Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΕΚΔΡΟΜΗ 1η [ ΛΑΦΥΣΤΙ 2008 ]


Valtasar

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  1533
  • Group:  Members
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  893
  • Reputation:   614
  • Achievement Points:  893
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6235 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Χμ...θείοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!! :confuse: :confuse: :confuse:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1001
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116905
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6161 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Δυστυχώς θα χρειαστεί να ακυρώσω και εγώ. :sad1:

Μου έσκασαν κάποια πράγματα που θα με κρατήσουν το Σ-Κ αγκυροβολημένο.

Καλά να περάσετε και αναμένουμε πλήρης φωτογραφικό ρεπορτάζ για να χτυπάμε το κεφάλι μας στον :wall: που δεν ήρθαμε.

:beer:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  973
  • Reputation:   1025
  • Achievement Points:  974
  • Days Won:  1
  • With Us For:  6395 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Μιας και τα έχω φρέσκα, πριν κοιμηθώ ας γράψω δυο κουβέντες.

 

Λοιπόν, αρχικά ενώ περιμέναμε 2 αμάξια και 10 άτομα έγινε η έκπληξη και τελικά γίναμε 11 με 3 αμάξια και έτσι άρχισε το ταξίδι μας. Με μια στάση σε Σείριο (για το 1 αμάξι από τα 3) και μια στάση στην Θήβα (για τα υπόλοιπα 2 στα 3 αμάξια) φτάσαμε ως την Λειβαδιά. Εκεί καθήσαμε σε μια καφετέρια δίπλα στο ποτάμι και αναστατώσαμε όπως πάντα τον κόσμο. Φτάνοντας η ώρα για τα εγκαίνια κινήσαμε προς το Λαφύστιο (όπως μας ενημέρωνε η ταμπέλα). Εκεί αρκετός κόσμος γνωστός και άγνωστος, απολαύσαμε την έκθεση με τις γελοιογραφίες, συζητήσαμε με δημιουργούς και άλλους και μετά από 3 περίπου ώρες ξεκινήσαμε για μια ταβέρνα του Λαφυστίου εκεί με μουσική υπόκρουση το βαπόρι από την Περσία αλλά και τα τραγούδια της eurovision τρελλάναμε όπως πάντα τον κόσμο. Έπειτα πήραμε τον γυρισμό...

 

:thanks: στους οδηγούς μας που μας πήγαν και μας έφεραν με ασφάλεια ;)

 

:thanks: στους συντελεστές της έκθεσης, περιμένουμε και άλλα τέτοια ;)!!!

 

ΥΓ@Μάνο: Μάνο σου συμπαραστέκομαι στις δύσκολες στιγμές που θα περάσεις, για τα δυσάρεστα στον germ...

Επεξεργασία από fredy
  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2818
  • Group:  Members
  • Topic Count:  73
  • Content Count:  916
  • Reputation:   3583
  • Achievement Points:  916
  • Days Won:  2
  • With Us For:  6112 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  36

Εγώ θα αρχίσω λέγοντας ότι όποιος δεν ήρθε απλά έχασε!!!Γύρισα στο σπίτι γύρω στις 4:30 τα ξημερώματα και ένιωθα τόσο γεμάτος από την εκδρομή που παρά την κούραση μου κάθησα κια διάβασα ένα μικρό μέρος του καταλόγου με τις γελοιογραφιές!!!Έτσι γιατί ήθελα ακόμα λίγο από την εκδρομή....

 

Στην αρχή περιμέναμε το Φώτη για να φύγουμε και σκάει μύτη ο germanicus που ξέραμε ότι δεν θα έρθει από εκείνη την ώρα!!Αρχή με ευχάριστη έκπληξη λοιπόν και επίσης πιο άνετο ταξίδι!!!Χεχε!!

