Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις

το fantastic4 θυμάμαι ήταν καλή ταινία απλά δεν ήταν και πολύ fantastic 4..

αλλά κάτι πήρε και μένα το μάτι μου για επίπεδο catwoman και το πιστεύω από τα trailer και τα κλιπάκια που έχω δει.. κρίμα

από την άλλη βέβαια έχοντας χαμηλά τον πήχη (πάτωμα, 0 , δεν με νοιάζει να την δω σινεμά φάση) μπορεί και να μ αρέσει χαχαχαχα :lol:

• Like 4

Κοινή χρήση αυτής της καταχώρησης

Σύνδεσμος προς την καταχώρηση
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Καλή ταινία το Φ4? :doctor: Περί ορέξεως... Εγώ δεν την παλεύω να πληρώνω πια για μετριότητες και κάτω. Και όχι οικονομικώς, απλά για μποϊκοτάζ. 

• Like 5

Για να είμαι ειλικρινής, δε μου κάνει και μεγάλη εντύπωση ότι η ταινία είναι μούφα... Λίγο η απουσία του Spider-Man στο origin του Venom, λίγο το ότι δεν εντάσσεται στο ΜCU δικαιολογεί τις χαμηλές προσδοκίες. Επίσης, παρατήρησα ότι παραγωγός της ταινίας είναι ο Avi Arad. Όσοι δεν τον ξέρετε είναι αυτός που έβαλε ταφόπλακα στο franchise του Raimi με το Spider-Man 3 και αυτός που αποτέλειωσε επίσης τις ταινίες με τον Garfield. Αυτό δικαιολογεί και το γεγονός ότι ο Kevin Feige δεν ήθελε καθόλου την ανάμειξη του στις ταινίες με τον Holland. (για αυτό από πλευράς Sony o παραγωγός της Marvel συνεργάζεται με την Amy Pascal στο Spidey franchise) :beer:

• Like 4

Hardy can meme :lmao:

• Like 1
  • Αστείο 6

Ερώτηση: πόσες από τις κακές κριτικές γράφτηκαν από θαυμαστές της Lady Gaga;

• Like 6

Πριν λίγο επέστρεψα από προβολή της ταινίας. ΜΗΝ δίνεται τόσο πολύ σημασία στις διάφορες κριτικές που κυκλοφορούν εκεί έξω. ΜΗΝ κρίνεται πριν τη δείτε εσείς οι ίδιοι.

Η αλήθεια είναι ότι ήμουν αρνητικά προδιατεθειμένος πριν μπω στην αίθουσα αλλά ευτυχώς εξεπλάγην ευχαρίστως. Απόλαυσα τη κάθε στιγμή και ούτε κατάλαβα πως πέρασε η ώρα.

Η ταινία στέκεται αξιοπρεπώς από μόνη της.

• Like 3
  • Ευχαριστώ 1

δεν άντεξα, πήγα και την είδα.. :lol:

λοιπόν.. μια μετριότητα.. δεν είναι κακή ταινία απλά είναι μια μέτρια περιπέτεια του σωρού.. όπως πολλές άλλες που βγαίνουν..

δεν χαλάστηκα που την είδα.. η αλήθεια είναι ότι την περίμενα στο 0 και απλά είναι κάτω από τη βάση  :P

αν την έβλεπα το 2004 μπορεί και να μου άρεσε.. αλλά μετά από τόσες κομικσο-ταινίες οι απαιτήσεις ανεβαίνουν.. μπορεί και αυτό να είναι το πρόβλημα της

είναι 10 με 15 χρόνια πίσω χαχα :P

επίσης γέλαγα με το πως μίλαγε ο βενομ στον εντι.. δεν ξέρω πως θα μπορούσαν να το κάνουν αλλά εμένα απλά με έπιαναν τα γέλια

επίσης άλλα τόσα χρόνια πίσω είναι και τα εφφε της.. σοβαρά.. 2000+ κατάσταση!!!!!

από την άλλη όντως στέκεται μόνη της και αν αποβάλεις από το μυαλό σου και την ψυχολογία σου από που προέρχεται δεν είναι άσχημη γενικότερα η ιστορία.. 

με τα ίδια υλικά και λίγο καλύτερη εκτέλεση θα μπορούσε να βγει κάτι καλύτερο κι ας μην έχει σπαιντυ :P

2 αφτερ κρεντιτς

το 1ο

μας δείχνει τον δ

εν θυμάμαι πως τον λένε αλλά είναι καλός ηθοποιός Woody Harrelson και μας λέει ότι είναι ο carnage 

το 2ο είναι απλά μια σκηνή από την ταινία σπαιντερμαν που θα βγει τα Χριστούγεννα - δεν είναι σποιλερ - προμοσιον ειναι :PPP:

επίσης Τετάρτη βράδυ πανικός στον κινηματογράφο με το ζόρι βρήκα να κάτσω και φαινόταν να τους άρεσε κι όλας χαχα.. 

Επεξεργασία από mr-d
  • Like 7

Δεν πήγα να το δω, αλλά από φίλους που το είδαν και κριτικές που διαβάζω στο νετ - από μη φανς της Γκάγκα - το 90% και πάνω συμφωνούν στην ίδια άποψη με του mr-d: μια μέτρια ταινία, με εφέ και γενικότερα ύφος που θυμίζει περισσότερο αρχές 00ς, μηδαμινή η χημεία Χάρντι-Γουίλιαμς, βλέπεται ευχάριστα αν δεν έχεις υψηλές προσδοκίες και η κατάσταση σώζεται κυρίως λόγω της πολύ καλής ερμηνείας του Χάρντι, με άλλον ηθοποιό πιθανώς θα πήγαινε άπατη. Να πω την αλήθεια, ξέροντας ποια τι να περιμένω, έχοντας ρίξει πολύ χαμηλά των πήχη των προσδοκιών μου και γνωρίζοντας ότι η Sony - δυστυχώς για μένα - τα έβγαλε τα λεφτά της, ίσως και να ψηθώ να το δω σε σινεμά αν δεν βρω κάποια άλλη ταινία που να προτιμώ καλύτερα. Αλλά πια ξέρω ότι δεν θα δω το Βένομ που ήθελα και αξίζαμε... αλλά απλά μια μέτρια ευχάριστη ταινία και αυτό μου τη δίνει κάπως.

• Like 2

Ας είμαστε ειλικρινείς: Δεν χρειαζόμασταν ταινία Βένομ χωρίς να έχει Σπάιντερ-Μαν μέσα, οπότε ήταν αναμενόμενο να απογοητεύσει όσους την είδαν (ακόμα δεν συγκαταλέγομαι σε αυτούς) ΟΤΙ και να έκαναν στην ταινία. :)

• Like 1
  • Ευχαριστώ 2

την βρήκα άκρως διασκεδαστική με έναν venom βγαλμένο απο τα comics αλλά του έλειπε πράγματι ο spiderman και οι διαλογοι σε πολλά σημεία ήταν κάπως...

• Like 2

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Οροι χρήσης μας.