Μετάβαση στο περιεχόμενο

PUBLIC


Bonadrug

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

1 ώρα πριν, Tsaklas είπε:

Είδες άμα δεν λέγεσαι Τσακλας που ολα δουλεύουν ρολόι :lol:

Σήμερα κι εμένα μου ήρθε mail για δύο κομμάτια που είχα ξεγράψει γιατί τα έγραφε εξαντλημένα ότι θα έρθουν σε 10-15 εργάσιμες. Χαζοελπίζω κι εγώ μπας και γίνει το θαύμα

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

3 ώρες πριν, Tsaklas είπε:

Είδες άμα δεν λέγεσαι Τσακλας που ολα δουλεύουν ρολόι :lol:

Δεν εχω αντιμετωπισει ποτέ ζητημα με την επιστροφη χρηματων σε ακυρωμενες παραγγελιες. Το προβλημα κυριως εγκειται σε δεσμευμενα ποσά από παραγγελιες που δε ξερουν αν και πότε θα τις διεκπεραιώσουν.

Τελικά  τα 2 μπλεικ και μορτιμερ που μου χρωστουσαν απο μεσα νοεμβρη αποστάλλησαν σημερα, καμια φορα μας ξαφνιαζει και ευχαριστα το Public. :wow:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38081
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  636
  • Reputation:   5725
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  5
  • With Us For:  901 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Όταν είχα δεί για πρώτη φορά τα classics illustrated της Οξύ με το σκληρό εξώφυλλο και τις ποιοτικές σελίδες, σκέφτηκα πολύ ωραία έκδοση
αλλά λίγο υπερβολή να φτάνει η σειρά 12 ευρώ το τεύχος. Είναι απ'αυτά που λές όμορφο προιόν αλλά δεν τα δίνω τα 12 σίγουρα.
 
Τώρα με τις προσφορές στο Public έχει βάλει αρκετά τεύχη στα 3.60 ευρώ και όσους σας ενδιαφέρει ρίξτε μια ματιά, είναι καλή περίπτωση.
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1873
  • Reputation:   11144
  • Achievement Points:  1888
  • Days Won:  24
  • With Us For:  3524 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

On 4/1/2022 στο 9:27 ΜΜ, christs είπε:

Δεν εχω αντιμετωπισει ποτέ ζητημα με την επιστροφη χρηματων σε ακυρωμενες παραγγελιες. Το προβλημα κυριως εγκειται σε δεσμευμενα ποσά από παραγγελιες που δε ξερουν αν και πότε θα τις διεκπεραιώσουν.

Τελικά  τα 2 μπλεικ και μορτιμερ που μου χρωστουσαν απο μεσα νοεμβρη αποστάλλησαν σημερα, καμια φορα μας ξαφνιαζει και ευχαριστα το Public. :wow:

Update στην περιπέτεια μου. 

 