Η στάση στην Θήβα να πω ότι έγινε για κάποιους σκοπούς βεβαίως βεβαίως....Κάποιο παλαβοί πήραμε σβάρνα τα περίπτερα και ψάχναμε για κόμικς και κέντρα τύπου!!Αλλά δυστυχώς δεν βρήκαμε κάτι!!(Next time!)Μετά Λιβαδειά για καφεδάκι στις πηγές της Κρύας....ηρεμία...γέλιο...πάμπολλες φωτογραφίες με τον paparazzi Valtasar να καραδωκεί για κάθε πόζα!!!Η ώρα είχε πάει 8 και τραβήξαμε σιγά σιγά προς το Λαφύστι για την έκθεση....Εκεί συναντήσαμε και γνωρίσαμε τον Soloup(δυστυχώς δεν είχαμε μαζί κάτι για υπογραφές...),τον Πάνο Ιατρίδη(ελπίζω να σε βλέπουμε πιο συχνά στην παρέα μας!!) καθώς και τον κύριο Γερούλια(υπεύθυνο για όλο αυτό το γεγονός που γινόταν)!!!Μετά από μια σύντομη εισαγωγή και αφού βραβευτήκαν 2 καλλιτέχνες (Άκις παράσογλου και Γιάννης Κουτσούρης) αφήσαμε πρώτα τους επισήμους να μπουν στην έκθεση,καθώς μέχρι τώρα είμασταν στην αυλή του σχολείου και αργότερα λίγοι λίγοι μπήκαμε και εμείς!!!Η εκθεση πολύ ωραία και κάποιες γελοιογραφίες πραγματικά σου προκαλούσαν άφθονο γέλιο!!

 

Να επισημάνω εδώ το γεγονός ότι τα μέλη του greekcomics επέδειξαν για μια ακόμη φορά συμεπριφορά ακρίδας καθότι ο Ίωνας και ο Χαρίτος που μπήκαν πρώτοι πήραν από ένα εξτρά βιβλιαράκι εκτός από τον κατάλογο και μας λένε "έχουν μείνει άλλα 7...τρέξτε!!!"...και εμείς οι υπόλοιποι φυσικά και τρέξαμε αλλά αφού πήραμε και τα 7 που έιχαν μέινει και πήγαμε να πληρώσουμε μας είπε ο κος Γερούλιας ότι αυτά ήταν μόνο για τα μέλη του Συλλόγου και ότι μόνο 2 που περίσσευαν τα δώσανε!!Μπορείτε να φανταστείτε σε ποιους!!

 

Σειρά μετά είχε η ταβέρνα όπου οι πάπιες από τη μία και η Δ.Ο. από την άλλη είχαν κάνει τα πηγαδάκια τους!!Χεχε!!Φάγαμε με την ψυχή μας...ήπιαμε κρασάκι...γελάσαμε πολύ...γλεντήσαμε...και είδαμε και τη Γιουροβίζιον μας έτσι για να έρθουμε στα ίσια μας(χάθηκε να βάλουν λίγο Ducktales??))

 

Είχε έρθει η ώρα του γυρισμού λοιπόν και αφού κάποιοι σταματήσαμε στον Σείριο και κάποιο άλλοι μάλλον χάσανε τον δρόμο....επιστρέψαμε στην Αθήνα μα την αναμονή της επόμενης εκδρομής!!!!

 

Αυτά από μένα!!!! :beer: :beer:

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2285
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  940
  • Content Count:  4356
  • Reputation:   35540
  • Achievement Points:  4409
  • Days Won:  26
  • With Us For:  6160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Τα είπαν όλα ο fredy και ο lunatic. Ωραία παρέα, ωραία έκθεση, ωραίο φαγητό, ωραία εκδρομή. Η πρώτη εκδρομή του GreekComics είχε απόλυτη επιτυχία (μακάρι να μπορούσαν να έρθουν κι άλλα άτομα) και αναμένουμε με ανυπομονησία τη δεύτερη.

