Μετάβαση στο περιεχόμενο

Θα αγοράσετε την συλλογή "Marvel Κλασικοί Υπερήρωες";


Bilis

Θα αγοράσετε την συλλογή "Marvel Κλασικοί Υπερήρωες";   

79 Μέλη έχουν ψηφίσει

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Παρακαλούμε να συνδεθείτε ή να εγγραφείτε για να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση.

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  35023
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  906
  • Reputation:   5265
  • Achievement Points:  954
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1675 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  20

Σκέφτηκα να κάνω αυτή τη δημοσκόπηση για να δούμε πρόχειρα αν θα υπάρξει κινητικότητα για αυτή την συλλογή μέσα στο forum. Εγώ λογικά θα επιλέξω το τρίτο από το τέλος για να πάρω την έκπτωση, αν και θα πρέπει να περιμένω να ολοκληρωθεί η συλλογή για να πάρω τους τόμους που θέλω μαζικά. Εκτός αν ανακοινωθεί επέκταση και καταφέρω να πάρω δύο σετάκια τόμων. Κάποια στιγμή στο μέλλον ίσως να φτιάχναμε και μια δημοσκόπηση τύπου "Πόσους τόμους έχετε πάρει;" όπως κάναμε και για την Επίσημη Συλλογή.

Επεξεργασία από Bilis
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36975
  • Group:  Members
  • Topic Count:  40
  • Content Count:  2201
  • Reputation:   14137
  • Achievement Points:  2559
  • Days Won:  48
  • With Us For:  1205 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  15

Θ' αγοράσω μόνο όσους δείχνουν το ξεκίνημα ενός ήρωα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  58
  • Content Count:  4193
  • Reputation:   32855
  • Achievement Points:  4372
  • Days Won:  83
  • With Us For:  2872 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Θα παίρνω επιλεκτικά κάποιους τόμους, όπως κάνω και στη συλλογή της Hachette.
Βασικά λέω να πάρω όλα τα Spider-Man και όλα τα Daredevil. Mάλλον και το 1ο Hulk. Αν μ΄αρέσει θα το συνεχίσω.
Τα υπόλοιπα δεν μ΄ενδιαφέρουν :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  382
  • Content Count:  3873
  • Reputation:   35179
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2045 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Σε πρώτη φάση θα αγοράζω επιλεκτικά, σίγουρα Spider-Man, X-Men, Daredevil και ίσως αν με ενδιαφέρει κάποια ιστορία άλλου ήρωα κυρίως F4 και Avengers, αλλά έχω στο μυαλό μου σαν στόχο ότι θα την ολοκληρώσω παραγγέλνοντας τα εναπομείναντα τεύχη όταν θα ξέρω ότι έχω ένα οικονομικό πλεόνασμα (πχ Χριστουγεννιάτικα που μπαίνει το δώρο ή κάπως έτσι), έτσι θα το κάνω και με 2-3 τόμους που μου λείπουν από Hachette.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1875
  • Reputation:   11180
  • Achievement Points:  1890
  • Days Won:  24
  • With Us For:  3546 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

Το θα την ολοκληρώσω χωρίς συνδρομή γιατί δεν τους εμπιστεύομαι ότι θα ολοκληρωθεί, ούτε θέλω να τα πληρώσω μαζεμένα, πού είναι; :lol:

 

Πέρα από την πλάκα, κι εγώ σκοπεύω να ξεκινήσω επιλεκτικά, σίγουρα τους πρώτους 10 τόμους θα τους πάρω όλους και ύστερα βλέπουμε...Αλλά απ όσο με ξέρω με βλέπω να τα παίρνω όλα τελικα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36788
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  1538
  • Reputation:   13748
  • Achievement Points:  1813
  • Days Won:  22
  • With Us For:  1246 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Μαλλον θα παρω μονο τα SpiderMan και τα Χ-ΜΕΝ(απο του χρονου το Σεπτεμβριο?). Θα θελα να διαβασω και τα υπολοιπα (κυριως F4 και Avengers) να δω τα origins αλλα 7ευρο/βδομαδα ξεφευγει πολυ... Αν ηταν στα 4ευρο οπως οι καλοκαιρινες εκδοσεις ντισνευ της Καθημερινης, ενδεχομενως θα τα επαιρνα ολα. Αν συνυπολογισουμε και το θεμα του χωρου δυσκολα τα αγοραζεις ολα παντως...