Τα χρήματα ακόμα πουθενά. Το Infinity War έχει ακυρωθεί από 28/12. Τους πήρα τηλέφωνο την Δευτέρα 3/1 να δω τι γίνεται μου λένε μέχρι Πέμπτη θα έχουν επιστραφεί, γιατί κάνουν έως 5 εργάσιμες. Παρόλο που παιδιά εδώ έχουν αναφέρει να τους επιστράφηκαν έως και το επόμενο πρωί. Εν τω μεταξύ χθες, έβλεπα στο σαιτ το Infinity War ξανά διαθέσιμο, στην αρχική τιμή βέβαια χωρίς έκπτωση. Εκνευρισμένος τους πήρα τηλέφωνο να απαιτήσω να μου το στείλουν κανονικά, με την τιμή της έκπτωσης, εφόσον δεν έχουν επιστραφεί καν τα χρήματα μου. Έτυχα φαίνεται σε εντελώς άσχετο υπάλληλο, δεν είχε ιδέα τι να μου πει, μου είπε μέχρι και να πάρω εγώ τηλέφωνο στο PayPal να ρωτήσω. Φυσικά το να το παραλάβω με την έκπτωση ανήκει στην σφαίρα της φαντασίας. Κοροϊδία σκέτη κατ εμέ. Πηρα και στο PayPal και με διαβεβαιωσαν ότι δεν έχει γίνει καμία κίνηση από το public. Ξαναπαιρνω πίσω και ευτυχώς έτυχε ο υπάλληλος να είναι πιο σχετικός. Μου εξήγησε κιόλας ότι το PayPal δεν έχει να κάνει, από αυτούς έρχεται η εντολή για την επιστροφή. Απλά, όλως τυχαίως, στην δική μου περίπτωση δεν είχε δρομολογηθεί σωστά και μου εγγυήθηκε ότι αυτή την φορά το έχει φροντίσει, να μου επιστραφούν σε 5 εργάσιμες.... Για την διαθεσιμότητα του Infinity War (που μάλιστα άλλες φορές φαίνεται ως κατόπιν παραγγελίας και άλλες ως διαθέσιμο σε κάποια καταστήματα) μου είπε ότι ίσως είναι πρόβλημα του συστήματος, και ότι θα πρέπει εγώ να πάω σε κατάστημα να το ελέγξω, φυσικά για να το αγοράσω με την νέα τιμή, για την αρχική έκπτωση ούτε λόγος. Ο,τι να ναι. Τόσο μεγάλο κατάστημα και να έχουν ένα απαρχαιωμένο σύστημα μέσα στα λάθη, ενώ παράλληλα σε κοροϊδεύουν μέσα στα μούτρα σου με ακυρωμένα προϊόντα που τελικά υπάρχουν στα ράφια. Ποτέ ξανά αγορά από Public, όση έκπτωση και αν έχουν. Ή τέλος πάντων, θα προσπαθώ άλλη φορά να πηγαίνω κατευθείαν σε ένα κοντινό κατάστημα να κάνω τη δουλειά μου με ο,τι υπάρχει εκεί. Δεν είναι για τίποτα άλλο. Μόνο για άμεσα διαθέσιμα προϊόντα αλλιώς μπαίνεις σε άσκοπες περιπέτειες. 

Επεξεργασία από Tsaklas
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

3 ώρες πριν, Tsaklas είπε:

Ποτέ ξανά αγορά από Public, όση έκπτωση και αν έχουν. Ή τέλος πάντων, θα προσπαθώ άλλη φορά να πηγαίνω κατευθείαν σε ένα κοντινό κατάστημα να κάνω τη δουλειά μου με ο,τι υπάρχει εκεί. Δεν είναι για τίποτα άλλο. Μόνο για άμεσα διαθέσιμα προϊόντα αλλιώς μπαίνεις σε άσκοπες περιπέτειες. 

Πραγματικά δεν αξίζει η ταλαιπωρία τον κόπο. Εγώ ακόμα περιμένω από πριν τα Χριστούγεννα δύο κομμάτια που στο site είναι εξαντλημένα και μου είπαν προχθές ότι είναι σε αναμονή από προμηθευτή μέχρι τις 14/1. Θέλω να τελειώνει η παραγγελία για να μην ασχοληθώ με παραγγελία για το συγκεκριμένο κατάστημα. Τις προάλλες θυμάμαι να γράφει στο site εξαντλημένο για το Dark Phoenix Saga που είναι σε έκπτωση και στο κατάστημα στο Σύνταγμα είχε τουλάχιστον 5. Στο Σύνταγμα, όχι σε κανένα μαγαζί τέρμα Θεού. Είναι να απορείς ώρες ώρες 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Εγω παντως φιλε tsaklas χθες παρελαβα τα μπλεικ και μορτιμερ που μου χρωστουσαν εδω και σχεδον 2 μηνες, να ναι καλα οι ανθρωποι ουτε που το πιστευα οτι υπηρχε καποια πιθανοτητα να τα στειλουν και το εκαναν! :lol: τα παμπλικ οταν μιλαμε για ηλεκτρονικη αγορα, επειδη δεν εχουν ξεκαθαρη ιδεα για το τι στοκ εχουν, ειναι τελειως random η φαση. Το πιο ασφαλες ειναι οντως το παραλαβη απο καταστημα, οποιος δηλαδη βολευεται π.χ. με παμπλικ συνταγματος που ειναι και το μεγαλυτερο, ειναι στην καλυτερη φαση. Γενικα οι παραγγελιες μου ως επι τω πλειστον διεκπεραιωθηκαν με τον εναν η τον αλλον τροπο, καπου στο 10-15% να μη βρεθηκαν εν τελει, και δεν τους κακολογω γιατι ηταν σε τιμη χωμα και μαλλον οντως δε θα βρεθηκαν. Στη δικη σου περιπτωση εννοειται πως εχεις δικιο μιας και οπως σου ειπα υπηρχε αντιτυπο σε καταστημα, απλα εχουν κακο συστημα προφανως.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33158
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  271
  • Reputation:   2435
  • Achievement Points:  410
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2078 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Ξεκίνησαν οι εκπτώσεις , και σε κόμικ - βιβλία . Μερικά ίσως είναι φθηνότερα από πριν :thinking:

 

https://www.public.gr/search/public/searchResultsSN.jsp?sn.f.sm_myfield=wintersales22-books&sn.q=&sn.s=-f_best&sn.l=108

Επεξεργασία από shortly
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29534
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  28
  • Reputation:   196
  • Achievement Points:  28
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3873 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αγόρασα fight club 2 και 3 ,τα 2 Conan της Οξύ και μερικά ακόμα σκόρπια για να φτάσω τα δωρεάν μεταφορικά. Λίγες ώρες μετά είχαν κιόλας σταλθεί παρόλο που το fight club 2 ήταν εξαντλημένο λίγα λεπτά μετά το order μου. Παρέλαβα σήμερα, όλα άψογα εκτός από κάτι ανεπαίσθητα σημάδια φθοράς σε καμια δυο γωνίες. Συσκευασία πολύ καλή, παρόμοια με του amazon για βιβλία (με πλευρές που προεξέχουν στο κουτί για προστασία) . Πολύ καλή εμπειρία και δεν το περίμενα γιατί την έχω πατήσει στο παρελθόν με ακριβότερες αγορές. Πιστεύω έχει να κάνει με το κατάστημα που είναι διαθέσιμα και αν πέσεις πάνω σε υπάλληλο που προσπαθεί να ξεφορτωθεί σκάρτα τεύχη. Εμένα έτυχε να ναι όλα διαθέσιμα στο κατάστημα της Χαλκίδας (χωρίς να είμαι από κει) και τα έστειλαν από κει μέσα σε ελάχιστο χρόνο προφανώς διαλέγοντας καλά κομμάτια (ή αυτά είχαν διαθέσιμα). 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30086
  • Group:  Members
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  838
  • Reputation:   6486
  • Achievement Points:  851
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3618 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μιας και δεν το έχω πάρει αν και BD, μέχρι τώρα (πολύ ασπρομαυροκουλτουριαρικο για μενα) τώρα που στοιχίζει όσο ένας καφές θα το πάρω. Το βάζω για τυχόν άλλους άρρωστους.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29534
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  28
  • Reputation:   196
  • Achievement Points:  28
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3873 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

1 ώρα πριν, Paris είπε:

Μιας και δεν το έχω πάρει αν και BD, μέχρι τώρα (πολύ ασπρομαυροκουλτουριαρικο για μενα) τώρα που στοιχίζει όσο ένας καφές θα το πάρω. Το βάζω για τυχόν άλλους άρρωστους.

Ξέρουμε τον τίτλο στα αγγλικά ή έστω γαλλικά; Δεν μπορώ να το βρω σε site εξωτερικού για να δω reviews! Φαίνεται ιδιαίτερο πάντως!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94405
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

24 λεπτά πριν, Dimitris7 είπε:

Ξέρουμε τον τίτλο στα αγγλικά ή έστω γαλλικά; Δεν μπορώ να το βρω σε site εξωτερικού για να δω reviews! Φαίνεται ιδιαίτερο πάντως!

 

Ο πρωτότυπος τίτλος είναι: Les pieds bandes. :) 

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25318
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  1381
  • Reputation:   10055
  • Achievement Points:  1410
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4316 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

48 λεπτά πριν, Dimitris7 είπε:

Ξέρουμε τον τίτλο στα αγγλικά ή έστω γαλλικά; Δεν μπορώ να το βρω σε site εξωτερικού για να δω reviews! Φαίνεται ιδιαίτερο πάντως!