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5669
  • Group:  Members
  • Topic Count:  50
  • Content Count:  1089
  • Reputation:   1452
  • Achievement Points:  1089
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5796 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Μπράβο παιδιά,να είστε καλά να κάνετε πολλές εκδρομές.Ελπίζω η πατρίδα μου να σας άρεσε.Και τώρα κανονίστε συνάντηση γρήγορα να σας γνωρίσω κι εγώ..... :yahoo::best:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

μπλαμπλαμπλα γιάνταγιάνταγιάντα.

 

Πήγαμε, είδαμε και απήλθαμε!

 

αλλά... αλλά.... Βάλτε μερικά κάστανα στο τζάκι, τυλιχτείτε στις κουβέρτες σας (αν μπορείτε να αγνοήσετε ότι έξω βαράει 30άρια) και μαζευτείτε γύρω από το μόνιτορ για να σας πει ένα παραμύθι ο θείος Νίκος. post-1537-1211401822.gifpost-1537-1211403271.gif

 

Όλα τα κόμικ ελλήνων δημιουργών είναι υπό Μελανδρική κατοχή!... Όλα? Όχι! Ένα κόμικ του ανυπόταχτου Ελ Τζο αντιστέκεται ακόμη και θα αντιστέκεται για πολύ καιρό στον Μέλανδρο! Και η ζωή δεν είναι καθόλου εύκολη για τους Ρωμαίους εμπορικούς αντιπροσώπους που πουλάνε κόμικ στα οχυρά στρατόπεδα Πετιμπόνουμ, Ακουάριουμ, Λαβδάνιουμ και Μπαμπαόρουμ! post-1537-1211403239.gif

 

Από αυτό το πρόβλημα ήρθε κάποτε να βγάλει τον Μέλανδρο ένας καλός μάγος ονόματι Βαλτάσαρ. Ο μάγος της ιστορίας μας είχε μεγάλες και σπουδαίες ικανότητες στο να βρίσκει διάφορα κόμικ που όλοι θεωρούσαν σπάνια και χαμένα. Πολλοί τον αποκαλούσανε "ο καλός νεράιδος" αφού τους είχε βρει πράγματα που πολλοί θεωρούσαν χαμένα για πάντα post-1537-1211402946.gif

 

Μια ημέρα λοιπόν που ο μικρός Μέλανδρος είχε πάει στης Λαρίσης το ποτάμι για να ποτίσει τα άλογά του, έβγαλε την φλογέρα του και ξεκίνησε να παίζει διάφορα λυπητερά τραγούδια, τον άκουσε ο καλός νεράιδος και τσουπ, εμφανίστηκε!

"Γιατί είσαι τόσο λυπημένος μικρέ Μέλανδρε?"

"Άστα βράστα! είναι ένα κόμικ το οποίο αρνείται να μπει στη κομικοσυλλογή μου! Έχω το "Μπουρμπουλήθρες" του Μήτσου Καραμήτσου που είχε βγει σε 10 μόλις αντίτυπα, έχω το "Οι γοργόνες το κάνουν χαρούμενα" της Αφροξυλάνθης Παρθενώπης (με ιδιόχειρη αφιέρωση), έχω το τελευταίο κομμάτι του "Ο Τζίμης στην μπουρζουαστία" του Βλάσση Καλάσνικοφ, αλλά δεν μπορώ με τίποτα μα με τίποτα να βρω ούτε ένα από τα 3 "Ελ Τζο"!!!!!!"

 

Ο καλός μάγος πολύ λυπήθηκε που είδε έτσι σταναχωρημένο τον μικρό Μέλανδρο και βλέποντας ότι είχε καλή καρδιά του είπε:

"Αν μαντέψεις τι έχω στην δεξιά μου τσέπη, τότε είναι δικό σου!"

 

Ο μικρός Μέλανδρος, τον κοίταξε καλά καλά, και πληκτρολόγησε (για να μη φωνάξει και τον ακούσει κάποια από τις ακρίδες που λυμαίνουν το νότιο άκρο της χερσονήσου του Αίμου) "Ελ Τζο"!

