Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αναζητήσεις Aoshi


Aoshi

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  29985
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  445
  • Reputation:   2215
  • Achievement Points:  447
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3689 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Καλησπέρα παιδιά. 

 

Θα ήθελα βοήθεια από εσάς που μένουν Αθήνα.

 

Ψάχνω το τεύχος 231 του Μίκυ Μαούς της καθημερινής. 

 

Δυστυχώς online σε vendora, comicsmania, facebook κτλ. Δεν το βρίσκω. Και ο περιπτεράς μου λέει ότι η Καθημερινή δεν το έχει διαθέσιμο( τώρα αυτό να το πιστέψω η να ξαναδοκιμάσω άραγε;)

 

Αν το βρει κάποιος ή αν το έχει κάποιος από σας διαθέσιμο και το πουλάει θα ήμουν ευγνώμων. 

 

Ευχαριστώ. 

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 5 months later...

  • Member ID:  40190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  26
  • Content Count:  565
  • Reputation:   3687
  • Achievement Points:  624
  • Days Won:  9
  • With Us For:  381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  14

On 11/8/2023 στο 1:43 ΜΜ, Aoshi είπε:

Καλησπέρα παιδιά. 

 

Θα ήθελα βοήθεια από εσάς που μένουν Αθήνα.

 

Ψάχνω το τεύχος 231 του Μίκυ Μαούς της καθημερινής. 

 

Δυστυχώς online σε vendora, comicsmania, facebook κτλ. Δεν το βρίσκω. Και ο περιπτεράς μου λέει ότι η Καθημερινή δεν το έχει διαθέσιμο( τώρα αυτό να το πιστέψω η να ξαναδοκιμάσω άραγε;)

 

Αν το βρει κάποιος ή αν το έχει κάποιος από σας διαθέσιμο και το πουλάει θα ήμουν ευγνώμων. 

 

Ευχαριστώ. 

 Και εγώ την ίδια περίοδο περίπου ήθελα να το πάρω το ίδιο τεύχος. Μέχρι τότε που έκανα την παραγγελία στις 4/11/23 το είχαν διαθέσιμο. Θα πρέπει να απευθυνθείς στο τμήμα συνδρομών της Καθημερινής και να τους ζητήσεις το τεύχος.  Είχα πει στην αρχή τον περιπτερά μου να το φέρει αλλά δεν του το έφερνε ο προμηθευτής για κάποιον λόγο. Αυτό που έκανα ήταν να δώσω τα στοιχεία του περιπτέρου και να μου το στείλουν εκεί. Παρόλο που μένω στη Θεσσαλονίκη το έφεραν. Να ξέρεις πως δεν κάνουν παραγγελίες με ταχυδρομίο. Επίσης ισχυρίζονται πως στα περιοδικά έχουν διαθεσιμότητα από τα πρώτα τεύχη ( δεν είμαι σίγουρος ακόμα). Δυστυχώς όμως εάν επιθυμείς να πάρεις τόμους Μπαρκς ή Σκάρπα από αυτούς να ξέρεις πως δεν γίνεται. Εύχομαι να σε βοήθησα να το βρεις :)!

:beer:

 

Επεξεργασία από natsos
  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.