Μετάβαση στο περιεχόμενο

PUBLIC


Bonadrug

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1514
  • Reputation:   13502
  • Achievement Points:  1788
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1225 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

19 λεπτά πριν, Lord Makro είπε:

Μετα από αρκετό καιρό είπα να χαζέψω στο site του Public, έβαλα 2 πραγματάκια στο καλάθι και μόλις πήγα να συνεχίσω, είδα ότι έχει απενεργοποιημένη την επιλογή "πληρωμή στο κατάστημα"!! :oops:

Τι είναι, καινούριο φρούτο αυτό; Δέχεται μόνο προπληρωμένες παραγγελίες πια;

 

 

Ισως μονο για κομικς που ειναι εκτος στοκ και πρεπει να τα αναζητησουν στον εκδοτη, εξαντλημενα παντου κατα πασα πιθανοτητα.

Το ιδιο μου εβγαλε και εμενα στην αναζητηση του ΛΛ81 στο λινκ που μου εστειλε ο @ Guts

Αν πας να δοκιμασεις για ενα προσφατο ομως που το εχουν πχ Ο Αστερίξ και ο Γρύπας - Jean-Yves Ferri | Public βιβλία σε παραπεμπει σε παραλαβη απο το καταστημα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4671
  • Reputation:   26345
  • Achievement Points:  4705
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6180 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Ναι, έβγαλα το ένα από τα δύο που δημιουργούσε το πρόβλημα και πήρα το άλλο με παραλαβή στο κατάστημα. Δεν το είχα ξανασυναντήσει αυτό, έχουμε λοιπόν 3 κατηγορίες προϊόντων, αυτά που τα παίρνεις στο κατάστημα, αυτά που τα παίρνεις επίσης αλλά με πληρωμή από πριν με κάρτα και... αυτά που δεν τα φέρνει καν σε κατάστημα αλλά πρέπει να σταλούν στο σπίτι :shit2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  

Νομίζω αυτό το θέμα το έχουμε ξαναπιάσει στο topic παλαιότερα. Υπήρχε ξανά και αλλάζει κάθε τόσο. Πλέον πάει ανάλογα το προϊόν και την διαθεσιμότητά του. Αυτό που σκέφτηκα σε περιπτώσεις που γράφει "Διαθέσιμο κατόπιν παραγγέλιας" ενώ παλιά είχε την επιλογή για παραλαβή από το κατάστημα χωρίς πληρωμή από πριν, το άλλαξαν τώρα τύπου να πάρουμε τα λεφτά σαν εγγύηση ότι αυτός που το παραγγέλνει θα το πάρει γιατί θα το παραγγείλουμε κι εμείς από κάπου οπότε μην μας μείνει.

 

Βέβαια η αξιοπιστία του συγκεκριμένου καταστήματος έχει πέσει κατακόρυφα από την πανδημία και μετά, οπότε δεν είναι μια επιλογή που θα πρότεινα αυτή, έχοντας δώσει μάχες στο παρελθόν να πάρω πίσω λεφτά για προϊόντα που δεν ήρθαν ποτέ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Το public είναι ρουλέτα. Έχει αποτελέσει χρήσιμο κατάστημα δίνοντας μου τη δυνατότητα να πάρω κόμικς σε τρελές τιμές, αλλά και μεγάλη αποτυχία, βάζοντας παραλαβή από το κατάστημα ή στο σπίτι και βρίσκοντας τεύχη με χτυπημένα/τσαλακωμενα/σκισμένα εξωφυλλα. Είναι τι θα σου κάτσει. Πάντοτε προτιμώ από κοντά αγορά και τσεκάρισμα του προϊόντος. Πολλές φορές έχουν κρυφές εκπτώσεις, οι οποίες σου αποκαλυπτονται με ερώτηση στον υπάλληλο του section. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4607
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  540
  • Reputation:   3068
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5916 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

1 hour ago, christs said:

Το public είναι ρουλέτα. Έχει αποτελέσει χρήσιμο κατάστημα δίνοντας μου τη δυνατότητα να πάρω κόμικς σε τρελές τιμές, αλλά και μεγάλη αποτυχία, βάζοντας παραλαβή από το κατάστημα ή στο σπίτι και βρίσκοντας τεύχη με χτυπημένα/τσαλακωμενα/σκισμένα εξωφυλλα. Είναι τι θα σου κάτσει. Πάντοτε προτιμώ από κοντά αγορά και τσεκάρισμα του προϊόντος. Πολλές φορές έχουν κρυφές εκπτώσεις, οι οποίες σου αποκαλυπτονται με ερώτηση στον υπάλληλο του section. 

