Μετάβαση στο περιεχόμενο

Member of the Year 06-07 [ Απονομή ]


Valtasar

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1709
  • Content Count:  9053
  • Reputation:   64368
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6436 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Όπως τυχόν θα είδατε ΕΔΩ, μέσα στον Σεπτέμβριο ψηφίστηκε το καλύτερο μέλος της 1ης χρονιάς του GreekComics.

 

Στα γενέθλια του GC που έγιναν στις 6 Οκτώβρη, δεν έγινε η απονομή λόγω του ότι είχαμε συγχρόνως και την παρουσίαση της έκδοσης του STORM και όπως καταλαβαίνετε υπήρχε ένας χαμός. Επίσης ανασταλτικός παράγοντας ήταν και το γεγονός ότι δεν είχα βρει ένα αξιόλογο δώρο.... τώρα βρέθηκε όμως :D

 

Η απονομή θα γίνει στις 10 Νοέμβρη (την επόμενη συνάντησή μας δηλαδή), παρακαλούνται όσοι θέλουν να παρευρίσκονται...

 

Σχετικά με την ψηφοφορία, θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους πήρανε μέρος και ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ αυτούς που ήταν υποψήφιοι. Είναι τιμή μας που τους έχουμε στην παρέα μας :respect:

 

Σχετικά με τον νικητή... ότι και να πω θα είναι λίγο.... θα ψάξω να βρω μερικά λόγια να πω στην απονομή :lol:

 

:beer2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1271
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  715
  • Content Count:  3478
  • Reputation:   20255
  • Achievement Points:  3535
  • Days Won:  16
  • With Us For:  6287 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

To ζήτημα είναι αν θα σε αφήσει να τα πεις ή αν θα προλάβεις να τα πεις :lol: :lol: .

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2296
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6416 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Σωστό κι αυτό! Ως γνωστόν όταν βρίσκεστε και οι 2 μαζί τότε συνήθως μόνο ο ένας "επιβιώνει" :lmao: :lmao: :lmao:

 

Πέρα από την πλάκα πολλά συγχαρητήρια σε αυτό το συγκεκριμένο άτομο. Αν δει μάλιστα κανείς την ψηφοφορία θα δει ότι οι περισσότεροι συμφώνησαν αμέσως για το ποιος θα έπρεπε να βγεί ΜoΥ (πως κάνουν οι αγελάδες; έτσι ακριβώς :P ) και πραγματικά το αξίζει.

 

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να είμαι στην απονομή γι' αυτό κανονίστε να βγάλετε κάμποσες φωτογραφίες και βιντεάκια!

 

:beer: :beer: :beer:

 

Cheers man!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  832
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  197
  • Content Count:  4141
  • Reputation:   15801
  • Achievement Points:  4141
  • Days Won:  12
  • With Us For:  6315 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Θα είμαι εκεί τόσο για να χειροκροτήσω όσο και για να απαθανατίσω αυτές τις στιγμές! :best:

:D

Επεξεργασία από zoo
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  624
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  1159
  • Reputation:   724
  • Achievement Points:  1159
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6329 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Εγώ το μόνο που έχω να πω γι' αυτόν είναι πως αυτή η διάκριση είναι λίγη μπροστά στο τι έχει προσφέρει και όχι μόνο όσον αφορά στα κόμιξ. Σαν χαρακτήρας, σαν θέσεις, σαν παρουσία γενικά είναι αυτός που πρέπει για να μη λέω μεγάλα και παχιά λόγια!

 

:beer: 2 u my friend Nick! :respect:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1533
  • Group:  Members
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  893
  • Reputation:   614
  • Achievement Points:  893
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6263 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Κι έλεγα κι εγώ ένα "μπράβο"..ένα "συγχαριτήρια" δεν θα του πουν;;;;

 

Και ναι...ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ μια σούπερ ντούπερ συνάντηση για την απονομή ενός πολύ σημαντικού τίτλου!!

 

Ό,τι και να πω είναι λίγο...