 

"Δικό σου" αναφώνησε ο μάγος! "Έλα στο Λαφύστι δίπλα από την Λιβαδειά στις 24 του Μάη του 2008 και θα το πάρεις"

 

"Ω ναι" αναφώνησε ο μικρός Μέλανδρος "και το είχα να κατέβω αφού έχει μια υπέροχη έκθεση εκεί πέρα. Θα τα πούμε από κοντά εκεί!!!!!"

 

Περάσανε οι μέρες, έφτασε το Σαββάτο, και κίνησε ο μάγος για Λαφύστι παρέα με άλλες 8 ακρίδες και δύο αξιοσέβαστες δεσποινίδες που ακόμα δεν έχουν κολλήσει ακριδίαση. Όλη η κουστωδία ανέβηκε στο Λαφύστι με 3 διαφορετικά κάρα, κάποιοι χάσανε εξόδους, κάποιοι χάσανε ραντεβού, κάποιοι χάσανε και αυτό το λίγο που διαθέτανε, και με τα πολλά-πολλά φτάσανε στο Λαφύστι. Όπως όμως κάτσανε για καφέ και περιμέναν να εμφανιστεί και ο μικρός Μέλανδρος, τσουπ, έπεσε το βαρύ μαντάτο. "Παντρεύεται". "μα... αφού ήδη είναι παντρεμένος? δεν του είπαν για το δις εξαμαρτείν?" "Όχι αυτός. Κάποιος άλλος του άλλου της άλλης τον άλλον ω άλλε" "και τι? αφήνει τα πουρνάρια για να πάει για το γάμο?" "κατά πως φαίνεται" "ρε τον λογοκρισία"

 

Η κουστωδία απτόητη χαβαλέδιασε, αν και τα έσπασε σε μερικούς ο παπαράtzi (μεγάλος παπαράtzi σας λέω), κατηφόρησε στην έκθεση, τους έφαγε τις μισές καρέκλες και μείναν διάφοροι θεσμικοί όρθιοι, κάποιες από τις ακρίδες ασχοληθήκαν με το αγαπημένο παιχνίδι του φώρρουμ "πως να πάρεις τα τελευταία κόμικ που έχουν ξεμείνει και να στραβώσουν μαζί σου όλοι οι υπόλοιποι", γνωρίσαν κόσμο και κοσμάκη, πήγαν σε ένα καπηλειό εκεί δίπλα, τα κάναν "3 καθέτως. κατάστημα παροχής υπηρεσιών που χαρακτηρίζεται από το κόκκινο φωτάκι απ'έξω. 9 γράμματα. πρώτο γράμμα Μ", και όπως ετοιμαζόντουσαν σιγά σιγά να φύγουν, τσουπ σκάει μύτη μια ενδιαφέρουσα συζήτηση.

 

Κάποιοι είχαν δει 2 από τα 3 Ελ Τζο αναρτημένα στην έκθεση. Κάποιος από τους δημιουργούς του Ελ Τζο συμμετείχε!!!! Αυτομάτως ο μάγος έβγαλε το Ελ Τζο που είχε στην δεξιά του τσέπη και κίνησε για το διπλανό καπηλειό που ήταν μαζεμένοι οι θεσμικοί με τις κυρίες των κυρίων τους. Εκεί μετά από επιτόπια έρευνα, βρήκε τον εν λόγω δημιουργό. Γιάννης Κουτσούρης. 2 φορές χρειάστηκε να εξηγήσει στον δημιουργό το πως και το γιατί κουβαλούσε ένα άκοπο κομμάτι από ένα καρασπάνιο κόμικ του 1970 μαζί του. Το σοκ ήταν μεγάλο. Εντέλει αποδείχτηκε ότι ο κ.Κουτσούρης είχε κάνει τα back-up stories στα Ελ Τζο 2+3 ενώ ο καλός του φίλος Παχνέλης είχε κάνει τις κύριες ιστορίες του Ελ Τζο! Φυσικά σε ένα έκδηλο κλίμα ενθουσιασμού, ο κ.Κουτσούρης έγραψε ένα "στον Βαλτάσαρ" στο εσωτερικό του κόμικ της δεξιάς τσέπης.