 

Δυστυχώς βάζουν βιβλία και κόμικ σε σταντ τύπου "Έκπτωση ως 70%" και αυτό που ψάχνεις δεν ξέρεις τι τελική τιμή έχει. Πρέπει το δει ο υπάλληλος για να σου πει. 

 

Είχα παραγγείλει ένα βιβλίο (το βιβλίο του αίματος 1 από Barker)  με παραλαβή από το κατάστημα και όταν ήρθε ήταν χτυπημένο κ μέσα στη μούχλα! 

Ευτυχώς η υπάλληλος ντράπηκε να μου το δώσει κ το έστειλε πίσω για αλλαγή. Τα γαϊδούρια-υπάλληλοι όμως που το έστειλαν από τα κεντρικά δεν είχαν ντραπεί καθόλου.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  

Κι εμένα έτσι έτυχε με το τελευταίο κόμικ που παρήγγειλα από κει. Το βλέπει η υπάλληλος σε χάλια κατάσταση και από ντροπή λέει "Δε φαντάζομαι να θες να το αγοράσεις αυτό". Έψαξε μήπως βρει κάποιο καλύτερο. Αλλά κι εκεί είναι ανάλογα τα κέφια του υπαλλήλου. Αν και από κοντά δεν έχω πετύχει γαϊδούρι υπάλληλο σε αυτά που έχω πάει.

Επεξεργασία από StefanosPap
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4671
  • Reputation:   26345
  • Achievement Points:  4705
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6180 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

7 hours ago, christs said:

Το public είναι ρουλέτα. Έχει αποτελέσει χρήσιμο κατάστημα δίνοντας μου τη δυνατότητα να πάρω κόμικς σε τρελές τιμές, αλλά και μεγάλη αποτυχία, βάζοντας παραλαβή από το κατάστημα ή στο σπίτι και βρίσκοντας τεύχη με χτυπημένα/τσαλακωμενα/σκισμένα εξωφυλλα. Είναι τι θα σου κάτσει. Πάντοτε προτιμώ από κοντά αγορά και τσεκάρισμα του προϊόντος.

 

Ακριβώς, δεν ξέρεις σε τι κατάσταση θα σου έρθει, γι' αυτό και θέλω παραλαβή στο κατάστημα και πληρωμή εκεί. Σε άλλα βιβλιοπωλεία δεν έχω θέμα να πληρώσω από πριν...

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  19150
  • Group:  Members
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  2141
  • Reputation:   11391
  • Achievement Points:  2151
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4650 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

On 9/15/2022 at 2:26 AM, StefanosPap said:

έχοντας δώσει μάχες στο παρελθόν να πάρω πίσω λεφτά για προϊόντα που δεν ήρθαν ποτέ.

Θα μπορούσες μήπως να δώσεις περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το περιστατικό; 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  

3 hours ago, Θλιμμένος Μπούφος said:

Θα μπορούσες μήπως να δώσεις περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το περιστατικό; 

 

Νομίζω το έχω ξαναναφέρει, αλλά μπορεί να κάνω και λάθος. Είχα πληρώσει για μια παραγγελία κάποιων βιβλίων. Το ένα ήταν έτοιμο για αποστολή από τις πρώτες μέρες, ένα άλλο άργησε. Τελικά κάποια στιγμή το ακύρωσαν γιατί δεν το βρήκαν και λες οκ τουλάχιστον θα μου στείλουν αυτό που βρήκαν. Τελικά δεν έστειλαν ούτε αυτό, ούτε έκαναν επιστροφή χρημάτων. Οπότε σπάμαρα mails μέχρι τελικά να με πάρει τηλέφωνο η εξυπήρετηση και να συνεννοηθούμε. Μετά από κάποιες μέρες, τα λεφτά επέστρεψαν.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25886
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  214
  • Reputation:   2284
  • Achievement Points:  233
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4202 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Τα public για online αγορα είναι πραγματικός τζόγος στα comics. Οι άνθωποι στέλνουν σκισμένα τομάκια χωρίς καμία ντροπή. 

Για έμενα είναι black list εδώ και αρκετό καιρό και η πολιτική επιστροφής είναι για τα πανηγύρια. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36975
  • Group:  Members
  • Topic Count:  40
  • Content Count:  2201
  • Reputation:   14114
  • Achievement Points:  2558
  • Days Won:  48
  • With Us For:  1184 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  15

Ευτυχώς εγώ, μένω δίπλα σχεδόν από τα Public, οπότε δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοια προβλήματα!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36190
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  109
  • Reputation:   870
  • Achievement Points:  125
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1432 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

21 ώρες πριν, Θοδωρής Καραπάνος είπε:

Ευτυχώς εγώ, μένω δίπλα σχεδόν από τα Public, οπότε δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοια προβλήματα!

