Μετάβαση στο περιεχόμενο

PUBLIC


Bonadrug

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εσένα μια χαρά πάει! Εμένα λέει "Έχει αποσταλεί!", το γράφει και στην 1η απόδειξη που μου έστειλαν και να δούμε αν θα βγάλω άκρη τώρα... Τίποτα..η επόμενη δε θα γίνει από εκεί διότι εκνευρίστηκα πάλι με τις σαχλαμάρες τους και τα 2 κακής κατάστασης graphic novels που μου έστειλαν (και που μάλλον δε θα τα βρω ετοιμοπαράδοτα να τα αντικαταστήσω)... Η επόμενη παραγγελία πάει απ' αλλού στα σίγουρα, να κλείσω και με ένα μεγάλο κομμάτι υπερηρωικών για να μειώσω σημαντικά τις ελλείψεις. Αδιάβαστο υπάρχει πολύ υλικό αλλά με τους ρυθμούς που κυκλοφορούν, με τις μέχρι τώρα απώλειες και με το ότι προσωπικά δε συμβιβάζομαι με ξένες εκδόσεις, θέλω να προχωρήσω λίγο μ' αυτά.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  34012
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  204
  • Reputation:   1292
  • Achievement Points:  225
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1863 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Με το Infinity War τι ακριβώς γίνεται;; Είτε έχει εξαντληθεί από τον εκδοτικό οίκο, είτε έχει τελειώσει από το κατάστημα και τους καθυστερεί τα αντίτυπα η ΟΞΥ είτε μετάνιωσαν που το έβαλαν σε τόσο χαμηλή τιμή.:lol: Ήρθε όλη η παραγγελία μου πλην αυτού  - το περιμένω εδώ και 10 μέρες περίπου...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45682
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6148 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Διαβάζω τα σχόλια και μου έρχονται στο νου τραυματικές μνήμες PTSD, τίποτα δεν έχει αλλάξει αυτά τα δύο χρόνια. Οργάνωση μηδέν. Με την ευκαιρία των προσφορών είπα να πάρω κι εγώ 2 boxset, το Calvin and Hobbes και ένα σετ του Pogo, χωρίς να ελπίζω τίποτα προφανώς. Στο πρώτο είχαν δώσει προσδόκιμο ένα μήνα, και το ακύρωσαν στον ενάμιση, παρ' όλο που είναι σε κυκλοφορία. Στο δεύτερο έχει περάσει επίσης ο αναμενόμενος χρόνος παράδοσης και ποντάρω πως θα ακυρωθεί κι αυτό, γι' αυτό το παρήγγειλα αργότερα από το Bookdepository, όταν βγήκε σε αντίστοιχη τιμή. Δεν την ξαναπατάω να χάσω έκδοση εξ αιτίας του Public και μετά να ψάχνομαι. Και μία περίοδο είχαν το θράσος να απαιτούνε προπληρωμή με κάρτα, τη στιγμή που το 1/3 των συνολικών μου παραγγελιών έχουν ακυρωθεί από το μαγαζί. Μαύρο στο Public, αξίζει μόνο για προσφορές σαν κι αυτήν που ξεστοκάρουν αβέρτα και σκοτώνουν πράμα.

Επεξεργασία από PhantomDuck
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32730
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  151
  • Reputation:   785
  • Achievement Points:  189
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

@ Θεόδωρος  και εγω το ίδιο θέμα εχω. Με ενημέρωσαν να παω να παραλάβω την παραγγελία αλλά το Infinity War είναι ακομα σε εκκρεμότητα. Μπας και το μετάνιωσαν; Στα ράφια υπάρχει παντως αλλά μήπως τους τελείωσε το στοκ που ήθελαν να δώσουν σε πιο χαμηλή τιμη.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1873
  • Reputation:   11144
  • Achievement Points:  1888
  • Days Won:  24
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

