Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συλλογή Marvel ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ - Κουβεντούλα


pacono

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  33361
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  524
  • Reputation:   5479
  • Achievement Points:  527
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2021 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

2 ώρες πριν, Argail είπε:

Δεν αγοράζω την σειρά, γενικά έχω κόψει τα υπερηρωικά εδώ και χρόνια με κάποιες εξαιρέσεις ίσως κάποιων graphic novels.

Παρακολουθώ όμως την συζήτηση με ενδιαφέρον, και έχω την εξής άποψη για το θέμα με το λάθος τύπωμα, αν εγώ ήθελα μόνο αυτό το τεύχος το οποίο πλήρωσα και δεν θέλω να πάρω άλλο είναι πολύ λάθος να βάλει το λάθος σε άλλο τόμο, δεν μπορεί να με υποχρεώσει να πάρω κάτι που δεν θέλω για να διορθώσει το λάθος του ο εκδότης. Η μόνη πραγματική λύση είναι επιστροφή των κακέκτυπων και αντικατάσταση ή αν θέλει να κινηθεί αλλιώς δυνατότητα επιστροφής χρημάτων σε όποιον δεν θέλει κάποια άλλη λύση(όπως να μπει σε άλλο τόμο ή να δοθεί σαν μικρό τεύχος), όταν μου πουλάς αυτό για τόσο πρέπει να είναι αυτό για τόσο.

:beer:

Καιρός να τα ξεκινήσεις ώστε να γουστάρεις περισσότερο τις συζητήσεις που γίνονται στο φόρουμ, για τους υπερήρωες. Τα συναισθήματα που θα  νιώσεις κάθε φορά που ανοίγεις ένα νέο τεύχος, δε συγκρίνονται με τίποτα άλλο. Ξεφυλλίζεις το περιοδικό και η αγωνία ξεχειλίζει από μέσα σου, μήπως βρεις κάποιο λάθος εκτύπωσης ή ορθογραφικό λάθος ή μετάφρασης. Ρίγη συγκίνησης πλημμυρίζουν το κορμί σου ανακαλυπτωντας ότι δεν έχουν διαπράξει οι εκδότες κάποιο "έγκλημα" επιμέλειας στον αγαπημένο σου ήρωα και οι σελίδες βρίσκονται στη θέση τους. Αισθήματα ανακούφισης σε διακατεχουν όταν ολοκληρώσεις το πρώτο ξεφύλλισμα και διαπιστώσεις ότι όλα πήγαν καλά και αυτή τη βδομάδα. Θα συμμετέχεις ενεργά σε συζητήσεις του φόρουμ, αναλύοντας τα τεκταινόμενα, έχοντας πάντα νέα θέματα συζήτησης, γιατί η radnet πάντα θα σε εκπλήσσει είτε ευχάριστα😂 είτε δυσάρεστα😭

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11736
  • Group:  Members
  • Topic Count:  103
  • Content Count:  5173
  • Reputation:   55399
  • Achievement Points:  5344
  • Days Won:  265
  • With Us For:  5206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  107

Τώρα τελευταία μάλιστα είναι της μόδας και η συζήτηση περί των χρωμάτων του τόμου! Είναι πιο ανοιχτά; Είναι πιο έντονα; :read:

Αν ήμουν ο εκδότης θα έβγαζα έναν ροζ τόμο για να μας τρολάρω!  :)

 

Επεξεργασία από constantinople
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38661
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  417
  • Reputation:   4440
  • Achievement Points:  461
  • Days Won:  5
  • With Us For:  759 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

10 λεπτά πριν, constantinople είπε:

Τώρα τελευταία μάλιστα είναι της μόδας και η συζήτηση περί των χρωμάτων του τόμου! Είναι πιο ανοιχτά; Είναι πιο έντονα; :read:

Αν ήμουν ο εκδότης θα έβγαζα έναν ροζ τόμο για να μας τρολάρω!  :)

 

