Μετάβαση στο περιεχόμενο

Comicdom Con Athens 2021 [ 10-12/9/21 @ Ελληνοαμερικάνικη Ένωση και Πλατεία Κλαυθμώνος ]


germanicus

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

217952007_4122721877777562_8163584136093562376_n.jpg

 

Το Comicdom CON Athens επιστρέφει!


Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι η επετειακή 15η διοργάνωση του Φεστιβάλ θα πραγματοποιηθεί το πρώτο δεκαπενθήμερο του Σεπτεμβρίου, συνδυάζοντας για πρώτη φορά, λόγω των συνθηκών που όλοι γνωρίζουμε, τη χρήση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων.


?Την Παρασκευή, το Σάββατο και την Κυριακή, 3-5 Σεπτεμβρίου, η Ελληνοαμερικανική Ένωση θα φιλοξενήσει στους εκθεσιακούς της χώρους τις διεθνείς εκθέσεις του Comicdom CON Athens, ενώ παράλληλα στο Θέατρο θα πραγματοποιηθούν panels, workshops και events, πάντα με την πληρότητα και τους υγιειονομικούς κανόνες που ορίζουν οι ισχύουσες οδηγίες.


?Την Παρασκευή, το Σάββατο και την Κυριακή, 10-12 Σεπτεμβρίου, το Comicdom CON Athens μεταφέρεται στην Πλατεία Κλαυθμώνος, όπου και θα φιλοξενηθούν άνετα και με υγειονομική ασφάλεια, το Bazaar, το Artists Alley και το Self-Publishers Alley. 


Stay tuned for more!

 

===

αυτά σύμφωνα με την ανακοίνωση στο φβ

 

Ευχάριστη έκπληξη. Δεν το περίμενα :) Μου αρέσει επίσης πολύ και αυτό το "Κλαυθμώνος". Και για τους προφανείς υγειονομικούς λόγους αλλά και επειδή θα είναι ανοιχτά και θα έχει αεράκι :) 


Από την ανάποδη βέβαια, θα ζορίσει τους κομιξόφιλους από την επαρχία. Ο xepeta λχ δεν πρέπει να έχει χάσει κανένα comicdom τόσα χρόνια αλλά ταυτόχρονα έχει πάει σε ένα κάρο workshops. Κομιξόφιλοι σαν αυτόν ίσως να αναγκαστούν να κάνουν επιλογή του τι θα χάσουν.

 

:cheers5: 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Άντε καλή αρχή στα φετινά Cons! Πολύ ευχάριστη έκπληξη το Comicdom στην πλατεία Κλαυθμώνος, όντως θα δυσκολέψει άτομα από την επαρχία, αλλά δε γινόταν να διεξαχθεί στην Ελληνοαμερικάνικη Ένωση, ο χώρος είναι πολύ μικρός και κλειστός και τα υγειονομικά πρωτόκολλα θα ήταν δύσκολο να τηρηθούν. Επίσης ευελπιστώ φέτος να έχουμε και περισσότερους εκθέτες και πιο πολλές επιλογές για αγορές, καθώς τα Comicdom εδώ και χρόνια ήταν καρμπόν, οπότε περισσότεροι εκθέτες μόνο καλό θα μας έκαναν.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34012
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  204
  • Reputation:   1292
  • Achievement Points:  225
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1863 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Ευχάριστα νέα. Καλή αρχή με τις εκδηλώσεις και μακάρι να μην ξανα - στραβώσει η όλη ιστορία με τον κορωνοϊό. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  131
  • Content Count:  2595
  • Reputation:   15848
  • Achievement Points:  2643
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5315 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

Το διάβασα το νέο τη Δευτέρα αλλά δεν πρόλαβα να σχολιασω. Σίγουρα πολύ ευχάριστο! Ειδικά για όσους μένουμε Αθήνα! Αλλά θα κρατήσω και μια πισινή γιατ ανεβαίνουν τα κρούσματα και δεν ξέρω τι θα δούμε τον Σεπτέμβρη.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Τελικά θα γίνει σε ένα τριήμερο 10-12 Σεπτεμβρίου ταυτόχρονα στην Ελληνοαμερικάνικη Ένωση και την Κλαυθμώνος. Update που έγινε πριν λίγο:

 

218872272_4134303759952707_2173065593886603891_n.jpg

 

Παράθεση

Comicdom CON Athens 2021 - ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ UPDATE:

 

Στόχος μας εξαρχής ήταν η επετειακή 15η διοργάνωση του Φεστιβάλ να είναι όσο γίνεται μεγαλύτερη και πιο μαζική, και χάρη στους πάντα εξαιρετικούς συν-διοργανωτές μας Hellenic American Union - Ελληνοαμερικανική Ένωση, το πετύχαμε!