Μόλις μου ακύρωσαν το Infinity War κι εμένα. Eν τω μεταξύ από την 2η παραγγελία με τα ξένα τομάκια Superman του Tomasi, άλλαξαν όλα σε κατάσταση απεστάλη. Παρόλα αυτά δεν τους έκοψε να βάλουν μαζί και το Fight Club 2 της 1ης παραγγελίας που είναι εδώ και 2 μέρες έτοιμο για αποστολή...Να δούμε τι θα γίνει και με αυτό. Γενικά απαράδεκτη κατάσταση. Να φοβάσαι να παραγγείλεις προϊόντα που λένε "διαθέσιμο". Τα οποία στα ράφια υπάρχουν όπως λένε εδώ τα παιδιά, όπως και πολλά ακόμα "εξαντλημένα". Δεν ξέρουν τι έχουν. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32941
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  374
  • Reputation:   2743
  • Achievement Points:  407
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2135 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Εγώ την πάτησα με τα playmobil. Ενώ ήταν όλα άμεσα διαθέσιμα, ένα ένα μου στέλνουν μήνυμα ότι δεν βρέθηκαν και ακυρώνονται. Τελευταία μου ελπίδα τα δύο παιδάκια με το μοσχαράκι που και αυτά τα ψάχνουν ακόμα. Ευτυχώς είχα κάνει το κουμάντο μου από νωρίς για τα παιδιά για την πρωτοχρονιά από άλλο κατάστημα. Τα playmobil τα παρήγγειλα από το public για καβάντζ

α λόγω βαρβάτης προσφοράς. Αν είχα βασιστεί στους μ...εχμ στους σοβαρούς επαγγελματίες, θα έτρεχα τώρα. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4607
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  540
  • Reputation:   3068
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5916 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Σήμερα παρέλαβα την παραγγελία από black Friday χωρίς όμως τα Νύφες 3:Kαρίν και 2 red sonja που με είχαν ειδοποιήσει ότι δεν θα αποσταλούν. 

Το μόνο καλό της υπόθεσης είναι ότι όσα είναι άμεσα διαθέσιμα τα στέλνουν γρήγορα και με δωρεάν μεταφορικά. 

Όσα όμως δεν είναι την πατήσαμε..

Επίσης είναι χαζό να ακυρώνουν προϊόντα τα οποία δεν είναι εξαντλημένα. Ίσως τελικά να μην τους σύμφεραν οι, εξαιρετικές κατά τ' άλλα, εκπτώσεις..

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5975
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  187
  • Reputation:   1767
  • Achievement Points:  208
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5758 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Εγώ παρέλαβα σήμερα παραγγελία 10 τόμων , με το Infinity War μέσα, από 17/12. Όλα σε άψογη κατάσταση ευτυχώς. Βέβαια χρειάστηκε να πάρω δύο τηλεφωνάκια πρώτα για να ξεκολλήσουν και να αρπαχτώ λίγο με τον υπεύθυνο στο τοπικό μου κατάστημα που είχε τους δύο τόμους Κόναν τέσσερις μέρες και δεν τους τιμολογούσε για να προχωρήσει η παραγγελία.

:Ion:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1873
  • Reputation:   11144
  • Achievement Points:  1888
  • Days Won:  24
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

19 λεπτά πριν, kujo79 είπε:

Εγώ παρέλαβα σήμερα παραγγελία 10 τόμων , με το Infinity War μέσα, από 17/12. Όλα σε άψογη κατάσταση ευτυχώς. Βέβαια χρειάστηκε να πάρω δύο τηλεφωνάκια πρώτα για να ξεκολλήσουν και να αρπαχτώ λίγο με τον υπεύθυνο στο τοπικό μου κατάστημα που είχε τους δύο τόμους Κόναν τέσσερις μέρες και δεν τους τιμολογούσε για να προχωρήσει η παραγγελία.

:Ion:

Κι εγώ από 17/12 ήμουν αλλά....ατύχησα με το Infinity War :(

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34012
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  204
  • Reputation:   1292
  • Achievement Points:  225
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1863 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Πριν από 1 ώρα, kujo79 είπε:

Εγώ παρέλαβα σήμερα παραγγελία 10 τόμων , με το Infinity War μέσα, από 17/12. Όλα σε άψογη κατάσταση ευτυχώς. Βέβαια χρειάστηκε να πάρω δύο τηλεφωνάκια πρώτα για να ξεκολλήσουν και να αρπαχτώ λίγο με τον υπεύθυνο στο τοπικό μου κατάστημα που είχε τους δύο τόμους Κόναν τέσσερις μέρες και δεν τους τιμολογούσε για να προχωρήσει η παραγγελία.

:Ion:

Ίσως υπάρχει ελπίδα τελικά, να το παραλάβουμε και εμείς. Πιστεύω ότι και αυτό που στέλνουν τις παραγγελίες μερικώς, τους κάνει να χάνουν τα αυγά και τα πασχάλια μετά...πολλές μένουν στο ράφι και ξεχνιούνται...τι να πω πραγματικά....