Ανακοίνωση από τα κεντρικά της radnet :Οι κλασικοι υπερηρωες θα εκδοθούν φέτος σε έντονα χρώματα, και κάτω από το χαρτάκι της τιμής θα γράφει "μυκονοοοοος" :dance2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4348
  • Reputation:   33882
  • Achievement Points:  4415
  • Days Won:  97
  • With Us For:  6157 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Εγώ έχω σταματήσει καιρό να τους παίρνω (ίσως να πάρω κανέναν spiderman ακόμα) αλλά φυσικά δεν σταματώ να παρακολουθώ αυτό το συγκεκριμένο θέμα. Είναι το πιο διασκεδαστικό όλου του φόρουμ. Νομίζω ότι θα σπεύσω να πάρω και εγώ τον τόμο με το διπλό τεύχος. Καθαρα και μόνο για να μπω στην κουβέντα 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1252
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  87
  • Content Count:  1679
  • Reputation:   6590
  • Achievement Points:  1743
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6260 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

10 λεπτά πριν, Manitou είπε:

 Νομίζω ότι θα σπεύσω να πάρω και εγώ τον τόμο με το διπλό τεύχος. Καθαρα και μόνο για να μπω στην κουβέντα 

Σημερα το απόγευμα πέρναγα από περίπτερα και το έβλεπα και σκεφτόμουν αυτό ακριβώς :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1514
  • Reputation:   13507
  • Achievement Points:  1788
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1225 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Eπικοινωνησα τηλεφωνικα , βγηκε μια ευγενεστατη κυρια, το λαθος στον Καπτεν εχει δρομολογηθει προς λυση και θα ξερουμε συντομα μου ειπε.

 

Οσο για τους τομους ,αλλαγη χωρις 2η σκεψη ,μαζι και τον 35 στην επομενη μου παραλαβη. Εκτιμησα την αμεσοτητα ,δε μπηκαμε σε λεπτομεριες για το τι χτυπηματα εχει και τι και πως. Την λεω ειμαι λιγο περιεργος ,τα θελω ολα αριστα στην εντελεια γιαυτο και αγοραζα μεχρι τωρα απο περιπτερο. Οτι δεν σε ικανοποιει στο αλλαζουμε, γνωριζουμε και εμεις μου ειπε οτι καποιοι στο στοιβαγμα χτυπιουνται.

 

Στην παραλαβη του 38 θα δω και θα κρινω ,παντως η κινηση αυτη εκτιμηθηκε απο μερους μου.

 

:up:

Επεξεργασία από ManaLeak13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38081
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  636
  • Reputation:   5725
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  5
  • With Us For:  902 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αύριο νόμιζα οτι κυκλοφορεί ο τόμος 36 αλλά τυχαία είδα στο περίπτερο οτι βγήκε σήμερα και φυσικά τον τσίμπησα.
Να πώ την αλήθεια ''στράβωσα'' λίγο με την αλλαγή τιμής, αλλά τέλος πάντων....ειδικά τους τόμους του Spiderman δεν τους χάνω με τίποτα.
 
Με ένα γρήγορο ξεφύλλισμα είδα οτι τα χρώματα είναι αρκετά καλά και μου άρεσαν πολύ και τα εξώφυλλα των τευχών
όπως και το εξώφυλλο του τόμου, που για εμένα είναι το καλύτερο που έχω δει μέχρι τώρα.
Ελπίζω να είναι καλές οι ιστορίες και να μην υπάρχουν πολλά λάθη στην επιμέλεια του τόμου.:cheers3:
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1650 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Κάποιος άλλος που έχει κάνει την συνδρομή πριν την αλλαγή της τιμής, έχει λάβει καμιά απάντηση; Και να έχει πληρώσει με κάρτα αν είναι δυνατόν...

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38661
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  417
  • Reputation:   4440
  • Achievement Points:  461
  • Days Won:  5
  • With Us For:  759 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

8 λεπτά πριν, olyssesmoore είπε:

Κάποιος άλλος που έχει κάνει την συνδρομή πριν την αλλαγή της τιμής, έχει λάβει καμιά απάντηση; Και να έχει πληρώσει με κάρτα αν είναι δυνατόν...

 

O φίλος 

@ManaLeak13 είχε κάνει και είχε πληρώσει με αντικαταβολή αν θυμάμαι καλά. Του στάλθηκε και η πρώτη αποστολή. Θα μας απαντήσει στα σίγουρα όταν το δει. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1514
  • Reputation:   13507
  • Achievement Points:  1788
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1225 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Πριν από 1 ώρα, olyssesmoore είπε:

Κάποιος άλλος που έχει κάνει την συνδρομή πριν την αλλαγή της τιμής, έχει λάβει καμιά απάντηση; Και να έχει πληρώσει με κάρτα αν είναι δυνατόν...

