Μετάβαση στο περιεχόμενο

Marvel Κλασικοί Υπερήρωες της Radnet


ManaLeak13

Πως προμηθεύεστε την σειρά της Marvel  

52 Μέλη έχουν ψηφίσει

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Παρακαλούμε να συνδεθείτε ή να εγγραφείτε για να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση.

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1538
  • Reputation:   13748
  • Achievement Points:  1813
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1246 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Για να δούμε πόσοι τελικά είμαστε ενεργοί στη σειρά μετά από 1 και πλέον χρόνο κυκλοφορίας. 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ !!! 

Η δημοσκόπηση αφορά μόνο όσους αγοράζουν ΟΛΟΥΣ τους τόμους (οχι επιλεκτικα 2-3 ηρωες) είτε από την 1η μέρα είτε το ανακάλυψαν στην πορεία, έτσι ώστε να πάρουμε μια ιδέα πως κινείται η αγορά της σειράς από τα μέλη του φόρουμ μας.

Όσοι αγοράζετε από τα περίπτερα σχέδον όλα ,εκτός απο έναν βαριά δύο ήρωες (λόγο προτιμησης) παρακαλώ ψηφίστε και εσείς. Δηλαδή να ακολουθείτε σίγουρα 7/9 8/9 ήρωες και αν θέλετε αναφέρετε στα σχόλια ποιοι 1-2 δεν σας αρέσουν. 

Επεξεργασία από ManaLeak13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • ManaLeak13 changed the title to Marvel Κλασικοί Υπερήρωες της Radnet

  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94909
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Εγώ μένω πιστός στα πατροπαράδοτα. Όλα τα τεύχη μου τα αγοράζω από το περίπτερο! :P 

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32943
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  160
  • Reputation:   1728
  • Achievement Points:  165
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2156 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Περίπτερο όλα  κ ασ βάλει η Παναγιά το χερι της.....

Επεξεργασία από tomas good
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36975
  • Group:  Members
  • Topic Count:  40
  • Content Count:  2201
  • Reputation:   14137
  • Achievement Points:  2559
  • Days Won:  48
  • With Us For:  1205 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  15

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Ό,τι με ενδιαφέρει από τέτοιες συλλογές, το αγοράζω από το περίπτερο. Η συνδρομή, προσωπικά, δε με συμφέρει:down:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6323
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  897
  • Reputation:   8657
  • Achievement Points:  995
  • Days Won:  12
  • With Us For:  5738 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  54

ΠερίΦτερο! Αν δυσκολέψει η κατάσταση όσον αφορά την εύρεση τόμων, θα το σκεφτώ για συνδρομή. Αν ακριβύνει κι άλλο, θα το σκεφτώ για διακοπή. Προς το παρόν, περίπτερο, ψιλικατζίδικο και πάγκος στην Ομόνοια.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32406
  • Group:  Members
  • Topic Count:  57
  • Content Count:  2210
  • Reputation:   21905
  • Achievement Points:  2249
  • Days Won:  58
  • With Us For:  2344 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Ξεκίνησα από το περίπτερο. Πριν λίγο καιρό άρχισα συνδρομή (τεύχη 51-70). Πρώτη φορά που κάνω συνδρομή στη ζωή μου και μπορώ να πω ότι αρχίζω να το μετανιώνω για τους λόγους που φοβόμουνα, ασυνέπεια στην παράδοση, όχι από τη Radnet αλλά από την εταιρία courier. Οι δύο πρώτες παραδώσεις κανονικά χωρίς πρόβλημα, στην τρίτη που ήταν να παραδοθεί την Παρασκευή, "άρχισαν τα όργανα". Δεν με βρήκαν, δεν τους είχε δώσει η Radnet το κουδούνι μου, με πήραν τηλ. αλλά δεν υπήρχε σήμα κα. Όλες αυτές οι δικαιολογίες σε μία παράδοση. Σήμερα τελικά παρέλαβα και μάλιστα αυτή τη στιγμή χτύπησε το κουδούνι που ξεκίνησα να γράφω:lol:. Σύμπτωση...

Δεν ξέρω τελικά αν θα συνεχίσω επόμενη 20άδα με συνδρομή.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4448
  • Reputation:   34593
  • Achievement Points:  4515
  • Days Won:  100
  • With Us For:  6178 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Ναι αλλά περίπτερο με τι πληρώνεις? Με μετρητά ή με κάρτα? Ή μήπως το βάζεις μέσα από την καμπαρντίνα και την κάνεις στη ζούλα? Και το περίπτερο είναι περίπτερο παλιού τύπου ή εφημεριδαδικο? Ή μήπως βιβλιοπωλείο? Και αν έχεις συνδρομή πως παραλαμβάνεις? Με κούριερ στο σπίτι ή πας από εκεί? Και ο κούριερ που έρχεται και σου πιάνει το δέμα έχει πλυμένα χέρια? Έχει πλυμένα δόντια? (Ναι ναι αν ψάξετε στα βαθιά κατάστιχα αυτού του φόρουμ θα το βρείτε και αυτό). Και ο κουριερ χτυπάει πόρτα ή κουδούνι? Ή μήπως παίρνει στο κινητό? Δεν είναι απορίες. Ειναι ιδέες για νέες δημοσκοπήσεις και νέα θέματα σχετικά με τους υπερήρωες της Marvel. :lol::lol::gyros:

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1538
  • Reputation:   13748
  • Achievement Points:  1813
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1246 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

17 ώρες πριν, Θοδωρής Καραπάνος είπε:

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Ό,τι με ενδιαφέρει από τέτοιες συλλογές, το αγοράζω από το περίπτερο. Η συνδρομή, προσωπικά, δε με συμφέρει

 

Ναι @ Θοδωρής Καραπάνος  αλλα το γκαλοπ ειναι για όσους τα αγοραζουν ολα. Απο τις ψηφους ειδα οτι και εσυ και αλλα παιδια που ψηφισαν αγοραζουν επιλεκτικα τομους.

 

Αυτη τη στιγμη δηλαδη να εχουνε 54/54 και 56/56 στη συλλογη τους οι του περιπτερου και της συνδρομης αντιστοιχα. :)

 

 

Αν ψηφισουν ολοι οσοι αγοραζουν μονο τα Σπαιντερμαν και εχουν παρει και 5-10 ακομα, δεν θα βγαλουμε ασφαλες κριτηριο κατα ποσο η σειρα παει καλα ή οχι (απο τα μελη του φορουμ μας τουλαχιστον)

 

17 ώρες πριν, hudson είπε:

Ξεκίνησα από το περίπτερο. Πριν λίγο καιρό άρχισα συνδρομή (τεύχη 51-70). Πρώτη φορά που κάνω συνδρομή στη ζωή μου και μπορώ να πω ότι αρχίζω να το μετανιώνω για τους λόγους που φοβόμουνα, ασυνέπεια στην παράδοση, όχι από τη Radnet αλλά από την εταιρία courier. Οι δύο πρώτες παραδώσεις κανονικά χωρίς πρόβλημα, στην τρίτη που ήταν να παραδοθεί την Παρασκευή, "άρχισαν τα όργανα". Δεν με βρήκαν, δεν τους είχε δώσει η Radnet το κουδούνι μου, με πήραν τηλ. αλλά δεν υπήρχε σήμα κα. Όλες αυτές οι δικαιολογίες σε μία παράδοση. Σήμερα τελικά παρέλαβα και μάλιστα αυτή τη στιγμή χτύπησε το κουδούνι που ξεκίνησα να γράφω:lol:. Σύμπτωση...

Δεν ξέρω τελικά αν θα συνεχίσω επόμενη 20άδα με συνδρομή.

 

Αυτο ειναι ξεκαθαρα θεμα ACS της περιοχης σου φανταζομαι. 

Εγω δηλωσα παραλαβη απ το καταστημα, ερχεται το μηνυματακι και παω τα παιρνω απο εκει οποτε μπορω. Να καθεσαι να περιμενεις ποτε θα σου ρθει ο κουριερ στο σπιτι απλα για να λες τα παιρνω στην πορτα μου , εμενα δε με βολεψε ποτέ.

 

Δε θεωρω κριτηριο να μην ανανεωσεις, για μενα ετσι μη παρεξηγηθω. Θα δεις μπροστα σου εχεις ενα σωρο παραδοσεις.Αν συνεχιστει το προβλημα παρτους τηλ να συννενοηθειτε.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23674
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  64
  • Reputation:   437
  • Achievement Points:  64
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4540 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Δεν αγοραζω τον Θωρ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32406
  • Group:  Members
  • Topic Count:  57
  • Content Count:  2210
  • Reputation:   21905
  • Achievement Points:  2249
  • Days Won:  58
  • With Us For:  2344 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

23 λεπτά πριν, ManaLeak13 είπε:

 

Αυτο ειναι ξεκαθαρα θεμα ACS της περιοχης σου φανταζομαι. 

Εγω δηλωσα παραλαβη απ το καταστημα, ερχεται το μηνυματακι και παω τα παιρνω απο εκει οποτε μπορω. Να καθεσαι να περιμενεις ποτε θα σου ρθει ο κουριερ στο σπιτι απλα για να λες τα παιρνω στην πορτα μου , εμενα δε με βολεψε ποτέ.

 

Δε θεωρω κριτηριο να μην ανανεωσεις, για μενα ετσι μη παρεξηγηθω. Θα δεις μπροστα σου εχεις ενα σωρο παραδοσεις.Αν συνεχιστει το προβλημα παρτους τηλ να συννενοηθειτε.