Το προβλημα αποτι καταλαβαίνω είναι ότι κάποια τεύχη υπάρχουν μόνο διαδικτυακά και όχι στα φυσικά καταστήματα, και η μόνη επιλογή που σου δίνεται είναι η αποστολή.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  32941
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  374
  • Reputation:   2743
  • Achievement Points:  407
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2135 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Πληρώνεις 2 παίρνεις 3 από σήμερα σε συγκεκριμένα βιβλία και κόμιξ! 

Από βιβλία έχει πολλούς ενδιαφέροντες τίτλους, από κόμιξ κυρίως αυτά που είχε σε μεγάλη έκπτωση ως τώρα κυρίως από οξύ. 

Εγώ πήρα τρία DC της οξύ και μου βγήκε 9,5 € γιατί η έκπτωση 70% συνεχίζει να ισχύει και σου δίνουν και το 3ο δώρο. Όχι όμως το μακρύτερο αλλά το πιο φτηνό από τα τρία.  

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32941
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  374
  • Reputation:   2743
  • Achievement Points:  407
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2135 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Πήγα σήμερα να παραλάβω την παραγγελία μου από το public Χαλκίδας και δίπλα στο ταμείο είχε έναν πάγκο που έγγραφε όλα 1 ευρώ. Πέρα από κάποια βιβλία της κακιάς ώρας, είχε από Οξύ το Punisher, το hellboy, τεύχη fight club 2 και κάποια κλασσικά εικονογραφημένα. Δεν ξέρω τι παίζει στα public στις άλλες πόλεις  Στο public Συντάγματος που πήγα χθες δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  6183
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  382
  • Reputation:   3467
  • Achievement Points:  554
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5736 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

On 19/9/2022 στο 12:42 ΜΜ, StefanosPap είπε:

Νομίζω το έχω ξαναναφέρει, αλλά μπορεί να κάνω και λάθος. Είχα πληρώσει για μια παραγγελία κάποιων βιβλίων. Το ένα ήταν έτοιμο για αποστολή από τις πρώτες μέρες, ένα άλλο άργησε. Τελικά κάποια στιγμή το ακύρωσαν γιατί δεν το βρήκαν και λες οκ τουλάχιστον θα μου στείλουν αυτό που βρήκαν. Τελικά δεν έστειλαν ούτε αυτό, ούτε έκαναν επιστροφή χρημάτων. Οπότε σπάμαρα mails μέχρι τελικά να με πάρει τηλέφωνο η εξυπήρετηση και να συνεννοηθούμε. Μετά από κάποιες μέρες, τα λεφτά επέστρεψαν.

Σημερα ξεκινησε το δικο μου ταξιδι .Εκανα παραγγελια σε 2 που τα ειχαν διαθεσιμα κατοπιν παραγγελιας και σε συγκεκριμενο χρονικο παραθυρο.Το ενα ηδη ακυρωθηκε και γραφουν ξεκινησε η διαδικασια επιστροφης χρηματων. Ειδομεν

Το  θεμα μου δεν είναι τα χρήματα τόσο όσο η αθέτηση του πωλητή να αντεπεξέλθει  στις υπηρεσίες  που διαφημίζει ότι προσφέρει.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11736
  • Group:  Members
  • Topic Count:  103
  • Content Count:  5173
  • Reputation:   55393
  • Achievement Points:  5344
  • Days Won:  265
  • With Us For:  5206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  107

Τους αξίζει η δίκαιη οργή σου! :ego:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6183
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  382
  • Reputation:   3467
  • Achievement Points:  554
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5736 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

14 λεπτά πριν, constantinople είπε:

Τους αξίζει η δίκαιη οργή σου! :ego:

Θα τους κλασω τα κακαλα.

Επεξεργασία από james768
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  

57 min ago , james768 said:

Σημερα ξεκινησε το δικο μου ταξιδι .Εκανα παραγγελια σε 2 που τα ειχαν διαθεσιμα κατοπιν παραγγελιας και σε συγκεκριμενο χρονικο παραθυρο.Το ενα ηδη ακυρωθηκε και γραφουν ξεκινησε η διαδικασια επιστροφης χρηματων. Ειδομεν

Το  θεμα μου δεν είναι τα χρήματα τόσο όσο η αθέτηση του πωλητή να αντεπεξέλθει  στις υπηρεσίες  που διαφημίζει ότι προσφέρει.