59 λεπτά πριν, daredevil21 είπε:

O φίλος 

@ManaLeak13 είχε κάνει και είχε πληρώσει με αντικαταβολή αν θυμάμαι καλά. Του στάλθηκε και η πρώτη αποστολή. Θα μας απαντήσει στα σίγουρα όταν το δει. 

 

Ναι παιδια σημερα πρωι παρελαβα και πληρωσα ολο το ποσο μετρητοις

120 οπως το παρηγγειλα Κυριακη βραδυ.

Οποιος τυχερος το προλαβε πριν την αυξηση δεν πιστευω να εχει καποιο προβλημα. :)

 

EDIT : Θα λαβεις και "δωρακι" συνδρομης. Χτυπημενο ,πως τα καταφεραν δε ξερω, but still. Θα το χαρισω σε ενα φιλαρακι που εχει μπομπιρα

 

 

286381489_1000732937472462_1818534175992424341_n.jpg

Επεξεργασία από ManaLeak13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33361
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  524
  • Reputation:   5479
  • Achievement Points:  527
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2021 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

8 ώρες πριν, olyssesmoore είπε:

Κάποιος άλλος που έχει κάνει την συνδρομή πριν την αλλαγή της τιμής, έχει λάβει καμιά απάντηση; Και να έχει πληρώσει με κάρτα αν είναι δυνατόν...

 

Έκανα τη συνδρομή 02 Ιουνίου και πλήρωσα με χρεωστική κάρτα 118€. Μάλιστα στις 04 Ιουνίου παρέλαβα το πρώτο τεύχος της συνδρομής (τεύχος 37) μαζί με κάποια άλλα τεύχη του παιδιού. Τι πρόβλημα έχεις; 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1650 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

9 ώρες πριν, ManaLeak13 είπε:

 

Ναι παιδια σημερα πρωι παρελαβα και πληρωσα ολο το ποσο μετρητοις

120 οπως το παρηγγειλα Κυριακη βραδυ.

Οποιος τυχερος το προλαβε πριν την αυξηση δεν πιστευω να εχει καποιο προβλημα. :)

 

EDIT : Θα λαβεις και "δωρακι" συνδρομης. Χτυπημενο ,πως τα καταφεραν δε ξερω, but still. Θα το χαρισω σε ενα φιλαρακι που εχει μπομπιρα

 

 

286381489_1000732937472462_1818534175992424341_n.jpg

Ωχ! Και δωράκι; Πρώτη φορά το ακούω... Μήπως αυτό το κάνουν για όσους πληρώνουν με αντικαταβολή; Ή αν έχουν κάνει πρώτη φορά συνδρομή; Εσύ συνδρομή πρώτη φορά έχεις κάνει;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1650 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

1 ώρα πριν, karolos79 είπε:

Έκανα τη συνδρομή 02 Ιουνίου και πλήρωσα με χρεωστική κάρτα 118€. Μάλιστα στις 04 Ιουνίου παρέλαβα το πρώτο τεύχος της συνδρομής (τεύχος 37) μαζί με κάποια άλλα τεύχη του παιδιού. Τι πρόβλημα έχεις; 

Είμαι στην Πάτρα λόγω σπουδών. Κι ως διεύθυνση αποστολής έχω βάλει το σπίτι μου στο Αίγιο... Δεν ξέρω αν έχει έρθει ακόμα τίποτα.

Απλά προηγούμενες φορές που είχα παραγγείλει από το radshop εκεί με τις παραγγελίες που εμφανίζει το ποσό,με την πρώτη αποστολή η ένδειξη "Αποδεκτή πληρωμή" άλλαζε σε "η παραγγελία απεστάλει στον ταχυδιανομέα"(ή κάπως έτσι). Και ακόμη γράφει "αποδεκτή πληρωμή"

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38500
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  407
  • Reputation:   4051
  • Achievement Points:  567
  • Days Won:  2
  • With Us For:  797 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

18 λεπτά πριν, olyssesmoore είπε:

Είμαι στην Πάτρα λόγω σπουδών. Κι ως διεύθυνση αποστολής έχω βάλει το σπίτι μου στο Αίγιο... Δεν ξέρω αν έχει έρθει ακόμα τίποτα.

