Κάποια στιγμή δυστυχώς αποφάσισα να χαρίσω κάποια κι έτσι δεν τα έχω όλα πια... Ελπίζω να μην είναι πολύ κακό για το σάιτ που δεν είμαι τόσο ειδική στο είδος και να μάθω διάφορα εδώ από σας...

 

Όσο για το κείνο το δώρο... το σκέφτομαι...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6396
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  353
  • Reputation:   916
  • Achievement Points:  353
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5766 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Καλως ηρθες, thalassalover στο πανεμορφο forum μας! :welcome:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11156
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  1387
  • Reputation:   6728
  • Achievement Points:  1387
  • Days Won:  9
  • With Us For:  5383 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

μην τους ακους θαλασαλοβερ, εγω δεν τους εδωσα τίποτα, οταν με προσυλητισαν! (βεβαια εγω δεν ήμουν κοινός ''καινουριος'')

πίστεψε με εδω θα μάθεις πολύ περισσότερα για τα κόμιξ απ'όσα αντέχει το πορτοφόλι σου... θα συμμετάσχεις σε πανέξυπνες συζητήσεις, θα χαθείς στα δαιδαλώδη μονοπάτια των ατελείωτων θεμάτων του φόρουμ, θα μάθεις τι είναι το inducks και δυο τρία άλλα πραγματάκια, θα ενημερωθείς, θα πορωθείς και θα μπάινεις κάθε μέρα, θα γνωρίσεις την λέσχη φίλων κόμκς και θα την επισκευτείς, θα ανακαλύψεις μερικά από τα καλύτερα ιμότικον που έχεις δεί ποτέ, θα κάνεις φίλους πολύ σύντομα, που θα σε βοηθήσουν να ενταχθείς, όπως έκανα και εγώ (τον gigi3, τον phantomduck, τον dionik, τον phantomia, τον djo και άλλους πολλούς), θα γνωρίσεις υψηλόβαθμα στελέχη όπως τον ζωολογικό χρίστο και την έρμα σταματίνα τζάγκουαρ και αν είσαι τυχερή και τον γιώργο-νονο βαλτάσαρ, θα ακούσεις διάφορες βλακείες πάνω σε διάφορα θέματα, θα ανακαλύψεις πόσοι πολλοί έλληνες ασχολούνται με τα κόμιξ, θα διασκεδάσεις, θα είσαι ευπρόσδεκτη, θα κολλήσεις, θα γράψεις άρθρα, θα μας ενημερώσεις, θα ανέβεις στην ιεραρχία, θα βλέπεις με χαρά να γεμίζει σχόλια ένα από τα πρώτα ποστ σου, θα βάλεις άπειρα ''ευχαριστώ'', θα ονειρευτείς, θα φανταστείς όσα δε φαντάστηκες ποτέ, θα περάσεις υπέροχα.

 

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7341
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  1379
  • Reputation:   6445
  • Achievement Points:  1379
  • Days Won:  5
  • With Us For:  5677 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

μην τους ακους θαλασαλοβερ, εγω δεν τους εδωσα τίποτα, οταν με προσυλητισαν! (βεβαια εγω δεν ήμουν κοινός ''καινουριος'')

πίστεψε με εδω θα μάθεις πολύ περισσότερα για τα κόμιξ απ'όσα αντέχει το πορτοφόλι σου... θα συμμετάσχεις σε πανέξυπνες συζητήσεις, θα χαθείς στα δαιδαλώδη μονοπάτια των ατελείωτων θεμάτων του φόρουμ, θα μάθεις τι είναι το inducks και δυο τρία άλλα πραγματάκια, θα ενημερωθείς, θα πορωθείς και θα μπάινεις κάθε μέρα, θα γνωρίσεις την λέσχη φίλων κόμκς και θα την επισκευτείς, θα ανακαλύψεις μερικά από τα καλύτερα ιμότικον που έχεις δεί ποτέ, θα κάνεις φίλους πολύ σύντομα, που θα σε βοηθήσουν να ενταχθείς, όπως έκανα και εγώ (τον gigi3, τον phantomduck, τον dionik, τον phantomia, τον djo και άλλους πολλούς), θα γνωρίσεις υψηλόβαθμα στελέχη όπως τον ζωολογικό χρίστο και την έρμα σταματίνα τζάγκουαρ και αν είσαι τυχερή και τον γιώργο-νονο βαλτάσαρ, θα ακούσεις διάφορες βλακείες πάνω σε διάφορα θέματα, θα ανακαλύψεις πόσοι πολλοί έλληνες ασχολούνται με τα κόμιξ, θα διασκεδάσεις, θα είσαι ευπρόσδεκτη, θα κολλήσεις, θα γράψεις άρθρα, θα μας ενημερώσεις, θα ανέβεις στην ιεραρχία, θα βλέπεις με χαρά να γεμίζει σχόλια ένα από τα πρώτα ποστ σου, θα βάλεις άπειρα ''ευχαριστώ'', θα ονειρευτείς, θα φανταστείς όσα δε φαντάστηκες ποτέ, θα περάσεις υπέροχα.

 

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!

Το παπί απαλλάσσεται από την υποχρέωση του δώρου, λόγω προσφοράς σε είδος (διαφήμιση)! :lol:

Το συγκεκριμένο κείμενο θα αποθηκευτεί για να χρησιμοποιηθεί σε φυλλάδια στρατολογίας! :oops::beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12160
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5350 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

:welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome:
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10460
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  340
  • Content Count:  5714
  • Reputation:   52811
  • Achievement Points:  5714
  • Days Won:  38
  • With Us For:  5446 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Καλωσόρισες στην παρέα! :cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.