είναι αυτό εδώ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30086
  • Group:  Members
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  838
  • Reputation:   6486
  • Achievement Points:  851
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3618 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Και εδώ μπορείς να διαβάσεις την παρουσίαση και τα σχόλια όταν είχε κυκλοφορήσει το 2014.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29534
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  28
  • Reputation:   196
  • Achievement Points:  28
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3873 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Σας ευχαριστώ πολύ για τα info τελικά με βλέπω και για 2η παραγγελία απο public (βρήκα και κάποια ακόμα αξιόλογα) :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6395
  • Reputation:   63201
  • Achievement Points:  6458
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4349 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Λοιπόν ακουστε πως έγιναν τα πραγματα. :tik:.

 

Προ ημερών βλέπω ότι τα περισσότερα τευχη της σειράς classics illustrated της οξυ έχουν έκπτωση 70% και τιμή 3,60 (αρχική 12) 

 

Λέω "καλη ευκαιρία μου φαίνεται, ας τα παρω για τα παιδια μου, το μέλλον του τόπου".

 

Κάνω ηλεκτρονική παραγγελια και προσθετω και δυο πλεϊμομπιλ σε έκπτωση. 

 

Όπως ήταν αναμενόμενο, βρέθηκαν τα κόμικς και τα πλεϊμομπιλ παραμενουν σε αναζήτηση εδώ και μια βδομαδα. Εχω κι άλλες τέτοιες παραγγελιες, σωρό. 

 

Σήμερα παω στο παμπλικ για κάτι άλλο και τι βλέπω; Τα τευχη που είχα παραγγειλει να είναι στο ράφι σε έκπτωση και επιπλέον 1+1 δώρο :wow:

 

Όποτε τα φόρτωσα από εκει μην τον είδατε :takebread:

 

Συμπέρασμα: σήμερα στο παμπλικ σκληροδετα κλασικά εικονογραφημενα τρεις κι εξήντα το ζεύγος :praff:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6395
  • Reputation:   63201
  • Achievement Points:  6458
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4349 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Α! Ξέχασα να πω ότι είχε και τα υπόλοιπα της οξυ σε αυτή τη φάση. Σερλοκ Χολμς, Φάιτ κλαμπ και τα τοιαυτα :flower2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30086
  • Group:  Members
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  838
  • Reputation:   6486
  • Achievement Points:  851
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3618 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Είχε καμία προσφορά για τον Θάνατο του Στάλιν;

Ή έχει εκδοθεί κάποιο άλλο BD από την ΟΞΥ;;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6395
  • Reputation:   63201
  • Achievement Points:  6458
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4349 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

2 λεπτά πριν, Paris είπε:

Είχε καμία προσφορά για τον Θάνατο του Στάλιν;

Ή έχει εκδοθεί κάποιο άλλο BD από την ΟΞΥ;;

Στο μικρό παμπλικ Σταυρούπολης που πηγα εγώ δεν είχε τέτοιο πραγμα :tik:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4607
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  540
  • Reputation:   3068
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5916 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Δευτέρα πρωί θα περάσω μια βόλτα από το Cosmos.  :up:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Την Πέμπτη έκανα ξανά τηλεφώνημα να δω τι γίνεται με εκείνο το "Μπλέικ και Μόρτιμερ" που μου πέρασαν στην απόδειξη ότι έστειλαν αλλά δεν το παρέλαβα ποτέ... Η κοπέλα μου είπε ότι το βλέπει να το έχουν "προς αποστολή" για χιλιοστή φορά, οπότε ζήτησα να ακυρώσουν και να μου στείλουν τα χρήματα πίσω για το συγκεκριμένο. Αρκετά πια με την ανοργανωσιά τους... Τους έχω πληρώσει από τις 18 Νοεμβρίου 2021 και ακόμη πρέπει να παίρνω τηλέφωνο κάθε βδομάδα για να μου λένε τα ίδια & τα ίδια κι εν τω μεταξύ το κόμικ να είναι διαθέσιμο στο e-shop τους, να το έχουν παραγγείλει κι άλλα μέλη μετά από μένα και να το 'χουν παραλάβει. Ας μου στείλουν πίσω τα χρήματα λοιπόν να το παραγγείλω εκ νέου μα πιο γρήγορα θα 'ρθει. Είπαν ότι θα με ειδοποιήσουν βέβαια...