Απλά προηγούμενες φορές που είχα παραγγείλει από το radshop εκεί με τις παραγγελίες που εμφανίζει το ποσό,με την πρώτη αποστολή η ένδειξη "Αποδεκτή πληρωμή" άλλαζε σε "η παραγγελία απεστάλει στον ταχυδιανομέα"(ή κάπως έτσι). Και ακόμη γράφει "αποδεκτή πληρωμή"

Μήπως θα ήταν καλύτερα να τους έπαιρνες ένα τηλέφωνο;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33361
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  524
  • Reputation:   5479
  • Achievement Points:  527
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2021 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

3 ώρες πριν, olyssesmoore είπε:

Είμαι στην Πάτρα λόγω σπουδών. Κι ως διεύθυνση αποστολής έχω βάλει το σπίτι μου στο Αίγιο... Δεν ξέρω αν έχει έρθει ακόμα τίποτα.

Απλά προηγούμενες φορές που είχα παραγγείλει από το radshop εκεί με τις παραγγελίες που εμφανίζει το ποσό,με την πρώτη αποστολή η ένδειξη "Αποδεκτή πληρωμή" άλλαζε σε "η παραγγελία απεστάλει στον ταχυδιανομέα"(ή κάπως έτσι). Και ακόμη γράφει "αποδεκτή πληρωμή"

Θα κοιτάξεις στο e-banking σου, αν σου τράβηξαν τα χρήματα. Αν έγινε αποδεκτή η συναλλαγή, δε νομίζω ότι θα υπάρχει πρόβλημα. Στη συνέχεια πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33361
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  524
  • Reputation:   5479
  • Achievement Points:  527
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2021 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

3 ώρες πριν, olyssesmoore είπε:

Ωχ! Και δωράκι; Πρώτη φορά το ακούω... Μήπως αυτό το κάνουν για όσους πληρώνουν με αντικαταβολή; Ή αν έχουν κάνει πρώτη φορά συνδρομή; Εσύ συνδρομή πρώτη φορά έχεις κάνει;

Και σε μένα το έστειλαν που πλήρωσα με χρεωστική. Πρώτη φορά κάνω συνδρομή. Θα προτιμούσα το πρώτο τεύχος της σειράς (Spiderman), για να το κρατήσω σφραγισμένο ως συλλεκτικό:gift:, παρά το πρώτο της minipedia, γιατί το έχει ο μικρός. :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33361
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  524
  • Reputation:   5479
  • Achievement Points:  527
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2021 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

6 ώρες πριν, olyssesmoore είπε:

Είμαι στην Πάτρα λόγω σπουδών. Κι ως διεύθυνση αποστολής έχω βάλει το σπίτι μου στο Αίγιο... Δεν ξέρω αν έχει έρθει ακόμα τίποτα.

Απλά προηγούμενες φορές που είχα παραγγείλει από το radshop εκεί με τις παραγγελίες που εμφανίζει το ποσό,με την πρώτη αποστολή η ένδειξη "Αποδεκτή πληρωμή" άλλαζε σε "η παραγγελία απεστάλει στον ταχυδιανομέα"(ή κάπως έτσι). Και ακόμη γράφει "αποδεκτή πληρωμή"

Σε συνέχεια της δημοσίευσης μου, υποψιάζομαι ότι δεν σου έστειλαν τα πρώτα 2 τεύχη, γιατί αν έκανες συνδρομή για τα 36-55, δεν έχουν να σου στείλουν το 36ο τεύχος (spiderman), το οποίο βρίσκεται στα περίπτερα. Εγώ έκανα συνδρομή για 37-56 και μου έστειλαν το 37ο (Captain America) που ήταν διαθέσιμο. Ελπίζω να βοήθησα. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1650 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

3 ώρες πριν, karolos79 είπε:

Σε συνέχεια της δημοσίευσης μου, υποψιάζομαι ότι δεν σου έστειλαν τα πρώτα 2 τεύχη, γιατί αν έκανες συνδρομή για τα 36-55, δεν έχουν να σου στείλουν το 36ο τεύχος (spiderman), το οποίο βρίσκεται στα περίπτερα. Εγώ έκανα συνδρομή για 37-56 και μου έστειλαν το 37ο (Captain America) που ήταν διαθέσιμο. Ελπίζω να βοήθησα. 