 

Μ'αυτά και μ'αυτά, πέρασε η βραδιά, το διέλυσε η παρέα στα εξ'ων συνετέθη, κάποιοι είπαν για πιο γρήγορα να βγούνε εθνική από Λιβαδειά και όχι από Θήβα (οπότε και ζήσαν θρυλικές περιπέτειες στις καλοφωτισμένες, καλοφτιαγμένες και με καλή σήμανση επαρχιακές οδούς της Βοιωτίας, είπαν και άλλα παραμύθια όπως το "Ο Θρύλος του Ακέφαλου Γύφτου") και γυρίσαν όμορφα και ωραία στα σπιτάκια τους.

 

Και ζήσαν αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα.

 

Όλοι εμείς? Όχι! Ένας μικρός Μέλανδρος χτυπάει τείχους με το κεφάλι του και γκρεμίζει σπίτια στον Θεσαλλικό κάμπο ενώ κάνει διάλλειμα για να φάει κουφέτα!

 

αυτάαααααααα post-1537-1209884402.gif

 

 

:holidays:

  • Like 5
  • Respect 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120955
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6318 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

:lmao::lmao::lmao::lmao::lmao::lmao::lmao::lmao::lmao::lmao::lmao::lmao::lmao::lmao:

 

Θειοοοοοοοο τι παραμυθακι ηταν αυτο??????? :respect::lol:

 

Πωωωπωωωω, της ακριδοδιαπλοκης πρεπει να'γινε σαπερα!!!! :LeftRight:

 

 

Αντε, καλη συνεχεια :beer:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1252
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  87
  • Content Count:  1679
  • Reputation:   6590
  • Achievement Points:  1743
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6260 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Λοιπόν, ήμουν κι εγώ εκεί, αλλά δεν έμεινε και τίποτα να πούμε(εκτός ότι δεν συμφωνώ με το "Καλά Φάγαμε"), ένα ευχαριστώ να πω σε όλα τα παιδιά, και κυρίως τους οδηγούς της παρέας που με αυτοθυσία δεν ήπιαν πολύ(κάποιοι και καθόλου) και μας επέστρεψαν πίσω και στην πόρτα του σπιτιού μας!(τώρα είναι καλό που έμαθε ο dionik το σπίτι μου?θα δείξει...)

Επεξεργασία από Argail
  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30807
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6150 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

(τώρα είναι καλό που έμαθε ο dionik το σπίτι μου?θα δείξει...)

 

post-1537-1211403010.gif

Βασικά το πιθανότερο αν ψάξω να το ξαναβρώ μόνος μου, είναι να βρεθώ στο καζίνο στην Πάρνηθα post-556-1210804046.gif

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  189
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  287
  • Content Count:  3078
  • Reputation:   11880
  • Achievement Points:  3079
  • Days Won:  20
  • With Us For:  6351 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Το μόνο που έχω να πω είναι ότι περάσαμε καταπληκτικά. Πάμε για την 2η εκδρομή τώρα...

 

Ανέβασα μερικές φωτογραφίες στην Gallery. Όταν μου δώσει το υλικό του ο Γιώργος θα ανέβει και αυτό.

:sorry: για την ποιότητα σε μερικές φωτογραφίες αλλά είναι όλες από το κινητό μου.

 

ΥΓ. Στην πρώτη φωτογραφεία θα βρείτε και link για ένα ωραίο βίντεο που βρήκα στο YouTube σχετικά με τα Κρύα Λιβαδειάς.