Καλοδιάβαστα να είναι φίλε!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αυτό που τις στέλνουν μισές πραγματικά χειρότερα τα κάνουν. Τώρα στην δικιά μου παραγγελία, το ένα είναι έτοιμο για αποστολή από την προηγούμενη βδομάδα και τα άλλα 2 που ψάχνουν ακόμα τα βρουν λέει ότι είναι εξαντλημένα. Με τον καινούργιο χρόνια και αν θα βγει άκρη...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35028
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  21
  • Reputation:   173
  • Achievement Points:  25
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1654 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

9 ώρες πριν, Tsaklas είπε:

Κι εγώ από 17/12 ήμουν αλλά....ατύχησα με το Infinity War :(

 18/12 εγώ  την παραγγελία. Ήρθε το Infinity War κανονικά…

Επεξεργασία από Giagri
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1873
  • Reputation:   11144
  • Achievement Points:  1888
  • Days Won:  24
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

4 ώρες πριν, Giagri είπε:

 18/12 εγώ  την παραγγελία. Ήρθε το Infinity War κανονικά…

Δε λέγεσαι Τσακλας όμως :lol:είπαμε έχω παράδοση στις παραγγελίες όλα στραβά, ψάξτε και τα σχόλια μου στο Greekcomics θα βρείτε διάφορα μαργαριτάρια, ακόμα και από λεφικ που προσέχουν τα πάντα έτυχε να είμαι στις 2 φορές στην ζωή τους που έγινε μπέρδεμα και βρέθηκε το δέμα μου στην άλλη άκρη της Ελλάδας :lol: να μη μιλήσω για βρεγμένα δέματα από bookdepository, κοντινες παραγγελίες funko pop από μαγαζί που μπερδεύτηκε η μεταφορική και επέμενε ότι την έχει στείλει ενώ αναφερόταν σε προηγούμενη παραγγελία, πρέπει να γράψω βιβλίο. :xm:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Για να κλείσω το δικό μου arc του λαβωμένου Daredevil, σήμερα χωρίς πολύ δράμα έγινε η επιστροφή και αποκτήθηκαν αυτά τα δύο. Όχι άσχημα, νομίζω

3kGhDpSE.jpg

Επεξεργασία από StefanosPap
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4671
  • Reputation:   26347
  • Achievement Points:  4705
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6180 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Παρέλαβα κι εγώ το SUPERHEROES, μεγάλη σκληρόδετη έκδοση ιστορικού περιεχομένου, με μόλις 11 ευρώ (-70%) Μια και μιλάμε για καταστάσεις, το dust jacket ήταν φυσικά ξεσκισμένο αλλά δεν με πειράζει καθόλου στην τιμή που το πήρα, μπορεί και να το πετάξω τελείως :P

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32935
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  46
  • Reputation:   327
  • Achievement Points:  47
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2136 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Μιλάμε για φοβερή οργάνωση στην αποστολή όμως, όχι μαλακίες...Παίρνουμε μια κούτα πέντε φορές μεγαλύτερη από το εμπόρευμα και τα πετάμε όλα μέσα. Εγώ παρήγγειλα 25 τόμους πάνω κάτω και προφανώς δεν ήρθα όλοι μαζί. Σήμερα μου ακύρωσαν το Infinity War btw...:crying:

IMG_20211227_170932.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

10 ώρες πριν, Athan Ex είπε:

Μιλάμε για φοβερή οργάνωση στην αποστολή όμως, όχι μαλακίες...Παίρνουμε μια κούτα πέντε φορές μεγαλύτερη από το εμπόρευμα και τα πετάμε όλα μέσα. Εγώ παρήγγειλα 25 τόμους πάνω κάτω και προφανώς δεν ήρθα όλοι μαζί. Σήμερα μου ακύρωσαν το Infinity War btw...:crying:

IMG_20211227_170932.jpg

 

Έτσι ακριβώς μου ήρθαν κι εμένα ΚΑΙ οι δύο παραγγελίες και μάλιστα στη μία κούτα είχαν ξεκολλήσει και κάποια σελοτέιπ και ήταν λες και την είχε ανοίξει και ξανακλείσει κάποιος πρόχειρα με τις ίδιες ταινίες. Είναι απορρίας άξιο πως δεν ήρθαν όλα σε άθλια κατάσταση παρά μονάχα 2-3 graphic novels (απ' τα 35+ κόμικς) σε αρκετά κακή. Ακόμη δεν έχω ενημέρωση για το κόμικ που δε μου έστειλαν ποτέ... Μετράτε μέρες να δείτε πότε θα βγάλω άκρη (και αν).