Έκανα συνδρομή τα τεύχη 25-44(νομίζω) δεν θυμάμαι μέχρι ποιό νούμερο ήταν... Αλλά ούτε στο Αίγιο δεν ήρθαν ακόμη... Ίσως επειδή είναι επαρχία...

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33361
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  524
  • Reputation:   5479
  • Achievement Points:  527
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2021 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

1 λεπτό πριν, olyssesmoore είπε:

Έκανα συνδρομή τα τεύχη 25-44(νομίζω) δεν θυμάμαι μέχρι ποιό νούμερο ήταν... Αλλά ούτε στο Αίγιο δεν ήρθαν ακόμη... Ίσως επειδή είναι επαρχία...

 

Και εγώ επαρχία μένω (πιο "επαρχία" δεν γίνεται :lol: βόρειο Έβρο). Τότε επειγόντως πρέπει να μιλήσεις με τη radnet, ώστε να ενημερωθείς για πιο λόγο δεν στάλθηκαν οι τόμοι. Στη συνέχεια αν έχεις την καλοσύνη ενημέρωσε και εμάς μέσω του φόρουμ, γιατί μπορεί η πληροφορία που θα μας δώσεις, να ενδιαφέρει κάποιον φίλο. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1514
  • Reputation:   13507
  • Achievement Points:  1788
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1225 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Μηπως αργουν στο να τους μαζεψουν; Γιατι ειναι να σου στειλουν 25-37 ,13 τομους συνολικα.

Ποτε εκανες τη συνδρομη ; Και εγω επαρχια ειμαι ,την 4η μερα εφτασαν.

 

8 ώρες πριν, karolos79 είπε:

Σε συνέχεια της δημοσίευσης μου, υποψιάζομαι ότι δεν σου έστειλαν τα πρώτα 2 τεύχη, γιατί αν έκανες συνδρομή για τα 36-55, δεν έχουν να σου στείλουν το 36ο τεύχος (spiderman), το οποίο βρίσκεται στα περίπτερα. Εγώ έκανα συνδρομή για 37-56 και μου έστειλαν το 37ο (Captain America) που ήταν διαθέσιμο. Ελπίζω να βοήθησα. 

 

Δυσκολο να μην κραταν τουλαχιστον ενα 10% του τιραζ στα γραφεια τους.

 

Επεξεργασία από ManaLeak13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25886
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  214
  • Reputation:   2285
  • Achievement Points:  233
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4202 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Για όσους θέλουν να παραγγείλουν παλιά τεύχη ή να κάνουν συνδρομή τρέχει ο κωδικός 

JUN26282MXC

 

με έκτπωση 10 ευρώ για αγορές άνω των 20 ευρώ. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4348
  • Reputation:   33882
  • Achievement Points:  4415
  • Days Won:  97
  • With Us For:  6157 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

@ ManaLeak13 όλα καλά και ωραία και δικαίωμα του καθενός να είναι όσο περίεργος θέλει. Όμως αν ο καθένας επέστρεφε κάτι που πήρε γιατί έχει ένα απειροελάχιστο χτύπημα πάνω δεξιά τότε η οποία εκδοτική θα έλεγε "εντάξει κανένα πρόβλημα και εγώ σταματάω τους τόμους γιατί δεν βγαίνω και κόψτε το λαιμό σας". Μην το πάρεις προσωπικά αλλά πρέπει να έχουμε λίγο συναίσθηση του τι γίνεται, του που ζούμε και του τι θέλουμε. Και δεν μιλάω για τους συγκεκριμένους τόμους αλλά μιλάω γενικά. Για να πάει μπροστά αυτός ο χώρος θέλει προσπάθεια εκατέρωθεν. Η κάθε εταιρεία αν δεν βγαίνει απλά κλείνει και σε αφήνει στον άσσο. Αν εμείς δεν έχουμε πρόβλημα με αυτό όλα καλά. Αν θελουμε όμως να συνεχίσει να υπάρχει το προϊόν πρέπει να κάνουμε κάποιες λίγες ασήμαντες εκπτώσεις στα θέλω μας. Personal thoughts and opinions. Φιλικά.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1514
  • Reputation:   13507
  • Achievement Points:  1788
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1225 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

3 ώρες πριν, Manitou είπε:

@ ManaLeak13 όλα καλά και ωραία και δικαίωμα του καθενός να είναι όσο περίεργος θέλει. Όμως αν ο καθένας επέστρεφε κάτι που πήρε γιατί έχει ένα απειροελάχιστο χτύπημα πάνω δεξιά τότε η οποία εκδοτική θα έλεγε "εντάξει κανένα πρόβλημα και εγώ σταματάω τους τόμους γιατί δεν βγαίνω και κόψτε το λαιμό σας". Μην το πάρεις προσωπικά αλλά πρέπει να έχουμε λίγο συναίσθηση του τι γίνεται, του που ζούμε και του τι θέλουμε. Και δεν μιλάω για τους συγκεκριμένους τόμους αλλά μιλάω γενικά. Για να πάει μπροστά αυτός ο χώρος θέλει προσπάθεια εκατέρωθεν. Η κάθε εταιρεία αν δεν βγαίνει απλά κλείνει και σε αφήνει στον άσσο. Αν εμείς δεν έχουμε πρόβλημα με αυτό όλα καλά. Αν θελουμε όμως να συνεχίσει να υπάρχει το προϊόν πρέπει να κάνουμε κάποιες λίγες ασήμαντες εκπτώσεις στα θέλω μας. Personal thoughts and opinions. Φιλικά.

Το δέχομαι, εννοείται τίποτα προσωπικό, αλλά εγώ καλώς ή κακώς είμαι τέτοιου είδους συλλεκτης. Τα θέλω στην εντέλεια. Πλήρωσα νταγκα νταγκα μετρητοις, όπως εγώ ήμουν κύριος στην υποχρέωση μου, ζητώ ακριβώς την ίδια αντιμετώπιση. Ούτε δώρα συνδρομής ούτε παζάρια ούτε εκπτωτικα κουπόνια. Δεν βλέπω κάτι μεμπτό. Νομίζω δεν είμαι παράλογος που θέλω η συλλογή μου να είναι αλφαδια 10/10 και όχι ότι έλαχε, πιάσε ένα από τη στοίβα να πακετάρω για τον συνδρομητή.  

Το εξηγήσα και στο τηλέφωνο κιόλας. Είπα κάποιος άλλος δε θα δίνε σημασία, τα χτυπήματα δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, εγώ όμως είμαι περίεργος και τα προσεχω. Αν γίνεται στις δικές μου αποστολές να τα ελενχετε. 

 

Επίσης είμαι σχεδόν σίγουρος ότι αυτά και τα επόμενα που είναι να λάβω δεν θα ναι όπως τα θέλω. Αν πάει έτσι, δε θα ζητάω κάθε τρις κ λίγο αλλαγές, αλλά δεν θα επεκτείνω τη συνδρομή μου. Απλά και όμορφα. Και ξηγημενα πάνω από όλα. Θα τους το πω και τηλεφωνικά όταν έρθει η στιγμή, δεν κολονω σε κάτι τέτοια. 

Αν δω ότι όντως με προσέχουν, αν το επιτρέπουν οι συνθήκες, εννοείται θα ξανακάνω συνδρομή. 

 

EDIT : Φανταζομαι οτι πολυ ευκολα τους τομους μπορουνε να τους ξανακλεισουν με ζελατινα και τους πουλησουν. Δεν τους βαζω μεσα ουτε θα τους πεταξουν ωστε να πουν/πουμε προεκυψε ζημία απο την "παραξενια" σου..Ουσιαστικα η χασουρα τους ειναι μηδεν γιατι ουτε μεταφορικα χρεωνονται εφοσον θα συμπεριληφθουν στην επομενη προγραμματισμενη αποστολη. Μονο κερδος μπορει να εχουν,καθοτι ικανοποιουν τα θελω ενος πελατη τους πονταροντας ταυτοχρονα στο να τον ξανακερδισουν, να τους προτεινει και σε αλλους κλπ .:)

Επεξεργασία από ManaLeak13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1650 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

1 ώρα πριν, Andysaurus είπε:

Για όσους θέλουν να παραγγείλουν παλιά τεύχη ή να κάνουν συνδρομή τρέχει ο κωδικός 

JUN26282MXC

 

με έκτπωση 10 ευρώ για αγορές άνω των 20 ευρώ. 