 

16 ώρες πριν, tik είπε:

Α! Ξέχασα να πω ότι είχε και τα υπόλοιπα της οξυ σε αυτή τη φάση. Σερλοκ Χολμς, Φάιτ κλαμπ και τα τοιαυτα :flower2:

 

Εννοείς ότι ισχύει και για υπερηρωικά ή τα "Η Ζωή και ο Θάνατος του Κόναν"; Εάν ναι, μην αμελήσετε να πάρετε το συγκεκριμένο όσοι δεν το 'χετε!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37827
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  177
  • Reputation:   1668
  • Achievement Points:  353
  • Days Won:  0
  • With Us For:  954 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

34 λεπτά πριν, Mandrake είπε:

Την Πέμπτη έκανα ξανά τηλεφώνημα να δω τι γίνεται με εκείνο το "Μπλέικ και Μόρτιμερ" που μου πέρασαν στην απόδειξη ότι έστειλαν αλλά δεν το παρέλαβα ποτέ... Η κοπέλα μου είπε ότι το βλέπει να το έχουν "προς αποστολή" για χιλιοστή φορά, οπότε ζήτησα να ακυρώσουν και να μου στείλουν τα χρήματα πίσω για το συγκεκριμένο. Αρκετά πια με την ανοργανωσιά τους... Τους έχω πληρώσει από τις 18 Νοεμβρίου 2021 και ακόμη πρέπει να παίρνω τηλέφωνο κάθε βδομάδα για να μου λένε τα ίδια & τα ίδια κι εν τω μεταξύ το κόμικ να είναι διαθέσιμο στο e-shop τους, να το έχουν παραγγείλει κι άλλα μέλη μετά από μένα και να το 'χουν παραλάβει. Ας μου στείλουν πίσω τα χρήματα λοιπόν να το παραγγείλω εκ νέου μα πιο γρήγορα θα 'ρθει. Είπαν ότι θα με ειδοποιήσουν βέβαια...

 

 

Εννοείς ότι ισχύει και για υπερηρωικά ή τα "Η Ζωή και ο Θάνατος του Κόναν"; Εάν ναι, μην αμελήσετε να πάρετε το συγκεκριμένο όσοι δεν το 'χετε!

Καλά είσαι... σε παραγγελία που έκανα τον Αύγουστο του '21, μου ακύρωσαν τμήμα της, τον Νοέμβριο και μου επιστρέψαν τα χρήματα την προηγούμενη εβδομάδα αφού τους έκανα παράπονο! 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μόλις τώρα, Grilos είπε:

Καλά είσαι... σε παραγγελία που έκανα τον Αύγουστο του '21, μου ακύρωσαν τμήμα της, τον Νοέμβριο και μου επιστρέψαν τα χρήματα την προηγούμενη εβδομάδα αφού τους έκανα παράπονο! 

 

Απίστευτο... Μετά από πόσα τηλέφωνα; Κράτησες λογαριασμό;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4607
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  540
  • Reputation:   3068
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5916 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Σχετικά με την τρέχουσα προσφορά των Public, η έκπτωση είναι ως 70% και οπωσδήποτε περάστε από τον υπάλληλο του τμήματος βιβλίων γιατί θα τρέχετε (αν θέλετε πληρώνετε εκεί κιόλας).

Οι υπόλοιποι δεν γνωρίζουν τίποτα. Το 1+1 μου το πέρασε ο υπάλληλος και μάλιστα ο ίδιος πρότεινε διαφορετικές αποδείξεις για την κάθε δυάδα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  504
  • Reputation:   3288
  • Achievement Points:  533
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2253 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Η προσφορά 1+1 είναι μόνο για Θεσσαλονίκη?

Γιατί Αθήνα δεν είδα κάτι σχετικό

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4347
  • Reputation:   33878
  • Achievement Points:  4414
  • Days Won:  97
  • With Us For:  6157 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Γενικά τον τελευταίο καιρό γίνεται ένα μπαχαλο στα public. Βγάζουν προϊόντα τα παραγγέλνω μου τα ακυρώνουν μου δίνουν κουπόνια παραγγέλνω αλλά τα πληρώνω μου τα ακυρώνουν και αυτά μου δίνουν αλλά.κουπονια. ξεκίνησα από μια παραγγελία 5 ευρώ και μετά από 3 μήνες έχω φτάσει με κουπόνια των 25 ευρώ χωρίς να έχω καταφέρει να ολοκληρώσω ούτε μια αγορά. Σουρεαλ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25318
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  1381
  • Reputation:   10055
  • Achievement Points:  1410
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4316 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Εγώ δεν έχω αντιμετωπίσει ακόμα κάποιο σοβαρό πρόβλημα μαζί τους. Επιλέγω όμως συνήθως την πληρωμή στο κατάστημα οπότε και να ακυρώσουν κάτι δεν πολυσκοτίζομαι.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6395
  • Reputation:   63201
  • Achievement Points:  6458
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4349 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