 

Το Comicdom CON Athens 2021 θα πραγματοποιηθεί -καθ' ολοκληρία- την Παρασκευή 10, το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου, στους χώρους της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης και την Πλατεία Κλαυθμώνος, με το κέντρο της Αθήνας να υποδέχεται τη μεγάλη γιορτή των comics σε ένα ανεπανάληπτο τριήμερο!

 

?Στην Ελληνοαμερικανική Ένωση θα φιλοξενηθούν οι διεθνείς εκθέσεις του Comicdom CON Athens, ενώ παράλληλα θα πραγματοποιηθούν panels, workshops, προβολές και events, πάντα με την πληρότητα και τους υγιειονομικούς κανόνες που ορίζουν οι ισχύουσες οδηγίες.

 

?Στην Πλατεία Κλαυθμώνος, καταστήματα comics, εκδοτικές, και σχεδόν 100 (!) δημιουργοί comics θα βρεθούμε ξανά όλοι μαζί στην ασφάλεια του υπαίθριου χώρου, με merchandise και φυσικά πολυαναμενόμενες νέες (αλλά και παλαιότερες) εκδόσεις.

 

Be there!

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • nikolas12 changed the title to Comicdom Con Athens 2021 [ 10-12/9/21 @ Ελληνοαμερικάνικη Ένωση και Πλατεία Κλαυθμώνος ]
  • 1 month later...

  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Πήγα ψες. Είδα φίλους που είχα αιώνες να δω. Είδα επετέλους από κοντά 1-2 δημιουργούς που ήθελα να δω. Άραξα και κουβέντιασα με άλλους. Ως αποτέλεσμα, προχθές ανάθεμα κι άμα κοιμήθηκα από την συσσωρευμένη υπερένταση μιας ακόμα σεζόν δηλώσεων, αλλά χθες φχαριστήθηκα ύπνο :) 

Διασκεδάζω. Από το δια και το σκεδαννυμι, που σημαίνει σκορπίζω. Τι σκορπίζεις? Τις σκοτούρες. Μεγάλο πράγμα η ανθρώπινη επαφή και δη με ανθρώπους που γουστάρεις :) Κάνει καίρια ψυχολογική δουλειά :) 


Είναι πάρα πολύ όμορφα. Κατ'αρχάς έχει κάτω από την πλατεία Πάρκινγκ οπότε καραβολεύει. Κατά δεύτερο λόγο είναι ανοιχτά. Ίδρωσα μεν με τη μάσκα, οι διάδρομοι ανάμεσα στα τραπεζάκια ήταν σχετικά στενοί, αλλά μέσα σε 2 λεπτά έβγαινες από τα πλήθη, και το αεράκι σε έφτιαχνε :) 

Από την άλλη, το ότι το "εμπορικό" κομμάτι ήταν στην Κλαυθμώνος και το "πολιτιστικό" στην ΕλληνοΑμερικάνικη, σήμαινε πράγματα όπως το ότι πήγαν ελάχιστοι στην βράβευση των Ελληνικών κόμικ. Αυτό σημαίνει ότι δεν έχει χώρο το "πολιτιστικό"? Όχι ακριβώς. Είναι σα να πηγαίνεις σε μια ψησταριά. Κατά κύριο λόγο σε ενδιαφέρουν τα κοψίδια ("εμπορικό" κομμάτι). Αυτό δεν σημαίνει ότι είσαι αδιάφορος για πατάτες, τζατζίκια, κολοκυθάκια, σαλάτα, και άλλα παρελκόμενα. Έχουν τον ρόλο τους και αυτά. Αλλά πάνω απ'όλα σε νοιάζουν τα σουβλάκια, τα παϊδάκια, τα κοκορέτσια και οι μπριζόλες :) Μεγάλο πράγμα ο άπλετος χώρος πάντως.