Και εγώ δεν κάθομαι στο σπίτι περιμένοντας τον courier, αν είμαι, καλώς, αν όχι δηλώνω κάποιο σημείο παραλαβής και πάω και το παίρνω. Αλλά όταν είμαι και αρχίζουν τις δικαιολογίες τύπου δεν υπήρχε γραμμένο πάνω στο δέμα το όνομα του κουδουνιού (που τελικά ήταν γραμμένο)  και πήραμε και τηλ. αλλά δεν είχε σήμα και άλλες τέτοια, τότε με ενοχλεί. Ακόμα, το πιο κοντινό σημείο παραλαβής είναι πιο μακριά από κάποιο περίπτερο που μπορώ να το αγοράσω και εφόσον υπάρχει η δυνατότητα και με έκπτωση να το έχω στην πόρτα μου, γιατί να μην το εκμεταλλευτώ.

Γενικά με ενοχλεί όταν δεν κάνουν σωστά τη δουλειά τους κάποιοι.

Βλέποντας και κάνοντας πάντως...έχω ακόμα δρόμο.

 

Και κάτι άσχετο. Λίγο νωρίς δεν μας έστειλαν τους τόμους 55, 56.:thinking: Πριν μια εβδομάδα σχεδόν είχαμε πάρει τους 53,54.   

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1538
  • Reputation:   13748
  • Achievement Points:  1813
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1246 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Πριν από 1 ώρα, hudson είπε:

Και κάτι άσχετο. Λίγο νωρίς δεν μας έστειλαν τους τόμους 55, 56.:thinking: Πριν μια εβδομάδα σχεδόν είχαμε πάρει τους 53,54.   

 

Οντως νωρις μου φανηκε και εμενα, δε μας χαλασε καθολου :mafia:

 

Πριν από 1 ώρα, hudson είπε:

Αλλά όταν είμαι και αρχίζουν τις δικαιολογίες τύπου δεν υπήρχε γραμμένο πάνω στο δέμα το όνομα του κουδουνιού (που τελικά ήταν γραμμένο)  και πήραμε και τηλ.

Μάλλον θα εχεις τυχει σε ατομα ανευθυνα.Εμενα ο κουριερ που μου τα φερνε με ειχε μαθει κιολας, λεγαμε καλημερα ,τα λεμε σε 2 βδομαδες κλπ. 1-2 φορες να σου φερουν κατι στο σπιτι ,το μαθε το δρομολογιο. Οντως δικαιολογιες ειναι αυτα τα δεν βρηκα το κουδουνι σου.Τι να πω...Μακαρι απ την επομενη να μην εχεις θεμα.

 

Πριν από 1 ώρα, hudson είπε:

Ακόμα, το πιο κοντινό σημείο παραλαβής είναι πιο μακριά από κάποιο περίπτερο που μπορώ να το αγοράσω και εφόσον υπάρχει η δυνατότητα και με έκπτωση να το έχω στην πόρτα μου, γιατί να μην το εκμεταλλευτώ.

 

Περιπτερο το εριξα ακυρο 1ον γιατι άλλο 8.00 άλλο 6.75 και 2ον παντα με κοιτουσε με μισο ματι ο περιπερας που τα ελενχα για χτυπηματα. Ειχα τυχει 2-3 φορες να μην τα βρω ή να ερθουν ολα χτυπημενα. Ειπα νισαφι... Ασε που το καλοκαιρι ελειπα 3μηνο σεζον για δουλεια και δεν ειχε το μερος εκει προσβαση για κομικς. Απ το να αγκαρευω τον καθεναν, συνδρομουλα και κεφαλακι ησυχο.:)

Επεξεργασία από ManaLeak13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25886
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  224
  • Reputation:   2386
  • Achievement Points:  243
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4224 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Συνδρομητής από το πρώτο τέυχος και για όσο τραβήξει. 

Χαλάλιι τα λαθάκια τους.

Αστεράκι η σειρά για εμάς τους φίιλους του υπερηρωικού! 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  382
  • Content Count:  3873
  • Reputation:   35179
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2045 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Έως τώρα παραδοσιακός τύπος του περιπτέρου κάθε βδομαδούλα από την πρώτη έως τώρα. Όμως τον επόμενο μήνα με το δώρο σκέφτομαι να κάνω μια συνδρομούλα με πιστωτική κάρτα και δόσεις και να τα παίρνω και λίγο νωρίτερα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 6 months later...

  • Member ID:  33361
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  535
  • Reputation:   5615
  • Achievement Points:  538
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2042 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Αρχικά ξεκίνησα με αγορά της συλλογής από το περίπτερο, διότι μου άρεζε να παίρνω μαζί μου τον πιτσιρικά κάθε Παρασκευή ή Σάββατο και να κάνουμε βόλτα στην αγορά. Όμως στη συνέχεια προχώρησα σε συνδρομή, όταν ενημερώθηκα από φίλους του Forum για τις επικείμενες αυξήσεις (2 φορές). Η βόλτα εντέλει συνεχίζεται, όμως ανά δεκαπενθήμερο , αφού αγοράζω επιλεκτικά τους τόμους της Hachette και τις φιγούρες Marvel της DeAgostini.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.