Επεξεργασία από ManaLeak13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2122
  • Reputation:   20687
  • Achievement Points:  2157
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4547 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Δε με εξιταρουν οι πρωτες ιστοριες των ηρωων... τις θεωρω πολυ παρωχημενες. Θα παρω τον 1ο τομο σε τιμη γνωριμιας για να ριξω μια ματια. Δυσκολα να συνεχισω...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32547
  • Group:  Members
  • Topic Count:  51
  • Content Count:  633
  • Reputation:   4730
  • Achievement Points:  655
  • Days Won:  5
  • With Us For:  2286 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Αποφάσισα να την παίρνω από το περίπτερο,  επιλεκτικά, τις αρχικές ιστορίες των ηρώων σίγουρα και να προχωρήσω και σε παραπάνω ιστορίες όσο μένω ευχαριστημένος και βλέπω ότι μπορώ. Άρα κατά βάθος θα ήθελα να την ολοκληρώσω 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37107
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  126
  • Reputation:   884
  • Achievement Points:  127
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1175 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αν και λάτρης αυτών των ιστοριών και της νοσταλγίας που αποπνέουν θέλω να εξοικονομήσω χρόνο και χώρο στο σπίτι και για τα υπόλοιπα μου χόμπι. Οπότε σήμερα Τρίτη λεω όχι ακόμη και στο πρώτο τόμο με την ελκυστική τιμή. Μέχρι τη Παρασκευή όμως έχει ο καιρός...και η ψυχολογία γυρίσματα! 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34012
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  204
  • Reputation:   1294
  • Achievement Points:  225
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1884 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Πριν από 1 ώρα, Tsaklas είπε:

Το θα την ολοκληρώσω χωρίς συνδρομή γιατί δεν τους εμπιστεύομαι ότι θα ολοκληρωθεί, ούτε θέλω να τα πληρώσω μαζεμένα, πού είναι; :lol:

 

Αυτό ακριβώς σκοπεύω να κάνω και εγώ. Χώρια που την έχω πατήσει με συνδρομές στο παρελθόν (όχι της ίδιας εταιρείας, αλλά στον εκδοτικό χώρο η εμπιστοσύνη είναι μικρή). 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35207
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  352
  • Reputation:   3015
  • Achievement Points:  357
  • Days Won:  3
  • With Us For:  1646 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Επιλεκτικά και μόνο τεύχη με ιστορίες των Χ-ΜΕΝ και ίσως και Σπάιντερ-Μαν.

Επεξεργασία από kaneda
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1123
  • Reputation:   7078
  • Achievement Points:  1188
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1671 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Φυσικά αν αντέξω οικονομικά και μπορώ, ίσως την ολοκληρώσω την συλλογή, μόνο με συνδρομή... Όποτε θα έχω θα βάζω στην ακρούλα λίγα λίγα τα χρήματα και κάποτε ευελπιστούμε να μαζευτούν....:lol:

Πιστεύω η συλλογή θα τα πάει πολύ καλά, όπως βλέπω και με άλλες συλλογές της radnet... Μέχρι στιγμής όχι μόνο δεν έχει σταματήσει κάποια συλλογή της radnet, αλλά κυκλοφορούν και 2η και 3η έκδοση της εκάστοτε συλλογής... Ειδικά αν κι αυτή η συλλογή φτάσει 2η και 3η έκδοση, όσοι τιμήσουν τις πιο νέες εκδόσεις αυτοί θα είναι οι τυχεροί, γιατί θα υπάρχουν κι άλλα έξτρα για να προσελκύσουν κι άλλο κόσμο... Οπότε σε αυτό το σενάριο πρέπει να ευχαριστήσουμε όσους στήριξαν τις πρώτες εκδόσεις για να απολαύσουν οι υπόλοιποι (των επόμενων εκδόσεων) τα έξτρα δώρα...:lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32436
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  174
  • Reputation:   1299
  • Achievement Points:  174
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2328 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Θα την ολοκληρώσω, και λογικά σαν συνδρομητής. 