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1873
  • Reputation:   11144
  • Achievement Points:  1888
  • Days Won:  24
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

Κι εμένα χθες τα Σούπερμαν του Τομάσι ήρθαν σε μια μεγάλη κούτα και λέω τι έγινε ρε παιδιά, έβαλαν το Fight Club 2 μαζί από την άλλη παραγγελία τελικά και βρήκαν και το Infinity War και ειναι τόσο μεγάλη; Αλλά πού τέτοια τύχη :lol:

 

Μου ήρθε και το Fight Club 2 σήμερα πάντως και έκλεισα επισήμως από παραγγελίες Public. Τώρα κυνηγάω το refund για το Infinity War μιας και είχα προπληρώσει αλλά δεν είδα επιστροφή κάπου...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4671
  • Reputation:   26347
  • Achievement Points:  4705
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6180 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Πω πω τραγική κατάσταση αυτή με την τεράστια κούτα...

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  27
  • Reputation:   124
  • Achievement Points:  28
  • Days Won:  0
  • With Us For:  975 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  31

Κι γω τα πολλά τομακια που πήρα τώρα για τις γιορτές τα πήρα από το συγκεκριμένο κατάστημα. Δεν ήταν τόσα όσα του φίλου στην φωτό πιο πάνω αλλά και πάλι επειδή ήξερα ότι δεν τους νοιάζει ιδιαίτερα πήγα να τα παραλάβω ο ίδιος από το κατάστημα και ζήτησα να ελέγξω την κατάσταση τους. Στο ένα ζήτησα να μου το αλλάξουν αν το έχουν εκεί γιατί ήταν σε άθλια κατάσταση. 

Πάντως στην εικόνα πάνω μόνο αν οι υπάλληλοι είναι σε κάτεργα μπορώ να δικαιολογήσω τετοιο δέμα. Φανταστείτε να πήγαινε σε κάνα νησί χαχα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  505
  • Reputation:   3288
  • Achievement Points:  534
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2253 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Αν χαρακτηρίσεις την εν λόγο επιχειριση μπ......ο θα προσβάλεις τα μπ......α γιατί αυτά έχουν και μια τσατσά που βάζει τάξη.

Με μια παραγγελία μου την μαύρη Παρασκευή ακόμα παιδεύομαι και θα συνεχίσω μετά τις γιορτές, σκευτομαι λοιπόν ότι όντως ήταν μαύρη Παρασκευή η μέρα της παραγγελίας, όπως λέμε μαύρη η ώρα και η στιγμή...

:antekale:   :antekale:   :moutra2:   :moutra2:   :moutra2:   :antekale:   :antekale:   :antekale:  

Επεξεργασία από fotdim
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

22 λεπτά πριν, fotdim είπε:

Αν χαρακτηρίσεις την εν λόγο επιχειριση μπ......ο θα προσβάλεις τα μπ......α γιατί αυτά έχουν και μια τσατσά που βάζει τάξη.

Με μια παραγγελία μου την μαύρη Παρασκευή ακόμα παιδεύομαι και θα συνεχίσω μετά τις γιορτές, σκευτομαι λοιπόν ότι όντως ήταν μαύρη Παρασκευή η μέρα της παραγγελίας, όπως λέμε μαύρη η ώρα και η στιγμή...

:antekale:   :antekale:   :moutra2:   :moutra2:   :moutra2:   :antekale:   :antekale:   :antekale:  

 

Με δεδομένο οτι παιδεύομαι απο τις 13 Νοεμβριου για 2 Μπλεικ και Μορτιμερ πληρωμενα, και εχω ηδη μιλησει 5 φορες με το τμημα εξυπηρετησης πελατων, εχω να σου πω οτι εχεις δρομο ακομα με την παραγγελια σου :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33242
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  66
  • Reputation:   308
  • Achievement Points:  68
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2056 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Ερώτηση άσχετου. Η έκπτωση στο public αφορά μόνο online αγορές ή και αγορά απευθείας από το κατάστημα; Καλή χρονιά με υγεία και πολλά κόμικς για όλους!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32406
  • Group:  Members
  • Topic Count:  57
  • Content Count:  2176
  • Reputation:   21489
  • Achievement Points:  2215
  • Days Won:  57
  • With Us For:  2323 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

5 ώρες πριν, Tasos είπε:

Ερώτηση άσχετου. Η έκπτωση στο public αφορά μόνο online αγορές ή και αγορά απευθείας από το κατάστημα; Καλή χρονιά με υγεία και πολλά κόμικς για όλους!