 

Μακάρι να ξεμπερδέψεις γρήγορα και όσο το δυνατόν λιγότερες επαφές με αυτή την αλυσίδα. Είναι δύσκολο, αλλά μακάρι να μην πέσει κανείς στην ανάγκη τους

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31638
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  532
  • Reputation:   3875
  • Achievement Points:  575
  • Days Won:  2
  • With Us For:  2836 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Η αλήθεια είναι ότι, απ'ό,τι έχω καταλάβει και από άλλα πράγματα που πάω να πάρω από εκεί (δίσκοι βινυλίου πχ), η πολιτική του μαγαζιού δεν είναι βάλε ό,τι έχουμε στο site αλλά βάλε ό,τι υπάρχει εκεί έξω κι αν δε το βρούμε ποτέ άσε τον άλλο που περιμένει αυτό που έχει ήδη πληρώσει να κουρεύεται. Κυριολεκτικά είχα χαρεί πάρα πολύ όταν είχα βρει ένα δίσκο Jethro Tull για να τον πάρω για τα γενέθλια του αδερφού μου (30/09). Η παραγγελία έγινε 20/08, έφτασε 15/10 για να μου απαντήσουν ότι τελικά δε μπόρεσαν να το βρουν πουθενά και μου επέστρεφαν τα λεφτά πίσω. Ε, τι το βάζεις τότε με παραλαβή από το κατάστημα ρε φίλε αφού εμφανώς δε το έχεις; Από τότε ό,τι παραγγέλνω από εκεί φροντίζω να υπάρχει διαθέσιμο σε κατάστημα και αν είναι σε απόσταση βολής (Περιστέρι για μένα) πάω και το παίρνω. Όντως, είχα πετύχει τη Μεγάλη Βιβλιοθήκη Disney σε αρκετά καλή τιμή (κοντά 6€ πολλοί τόμοι, 7€ κάποιοι άλλοι) αλλά αν δε πάω να με δούνε να το πάρω στο χέρι μου, δεν εμπιστεύομαι.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  

5 min ago , rolandofshire said:

αλλά αν δε πάω να με δούνε να το πάρω στο χέρι μου, δεν εμπιστεύομαι.

 

Μόνο παραλαβή από το κατάστημα πλέον. Εκτός κι αν βρεις κάτι που σε ενδιαφέρει, δεν σε νοιάζει πότε θα έρθει κι επειδή το βρίσκεις μόνο εκεί να το παραγγείλεις. Απλά μετά ξέρεις ότι θα μπεις σε μια διαδικασία όπως αυτή που περιγράφεις.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4348
  • Reputation:   33879
  • Achievement Points:  4415
  • Days Won:  97
  • With Us For:  6157 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  45

1 λεπτό πριν, StefanosPap είπε:

 

Μόνο παραλαβή από το κατάστημα πλέον. Εκτός κι αν βρεις κάτι που σε ενδιαφέρει, δεν σε νοιάζει πότε θα έρθει κι επειδή το βρίσκεις μόνο εκεί να το παραγγείλεις. Απλά μετά ξέρεις ότι θα μπεις σε μια διαδικασία όπως αυτή που περιγράφεις.

Μόνο παραλαβή ΚΑΙ πληρωμή από κατάστημα. Και αν δεν έρθει δεν τρέχει και τίποτα! 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  

2 min ago , Manitou said:

Μόνο παραλαβή ΚΑΙ πληρωμή από κατάστημα. Και αν δεν έρθει δεν τρέχει και τίποτα! 

 

Ναι παρέλειψα να το γράψω αλλά θεωρώ αυτονόητο και η πληρωμή να γίνεται από κοντά

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6183
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  382
  • Reputation:   3467
  • Achievement Points:  554
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5736 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  50

3 ώρες πριν, StefanosPap είπε:

 

Ναι παρέλειψα να το γράψω αλλά θεωρώ αυτονόητο και η πληρωμή να γίνεται από κοντά

Δεν υπάρχει διαθέσιμη τέτοια επιλογή πλέον για τα διαθέσιμα κατόπιν παραγγελίας 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31638
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  532
  • Reputation:   3875
  • Achievement Points:  575
  • Days Won:  2
  • With Us For:  2836 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  34

3 λεπτά πριν, james768 είπε:

Δεν υπάρχει διαθέσιμη τέτοια επιλογή πλέον για τα διαθέσιμα κατόπιν παραγγελίας 

Ναι κοιτάς το που είναι διαθέσιμο και πας εκεί

Δεν παίζεις με παραγγελίες κτλ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  

36 min ago , james768 said:

Δεν υπάρχει διαθέσιμη τέτοια επιλογή πλέον για τα διαθέσιμα κατόπιν παραγγελίας 

 

Κάθε τόσο το αλλαζουν. Τώρα είναι έτσι όπως λες. Άλλες φορές ακόμα και γι'αυτά, το άφηναν

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Εχει παψει καιρο τωρα να υπαρχει η δυνατοτητα για παραλαβη απο το καταστημα στα περισσοτερα κομικς. Αλλιως κανενας μας δε θα επαιζε κορώνα γραμματα καθε φορα την παραγγελια για το τι θα του ερθει.

