Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. εγω εξηγουσα στον Θρηνωδο που εξηγουσε στην Πολυχρονουλου που εξηγουσε στην Γιαδικιαρογλου
  3. Έχω να ασχοληθώ με Λούκυ Λουκ από το τεύχος 77, λογικό να μην έχω δει την αλλαγή.
  4. Προστέθηκε εξώφυλλο και οπισθόφυλλο του τρίτου τεύχους.
  5. Today
  6. Μόλις κυκλοφόρησε το τρίτο τεύχος, το οποίο μπορείτε να βρείτε στην λέσχη για αγορά.
  7. Εδώ και χρόνια το κάνουν αυτό, εσύ τώρα το συνειδητοποίησες; Και μια χαρά είναι, προσωπικά πάντα μιλώντας, ανεβάζει το επίπεδο της έκδοσης αισθητά... Και οι αλλαγές στο κλασσικό είναι πάντα καλοδεχούμενες...
  8. Καλησπέρα σας, είμαστε Lost Arcadia ένα συγκροτήματα Stoner/Doom/Desert Rock από την Αθήνα. Έχουμε στα σκαριά ένα 10 λεπτό κομμάτι με όνομα Voiceless Children το οποίο θα μιλάει για ένα παιδί σε εμπόλεμη ζώνη που σιγά σιγά χάνει τα πάντα, μέχρι και τον εαυτό του. Σκοπός του Project είναι όλα τα έσοδα του να πάνε σε φιλανθρωπικές οργανώσεις για την βοήθεια άστεγων παιδιών. Σαν πρώτη κίνηση θα τυπωθεί CD στο οποίο τα έσοδα του θα πηγαίνουν στην MKO Άρσης. για την υποστήριξη του αγώνα που κάνει για την στέγαση και περίθαλψη πολλών ασυνόδευτων παιδιών και όχι μόνο. Σαν 2η κίνηση θα θέλαμε να φτιαχτεί κάποιο βίντεο κλιπ που θα έχει σχέση με τους στοίχους και τα θέμα του τραγουδιού. Και τα έσοδα του θα πηγαίνουν και αυτά είτε στην ίδια εταιρεία ή σε κάποια άλλη για τον ίδιο σκοπό. Αυτό που ψάχνουμε και αν είναι εφικτό είναι να βρούμε συνεργάτες που θα μας βοηθήσουν αφιλοκερδώς ή έστω με μικρή αμοιβή για την δημιουργία του Video. Γενικά οποία βοήθεια, καθοδήγηση θα είναι ευπρόσδεκτη. Εδώ θα βρείτε και τους στοίχους του τραγουδιού σε μορφή TXT. εδώ και ένα Demo του κομματιού από πρόβα για να έχετε μία ιδέα. Σας ευχαριστούμε για το χρόνο σας. Lost Arcadia Crew. SoundCloud Youtube Voiceless Children.txt Voicless Children.mp3
  9. Αυτό ακριβώς λέω, πριν υπήρχε κίτρινο χρώμα μόνο στο πάνω μέρος που ήταν ο τίτλος, τώρα κατεβαίνει προς τα κάτω και πλαισιώνει το σκίτσο. Συνήθεια και ομοιομορφία 30 χρόνων πάει περίπατο. Λεπτομέρειες... αλλά εμένα με χαλάει να πω την αμαρτία μου.
  10. Απ΄τις δηλώσεις του Ζουλ κρατάω ότι έχει ξεκινήσει να γράφει και το επόμενο άλμπουμ κι ότι έχει σκοπό να γράψει πολλά άλμπουμ για τη σειρά. Απ΄την πλευρά μου να πω ότι αν είναι σαν τον "Καουμπόυ στο Παρίσι" ή καλύτερα, καλώς να τα δεχτούμε. Αν είναι σαν τη "Γη της Επαγγελίας" καλύτερα να μη γράψει πολλά ακόμα
  11. Μόλις τελείωσα το Mnemovore, μια μικρή σειρά τρόμου 6 τευχών της vertigo με ιστορία από τους Hans Rodionoff, Ray Fawkes και σχέδιο του Mike Huddleston. Αν είχα 1 ευρώ για κάθε wannabe ιστορία τρόμου που κοπιάρει κακόγουστα το σύμπαν του λοβκραφτ...δεν θα ήμουν πλούσιος αλλά δεν θα πεινούσα κιόλας. Βαρετή, ασαφής για χάρη της ασάφειας, κουραστική ιστορία χωρίς να πιάνει παλμό σε κανένα σημείο και, προπάντων, χωρίς να έχει ούτε ένα από τα θετικά που κάνουν το horror τόσο ιδιαίτερο genre. 6 αραιογραμμένα τεύχη σε σύνολο ~160 σελίδων και έχασα το μέτρημα των φορών που ξεφύσηξα από βαρεμάρα και σκέφτηκα να το παρατήσω. Σχέδιο επίσης άνευρο και τελείως μα τελείως αδιάφορο. Γενικά, μια μπούρδα που δεν αξίζει ούτε τα 30 λεπτά που χρειάζεται για να την τελειώσεις.
  12. Αν και μόλις είδα τον από πάνω απογοητεύτηκα... Οπότε επιστρατεύοντας όόόόλο μου το θάρρος δηλώνω και εγώ συμμετοχή!!!
  13. Και η κοιλιά μου να είναι η κοιλιά του Βασίλη! Υ.Γ.: Ο @kwtsos το έχει ήδη κρεμάσει πάνω απο το προσκεφάλι του
  14. Μάλλον είναι τα τρία Γουρουνάκια;;;;;;
  15. Το πρώτο κομικ που διάβασα ήταν το "ΠΟΠΆΥ" ή "Thundercats" θα πρέπει να ήμουν 9 χρόνων;;;;;;
  16. Έχει αλλάξει το εξώφυλλο κι έχει μπει το κεντρικό σκίτσο σε κίτρινο πλαίσιο; Γιατί το έκαναν αυτό;
  17. conb

Δεν εχω χωρο!

έγινε ok ναι θα περάσω κάποια στιγμη το Σάββατο έγινε Νίκο θα το κανονίσουμε
  18. @GeoTrou Μπλακ κανάρυ από κάτω! Πύλη αξιού από πάνω!
  19. Retroplaymo

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ james768 εως 1 ευρω

Παρέλαβα! Άψογα, όλα!
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.