Σε πρόσφατη αγορά που έκανα μου κάναν τη έκπτωση και στο κατάστημα. Όταν τους ρώτησα μου είπαν ότι θα περαστεί απευθείας στο ταμείο. Πάντως καλό είναι να τους το ζητήσεις.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4128
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  89
  • Reputation:   360
  • Achievement Points:  105
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5986 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αν ενδιαφέρει κάποιον, δεν παρέλαβα τμήμα παραγγελίας προ εορτών στο golden hall και ίσως έτσι αποδεσμεύτηκαν εκεί ο Ντέρντεβιλ και ο Γελαστός άντρας. Θεωρητικά χθες ή σήμερα έληξε το 5ήμερο κράτησης της παραγγελίας.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1873
  • Reputation:   11144
  • Achievement Points:  1888
  • Days Won:  24
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

Με την επιστροφή χρημάτων για τα ακυρωμένα ξέρει κανείς τι γίνεται; Ακόμα δεν έχω πάρει τα χρήματα πίσω για το Infinity War. Τους έστειλα και μέιλ χωρίς να πάρω κάποια απάντηση. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

52 λεπτά πριν, Tsaklas είπε:

Με την επιστροφή χρημάτων για τα ακυρωμένα ξέρει κανείς τι γίνεται; Ακόμα δεν έχω πάρει τα χρήματα πίσω για το Infinity War. Τους έστειλα και μέιλ χωρίς να πάρω κάποια απάντηση. 

 

Σε περίπτωση ακύρωσης που είχα κάνει εγώ τηλεφωνικά, μου τα είχαν επιστρέψει. Δεν θυμάμαι ακριβώς διάστημα αλλά νομίζω μέσα σε 10 εργάσιμες μέρες.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35023
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  905
  • Reputation:   5250
  • Achievement Points:  953
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1654 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  20

Σχετικά με το αν οι εκπτώσεις ισχύουν και στα φυσικά καταστήματα, συνεχίζοντας την αναζήτηση μου για το Suicide Squad του Ostrander, πήρα δύο από τα trades στην μισή τιμή σε φυσικό κατάστημα. Η τιμή στην ετικέτα ήταν κανονική αλλά στο ταμείο μου τα χτύπησαν στην μισή. Τώρα αν αυτή ήταν προσφορά από το ηλεκτρονικό κατάστημα δεν μπορώ να το ξέρω καθώς τα εν λόγω trades δεν υπάρχουν στην ιστοσελίδα! Θα μπορούσε να είναι έκπτωση μόνο του φυσικού καταστήματος όμως καλό θα ήταν να υπήρχε ένα καρτελάκι ή κάτι που να λέει ότι είναι σε έκπτωση. Δεν γίνεται να το ανακαλύπτεις αυτό όταν φτάνεις στο ταμείο. Υπάρχουν κι άλλα κόμικς που μπορεί να αγόραζα αν ήξερα ότι ήταν στην μισή τιμή.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35028
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  21
  • Reputation:   173
  • Achievement Points:  25
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1654 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

18 ώρες πριν, Tsaklas είπε:

Με την επιστροφή χρημάτων για τα ακυρωμένα ξέρει κανείς τι γίνεται; Ακόμα δεν έχω πάρει τα χρήματα πίσω για το Infinity War. Τους έστειλα και μέιλ χωρίς να πάρω κάποια απάντηση. 


Καλά… πρέπει να μιλάμε για 2 διαφορετικά καταστήματα…🤣🤣 (θυμίζω ότι παρέλαβα το infinity war έχοντας κάνει μετά από εσένα την παραγγελία). Batman - Λευκός Ιππότης, Εχθες ενημέρωση μέσω email ότι δε βρέθηκε και δε θα αποσταλεί, σήμερα πρωί τα χρήματα πίσω στο PayPal χωρίς καμία επικοινωνία μαζί τους.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1873
  • Reputation:   11144
  • Achievement Points:  1888
  • Days Won:  24
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

1 λεπτό πριν, Giagri είπε:


Καλά… πρέπει να μιλάμε για 2 διαφορετικά καταστήματα…🤣🤣 (θυμίζω ότι παρέλαβα το infinity war έχοντας κάνει μετά από εσένα την παραγγελία). Batman - Λευκός Ιππότης, Εχθες ενημέρωση μέσω email ότι δε βρέθηκε και δε θα αποσταλεί, σήμερα πρωί τα χρήματα πίσω στο PayPal χωρίς καμία επικοινωνία μαζί τους.

Είδες άμα δεν λέγεσαι Τσακλας που ολα δουλεύουν ρολόι :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.