Πού τον βρήκες αυτό τον κωδικό; Και μέχρι πότε ισχύει;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25886
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  214
  • Reputation:   2285
  • Achievement Points:  233
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4202 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

μου τον έστειλαν στο email. μέχρι 3 ιουλίου. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1650 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

13 ώρες πριν, ManaLeak13 είπε:

Μηπως αργουν στο να τους μαζεψουν; Γιατι ειναι να σου στειλουν 25-37 ,13 τομους συνολικα.

Ποτε εκανες τη συνδρομη ; Και εγω επαρχια ειμαι ,την 4η μερα εφτασαν.

 

 

Δυσκολο να μην κραταν τουλαχιστον ενα 10% του τιραζ στα γραφεια τους.

 

Την Κυριακή που μας πέρασε... Γύρω στο μεσημέρι... Και που πήρα τηλέφωνο σπίτι μου είπαν ότι δεν έφτασε κάτι...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1650 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

1 λεπτό πριν, Andysaurus είπε:

μου τον έστειλαν στο email. μέχρι 3 ιουλίου. 

Οπότε λογικά θα ισχύει για μια φορά... Δηλαδή όποιος από εμάς του φόρουμ προλάβει...:lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25886
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  214
  • Reputation:   2285
  • Achievement Points:  233
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4202 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

6 λεπτά πριν, olyssesmoore είπε:

Οπότε λογικά θα ισχύει για μια φορά... Δηλαδή όποιος από εμάς του φόρουμ προλάβει...:lol:

 

Τι να σου πω, δεν ξέρω. Δεν γράφει κάτι στους όρους. Εγώ δεν έχω σκοπό να πάρω κάτι αφού έχω κάνει ήδη συνδρομή μέχρι το 60 so όποιος το χρειάζεται enjoy! 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4348
  • Reputation:   33882
  • Achievement Points:  4415
  • Days Won:  97
  • With Us For:  6157 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

@ ManaLeak13 μα για αυτό έγραψα είναι θέμα του τι θέλουμε τελικά.

Εσύ θέλεις αυτό, ο άλλος θέλει να τα έχει και ας είναι τη μια με άσπρα γράμματα και την άλλη με μαύρα, (αυτά τα χαζά λάθη είναι δείγμα προχειρότητας παραπάνω και από τη λανθασμένη εκτύπωση του ίδιου τεύχους δύο φορές στα δικά μου μάτια), ο άλλος θέλει κάτι άλλο. Αν είμαστε πολλοί τότε χωραμε όλοι στο σύστημα και όλοι είμαστε ευχαριστημένοι. Αν είμαστε λίγοι δυστυχώς δεν περισσεύει κανείς. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1514
  • Reputation:   13507
  • Achievement Points:  1788
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1225 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

On 11/6/2022 στο 5:39 ΜΜ, Manitou είπε:

μα για αυτό έγραψα είναι θέμα του τι θέλουμε τελικά.

Εσύ θέλεις αυτό, ο άλλος θέλει να τα έχει και ας είναι τη μια με άσπρα γράμματα και την άλλη με μαύρα, (αυτά τα χαζά λάθη είναι δείγμα προχειρότητας παραπάνω και από τη λανθασμένη εκτύπωση του ίδιου τεύχους δύο φορές στα δικά μου μάτια), ο άλλος θέλει κάτι άλλο. Αν είμαστε πολλοί τότε χωραμε όλοι στο σύστημα και όλοι είμαστε ευχαριστημένοι. Αν είμαστε λίγοι δυστυχώς δεν περισσεύει κανείς. 

 

Αυτο που ζητησα ειναι εφικτο ομως,ενω αυτο με τα ασπρα-μαυρα ειναι δειγμα θα το πω και ασχετοσυνης ή οπως το χω ξαναγραψει παλιοτερα , "μικιμαοδες ειναι ολα σιγα μη τα κοιτανε". Το λαθος (ή μαλλον τα πολλα λαθη) εγιναν ,δεν ζητησε κανεις μας να τα ξανατυπωσουν σωστα. Απλα λιγο περισσοτερο σημασια, λιγο λιγοτερη αδιαφορια και ολοι θα μαστε ικανοποιημενοι.

 

Το να ερχονται αρτια μπορουν να το ελενξουν, τακ τακ μια ματια μπρος πισω, ψιλαφηση με το χερι, 1 λεπτο υποθεση και πολυ εβαλα. Αυτο ουσιαστικα ζηταω.

Επεξεργασία από ManaLeak13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.