Μετάβαση στο περιεχόμενο

Από που μου προτείνετε να αγοράσω


doxaios

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  264
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  251
  • Reputation:   951
  • Achievement Points:  251
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6387 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Γειά και χαρά σε όλους.

Έχω να αγοράσω comics εδώ και πάρα πολύ καιρό για διάφορους λόγους. Τώρα που επιστρέφω στις παλιές καλές συνήθειες θέλω να με βοηθήσουν οι φίλοι της Θεσσαλονίκης κυρίως.Εγώ όλα τα κόμικ(και μιλάω αποκλειστικά για αμερικανικά marvel και dc) τα αγόρασα από Μετρόπολης και Σπηλιά. Τώρα προσπαθώ να βρώ πιό φθηνές λύσεις εάν υπάρχουν γιαυτό και στα τόπικ των καταστημάτων επιμένω λίγο σε κάποιες ερωτήσεις μου.Όπως και να το κάνουμε το χόμπι μας είναι λίγο ακριβό και γιαυτό ψάχνω να βρώ την οικονομικότερη λύση.Πιό συγκεκριμένα.Θέλω να αγοράζω μηνιαία 2 comic των 3 δολαρίων(μαλλον επιστρέφω στο amazing spiderman και το άλλο παίζει τώρα...) και θέλω να δώ απο πού θα τα παίρνω. Είδα οτι η λύση της συνδρομής από την marvel δεν συμφέρει αφού στην τελική βγαίνει ίδια με τις "μαγικές" μετατροπές των εδώ καταστημάτων. Κάποιος που αγοράζει τέτοια μηνιαία comics μπορεί να μου δώσει μια απάντηση στο ποιά είναι η φθηνότερη επιλογή που έχω?

Αύριο θα πάρω και τηλέφωνσα στα εδώ καταστήματα.Ένας φίλος μου απάντησε οτι στη σπηλιά η αναλογία είναι 3 δολάρια->3 ευρώ.Να δούμε μήπως υπάρχει καλύτερη τιμή για συνδρομή κτλ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6183
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  391
  • Reputation:   3565
  • Achievement Points:  566
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5780 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

Γνωμη μού αν πρόκειτε για μόνο 2 ή 3 τίτλους δεν αξίζει τον κόπο,αν μιλάμε όμως για 10 και πάνω η πιο οικονομική λύση είναι μέσω κάρτας από εξώτερικό(mailorder,mycomicshop etc).

Σημείωση: Έγώ είμαι σε πάνω από 22 τίτλους και τα παίρνω μέσω καταστήματος μόνο και μόνο για την στήριξη της Ελληνικης αγοράς διότι αδέρφια αν κλείσουν και αυτοί ελάχιστοι θα είμαστε οι προνομιούχοι αναγνώστες του κοινού μασ πάθους

Φιλικά πάντα

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.