31 λεπτά πριν, Manitou είπε:

Γενικά τον τελευταίο καιρό γίνεται ένα μπαχαλο στα public. Βγάζουν προϊόντα τα παραγγέλνω μου τα ακυρώνουν μου δίνουν κουπόνια παραγγέλνω αλλά τα πληρώνω μου τα ακυρώνουν και αυτά μου δίνουν αλλά.κουπονια. ξεκίνησα από μια παραγγελία 5 ευρώ και μετά από 3 μήνες έχω φτάσει με κουπόνια των 25 ευρώ χωρίς να έχω καταφέρει να ολοκληρώσω ούτε μια αγορά. Σουρεαλ.

Τι είναι τα κουπόνια;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4347
  • Reputation:   33878
  • Achievement Points:  4414
  • Days Won:  97
  • With Us For:  6157 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

6 λεπτά πριν, tik είπε:

Τι είναι τα κουπόνια;

Είχα παραγγείλει κάτι BD κάποια στιγμή τον Οκτώβριο και τα είχα πληρωσει. Δεν ήρθαν ποτε. Μου επεστρεψαν τα χρήματα μου και ένα δωροκουπονι 5 ευρω. Μετά παρήγγειλα αρχές Δεκεμβρίου ένα παιχνίδι για τα Χριστούγεννα. Δεν ήρθε ποτέ. Διαμαρτυρήθηκα και μου επέστρεψαν τα χρήματα μου και ένα δωροκουπονι 10 ευρώ. Με τα δύο κουπόνια αγόρασα κάτι άλλο. Ούτε αυτό ήρθε παραπονέθηκα και μου ενεργοποίησαν μια εσωτερική έκπτωση 25 ευρώ στον λογαριασμό μου σαν αντάλλαγμα για όλα τα κουπόνια που έχασα και όλα τα προϊόντα που δεν ήρθαν. Πήρα τσάμπα το spiderman η ζωή σου και κάτι άλλο. Τα περιμένω εδώ και 15 μέρες. Για να δούμε.....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1514
  • Reputation:   13501
  • Achievement Points:  1788
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1224 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

1 ώρα πριν, fotdim είπε:

Η προσφορά 1+1 είναι μόνο για Θεσσαλονίκη?

Γιατί Αθήνα δεν είδα κάτι σχετικό

Παντου ισχυει απλα πρεπει να τους το πεις. Εγω πηγα στο καταστημα στη Λαρισα ,ειχα σταμπαρισμενα 2 συγκεκριμενα , ηταν out of stock και επρεπε να τα παραγγειλουν απο Αθηνα. Η υπαλληλος μου πε σε 1 βδομαδα θα ερθουν,με παραλαβη απο το καταστημα και μονο ισχυει το 1+1 (προσοχη ,πληρωνεις τα μισα απο το φθηνοτερο, δε στο κανει δωρο). 

 

Τελικα δεν τα πηρα ,σημερα ειχα την καψα να τα διαβασω οχι την επομενη Δευτερα :sad1: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

59 λεπτά πριν, Manitou είπε:

Γενικά τον τελευταίο καιρό γίνεται ένα μπαχαλο στα public. Βγάζουν προϊόντα τα παραγγέλνω μου τα ακυρώνουν μου δίνουν κουπόνια παραγγέλνω αλλά τα πληρώνω μου τα ακυρώνουν και αυτά μου δίνουν αλλά.κουπονια. ξεκίνησα από μια παραγγελία 5 ευρώ και μετά από 3 μήνες έχω φτάσει με κουπόνια των 25 ευρώ χωρίς να έχω καταφέρει να ολοκληρώσω ούτε μια αγορά. Σουρεαλ.

Την επόμενη φορά πες μου τι να παραγγείλω για να ακυρωθούν και να πάρω κι εγώ κουπόνια...

Αλήθεια ενδιαφέρομαι δεν σε κοροϊδεύω!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.