Προσέξτε πόση ώρα θα κάτσετε όμως. Πήγα με κύριο σκεπτικό να πάρω λίγα και κυρίως να μην πάρω πράγματα που θα τα βλέπω μετά από χρόνια και απλά θα θέλω να τα κάψω. Έχω μαζέψει τόση αφόρητη σαβούρα μέσα στα χρόνια. Ευτυχώς τα έχωσα σε χαρτόκουτα (αν και πήρε δίκαιους και άδικους η φάση), δεν τα βλέπω και δεν με πιάνει το "θα τα κάψω, θα το βιντεοσκοπήσω και θα το διαμοιράσω" :) (που θα το κάνω σε κάποια φάση που δεν θα είμαι καλά. είναι σίγουρο :) )  Και πάλι όμως. Συγκλονιστικά μεγάλη η παραγωγή. Σίγουρα συνεισέφερε σε αυτό το ότι μαζεύτηκε όλο το υλικό (για εμάς τους Αθηναίους έστω) από τον Απρίλη του 20 και το περσινό Comicdom μέχρι σήμερα. Οπότε παρά το ότι "μαζεύτηκα"/"συγκρατήθηκα", παρά το ότι σκέφτηκα πως τα μεν από τους εκδοτικούς θα μπορώ να τα πάρω και μετά, τα δε από τους φανζινάδες πιθανότατα θα τα βρω και στο Comicstrip αργότερα, και πάλι αγόρασα μπόλικα. Και όσο καθόμουν, τόσο αγόραζα..... :) Τουλάχιστον τσίμπησα και 2 μπλουζάκια που δύσκολα θα τα ξαναβρω αλλού :) Ένα από τον Καραμπάλιο και ένα από τον Βαβαγιάννη (Κουραφέλκυθρα). 

:cheers5: 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Λόγω του ότι θα έφευγα για διακοπές το μεσημέρι της Παρασκευής, για πρώτη φορά πήγα στο Comicdom Παρασκευή πρωί. Το 2019 είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου πως θα ήταν η τελευταία φορά που θα πήγαινα, καθώς είχα βαρεθεί για τόσες σερί χρονιές να βλέπω τα ίδια και τα ίδια, να ξέρω ποιο μαγαζί βρίσκεται που και πάνω κάτω να έχουμε ένα φεστιβάλ που μένει ίδιο χωρίς πολλές εναλλακτικές και κυρίως σε ένα θεόστενο χώρο που δε μπορείς να αναπνεύσεις από την πολυκοσμία, ούτε να βλέπεις τον κάθε πάγκο με άνεση, χωρίς να σε σπρώξουν ή να χωθεί κάποιος. Όταν λοιπόν έσκασε ο ιός, είπα πως αν ξαναγίνει στην Ελληνοαμερικάνικη Ένωση, ακόμα και μόνο για εμβολιασμένους, μάσκες, αποστάσεις κτλ δεν πρόκειται να πήγαινα. Τελικά ο ιός δε λειτούργησε αρνητικά για το Comicdom, αντιθέτως έφερε έναν καινούριο και φρέσκο αέρα στη διοργάνωση.

 

Αρχικά η Πλατεία Κλαυθμώνος ήταν πολύ καλύτερη επιλογή. Οι εκθέτες ήταν αρκετά περισσότεροι και έτσι είχαμε περισσότερες επιλογές για το που θα πάμε και κυρίως από πόσους εκδοτικούς θα τσιμπήσουμε νέες κυκλοφορίες. Επίσης και τα signings ήταν αρκετά πιο άνετα με μεγάλο και ευρύχωρο χώρο προκειμένου να μπορείς να πας στον καλλιτέχνη που θέλεις. Αντί για τις ίδιες και τις ίδιες επιλογές (έμπαινες Ελληνοαμερικάνικη και ήξερες ότι θα δεις δεξιά Anubis, αριστερά signing, ευθεία Selini, μέσα αριστερά Jemma κτλ), μπορούσες να περιφερθείς στο χώρο, να κοιτάς άνετος ό,τι σε ενδιαφέρει και να μιλήσει με εκδοτικούς που σε προηγούμενες διοργανώσεις δεν είχαν πάγκους όπως στο Μικρό Ήρωα, τη Phase Productions και την Οξύ. Με κάποιους δημιουργούς από τη Phase πιάσαμε ψιλή κουβέντα, δυστυχώς δε μίλησα με το Βαβαγιάννη αφού την ώρα που τον πέτυχα μετέφερε τις κούτες με το δεύτερο Omnibus των Κουραφέλκυθρων. Πήρα όμως μπόλικες νέες εκδόσεις και κράτησα το μπάτζετ μου σε φυσιολογικά επίπεδα.