Η τιμή των 5,90 , είναι πάρα πολύ καλό value for money Πιστεύω. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35023
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  906
  • Reputation:   5265
  • Achievement Points:  954
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1675 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  20

1 ώρα πριν, Tsaklas είπε:

Το θα την ολοκληρώσω χωρίς συνδρομή γιατί δεν τους εμπιστεύομαι ότι θα ολοκληρωθεί, ούτε θέλω να τα πληρώσω μαζεμένα, πού είναι; :lol:

12 λεπτά πριν, Θεόδωρος είπε:

Αυτό ακριβώς σκοπεύω να κάνω και εγώ. Χώρια που την έχω πατήσει με συνδρομές στο παρελθόν (όχι της ίδιας εταιρείας, αλλά στον εκδοτικό χώρο η εμπιστοσύνη είναι μικρή). 

Προσπάθησα να καλύψω όλες τις πιθανές επιλογές, ομολογώ όμως πως αυτό δεν το σκέφτηκα. Πίστευα πως όσοι σκοπεύουν να την ολοκληρώσουν λογικά θα έπαιρναν την συνδρομή για να μειώσουν τα έξοδα τους. Πάντως, απ' ότι βλέπω, η Radnet πηγαίνει καλά με τις συλλογές τις. Κάποιες έχουν ολοκληρωθεί ενώ υπάρχουν και μερικές που κυκλοφορούν σε Β' ή Γ' έκδοση! (Η καινούρια επιλογή προστέθηκε).
 

Πριν από 1 ώρα, ManaLeak13 είπε:

Μαλλον θα παρω μονο τα SpiderMan και τα Χ-ΜΕΝ(απο του χρονου το Σεπτεμβριο?). Θα θελα να διαβασω και τα υπολοιπα (κυριως F4 και Avengers) να δω τα origins αλλα 7ευρο/βδομαδα ξεφευγει πολυ... Αν ηταν στα 4ευρο οπως οι καλοκαιρινες εκδοσεις ντισνευ της Καθημερινης, ενδεχομενως θα τα επαιρνα ολα. Αν συνυπολογισουμε και το θεμα του χωρου δυσκολα τα αγοραζεις ολα παντως...

Καταλαβαίνω τον συλλογισμό σου αλλά οφείλω επίσης και να αναφέρω ότι με λιγότερα από 7 ευρώ δύσκολα βρίσκεις υπερηρωικά κόμικς στην Ελλάδα. Εκτός ίσως από κάποιες εκδόσεις περιπτέρου τις Anubis και κάποια ένθετα από εφημερίδες που δίνει η Οξύ, οι τιμές κυμαίνονται στα 15-20 ευρώ. Ίσως αν τα τεύχη κυκλοφορούσαν μια φορά κάθε δύο εβδομάδες και όχι μια φορά την βδομάδα, η συλλογή να ήταν πιο προσιτή στους λιγότερο μυημένους.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13885
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  162
  • Reputation:   1174
  • Achievement Points:  168
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4854 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Καλά να μαστε τα πάντα όλα! Χωρίς συνδρομή γιατί το να χαζευω περίπτερο είναι ανεκτίμητο. Προφανώς δε συμφέρει καθόλου όταν υπάρχει το 15% αλλά γενικά δε θέλω να νιώθω δεσμευτικά.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32406
  • Group:  Members
  • Topic Count:  57
  • Content Count:  2210
  • Reputation:   21905
  • Achievement Points:  2249
  • Days Won:  58
  • With Us For:  2344 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Στην αρχή επέλεξα το "Θα αγοράσω τους τόμους που με ενδιαφέρουν" γιατί δεν υπήρχε το "Θα την ολοκληρώσω χωρίς συνδρομή", όπου και το άλλαξα σε αυτό, ή τουλάχιστον θα προσπαθήσω να την ολοκληρώσω.