:beer:

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

:thanks:

 

ρε σεις... αυτό προφανώς είναι κάποιο κόμικ Έλληνα δημιουργού... να το έχουμε κάνει παρουσίαση?... χμ....

 

oh well... και να μην το έχουμε παρουσιάσει, θα φροντίσει ο Melandros... I am willing to bet good money on that...

 

post-277-1209919318.gif

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1252
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  87
  • Content Count:  1679
  • Reputation:   6590
  • Achievement Points:  1743
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6260 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

κάπου το είδα ρε Νίκο αυτό, δεν μπορώ να καταλάβω...τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει...

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4830
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  480
  • Content Count:  2663
  • Reputation:   16024
  • Achievement Points:  2665
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5889 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

ρε σεις... αυτό προφανώς είναι κάποιο κόμικ Έλληνα δημιουργού... να το έχουμε κάνει παρουσίαση?... χμ....

 

oh well... και να μην το έχουμε παρουσιάσει, θα φροντίσει ο Melandros... I am willing to bet good money on that...

 

post-277-1209919318.gif

 

Άσε ρε Νίκο που θα ασχοληθώ με κόμικς που δεν μπόρεσε να βγεί το τέταρτο..... δεν αξίζει.... και δεν το κάνω..... :valtnino:

  • Like 1
  • Αστείο 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Άσε ρε Νίκο που θα ασχοληθώ με κόμικς που δεν μπόρεσε να βγεί το τέταρτο..... δεν αξίζει.... και δεν το κάνω..... :valtnino:

 

καθαρά επειδή μπορεί να γυρίσεις και να κάνεις edit το προηγούμενο... ενώ το δικό μου... :lol:

 

τώρα σταμπαρίστηκε και καθαρογράφηκε. Και θα μείνει και για αναφορά για επόμενους τίτλους που δεν φτάσαν τα 4 κομμάτια :D

 

:holidays:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4830
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  480
  • Content Count:  2663
  • Reputation:   16024
  • Achievement Points:  2665
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5889 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

την έκανα την μ...@...@ :shit2:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1710
  • Content Count:  9040
  • Reputation:   64279
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6408 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Άσε ρε Νίκο που θα ασχοληθώ με κόμικς που δεν μπόρεσε να βγεί το τέταρτο..... δεν αξίζει.... και δεν το κάνω..... :valtnino:

 

...τι κρίμα και ήθελα να στο κάνω δώρο.... δεν πειράζει θα το δώσω σε κάποιον που θα το εκτιμήσει περισσότερο

 

:beer2:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4830
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  480
  • Content Count:  2663
  • Reputation:   16024
  • Achievement Points:  2665
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5889 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

:shit2:
  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1252
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  87
  • Content Count:  1679
  • Reputation:   6590
  • Achievement Points:  1743
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6260 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

νομίζω πως αυτό σου πάει καλύτερα Μάνο...

 

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4830
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  480
  • Content Count:  2663
  • Reputation:   16024
  • Achievement Points:  2665
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5889 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Όντως ........

 

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  189
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  287
  • Content Count:  3078
  • Reputation:   11880
  • Achievement Points:  3079
  • Days Won:  20
  • With Us For:  6351 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Και μέχρι να σκάσουν μύτη οι φωτογραφίες από την 2η εκδρομή πάρτε μερικές ακόμα φωτογραφίες από την 1η εκδρομή τραβηγμένες από τον Γιώργο.

:beer:

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1252
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  87
  • Content Count:  1679
  • Reputation:   6590
  • Achievement Points:  1743
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6260 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

πω έχει πετύχει φάτσες :P

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2285
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  940
  • Content Count:  4356
  • Reputation:   35540
  • Achievement Points:  4409
  • Days Won:  26
  • With Us For:  6160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Φάτσα-φόρα μας έβγαλε κανονικά!!!

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30807
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6150 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Καλά... Πως μας πέτυχε έτσι?? :cigar::P

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.