 

Ελλείψει χρόνου δεν πήγα από Ελληνοαμερικάνικη Ένωση, αλλά όλη η παράγραφος του @ germanicus  πιο πάνω με καλύπτει πλήρως. Πιστεύω ότι το φετινό Comicdom είναι μακράν το καλύτερο που έχω πάει, γιατί μπορούσα να κινηθώ πιο άνετα και παρά το ότι είχα μόνιμα μάσκα στο πρόσωπο, η ατμόσφαιρα ήταν λιγότερο αποπνικτική από την Ελληνοαμερικάνικη Ένωση (ειδικά αυτό το πέρασμα από την πόρτα δίπλα στη Jemma ο εφιάλτης του αγοραφικού ήταν :lol: ). Όπως και να 'χει μια ωραία διοργάνωση, θεωρώ ότι λόγω ιού θα γίνει και του χρόνου στην Κλαυθμώνος, αλλά νομίζω ότι πρέπει να μονιμοποιηθεί το Comicdom σε εξωτερικό περιβάλλον, αφού μια επιστροφή στον προηγούμενο χώρο θα περιορίσει ξανά τους εκθέτες, τις επιλογές μας και την άνεση των κινήσεων μας, οπότε ελπίζω να συνεχιστεί έτσι και γιατί όχι να μεγαλώσει και περισσότερο.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35120
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  674
  • Reputation:   3545
  • Achievement Points:  675
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1641 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Αυτή η διοργάνωση μπαίνει στη λίστα πραγμάτων που στερήθηκα λόγω του Ελληνικού Στρατού,συν το WRC Rally.

 

 

 

Κρίμα,είχε όλα τα Στρατιώτης Κέϊν αλλά πέρα αυτού θα 'παιρνα σίγουρα ένα αυτόγραφο από τους δημιουργούς της Phase Productions.   

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23222
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  3502
  • Reputation:   24616
  • Achievement Points:  3325
  • Days Won:  6
  • With Us For:  4558 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32730
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  151
  • Reputation:   785
  • Achievement Points:  189
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Πήγα και εγώ. Συμφωνώ απόλυτα με τον @ nikolas12 ότι είχαμε βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια σε ένα τόσο στενό χώρο και εγώ είχα πει ότι δύσκολα θα ξαναπήγαινα. Ο χώρος με τα μαγαζιά και τα τραπεζάκια των εκδοτών στην Κλαυθμώνος ήταν όντως ιδανικός! Πήγα βέβαια και στην Ελληνοαμερικάνικη Ένωση όπου είδα ευχάριστα  την ωραία και εμπεριστατωμένη, θεωρώ, έκθεση με τα στρουμφάκια. Επίσης παρακολούθησα 2 Panels. To ένα την Παρασκευή αφορούσε τα Star Wars Comics και παρουσίαζε τα καλύτερα (ξενόγλωσσα) Star Wars Comics στη χρονολογική σειρά του Star Wars και τα διαχώριζε σε canon & non-canon. Μπράβο στον παρουσιαστή κο Θωμά Παπαδημητρόπουλο για την πάρα πολύ ωραία παρουσίαση! Μάθαμε και τον John Ostrander στα Star Wars Legends, όσοι δεν τον γνωρίζαμε. Το άλλο Panel ήταν μια ενδιαφέρουσα συζήτηση για το Continuity Vs Relaunch, που και αυτό είχε ιστορική αναδρομή στα Crisis της DC και μέχρι σήμερα.