 

Θείο είμαι βαθιά συγκινημένη...ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  218
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  431
  • Reputation:   295
  • Achievement Points:  431
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6375 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Ο συγκεκριμένος δεν έχει ανάγκη τα συγχαρητήρια...Ξέρει ο ίδιος τί έχει κάνει και τί έχει προσφέρει εδώ μέσα.Όλα τα μέλη είναι σημαντικά-και όταν λέω όλα το εννοώ-αλλά αν φανταστεί κάποιος πόσο αλλάζει ο χαρακτήρας του φόρουμ όταν "λείπει" (γενικώς ή ειδικώς) ο Νίκος,καταλαβαίνει γιατί το αποτέλεσμα ήταν αυτό.

Αυτό που λέω με απλά λόγια είναι ότι ΚΟΜΜΕΝΕΣ οι διακοπές και τα weekends αγαπητέ...

Απλά αυτός ο "τίτλος"(με το εμπνευσμένο όνομα Μού) είναι μια μικρή ανταμοιβή σε σύγκριση με την προσφορά του,και μια απόδειξη ότι ο κόσμος (οι περισσότεροι θέλω να ελπίζω) δεν είναι αγνώμονες και αχάριστοι...

 

Και επειδή στο thread με τη ψηφοφορία δεν μας επετράπει να σχολιάσουμε την όλη διαδικασία και το διαφαινόμενο αποτέλεσμα,απλά να πώ ότι στεναχωρήθηκα λίγο με το γεγονός ότι κάποια παιδιά,ενώ έχουν ρίξει δουλειά ωρών και ημερών δεν έτυχαν της "αναγνώρισης" που θα περίμενα.Ειδικά για τα δύο παιδιά που κάνουν τα γαλλικά scanlations,περίμενα ένα παραπάνω "ευχαριστώ"...Και ένα ακόμα σχόλιο,ότι από τη λίστα έλειπε κατά την ταπεινή μου γνώμη το όνομα ενός συνονόματου μου...Και στις δύο περιπτώσεις δεν ανέφερα ονόματα,γιατί υπέθεσα ότι η μετριοφροσύνη και η ταπεινότητα τους θα μου το επέβαλε...

 

Και ένα μπράβο σε όσους αντιστάθηκαν στον πειρασμό να ψηφίσουν τον εαυτό τους... :clap2:

 

Μπράβο και στο Γενικό Γραμματέα,που αν δεν υπήρχε η γνωστή βία και νοθεία θα κέρδιζε άνετα τη "μάχη"... :beer:

Επεξεργασία από NickDeli
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45781
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6176 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Δεν ψήφισα στην ψηφοφορία επειδή δεν ήμουν από νωρίς στο forum και δεν γνώριζα τι είχε προσφέρει το κάθε μέλος. Για να μην αδικήσω κάποιο μέλος απέφυγα να ψηφίσω. Απλά συγχαρητήρια στον Germanicus, σε όλα τα Member Of Month και γενικά σε όσους έχουν ρίξει δουλειά για να γίνει το forum όπως έχει γίνει. :clap2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  673
  • Group:  Members
  • Topic Count:  40
  • Content Count:  758
  • Reputation:   1757
  • Achievement Points:  758
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6324 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  58

Θα έκανα καταγγελία άμα κέρδιζε κάποιος άλλος. Αλλά τώρα τι να καταγγείλω; (Άσε που κι εγώ αυτόν ψήφισα..) :cheers3:

Πάντως μία ψήφος είναι λίγη. Θα ήθελα να ψηφίσω καμμιά δεκαριά, κι αν αυτό δεν γίνεται τουλάχιστον 2-3 ακόμη..

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30822
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6178 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Τα συγχαρητήρια και από εμένα! :best:

Και ένα μεγάλο :thanks: για όλα όσα έχεις προσφέρει εδώ μέσα, αν και η αλήθεια είναι ότι όταν πρωτομπήκα ήθελα ειδικό λεξικό για να καταλάβω τι έγραφες! :confuse: (Τώρα έχω πάθει ανοσία) :lol:

 

Επίσης ανασταλτικός παράγοντας ήταν και το γεγονός ότι δεν είχα βρει ένα αξιόλογο δώρο.... τώρα βρέθηκε όμως

 

Άραγε τι δώρο να αξίζει στο MOY? :thinking:

cowparade003.jpg

 

:beer::beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121003
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εμ, πιστεύω ότι με τόσα κόμικς το γειτόνι μεγιστόνι δε θα'χει χώρο να βάλει και κάποιο άγαλμα! :lol:

 

sb.gifΑν και ήδη του'χω πει άξιος και τα συναφή, αξίζει κι ένα πιο επίσημο:

 

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, ΑΞΙΟΣ Μ.Ο.Υ.!!!!!!!!!!500 ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ ΚΟΜΙΚΣ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ Germanicus!!!!!!! dancingcow.gifviking.gif502ubg4.giftruba4.gifdancing.gifgr.gifkeeptyping.gife181.gifmex_emoticon.gif

 

Και φυσικά, για να πάω και ένα βήμα πιο πέρα από το άκουσμα του αρκτικόλεξου του τίτλου, θα δώσω ενα δωράκι που πιστεύω αρμόζει και θα το ευχαριστηθείς καλύτερα από ότι ένα μπλε λιωμένο ξυλάκι που μοιάζει με την αγελαδίτσα που γελάει.........ahoy.gif Bottoms up my friend και ENJOY..... hehe.gif

 

Glam_cowgirl.jpg

 

:cheers3:

 

 

υγ.Θα τα πούμε κι από κοντά βεβαίως-βεβαίως.......Ε, εντάξει λογικά........ε, μάλλον.......δηλαδή θα προσπαθήσω θέλω να πιστεύω......μα γιατί με λέτε ακριβοΘΩΡητο......μα ναι σας λέω θα'ρθω, έχω και κάτι εισαγόμενα μολυβένια από Βόλο παραλαβή......μα σας λέωωωωωω, σταματήστε να πυροβολείτε.........!!!foto_2112.gif

υγ2.Άντε, ποιος στη χάρη σου, έβαλα ΚΑΙ τόνους! :D

υγ3.Δείτε και τον ρόλο που τον καθιέρωσε στο παγκόσμιο οπερικό στερέωμα!!!viking.gif

Επεξεργασία από DJO
  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1537
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  837
  • Reputation:   2375
  • Achievement Points:  837
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6263 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Ένα τριαξονικό σαμπάνιες κι από μένα στο :yahoo::respect:Germanicus:respect::yahoo:!!!!! Κάθε μέρα!! !!!

:cheers: :cheers: :cheers: :simpa: :superhero: :volhi: :yahoo::beer3: :camp: :woots: :UpDown: :children: :party:

 

Πρέπει να προσθέσω κι εγώ πάντως οτι κάποιο ιδιαίτερα μετριόφρων μέλος,(δεν ξέρω αν εννοούμε τον ίδιο Νίκο με το Nickdeli) μου έλειπε από τη λίστα ..

:cheers: και στο Νίκο!! :cheers: και σε όλους τους Νίκους!!

 

και το οτι είδα το όνομα μου εκεί μέσα με έκανε να νιώσω αρκετά περίεργα ..και ευχαριστώ και όποια/ον παλαβή/ό μου έδωσε και ψήφο!! (μάλλον κατά λάθος θα'τανε, αλλά εβίβα της/του) :cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28488
  • Reputation:   190259
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6370 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

το βλέπω από χτες και δεν ξέρω πως να αντιδράσω... :thanks:

 

το λιγότερο που μπορώ να πω είναι ότι κολακεύομαι... :)

 

να πω απλώς ότι (α) κανονικά θα έπρεπε να πάει στον Valt με τα 5 δις σκαναρίσματα, αφιερώματα (που φαίνονται) αλλά και μερικά που δεν φαίνονται άμεσα (κάποια αφορούν και τον Γέρακα ειδικά, κάποια αφορούν όλη τη Δ.Ο. και όσο πιο πάνω, τόσο περισσότερο...)... δεν ήθελαν τα παιδιά να βάλουν τα ονόματά τους... anyhow και (β) ένα πολλ πολλαπλών επιλογών θα ήταν πολύ πιο ταιριαστό για μια πλειάδα λόγων (καλά καλά σπανίως είναι εύκολη η επιλογή του ΜοΜ). Απλώς απ'όσο ξέρω εκείνη τη στιγμή (11/8) με εκείνο το version της Invidia δεν ήταν εφικτό, όχι τσακ-μπαμ τουλάχιστον.

 

anyhow. Thanks folks!

 

:μπύρες.all.around:

 

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.