Επίσης, δε μενουμε ολοι Αθηνα να υπαρχουν γυρω στα 10 public να δοκιμασεις την τυχη σου να υπαρχει στοκ. Η επαρχια το πολυ να εχει ενα καταστημα και αν, η Θεσσαλονικη 3 καταστηματα και αυτα με υπερβολικα κουτσουρεμενο στοκ πλεον (οπως και γενικοτερα στην αλυσιδα, οπως εχω παρατηρησει σε προσφατη επισκεψη μου στην Αθηνα). Επομενως, το να βρεις καποιο κομικς σε συγκεκριμενο καταστημα που να σε βολευει κιολας, ειναι πλεον εξαιρεση, παρα ο κανονας.

 

:beersanta:

Επεξεργασία από christs
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31638
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  532
  • Reputation:   3875
  • Achievement Points:  575
  • Days Won:  2
  • With Us For:  2836 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  34

22 λεπτά πριν, christs είπε:

Εχει παψει καιρο τωρα να υπαρχει η δυνατοτητα για παραλαβη απο το καταστημα στα περισσοτερα κομικς. Αλλιως κανενας μας δε θα επαιζε κορώνα γραμματα καθε φορα την παραγγελια για το τι θα του ερθει.

Επίσης, δε μενουμε ολοι Αθηνα να υπαρχουν γυρω στα 10 public να δοκιμασεις την τυχη σου να υπαρχει στοκ. Η επαρχια το πολυ να εχει ενα καταστημα και αν, η Θεσσαλονικη 3 καταστηματα και αυτα με υπερβολικα κουτσουρεμενο στοκ πλεον (οπως και γενικοτερα στην αλυσιδα, οπως εχω παρατηρησει σε προσφατη επισκεψη μου στην Αθηνα). Επομενως, το να βρεις καποιο κομικς σε συγκεκριμενο καταστημα που να σε βολευει κιολας, ειναι πλεον εξαιρεση, παρα ο κανονας.

 

:beersanta:

Σωστό

Έχω την αίσθηση βέβαια ότι μπορείς να δεις σε ποια καταστήματα είναι διαθέσιμο τι

Όμωε έχουν χάσει την αξιοπιστία τους καιρό τώρα (ειδικά κατά τη διάρκεια της πανδημίας)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  25886
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  214
  • Reputation:   2284
  • Achievement Points:  233
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4202 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Επειδή είμαι Πειραιά αυτές τις ημέρες, μπορεί κάποιος Αθηναίος να με ενημερώσει αν αξίζει κάποια επίσκεψη στα public του πειραιά? 

Έχουν αφιερώσει χώρο για comics? 

Επεξεργασία από Andysaurus
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35781
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  417
  • Reputation:   3172
  • Achievement Points:  463
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1498 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

51 λεπτά πριν, Andysaurus είπε:

Επειδή είμαι Πειραιά αυτές τις ημέρες, μπορεί κάποιος Αθηναίος να με ενημερώσει αν αξίζει κάποια επίσκεψη στα public του πειραιά? 

Έχουν αφιερώσει χώρο για comics? 

 

Μπορείς να πας εκεί και να δεις τον χώρο για να εχεις τη προσωπική σου γνώμη.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25886
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  214
  • Reputation:   2284
  • Achievement Points:  233
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4202 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

12 λεπτά πριν, PowerRangers8 είπε:

 

Μπορείς να πας εκεί και να δεις τον χώρο για να εχεις τη προσωπική σου γνώμη.

 

Ναι μπορώ να κάνω και αυτό. Πως δεν το σκέφτηκα :pray:

Δεν με ενδιαφέρει να έχω προσωπική γνώμη για το πόσο καλά τα πάει το public στο κομμμάτι που μας ενδιαφέρει. 

Ρωτάω τους συμφορουμίτες για να μην σπαταλάω άδικα τον ήδη περιορισμένο χρόνο που έχω στην πρωτεύουσα εν μέσω μάλιστα κακοκαιρίας! 

Επεξεργασία από Andysaurus
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.