Άντε και του χρόνου τα ίδια και καλύτερα θα πω για όλη τη διοργάνωση!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29453
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1286
  • Reputation:   5863
  • Achievement Points:  1288
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3910 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Και εγώ έχω την ίδια άποψη με εσάς παιδιά, το καλύτερο είναι να ξαναγίνει στην πλατεία Κλαυθμώνος, ήταν πολύ ωραία, άντε και του χρόνου να ξαναπάμε!!!:cool:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2285
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  940
  • Content Count:  4356
  • Reputation:   35540
  • Achievement Points:  4409
  • Days Won:  26
  • With Us For:  6160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Εγώ δυστυχώς κατάφερα να πάω μόνο την Παρασκευή το πρωί, και λέω δυστυχώς κυρίως γιατί έτσι έχασα την ευκαιρία να συναντήσω παλιούς φίλους που εξαιτίας του κορωνοϊού έχω πολύ καιρό να δω. Στα θετικά όμως της ώρας που διάλεξα είναι ότι δεν είχε πολύ κόσμο και έτσι μπόρεσα να χαζέψω με την ησυχία μου τους πάγκους με τα κόμικς, και να βρω και ορισμένα όμορφα paperbacks που δεν παίρνω όρκο ότι θα έμεναν μέχρι το τέλος του Φεστιβάλ. Μου άρεσε η επιλογή της πλατείας Κλαυθμώνος, αν και δεν ξέρω πόσο εφικτό θα είναι να ξαναγίνει εκεί και τις επόμενες χρονιές όταν θα έχει διεθνείς καλεσμένους. Το μόνο που με χάλασε είναι ότι δεν είχα μαζί μου το πιστοποιητικό εμβολιασμού και έτσι δεν μπόρεσα να μπω στην Ελληνοαμερικάνικη Ένωση και να δω την έκθεση με τα Στρουμφάκια, που συμπτωματικά φέτος έχω αγοράσει σχεδόν όλα τα άλμπουμ που έχει εκδώσει η Papercutz στα αγγλικά.

 

:Ion:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36975
  • Group:  Members
  • Topic Count:  40
  • Content Count:  2201
  • Reputation:   14114
  • Achievement Points:  2558
  • Days Won:  48
  • With Us For:  1184 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  15

Πέρασα υπέροχα! Πήγα την Παρασκευή το απόγευμα και κάθισα για δύο ώρες(17:00-19:00). Δεν πέρασα καθόλου απ' την Ελληνοαμερικανική ένωση, η αλήθεια είναι. Την περισσότερη ώρα έκατσα στο περίπτερο του Comicstrip όπου γνώρισα τους ανθρώπους του μαγαζιού και αγόρασα πάρα πολλά κόμικς. Μετά επισκέφθηκα το περίπτερο του Comicworld, της Jemma, της Sελινι, του Star Comics και του Relax comics. Όπου κι έκανα τις υπόλοιπες αγορές μου. Επίσης, γνώρισα τον κύριο Μάνο(@Melandros). Σίγουρα θα πάω και του χρόνου!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25682
  • Group:  Members
  • Topic Count:  146
  • Content Count:  4224
  • Reputation:   26844
  • Achievement Points:  4270
  • Days Won:  10
  • With Us For:  4236 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους συμφουρομήτες και ειδικά με τον @ nikolas12 . Χάρηκα πάρα πολύ για τον νέο χώρο. Η πλατεία ήταν ιδανική αλλά ο χώρος για τους δημιουργούς ήταν κάπως σφιγμένος και δεν ήταν ότι καλύτερο. Φέτος πήγα 2 φορές στο ComicDom με διάφορους φίλους. (που μέχρι πέρσι μια φορά μου ήταν αρκετή και αν γινόταν πάλι στην Ένωση δεν ξέρω αν θα πήγαινα φέτος... Είχε γίνει βαρετό.) Βέβαια δεν αγόρασα κάτι φέτος διότι είτε κάτι δεν μου έκανε το κλίκ είτε ξέρω που θα βρω κάποιες πολύ συγκεκριμένες εκδόσεις που με ενδιαφέρουν στο μέλλον. Ένας φίλος που ήρθε και για πρώτη φορά έκανε γερές αγορές :lol: Πάντως μακάρι να συνεχίσει και εκεί του χρόνου το Κον. Όλο αυτό ήταν μια σημαντική βελτίωση που επιβάλλεται να την έχει πλέον διότι με τα AthensCon και The Comic Con έχει ανέβει πολύ το επίπεδο. Με την αλλαγή που έγινε φέτος είχαμε και περισσότερα μαγαζιά, δημιουργούς και κόσμο :) Και για μένα ήταν το καλύτερο ComicDom φέτος και ελπίζω να συνεχίσει να βελτιώνεται.

Επεξεργασία από ΚΟΜΙΞ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.