Ναι μεν με τη συνδρομή γλιτώνεις κάποια χρήματα, αλλά είναι δέσμευση και ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται στην εποχή που ζούμε.

Άσε που πρέπει να είμαι στο σπίτι και εγώ λόγω δουλειάς δεν ξέρω αν θα μπορώ.

Το καλό είναι ότι μένω κοντά στο κέντρο και μπορώ να προμηθευτώ και παλιότερα τεύχη, αν τα χάσω, από κέντρα τύπου που κρατάνε στοκ.

 

Τώρα το μόνο που μένει είναι να κάνω μια αναπροσαρμογή στα έξοδα. Εξίσωση για γερούς λύτες.:lol:  

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36636
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  374
  • Reputation:   2096
  • Achievement Points:  589
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1328 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

Να ρωτησω.....μηπως υπαρχει στο forum καποια φωτογραφια απο την συλλογη?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36522
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

2 ώρες πριν, sarkas είπε:

Καλά να μαστε τα πάντα όλα! Χωρίς συνδρομή γιατί το να χαζευω περίπτερο είναι ανεκτίμητο. Προφανώς δε συμφέρει καθόλου όταν υπάρχει το 15% αλλά γενικά δε θέλω να νιώθω δεσμευτικά.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα και συμφωνω .Αλλα και η συνδρομη συμφέρει ,τουλάχιστον εμένα που φυσικά θα τα πάρω 'ολα να ξανανιωσω σαν παιδι  που στα μεσα του ΄70 γνωριζαμε τις ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ καταγωγες των ηρώων που είναι κόμα στην ζωή μας .Που με το απλό σχέδιο και το αρτια γραμμενο σενάριο μας ταξιδευαν σε κόσμους  φανταστικούς σε εποχές που το κόμικς ήταν η πιο φτηνή διασκέδαση (εκτος απο ράδιο και τηλεόραση που όμως μπορούσες να το απολαύσεις μια φορά ).Αρα θα το χαζεύω στο περίπτερο και θα το παίρνω με συνδρομή .:D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1123
  • Reputation:   7078
  • Achievement Points:  1188
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1671 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

1 ώρα πριν, Βασιλεύς των κόμικς είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα και συμφωνω .Αλλα και η συνδρομη συμφέρει ,τουλάχιστον εμένα που φυσικά θα τα πάρω 'ολα να ξανανιωσω σαν παιδι  που στα μεσα του ΄70 γνωριζαμε τις ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ καταγωγες των ηρώων που είναι κόμα στην ζωή μας .Που με το απλό σχέδιο και το αρτια γραμμενο σενάριο μας ταξιδευαν σε κόσμους  φανταστικούς σε εποχές που το κόμικς ήταν η πιο φτηνή διασκέδαση (εκτος απο ράδιο και τηλεόραση που όμως μπορούσες να το απολαύσεις μια φορά ).Αρα θα το χαζεύω στο περίπτερο και θα το παίρνω με συνδρομή .:D

Λέω κι εγώ που χάθηκες εσύ @ Βασιλεύς των κόμικς ειδικά για αυτήν την σειρά που είναι κόμιξ! Δεν σχολίασες ούτε και στο "κεντρικό" θέμα της συλλογής και ήσουν άφαντος κι άρχισα να ανησυχώ...:lol:

Το ίδιο και με τον @ O Φρατζάτος . Θέλω να δω πώς θα αντιδράσει @ O Φρατζάτος  μόλις μάθει για την νέα συλλογή...:lol: Θα τραβάει κι αυτός τα μαλλιά του που δεν θα του μείνουν χρήματα στην τσέπη;:thinking::lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35120
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  677
  • Reputation:   3596
  • Achievement Points:  678
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1662 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

9 ώρες πριν, olyssesmoore είπε:

Λέω κι εγώ που χάθηκες εσύ @ Βασιλεύς των κόμικς ειδικά για αυτήν την σειρά που είναι κόμιξ! Δεν σχολίασες ούτε και στο "κεντρικό" θέμα της συλλογής και ήσουν άφαντος κι άρχισα να ανησυχώ...:lol:

Το ίδιο και με τον @ O Φρατζάτος . Θέλω να δω πώς θα αντιδράσει @ O Φρατζάτος  μόλις μάθει για την νέα συλλογή...:lol: Θα τραβάει κι αυτός τα μαλλιά του που δεν θα του μείνουν χρήματα στην τσέπη;:thinking::lol:

 

Άσε με, ήθελα να πάω στο Comicdom στην Κλαυθμώνος  και τελικά το Σάββατο έχω υπηρεσία.Που σημαίνει Παρασκευή ετοιμάζομαι για το Σάββατο και την Κυριακή (που θα πρέπει να ξυπνήσω στις 4) σιγά μην έχω όρεξη να πάω την Κυριακή,θα θέλω να κάτσω μετά.Τη Δευτέρα έχω δουλειά από μεσημέρι μέχρι βράδυ και τη Τρίτη πάλι υπηρεσία Θαλαμοφύλακα.

 

 

Το μόνο που ξέρω τώρα και έχω να πω για αυτήν τη συλλογή είναι πως το πρώτο τεύχος της θα μου κρατήσει συντροφιά για το Σάββατο.

 

Επίσης θα ήθελα να ξέρω την Παρασκευή τι κόμικ έχει στο Κομικντομ,είδα πως έχει τα του Στρατιωτη Κέϊν,το πέμπτο τεύχος του Epifany (πρέπει να πάρω και το τέταρτο κάποια στιγμή) και το Αιώνιος #3.Αυτά είναι τα βασικά και αγγιζουμε (ή δυστηχώς ξεπερνάμε το εικοσάρικο).

 

Κάποια στιγμή όταν έχω όρεξη και θέληση και,φυσικά,είμαι ελεύθερος θα γράψω και για αυτή τη συλλογή εδώ.  

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35023
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  906
  • Reputation:   5265
  • Achievement Points:  954
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1675 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  20

12 ώρες πριν, Disney comics club gr είπε:

Να ρωτησω.....μηπως υπαρχει στο forum καποια φωτογραφια απο την συλλογη?

Μπορείς να βρεις φωτογραφίες τις συλλογής και άλλες πληροφορίες στην ιστοσελίδα της: www.vintagecomics.gr

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32294
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  442
  • Reputation:   2486
  • Achievement Points:  445
  • Days Won:  2
  • With Us For:  2377 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Ψήφισα θα την ολοκληρώσω χωρίς συνδρομή αν και δεν το αποκλείω να κάνω γιατί η τιμή είναι όντως συμφέρουσα, είναι νωρίς ακόμα για να αποφασίσω. Θα αγοράσω πάντως τους πρώτους τόμους και βλέπουμε, 

μια λύση είναι και η παραγγελία από τη σελίδα όσων τόμων δεν μπορέσω να πάρω για κάποιον λόγο.  Το μόνο σίγουρο είναι ότι η συλλογή παρουσιάζει τεράστιο ενδιαφέρον και έχω ενθουσιαστεί και εγώ

όπως και πολλοί άλλοι με την κυκλοφορία των πρώτων ιστοριών.

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6323
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  897
  • Reputation:   8657
  • Achievement Points:  995
  • Days Won:  12
  • With Us For:  5738 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  54

Θα την ολοκληρώσω χωρίς συνδρομή, αν δε μου τα χαλάσει στην ποιότητα της έκδοσης. Ήδη φαίνεται ότι σε καποιους ήρωες μού τα χαλάει στο χρώμα. Πιστεύω όμως ότι σε χαρτί και ποιότητα εκτύπωσης θα είναι οκ. 7 ευρώ για 7 τεύχη που θα έχει πάνω κάτω κάθε τόμος, είναι καλή τιμή. Σιγουρα θα προτιμούσα στα 6 ευρώ, αλλά αποφεύγω τις συνδρομες. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.